Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) Raypapa válasza tjb007 (#5250) üzenetére


Raypapa
tag

Én hiszek Neked, abszolút hozzá nem értő vagyok! Szerintem pl. a Samsung termékek is csak azért drágábbak, mert több reklámköltség van az árban és így ismertebb is a márka...
(Van egy Samu telefonom és rengeteg hibája van, egy hulladék... :(( )

(#5252) lafaty80 válasza Raypapa (#5251) üzenetére


lafaty80
őstag

Komolyan már várok egy olyan összehasonlítást, ami cpu,vga tesztel azonos egyéb hw-ek mellett.
pl.: azonos 1GHz-es cpu mellett gpu-k tesztje
azonos gpu mellett cpu-k tesztje.

Valahol láttam egy nem túl szakszerű, bár figyelembe vehető performace viszonyítást :)
Adreno 220 >> Geforce ULP [tegra 2] >> SGX 540 = Mali -400 >> Adreno 205 >> SGX 535 >> Adreno 200 = SGX 530

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5253) Raypapa válasza lafaty80 (#5252) üzenetére


Raypapa
tag

Igen az nem lenne rossz, de annak, aki max kilő néhány röfit kamikáze madarakkal és csak könyvet olvas, internetezik, zenét hallgat stb., annak nemigen van ilyen tesztekre szüksége... Valljuk be, ha nagyon játszani akar valaki, akkor ott a desktop masina.

(#5254) lafaty80 válasza Raypapa (#5253) üzenetére


lafaty80
őstag

Ha unatkozom, szeretek játszani :)

A baj ott kezdődik, hogy az android kezdi átvenni a PC-s vonalat a PC vs Konzol háborúban.
Egyre több vas, egyre több optimalizálatlanság.... ebben az egyben jó az Apple politika sajnos.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5255) kelzsoca válasza Raypapa (#5253) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igazából a két grafikus gyorsító ~azonos teljesítményt hoz, és ez a teljesítmény szinte minden megjelent játékhoz elegendő.

(#5254) lafaty80

Ebben nincs ellenfele az Apple-nek :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5256) Raypapa válasza kelzsoca (#5255) üzenetére


Raypapa
tag

Ezt jó tudni és gondolom ha a Mali 400-as chip ennyire kezd elterjedni, akkor biztosan előbb-utóbb erre fognak több programot optimalizálni...
Nekem az első desktop-om egy akkori (96') brutál izom 100MHz-es Pentium cpu-s gép volt komoly Diamond Monster 3dfx 1Mb-os 3D gyorsítóval, 512Kb-os S3trio videokártyával, talán 4Mb RAM-mal és 100Mb HDD-vel... Ehhez képest a mostani tabletek... :)

Visszatérve a legutóbbi beszerzésemre, nem a chipek voltak a mérvadóak, hanem, hogy minél könnyebb és csajosabb készüléket vegyek a páromnak... (Az ő felhasználói szokásaihoz tökmind1 milyen a vas... mert ő szinte csak ol-vas! :DD )

(#5257) Raypapa válasza kelzsoca (#5255) üzenetére


Raypapa
tag

Az Apple egyetlen ellenfele Hódroidka:

(#5258) xalli


xalli
csendes tag

Sziasztok!!!
kérdezném hogy lehetséges hogy azért kapcsol be olyan lassan a tablet mert 28 játék van telepitve rá???mert szerintem amikor meg vettem akkor gyorsabban bekapcsolt???

(#5259) Zimezoom


Zimezoom
tag

Van ehhez a cucchoz autós töltö? Tényleg 2A kell neki?

Pay attention, or pay the price!

(#5260) Raypapa válasza Zimezoom (#5259) üzenetére


Raypapa
tag

A töltőn az van, hogy 5V és 2A, amit kijön belőle...

(#5261) Camaro válasza kelzsoca (#5247) üzenetére


Camaro
csendes tag

Köszi a választ:)

Igazából már a 4. lejátszóval próbálkzom. VLC is befagy az mp4-en, a ES filekezelő lejátszója is lefagy, a gyári is, és a legutolsó is amit épp feltettem :)

Bár lehet váltok egy 70-esre ez a 100 túl nagy, nagyon kell rá vigyázni :( nem fér be a zsebembe:(

Camaro

(#5262) kelzsoca válasza Camaro (#5261) üzenetére


kelzsoca
félisten

De ez a 70-es topic és nem a 100-as, akkor rossz helyre írtál :)

https://vertigostore.eu

(#5263) Camaro válasza kelzsoca (#5262) üzenetére


Camaro
csendes tag

Van 100-as topic?:D

Camaro

(#5264) Athos1004 válasza Raypapa (#5256) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Szia!

