Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) gabor94 válasza Prien (#6899) üzenetére


gabor94
tag

Használjátok a Google Chormot v. a Dolphin HD-t.

(#6902) berta333 válasza kelzsoca (#6895) üzenetére


berta333
csendes tag

esetleg tudsz arra tippet adni, hogyan tudnám lecserélni az egér mutatóját, (amit a jó előbb is kérdeztem)? az orosz ics alatt sajnos nem a normál kurzor jön be hanem egy egész ablakos kép :S

(#6903) csfeher válasza gabor94 (#6901) üzenetére


csfeher
csendes tag

Mindkettő akad, egyedül az Opera Mini viselkedik "megszokottan".
És biztosan van annak is jelentősége, hogy ez xPad (legelső széria).

(#6904) Prien válasza gabor94 (#6901) üzenetére


Prien
addikt

Chrome béta is vacakolt tegnap, normál verzió van valahol?
(xTab 70i)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#6905) gabor94 válasza Prien (#6904) üzenetére


gabor94
tag

Még csak a béta van. Nekem is volt olyan h. lefagy,de még csak béta ezért hibák akadhatnak :)

(#6906) Prien válasza gabor94 (#6905) üzenetére


Prien
addikt

Jogos, de akkor mi van gyáriag az xTab70i-n? :) Ez is Chrome-nak van kikiáltva. :D Kapott gyárilag bétát? Mondjuk úgy is viseledik.

A kevés is több a semminél.

(#6907) zolivissza


zolivissza
aktív tag

kelzsoca, szia

#6593
amit kaptál xtab-70-hez, megegyezik az orosz ICS-vel (azon belül type2)?
(aztán gapp-t kell telepíteni?)

#6862
AC3 hangsáv javítás első lépése ez: license.efuse telepítés?

köszönöm :)

amor fati

(#6908) csfeher válasza csfeher (#6897) üzenetére


csfeher
csendes tag

xPad-70 ICS scrolling test

ez is elég gagyi minőség, kézben tartott mobillal, sorry. A jelenség azonban jól kijön. A tesztelt böngészők: ICS default, Dolphin Hd, Opera Mini.

http://www.youtube.com/watch?v=PBqBNIb-p_w

[ Szerkesztve ]

(#6909) gabor94 válasza Prien (#6906) üzenetére


gabor94
tag

Egy alap androidos böngésző,kicsit feltuningolva ,mint az előző verziókba.....

(#6910) ClaydovE válasza counterbill (#6887) üzenetére


ClaydovE
tag

Neked csak alvó módban dobja? Nekem bekapcsolt állapotban is megy egy darabig szakad megy egy darabig ezzel boldogít. Az az érdekes, hogy a frissítés előtt nekem nem szakadozott a wifi...

Üdvözlettel: ClaydovE

(#6911) counterbill válasza ClaydovE (#6910) üzenetére


counterbill
senior tag

ja csak ha bealszik a tablet akkor.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#6912) tjb007 válasza keszo (#6900) üzenetére


tjb007
nagyúr

Két lehetőség van:
A; Ugyanazokat mint eddig
B; Azokat amit az xTAB-70i is

(#6907) zolivissza

Ha korábban még nem raktad fel (nem tudom pontosan mid ) akkor azzal kell kezdeni, utána mehet rá az update.

(#6913) tjb007


tjb007
nagyúr

Tényleg, majdnem elfelejtettem.
Délelőtt lefuttattam pár benchmarkot ezzel az orosz ICS -sel xPAD-70 -en, íme az eredmények: [link]

(#6914) Victoryus94 válasza csfeher (#6883) üzenetére


Victoryus94
őstag

Opera mobilt használj! Ne minit.. az "jobb".

(#6915) Victoryus94 válasza berta333 (#6902) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem tud, mivel nincs xPADja JELENLEG! Így nem tudja kipróbálni. Ha visszakapta szervizből, akkor tud segíteni, bár addigra lehet, lesz a wayteQ.eu-n is hivatalos ICS hozzá.

(#6916) Chapel válasza kelzsoca (#6862) üzenetére


Chapel
addikt

Restellem beírni, mert biztosan én vagyok a béna, de az első lépés megvan, ok.
A 2.nál van gondom:
"A recoveryben válasszd ki az apply update from sdcard menüpontot majd tallózd ki a gépednek megfelelő csomagot, és telepítsd."

Azon belül is a telepítéssel, ugyanis bele lépegetek a mappákba (META-INF és system) de nem lát bennük semmit, mintha üres mappák lennének. Pc-n látom a file-okat bennük és a file kezelője is látja... :F

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6917) kelzsoca válasza Chapel (#6916) üzenetére


kelzsoca
félisten

Van egy csomag, egy pack, amiben van minden géphez egy valami.zip csomag.

