Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) kelzsoca válasza zolivissza (#5600) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbálj meg másik root-ot igénylő appot futtatni, de ha felraktad a kis patch-et, akkor annak mennie kellene.

https://vertigostore.eu

(#5602) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!
Segítséget kérnék.
"Navigálásra is szeretném használni, megoldható ?

Igen, megoldható, csupán az alábbiakra van szükség:
1. külső, Bluetooth -os GPS vevő
2. egy navigációs alkalmazás
3. BlueGps4Droid nevű alkalmazás
4. GPS engedélyezéséhez szükséges patch

A folyamat menete:
● A recovery -ből telepítsük fel a készülékünk típusának megfelelő GPS használatának engedélyezéséhez szükséges javítást. "

Hol találom ezt a patch-et?

Család únszolására, hogy tudom felrakni az angry birds-öt? Play-ból nem engedi.
Itt ezt találtam: (#556) tjb007, de ez is a play-ra irányít

[ Szerkesztve ]

Attila

(#5603) tjb007 válasza keszo (#5602) üzenetére


tjb007
nagyúr

Root és ROM csere szekció, készüléktípust megkeresed utána pedig Kiegészítő csomagok (Ctrl+F billentyűkombinációt érdemes használni, megkönnyítheti a dolgod).

Az Angry Birds meg nagyon egyszerűen beszerezhető, csak a Google kell hozzá meg még egy kulcsszó (direkt nem linkelek mert ezek az oldalak eléggé a szürke zónába tartoznak).

[ Szerkesztve ]

(#5604) keszo válasza tjb007 (#5603) üzenetére


keszo
őstag

De vak vagyok, érdekes így egyből meg találtam a "kiegészítő csomagot"
Köszönöm
Igen ez meg van, de pont ezért nem raktam még fel ilyen helyekről, mert nem tudom hogy nem fogják esetleg tönkre tenni a gépet?

Attila

(#5605) Bibby válasza kelzsoca (#5561) üzenetére


Bibby
addikt

Nem tudom letölteni a romot. :(

Az XTAB-ét próbáltam, az lejön, de ezzel valami gond van, nem indul a letöltés.

Ελευθερια η θανατος

(#5606) zolivissza válasza kelzsoca (#5598) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Sziasztok, szia Kelzsoca. Amennyiben a novemberi kelzsoca telepítést részesíteném előnyben az 1.1 gingerrel ellentétben, a wifi le és feltőltési sebessége ugyan úgy javulna? Illetve a cellakiiktatást el kell-e végezni, számít valamit, xtab70, vagyis táblagép esetében fogyasztja az akksit? A másik root igénylő app alatt azt kell értenem, hogy egy másik nevű backup programmal próbálkozzak? Superuser programot elindítva mi lenne a csoda? Most már itt tartok. :) köszi

amor fati

(#5607) zolivissza


zolivissza
aktív tag

Crtl+F funkció táblagépek android esetében megtalálható, lehet így keresni? Böngészésre a delphin-t használom, ha netán ez számít. Bocs h nem igazán xpad70 kérdés.

amor fati

(#5608) kelzsoca válasza zolivissza (#5606) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amikor egy alkalmazás root jogot kér, a superuser popup ablak felugrik, és ott vagy elfogadod vagy nem a kérelmet, ha ilyen ablakot nem láttál, mikor indult a backup alkalmazásod valami nincs rendben.

(#5605) Bibby

Ezt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5609) zolivissza


zolivissza
aktív tag

Hát, mindegy.
Novemberi kelzsoca menjen fel, vagy az 1.1 ginger, ha rossz a wifi letöltési ..., rossz amúgy? Köszönöm az Idődet

amor fati

(#5610) zolivissza válasza kelzsoca (#5608) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Letöltöm, köszönöm. Soft button visszapakolása kb mennyi nap múlva lenne meg? Türelemmel kérdem, de nem nyúznám sokáig a fizikai gombokat.

amor fati

(#5611) szergely69


szergely69
csendes tag

Sziasztok! Feltettem a Nextgen ROM-ot (xPAD70), és a következő problémába ütköztem: alkalmazások, foglalt memória 709 MB, szabad hely 85. A foglalt memória minden egyes próbálkozásnál 10MB-al nő, a szabad csökken. Minden wipe végrehajtva telpítés előtt és után is. Mi lehet a hiba? WayteQ_xPAD_70_2.3_v2_kelzsoca visszarakva minden hibátlan, de utána a Nextgen Rom-nál, mintha mi sem történt volna, a foglalt memória ismét nőtt.

Előre is köszi a segítséget.

(#5612) Bibby válasza kelzsoca (#5608) üzenetére


Bibby
addikt

Ezt igen, csak kapcsolódás-t ír ha a downloadra megyek, két böngészőből is. De mondom a tab verzió simán jön. :F

Ελευθερια η θανατος

(#5613) zolivissza


zolivissza
aktív tag

Ha el szeretném kerülni a kellemetlenségeket, melyiket érdemes végül is telepíteni, ha gépem xtab70?
Nextgen xpad70 rom
2011.11.01 2.3-v2-kelzsoca
2011.12.01 xtab-70-Gingerbread-kelzsoca
Gingerbread v1.1
Ha jól értem a wifi mind a négy esetében javítva van, és egyedül az elsőben nem használhatóak a képernyőn levő soft gombok?
Válaszaitokat köszönöm.

amor fati

(#5614) kelzsoca válasza zolivissza (#5613) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mielőtt bármit is csinálnál, NE rakj fel xPAD romot az xTAB gépedre mert tönkreteheted vele és szerviz!