Mit olvas? Ha szinte csak könyvet, akkor ne ilyen gépet vegyél, hanem egy e-Ink technológiás olvasót. Nekem van egy Kindle-m is és könyvet csak azon olvasok, mert sokkal jobb erre a feladatra.

(#5265) Zimezoom válasza Raypapa (#5260) üzenetére


Zimezoom
tag

Ezt látom, csak nehezen hiszem... Próbáltam kisebb árammal tölteni (tápegységről, mert egy autós töltőt akarok összebarkácsolni), de 1A-ra meg sem reccen.

Szóval nem szenvednék vele, ha lenne hozzá szivargyújtós töltő.

Pay attention, or pay the price!

(#5266) Mr.Kilmister válasza Zimezoom (#5265) üzenetére


Mr.Kilmister
tag

Helló,
szokott valaki játszani egy ilyen tabbal?
Hol tudok erre kompatibilis játékot leszedni?
Nézegetem az oldalakat de vagy jó vagy nem jó rá......

Előre is köszi!!!

K.

Az élettel az ember úgy van:sodródik,mint bacilus a húgyban.De ez is több a semminél.

(#5267) kelzsoca válasza Mr.Kilmister (#5266) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jobb oldalt fent van egy kereső, a topicban tudsz vele keresni, keress rá a játék szóra, és ott lesz jópár cím, amivel nem lesz probléma.

https://vertigostore.eu

(#5268) Zimezoom válasza Mr.Kilmister (#5266) üzenetére


Zimezoom
tag

Én ritkán játszom rajta, de gondolom nem is kifejezetten nekem akartad célozni a kérdést. :)

Pay attention, or pay the price!

(#5269) Raypapa válasza Athos1004 (#5264) üzenetére


Raypapa
tag

Köszi! Tudom, hogy az jobb arra, meg van a K. Fire, ami nagyon kúl, de azért csak olyat kért, amivel ezt is, azt is tud csinálni az olvasás mellett... :)
Meg úgy tudom, hogy az e-ink nem háttér világított, így lámpás is kell hozzá este...

(#5270) lafaty80 válasza kelzsoca (#5267) üzenetére


lafaty80
őstag

Mondjuk ha lenne valami megoldás, amivel rá lehet erőszakolni a 16:9-es aspect ratio-t játékoknál, király lenne, még a fekete csíkokkal is ellenék. De ez a torzítás néha durva :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5271) Reignman válasza Mr.Kilmister (#5266) üzenetére


Reignman
aktív tag

Szia, ami normális játék, és jól megy rajta:
edge
cut the rope
osmos (hang nélkül)
plants vs zombies
orbital
apparatus
glow hockey
world of goo
pinball hd

(#5272) atravel válasza Reignman (#5271) üzenetére


atravel
tag

Kiegészíteném samurai vegance 2vel. Csak amiatt, mert jól megy, jó játék és Getjarról ingyenes

(#5273) atravel


atravel
tag

Valaki keresett autos jatekot... Marketen most Ftnak irjak a Need For Speedet meg az Asphalt6-ot.
MEg sok maas jatekot is ;)

(#5274) Mr.Kilmister válasza atravel (#5272) üzenetére


Mr.Kilmister
tag

Köszönöm a válaszokat(amik nekem szóltak).Menetközben rájöttem,hogy nem is olyan nehéz megtalálni mint hittem.Remélem lesznek újabbak is!

K.

:R :R :R :R :R

Az élettel az ember úgy van:sodródik,mint bacilus a húgyban.De ez is több a semminél.

(#5275) gitarblx


gitarblx
csendes tag

Sziasztok!

Örömmel látom hogy kelzsocának vannak xpad70-es romjai is.
A wayteq librásat már jó ideje nagy megelégedéssel használom.
Tegnap fel is raktam a legrisebbet (februári).
A problémám az , hogy ha marketről le akarok tölteni akkor azt írja ki, hogy nincs elég hely
az eszközön.
Sajnos az újratelepítés sem segített.
Mi lehet a gond?

köszi a választ előre is.!