A valami.zip csomagot, amelyik a gépedhez kell, felmásolod az SD-re de kicsomagolás nélkül, és így telepíted.

https://vertigostore.eu

(#6918) tjb007 válasza Chapel (#6916) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még rövidebben.
Ezt a fájlt letöltöd, felmásolod az SD kártya gyökerébe és leírtak szerint felrakod. Nem bontod ki, nem piszkálod, csak letöltöd, felmásolod és felrakod.

Plusz ha lehet akkor kérlek legközelebb csak azt rakd OFF -ba ami tényleg OFF, az ilyen jellegű kérdéseidet ne.

[ Szerkesztve ]

(#6919) Chapel válasza tjb007 (#6918) üzenetére


Chapel
addikt

Elég hülyének érzem magam, ha ez vígasztal :)
(Nem rosszindulatú célzás, tényleg annak érzem magam.)

Köszönöm, kelzsocának is!

A megfelelő hanggal és flie kezelővel, illetve az említett mobo playerrel már jelentősen barátibb lesz a kezelés/használat.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6920) kelzsoca válasza Chapel (#6919) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell ezt érezned, ha bármi kérdésed van, még ha más számára egyértelmű is, nyugodtan tedd fel, viszont valóban ne OFF-ként.

https://vertigostore.eu

(#6921) Recefice65 válasza Chapel (#6916) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Kicsit feljebb erre én is rákérdeztem. Úgy látszik a Windows-hoz vagyunk szokva.
Én 10-napja vettem a cuccot, de még csak "szagolgatom"!
Egyébként még mindig nem mertem feltenni! Rettegek a garanciavesztéstől meg ha a
WayteQ feltesz valami frissítést nem-e fog összeakadni vele.
Egyébként csípom a kütyüt! Az ismert hibákat leszámítva.(wi-fi,AC3)

WayteQ xTAB-70i

(#6922) Chapel válasza kelzsoca (#6920) üzenetére


Chapel
addikt

A teszt videók szépen futnak, a full hd is, ellenben sima avi filokat meg csúszó hanggal játsz le, amit előtte meg jól játszott....szúszá, tudom.

A pár mp-enként akadás még megvan, feltelepítettem a mobo playert hátha az segít,de nem lehet elég friss, mert indításkor "az alkalmazás leállt" Innen szedtem amúgy az utolsót, nem baj majd Google playből telepítem az aktuálist, ha wi-fi közelben leszek.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6923) Victoryus94 válasza Recefice65 (#6921) üzenetére


Victoryus94
őstag

Hát.. a WayteQ nem fogja tudni, h milyen ROM/progik voltak a tab-on. Ha annyira elromlik, hogy újratelepíteni sem tudod. :)
Ezért nincs garanciavesztés.
Ha pedig újra tudod telepíteni nagy gond nem lehet ;) (max vissza tolod a gyárit).

(#6924) Clemi


Clemi
veterán

Ma mint azt írtam korábban, kicseréltettem az xTAB-70i-t az üzletben, a 3 napos garanciában. Az eddigi tapasztalatok alapján nagyon érdmes volt, mert:

Ezt a gépet még egyszer sem kellett resetelnem, míg az előzőt az első este néhány óra alatt legalább 5-6x.
Ennek már nem laza az USB csatlakozója, és bár kicsit ebben is mozog a kábel, de nem dobja el a kapcsolatot.

A teljesen feltöltött gépet kb 6 órán át nyomkodtam, telepítettem rá, olvasgattam vele wifi-n keresztül, és akkor kapcsolt le, (kb 2-3% töltöttségnél) így most a töltőn kapja az első full merülés utáni töltést.

A rootoláson kívül megcsináltam a hang és a wifi javítást. Azóta nincs hangproblémám semmivel, a wifi-t egyszer sem dobta el. Feltettem az Apex launchert, amit átkonvertáltam a Titanium Backup-al rendszer alkalmazássá, így teljesen le tudtam cserélni vele a gyári launchert. Ha valaki esetleg nem ismeri ezt a Launchert, annak írom, hogy csak rendszer alkalmazásként enged widgetet kitenni a felületére, viszont ez nem alakítja át az alap ICS felületet, csak kibővíti fontos dolgokkal a beállítási lehetőségeket.