Használd az utolsó GYÁRI xTAB-70 romot, amiben a wifi probléma javítva van.

(#5612) Bibby

Most nem tudom feltölteni újra, nem vagyok PC közelben.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5615) zolivissza válasza kelzsoca (#5614) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Laikus vagyok, meg zöld, :), szóval xpad nextgennek majd lesz xtab variációja?

amor fati

(#5616) apeelme válasza zolivissza (#5615) üzenetére


apeelme
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#5617) kelzsoca válasza zolivissza (#5615) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már van, de ha kezdő vagy maradj a gyári romnál inkább.

https://vertigostore.eu

(#5618) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Jövő héten érkezhet a gyári ICS :K

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5619) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
A Battlefield BC2 futtatható ezen a masinán (tab70)?Ha igen,hogyan?
Köszi előre is.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#5620) ClaydovE


ClaydovE
tag

Felraktam a nextgen romot és visszaállítás közben kiirta, hogy nincs elég memória. Az miért lehet, hogy a belső memória 702MB csak? Úgy csináltam mindent, ahogy le van írva.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5621) zolivissza válasza apeelme (#5616) üzenetére


zolivissza
aktív tag

el tudom képzelni, működik, igaz a gyári, de sikerült... :)

amor fati

(#5622) xalli


xalli
csendes tag

Sziasztok!!!
kérdezném hogy valaki vett már az új fajta wayteq tablet tokbol???
és ha igen akkor milyen??

(#5623) dario_p válasza kelzsoca (#5561) üzenetére


dario_p
tag

Az elmúlt hetekben nem volt időm rendszeresen olvasni a fórumot. Ez a rom ez most milyen rom tulajdonképpen? Felrakhatom nyugodtan vagy van valami nagyobb kockázata az előzőekhez képest. Olvastam itt néhány hozzászólást, de nem most kicsit belekeveredtem.

Samsung Omnia7, Xbox360 Xbox avatar:BaluP1979

(#5624) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok. Aki feltette az uj kelzsoca romot xtab70re írja le a tapasztalatokat. Játkékok, appok, stb. hogy mennek, vagy hogy nem mennek :)
Esetleg pár screenshot is jöhetne :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5625) szergely69 válasza xalli (#5622) üzenetére


szergely69
csendes tag

Szia! Én vettem, maga a tok nagyon jó, igényes, összesen két bajom volt vele, az egyik. kogy a felső tartó takarja a bekapcsológombot. A másik, az inkább a saját nyűgöm. Ahogy kihajtható a tok, számomra a fizikai gombjai alulra kerülnek, ez viszont kényelmetlen. Viszont szállításhoz, könyvolvasáshoz netezéshez tökéletes, a gépet jól fogja, és a fedőlapot a mágnesek jól a helyükön tartják. Nagyon nem bántam meg. A gubacsi úton a Wayteq Europe-nál vettem br 3900-ért.

(#5626) xalli válasza szergely69 (#5625) üzenetére


xalli
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat..én is ott akarok kedden venni...még azt kérdezném hogy a tablet kitámasztása is úgy van ahogyan a képen??

(#5627) szergely69


szergely69
csendes tag

A xPAD_70_Nextgen_update ROM-ot többször már nem tudom feltenni, mert 7. alkalomra az összes belső memóriát felzabálta. Továbbra sem értem, hogy. WayteQ_xPAD_70_2.3_v2_kelzsoca ROM-mal továbbra is minden jó. :(

(#5628) szergely69 válasza xalli (#5626) üzenetére


szergely69
csendes tag

Igen a tok belsejében van 3 borda, oda tud betámaszkodni. Hasonlít a megoldás az IPAD tokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#5629) kelzsoca válasza dario_p (#5623) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a rom ez most milyen rom tulajdonképpen?

Forrásból módosított/felépített rom, és nem egy kész rom módosítása. (#5533)

van valami nagyobb kockázata az előzőekhez képest.

Pont annyi a kockázat benne, mint a többi custom romban.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5630) tjb007 válasza atyca (#5619) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hivatalosan nem (1.nem megvásárolható 2.csak egy eszközre érhető el), a téma esetleges további feszegetése már wareznek fog minősülni ami a fórumon tiltott, szóval a témát ezzel tekintsük lezártnak.

(#5631) dario_p válasza kelzsoca (#5629) üzenetére


dario_p
tag

Köszi a gyors választ. Azt hiszem várok még pár napot, látom azért itt van valakinek memóriaproblémája is.