(#5276) tjb007 válasza gitarblx (#5275) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#5277) gitarblx válasza tjb007 (#5276) üzenetére


gitarblx
csendes tag

Aha köszönöm! Ezek szerint a wipe-olás megoldja a problámát.
Hazamegyek kipróbálom.

köszi!!

(#5278) Athos1004 válasza Raypapa (#5269) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Igen, ez e-Inknek nincs háttérvilágítása és pont ezért jobb olvasásra. :) A háttérvilágítás zavaró a szemnek és sötétben még inkább rosszabb. Ezt is lámpa mellett érdemes használni (én állólámpa mellett szoktam), mert úgy jobb szerintem, de ez nézőpont kérdése. Viszont erős napfényben az e-Ink nagyon jól olvasható, ez meg elégé tükröződik. Viszont mivel erre is meg arra is kell, akkor eldőlt a kérdés. :)

(#5279) Mr.Kilmister válasza Athos1004 (#5278) üzenetére


Mr.Kilmister
tag

Az milyen,hogy nem látja a win7 ha rádugom a gépre?
Sem a memo karit,sem a rendszert.....kell valami külön progi hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat!

K.

Az élettel az ember úgy van:sodródik,mint bacilus a húgyban.De ez is több a semminél.

(#5280) apeelme válasza Mr.Kilmister (#5279) üzenetére


apeelme
addikt

Az nem elég ha csak rádugod...húzd le a statusbar-t (állapotsort) és csatlakoztasd mint USB eszköz. ;)

(#5281) Bibby


Bibby
addikt

Torrenttel akkor senkinek semmi gondja nincs? :U

Ελευθερια η θανατος

(#5282) tjb007 válasza Bibby (#5281) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel nem használok ilyen alkalmazást ezért nekem nincs :)
Több alkalmazással is próbáltad ?

(#5283) xalli


xalli
csendes tag

Sziasztok!!!
kérdezném hogy ez mikorra várható:WayteQ_xTAB-70_Gingerbread_kelzsoca 2012.02.08

(#5284) Bibby válasza tjb007 (#5282) üzenetére


Bibby
addikt

[link]

Ezekkel meg még 1-2vel, de inkább valami beállítási gond lehet. Ugrál a sebesség, felmegy valameddig aztán leesik teljesen. Csak jó lenne tudni hogy másnál hozza-e a maximális sebességet?

Ελευθερια η θανατος

(#5285) xalli


xalli
csendes tag

Sziasztok!!Olyan gondom lenne hogy felraktam ezt a rom-ot:
WayteQ_xTAB-70_Gingerbread_kelzsoca
2011.12.01.

és azt csinálja hogy szinte azonnal le kapcsolja a képernyőt:(((((
hiába teszem át az idözitést 10 percre akkor is:((

(#5286) kelzsoca válasza xalli (#5285) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor tedd fel újra (formázások kellenek: wipe data, wipe cache, wipe media) ilyen probléma biztos nincs, ha lenne ezzel lett volna teleírva a topic.

https://vertigostore.eu

(#5287) xalli válasza kelzsoca (#5286) üzenetére


xalli
csendes tag

Köszönöm a válaszodat és probálom újra:)

(#5288) xalli válasza xalli (#5287) üzenetére


xalli
csendes tag

felraktam újra és a végén azt irja ki hogy Installation aborted

ezek után mi az amit fel kell még tenni az 1-oldalról??
Cellainfo??
Gps javitás??Ad-Hoc javitás??
AC3 licensz??

gondolom a játékok miatt a Chainfire3D és a pluginok kellenek....