Most elmondhatom, hogy tökéletes a szerkezet, minden igényem kielégíti, már csak meg kell várni, hogy a marketen lévő programok is 100%-ban ICS kompatibilisek legyenek, mert sajna belefutottam néhányba, ami máshogy viselkedik az ICS alatt, mint amikor a froyo alatt használtam, pedig nagyon baba alkalmazások voltak.

Röviden ennyi a mai tapasztalatomról.

(#6925) Recefice65 válasza Victoryus94 (#6923) üzenetére


Recefice65
csendes tag

És a későbbiekben pl. az akkucsere megoldható-e otthon megrendelés után,
vagy szervíz? Hátlap 4 csavar csere és kész! :U

WayteQ xTAB-70i

(#6926) joe357 válasza kelzsoca (#6862) üzenetére


joe357
tag

Tökéletes a hang nagyon köszönjük, király vagy. A képre még keresgélek lejátszót mert kicsit akadozik. Más: ha a ületekhez teszitek a kütyüt hangszóróinál nektek is halk sistergés van or is ha le van némítva? Plusz nekem halkan kattogó hangot ad rendszeres időközönként ismétlődve úgy hogy ha este az ágyam mellett hagyom akkor hallom. Persze ez a patch előtt is megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#6927) kelzsoca válasza Recefice65 (#6925) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kérdés honnan szerzel hozzá akksit, ha szétbontod nem gond -e a garancia :)

Persze, lehet aztán hogy lehet majd külön akksit venni, és saját felelősségre beépíteni a régi helyett.

https://vertigostore.eu

(#6928) Recefice65 válasza kelzsoca (#6927) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Bocs! Garin túl gondoltam. Vagy akkor is szervíz?

WayteQ xTAB-70i

(#6929) tjb007 válasza Recefice65 (#6928) üzenetére


tjb007
nagyúr

Saját felelősségedre bármit csinálhatsz vele akár most is, akkut is cserélhetsz benne ha sikerül hozzá szerezned.
Amúgy meg szerintem előbb fogod te azt eladni mint hogy akkut kelljen benne cserélni :)

[ Szerkesztve ]

(#6930) 3szli


3szli
tag

sziasztok
Szeretnék venni egy táblagépet és mostanában nézegetem xPAD-70-it mondjuk főként filmnézésre és játékra szeretném használni csak nem akarok elhamarkodott döntést hozni mert a telefonommal anno kicsit mellé nyúltam (v 845 )...
és láttam tesztet milyen video formátumokat támogat és azzal egész jó .De játékokból igazság szerint azt se nagyon tudom mi kompatibilis táblával. És azt szeretném kérni hogy valaki elmondaná a gép menyire jó ezen a téren.

köszi

(#6931) kelzsoca válasza Recefice65 (#6928) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ezt a szerviztől kellene megkérdezni telefonon, hogy erre a jövőben lesz -e lehetőség vagy sem.

https://vertigostore.eu

(#6932) tjb007 válasza kelzsoca (#6931) üzenetére


tjb007
nagyúr

A szervizben való akkucserére ?
Arra most is van lehetőség.

(#6933) kelzsoca válasza tjb007 (#6932) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, arra hogy ott megvásárold a cseredarabot, és otthon saját magad, saját felelősségre kicseréld :)

https://vertigostore.eu

(#6934) tjb007 válasza kelzsoca (#6933) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ja, hogy arra :)
Ha lenne is rá lehetőség szerintem akkor sem jönne ki olcsóbban mintha a szerviz rakná be, aztán ki tudja.........

(#6935) Recefice65 válasza tjb007 (#6934) üzenetére


Recefice65
csendes tag

És pl. Miskolcon van szervíz? Mert én az elektrodoki.hu-n semmit sem találok. :U

WayteQ xTAB-70i

(#6936) Victoryus94 válasza Recefice65 (#6925) üzenetére


Victoryus94
őstag

Elvileg akksit csak a telephelyükön adnak.. ott meg akkor ki is cserélik neked ingyen.
Egyébként ha van megfelelő akksid, cserélheted, DE ha leszeded a készülék hátlapját, elvész a GARANCIA! (és nekem az xPAD eleve nem olyan, h csavarhúzóval kell szétszedni.. gondolom, pattintós. Ott meg meglátszhat, ha valaki ügyeskedik vele.
Szóval bemész, leperkálod a pénzt, kicserélik. Azt nem tudom (tőlük kell megkérdezni) hogy ha tartalékakksi kell, azt cserélgetheted-e (megmutatják, hogy szedd le a hátlapot, stb.) vagy nem.
De egyébként szinte biztos, hogy nem fogják neked házhoz küldeni az akkut, máshonnan meg nem nagyon kapsz hozzá valót. (ha mégis, megint fennál a garanciavesztés, és a készülék meghibásodásának esélye)

