Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) apeelme válasza ClaydovE (#5300) üzenetére


apeelme
addikt

Az EA jàtékoknál ismert hiba az SDre nem tudja letölteni a jàték adatait a szerverről, legalàbbis Market-en rengeteg az ilyen hozzàszòlàs. Nàlam NFS és DeadSpace viselkedik igy...megoldàs : az SD levö (és a grafikus meghajtónak megfelelő) adatokat megszerzed, és felmásolod ahova kell, ìgy nem kell màr letöltenie semmit, ergo el fog indulni. ;)

(#5302) ClaydovE


ClaydovE
tag

Hát ez jó, főleg hogy fizet is érte az ember! :) És arra van ötleted, hogy magát az alkalmazást miért nem hajlandó letölteni? (Ez lenne az a bizonyos 403-as hiba)

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5303) Danielsson


Danielsson
tag

Sziasztok! Egy gyors kérdés: youtube csak nálam nem működik? Mi a jó megoldás arra, hogy szépen lejátsza a videókat? Van olyan, hogy a főoldalról simán lejátszik mindent, de amikor rákeresek vmire, akkor hibát ír és vége... Előre is köszi, még nem volt időm átolvasni a rengeteg hozzászólást, tök jó ez a fórum amúgy!

(#5304) Raypapa válasza Danielsson (#5303) üzenetére


Raypapa
tag

Nem tudom mi a megoldás a problémádra, de nekem a Youtube alkalmazás simán fut, problémák nélkül, keresés esetén is jó... Használd azt a böngésző helyett.
(ver.: 2.4.4)

(#5305) Danielsson válasza Raypapa (#5304) üzenetére


Danielsson
tag

Az a baj, hogy az alkalmazás csinálja ezt, amit letöltöttem a Marketből...Ezt a hiba üzit írja ki: A Youtube alkalmazás com.google.android.youtube folyamata váratlanul leállt. Szóval ez a bajom vele.

(#5306) sovinho


sovinho
tag

Sziasztok,

Következő a gondom: Nagy nehezen sikerült feltenni a Dead Space játékot (hála a fórumnak), de a hang szaggat. Tapasztalt már valaki ilyen problémát, van valami javaslat? Köszönöm!

Hakuna Matata

(#5307) ClaydovE válasza sovinho (#5306) üzenetére


ClaydovE
tag

Korábban nekem is volt ilyen bajom, most pl. nem szaggat a hang melyik verziószámú játékod van?

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5308) sovinho válasza ClaydovE (#5307) üzenetére


sovinho
tag

1.1.33.
Próbáltam többet is, de ehhez találtam meg az sd fájlokat, a töltős verzió nem igazán működött. Te mit csináltál vele, milyen a verzió? Köszönöm!

Hakuna Matata

(#5309) Brutális eb válasza Danielsson (#5303) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ismert tab hiba senki nem tudja az okát a tulajok 90%-nál előjön.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5310) ClaydovE válasza sovinho (#5308) üzenetére


ClaydovE
tag

Az volt nekem is szaggatós hanggal, most az 1.1.38-al ez a legfrissebb azzal jól megy.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5311) f_david


f_david
tag

Sziasztok!

XPAD70-es kicsit sokáig volt kikapcsolva, ezért gyakorlatilag eltűnt róla mintha reseteltem volna, és internal stroage helyre 0byte szabad helyet mutat.

Recovery mód, - wipe data - wipe cache - wipe media, segíthet rajta, vagy úja kell ilyenkor húzni kompletten? (azt tudom, hogy a programoknak annyi, csak ha nem muszáj az os nem rántanám újra)

[ Szerkesztve ]

(#5312) kelzsoca válasza f_david (#5311) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyomd végig a wipe-okat, és bekapcsolás után kiderül, hogy rendben van -e vagy újra kell húzni a rendszert.

https://vertigostore.eu

(#5313) f_david válasza kelzsoca (#5312) üzenetére


f_david
tag

Köszi szépen!

(#5314) ClaydovE válasza f_david (#5311) üzenetére


ClaydovE
tag

Nálam is előfordult ilyen, kikapcsoltam, majd újra be és megjavult magától.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5315) apeelme


apeelme
addikt

Kedves fórumozók!