és még mindig csinálja hogy szinte egyböl lezárja a képernyőt..csak a sötétség van...power gomb meg nyomás után elöjön a képernyö feloldási csúszka ..elhuzom és bár mit nyomok..pár perc múlva újra lezár:(((

[ Szerkesztve ]

(#5289) kelzsoca válasza xalli (#5288) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ha ezt írja ki: Installation aborted, akkor nem raktál fel semmit, mert a telepítés megszakadt, próbálj gyári romot felrakni.

https://vertigostore.eu

(#5290) xalli válasza kelzsoca (#5289) üzenetére


xalli
csendes tag

most raktam fel a gyári romot...és evvel is az elsötétülést csinálja......
teljesen szűz a gép..csak a marketröl az angry bird van rajta és már avval is csinálja,,,meg ha a marketten maradok...ott is egy idő után besötétül..és csak power gomb + reset inditja el ujra a tablettet:(

visszont a gyári romnál elindult magátol a rom felrakása..
tehát nem csináltam a formázásokat meg..a tiédnél én inditottam el a rom felrakást és meg csináltam a formázásokat..elötte

[ Szerkesztve ]

(#5291) tjb007 válasza xalli (#5290) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha romtól függetlenül csinálja ezt akkor irány a szerviz.

(#5292) xalli válasza tjb007 (#5291) üzenetére


xalli
csendes tag

azt meg tudod mondani hogy melyik szervizbe vigyem???
a Gubacsi útiba??

(#5293) tjb007 válasza xalli (#5292) üzenetére


tjb007
nagyúr

Három helyre is viheted:
1. ahol vásároltad
2. WayteQ
3. Elektrodoki

(#5294) Mr.Kilmister válasza tjb007 (#5293) üzenetére


Mr.Kilmister
tag

Hello,
az abajom,hogy nem látja a win7 még mindig sem a készüléket,sem a kártyát.Ez mitől lehet?Rádugom,megnyomom a gombot,hogy usb tár bekapcsolása,de a win7 alatt sehol sem látom....mi lehet a gond?
Elolvastam már a kézikönyvet is,úgy jártam el ahogy le van irva,de semmi.... :( :( :(
Lehet hogy ez szoftverhiba?(rendszer)

Előre is köszi a válaszokat!

K.

:R :R :R :R :R

Az élettel az ember úgy van:sodródik,mint bacilus a húgyban.De ez is több a semminél.

(#5295) apeelme válasza Mr.Kilmister (#5294) üzenetére


apeelme
addikt

Egyszerűen kiszűrheted hol a gond, próbáld meg másik PCk-re csatlakoztatni ha ott sem "muzsikál" még mindig újrahúzhatod a gyári rom-ot, majd ha ezek után sem működik akkor gari!

(#5296) xalli válasza tjb007 (#5293) üzenetére


xalli
csendes tag

akkor elvileg holnap vissza vihetem a speedshopba is.(ott vettem)

(#5297) kelzsoca válasza xalli (#5296) üzenetére


kelzsoca
félisten

Viheted oda is, de talán gyorsabb ha egyenesen a WayteQ-hez viszed be, pár oldallal visszaolvasva volt rá példa, hogy a user bevitte, és 15 perc alatt megcsinálták a gépét, igaz az más jellegű probléma volt.

https://vertigostore.eu

(#5298) xalli válasza kelzsoca (#5297) üzenetére


xalli
csendes tag

oksa akkor oda viszem inkább:)

(#5299) ClaydovE


ClaydovE
tag

Ma azzal fogadott az xpadom, hogy a market mostantól Play Áruház lett, láttam pár játékot 109ft-ért gondoltam ennyit megérnek, meg is vásároltam kapásból 3-at és amikor le szeretném tölteni akkor a "a(z) xy alkalmazást nem sikerült letölteni egy hiba miatt. (403)" hibaüzenettel fogad.

Külföldi oldalon találtam megoldást elvileg a proxy/data cache-t kellene üríteni ehhez. De azok mobil telefonok voltak, ezt a xpad-ban hol érem el recovery menüből vagy magából az android rendszerből is?

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5300) ClaydovE


ClaydovE
tag

Közben megtaláltam de nem lett jó ettől sem, A dead space pedig nem tölti le a fájlokat ezt a hibát írja "A server error has occurred. Please visit www.eamobile.com/countrygate to choose your country and click the customer support link. (5002)." Ott se találtam semmi értelmeset. A shadowgun-ra meg azt írja eleve a playon market, hogy megvásároltam (közben meg nem is, és nem is volt soha fent a gépen, de újrarakott rom mellett is ugyanez a helyzet. Esetleg más nem futott bele az itt és az előző hozzászólásomban lévő problémába? A modern combat 3 sem hajlandó letölteni magát a programot sem ott is a 403-as hibát irja, meg hogy nem sikerült letölteni....

Üdvözlettel: ClaydovE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.