Samsung Omnia7, Xbox360 Xbox avatar:BaluP1979

(#5632) atyca válasza tjb007 (#5630) üzenetére


atyca
senior tag

Természetesen csak elvi síkon érdekel,hogy a készüléknév átírogatos módszerrel működésre lehet e bírni.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#5633) Raypapa válasza lafaty80 (#5624) üzenetére


Raypapa
tag

Kelzsoca új rom-ja nekem eddig nagyon tetszik, van egyfajta ICS feeling-je!
A nagyobb dpi nekem tetszik, egyetlen hátrányát találtam eddig, hogy egy oldalra kevesebb widget fér el, de ez csak annak rossz, aki 5x16db-nál többet szeretne látni a képernyőn! :)
Ami nem megy: Angry birds játékok, az első kivételével, ami elfut rajta.
Valamiért az avi fájlokkal továbbra sem boldogul a gépem, de ez eddig sem ment, ezért nem írom a rom számlájára. (persze előtte is kelzsoca rom volt fenn, de eredeti rommal nem próbáltam még) Az mp4 az egyetlen filmformátum amit visz. (Függetlenül a feltelepített mediaplayer-től.)

(#5634) tjb007 válasza Raypapa (#5633) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Valamiért az avi fájlokkal továbbra sem boldogul a gépem"

Milyen kódolásúak azok az avi -k ? XviD vagy DivX ?
A DivX -nél még simán elképzelhető de ha XviD -ről van szó kizárt, hogy ne játssza le, már a 2.2 alatt is megevett "mindent" avi -tól az mkv -ig.

(#5635) Bibby


Bibby
addikt

Valamikor már kérdeztem, de azt hiszem nem jött válasz. Kezeli a gép a jack dugós headseteket? Vagy az csak egyszerű hang kimeneti nyílás?

Ελευθερια η θανατος

(#5636) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy vezeték nélküli usb-s billentyűzettel kompatibilis-e a kicsike? :F

Szeretnék egy M$ Arc bill-t és hatalmas plusz pont lenne, ha menne a tab-bal is...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5637) ravebp válasza Polllen (#5636) üzenetére


ravebp
senior tag

Nekem a logitech cuccommal tökéletesen megy

Rave

(#5638) Polllen válasza ravebp (#5637) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi!

A logitech vevődre csak bill-t csatlakoztatsz vagy egeret is? :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5639) Bibby válasza ravebp (#5637) üzenetére


Bibby
addikt

Angol kiosztással azt tegyük hozzá.

Ελευθερια η θανατος

(#5640) Polllen válasza Bibby (#5639) üzenetére


Polllen
nagyúr

és nem állítható a bill kiosztás? (mondjuk az arc alapból angol... :) )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5641) sid87


sid87
senior tag

Urak, én egy olyan tabletet keresek amin lehet normálisan pdfet, ebookot olvasni, böngészni, doc xls fájlokat megnézni, akár minimálisan szerkeszteni, képeket nézegetni, néha játszani. Olcsó legyen, 3g, GPS nem kell. Ez az én tabletem? :-)

Btw: billentyűzetet vagy egeret rá lehet dugni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5642) Reignman


Reignman
aktív tag

up

(#5643) Brutális eb válasza Reignman (#5642) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ezt biztos ide akartad?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5644) kelzsoca válasza sid87 (#5641) üzenetére


kelzsoca
félisten

A felsorolt dolgokra alkalmas, egér-bill. is köthető rá akár vezetékes vagy vezetéknélküli is.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5645) sid87 válasza kelzsoca (#5644) üzenetére


sid87
senior tag

Köszönöm!

Akkor tulajdonképpen mire nem alkalmas?

Az hogy honeycomb sincs rá, nagy hátrány?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5646) kelzsoca válasza sid87 (#5645) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak egy válasz volt, felsoroltál igényeket, én meg írtam hogy rendben lesz :)

Honeycomb helyett gondolom Ice Cream Sandwich-et akartál írni. (ICS)

ICS frissítéssel kapcsolatosan egy usernek ezt válaszolták: link

https://vertigostore.eu

(#5647) Brutális eb válasza sid87 (#5645) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem hátrány.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5648) Polllen válasza sid87 (#5641) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezeket mind tudja, de nézd meg a kijelzőjét mielőtt megveszed. Mint minden ilyen LCD csodánál, napfényben a kijelző tartalma láthatatlanná válik. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5649) Raypapa válasza tjb007 (#5634) üzenetére


Raypapa
tag

Ha lesz egy kis időm megpróbálom különféle kódolással készített avi-val, eddig erre nem figyeltem, de megnézem melyikkel nem megy... Köszi a tippet!

(#5650) Raypapa válasza tjb007 (#5634) üzenetére


Raypapa
tag

Az SD-re másolás módja lehet problémaforrás?
Ugyanis a micro sd-t beteszem egy USB átalakítóba, azt be a PC-be és TotalCommander-rel rámásolom a médiát. Aztán beteszem az xTab-ba...
Ha nem viszi a filmet és visszateszem a kártyát azt tapasztalom, hogy ekkor már a PC sem viszi... Mi ronthatja el? Próbáljam meg közvetlen kábelkapcsolattal átmásolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.