Látom, már közbe kaptál választ. :)

[ Szerkesztve ]

(#6937) kelzsoca válasza Victoryus94 (#6936) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az xPAD az pedig 4 csavaros, a hátlapon a kis gumi harangok alatt bújnak a csavarok :)

https://vertigostore.eu

(#6938) Victoryus94 válasza kelzsoca (#6937) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi :)
És akkor bocsi..
És hogyan szeded le normálisan a gumit? úgy hogy vissza is tudd tenni? :D

[ Szerkesztve ]

(#6939) Recefice65 válasza Victoryus94 (#6938) üzenetére


Recefice65
csendes tag

A gumidugók mellett van egy kis lyuk oldalt gondolom tűnek amivel kilehet
pattintani.

WayteQ xTAB-70i

(#6940) Chapel válasza Chapel (#6922) üzenetére


Chapel
addikt

Hátha másnak infó, mobo playerből találtam újabbat, nagyon pofás kis lejátszó, valóban érdemes cserélni a defaultot erre. A 2-3 mp-enként akadás továbbra is fent áll, de ami a fő gond hogy minden videóban csúszik a hang kb 1-2 mp-et. Ez eddig nem volt, a hang frissítés kavarhatott be. Ellenben ami feltünt hogy zenéknél nem a szám elejéről kezdi hanem mintha szintén 1-2 mp-et belepörgetve indulna, talán ez a jelenség okozhatja a videók hang csúszását is? Sokan írják hogy tökéletesen fut a kolléga által készített patch-csal tehát alapból lehet van valami bibi az enyémmel, majd kiderül.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6941) tjb007 válasza Recefice65 (#6935) üzenetére


tjb007
nagyúr

Emlékeim szerint nincs, maximum ilyen leadási pont de erre sem mernék megesküdni.

(#6942) Grzimek20


Grzimek20
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha felrakom XTAB-70-re az wifi javított gyári ROM-ot akkor újra rootolnom kell a rendszert, vagy backup után az is visszaáll?

Előre is köszi a segítséget.

(#6943) tjb007 válasza Grzimek20 (#6942) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, újra rootolnod kell.

(#6944) Recefice65


Recefice65
csendes tag

Még egy jó kérdés. A Skype fogja-é támogatni a webkamerát vagy erről is
lemondhatunk? :F

WayteQ xTAB-70i

(#6945) keszo válasza Recefice65 (#6944) üzenetére


keszo
őstag

xPAD-70-en tök jó

Attila

(#6946) Victoryus94 válasza Recefice65 (#6944) üzenetére


Victoryus94
őstag

xPAD-70-en támogatja a kamerát. xTAB-on nem? O.o
Egyébként hivatalosan nem támogatja a skype a tabletet. Nagyon kevés telót támogat hivatalosan. De ettől még futhat rajta. :)
Ez azt jelenti, hogy külön sem a WayteQ sem a Skype (Microsoft) nem dolgozik rajta, hogy jó legyen xTAB-70i-n a kamera, de ha megjelenik frissítés, elképzelhető, hogy jó lesz hozzá. Bár engem meglep, hogy nem jó...
Ha szerencséd van a skypenak az ICS-vel van gondja.. és a következő skype frissítés megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#6947) kisml válasza 3szli (#6930) üzenetére


kisml
tag

szia!
szerintem még várj vele. vannak még hibák a szoftverében. de az xPAD-70-t tudom ajánlani, én is azt használok. ha gondolod írj privátba és skypen beszélhetünk.

(#6948) Chapel


Chapel
addikt

Azokat kérdezném akik régebb óta használják az x-tab 70i-t; akku téren milyenek a tapasztalatok? Dobozból kivéve, használva wi-fit, filmet és zenét hallgatva majdnem 10 órát bírt, nagy pozitívum volt. A töltés nagyon lassan, majd 6 órán át tartott és most 1 óra után 60% on áll. Be áll ez magától majd? Mivel nem ismerem ezt az akku típust, az is felmerült kérdésként hogy hogy érdemes használni, mindig csutkára kell meríteni vagy lehet közben is töltögetni?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6949) keszo válasza Victoryus94 (#6946) üzenetére


keszo
őstag

xPAD-70-et támogatja, simán lelehet tölteni play-ról
sőt a xTAB-100-at is

Attila

(#6950) Recefice65 válasza Victoryus94 (#6946) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Lehet hogy csak az a baj hogy a saját hálózatomon próbáltam:
tablet-router-laptop oda-vissza. Persze más címekkel. Interferencia? :F

WayteQ xTAB-70i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.