~1,5 hét kemény munka után a ClockworkMod Recovery portolása xPAD/xTAB70-re a mai napon egy kiadásra szánt verzióval (rc1) elkészült. (link később)

kelzsoca-val ketten dolgozunk/dolgoztunk rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5316) Raypapa válasza apeelme (#5315) üzenetére


Raypapa
tag

A hozzám hasonló kezdő "Androidosok" kedvéért röviden leírnád mit tud ez a ClockworkMod Recovery?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5317) apeelme válasza Raypapa (#5316) üzenetére


apeelme
addikt

A ClockWorkMod a gyári recovery-nek egy továbbfejlesztett változata, rengeteg plusz funkcióval...ezek le lesznek dokumentálva és mindenkinek világos lesz miről van szó...igazából a haladó felhasználók és leendő "fejlesztők" tudják kiaknázni teljesen, az átlag felhasználónak lehetősége nyílik akár a nem gyári rom-ok telepítésére is értsd pl: CyanogenMod7 vagy CyanogenMod9
Ezen nem gyári rendszerek teljes mentésére/visszaállítására!
Természetesen terveink között szerepel a gyári rendszeren is megoldani ezt a funkciót egészében vagy részben, de ez még a jövő zenéje...

érdekességek:
- a recovery alatt engedélyezve van az ADB szolgáltatás (a shell root-ként használható)
- a CWM-ben bármikor felcsatolható USB meghajtóként akár az SD-kártya, akár a belső nand (flash) nem kell működő rendszer hozzá
- különböző rendszerfrissítések telepítése könnyedén - nem kell újrarakni az egész rom-ot apróbb módosításokért...és nem kötelező SD-ről frissíteni a belső nand is használható erre a műveletre...

egyszóval megnyílt innentől kezdve a felhasználók előtt a nem gyári - módosított - rom-ok használata...

(#5318) Raypapa válasza apeelme (#5317) üzenetére


Raypapa
tag

Köszi! :R

(#5319) atravel válasza apeelme (#5315) üzenetére


atravel
tag

hatalmasak vagytok. előre is nagy köszönet érte.
Nekem viszonylag rendszeresen kellett újratelepítenem. így kb két perc lesz :)
Hogy más hasznokat ne említsek.

(#5320) sandman11


sandman11
csendes tag

Sziasztok

Nekem is van egy xpad-70-es tabletem, véletlenül az xtab 70 frissítését indítottam el, utána fel tudtam tenni az utolsó gyári frissítést és ment is a műszer úgy egy hétig. Most meg csak a recovery menübe tudok belépni, próbáltam a gyári androidot,a fórumon lévő rootolt verziót is végig megy a telepítés de utána nem indul el.
Mit lehet tenni?

(#5321) kelzsoca válasza sandman11 (#5320) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ez valószínűleg szerviz lesz...

https://vertigostore.eu

(#5322) sandman11 válasza kelzsoca (#5321) üzenetére


sandman11
csendes tag

Éreztem valahol, azért köszi.

(#5323) kelzsoca válasza sandman11 (#5322) üzenetére


kelzsoca
félisten

Volt itt nemrég ilyen probléma már, ott is felment az xPAD rom az xTAB gépre, és aztán eddig jutott csak a történet, az a gép szervizbe ment, legalábbis ezt írta a gazdája, hogy mi lett végül a géppel azt már nem írta le ide.

https://vertigostore.eu

(#5324) gabor94


gabor94
tag

Tegnap leszedtem egy nagyon szép launchert, SPB Shell 3D a neve. Tableten kitünõen fut, természetesen csak letöltöttem.(ha úgy csinálod mint én rootolva kell lenni a tabletnek) . Verziója : 1.5.3

(#5325) rabbit87


rabbit87
tag

üdv!
Tudna valaki ajánlani olyan programot xTabra, amivel beállitott időre ki tudom kapcsoltatni a gépet?
Elég zavaró, hogy ha film közben elalszik az ember és arra ébredek, hogy fekete képernyő, az akkut meg leszopja.

Illetve a másik, keresek normális böngészőt, amivel megy a youtube és a böngészés is.
Jelenleg a 'Böngésző' viszi a jutubot, az Opera/ mini pedig a böngészésben kézreállóbb.
Viszont igy váltogatni kell egy-egy videónál... :O

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5326) apeelme válasza rabbit87 (#5325) üzenetére


apeelme
addikt

- Market-ben tuti találsz ilyen appot

- Az Opera Mini (és Mini Next) proxy-n keresztül tömörített adatokkal dolgozik, Opera Mobile-t használj az ugyanúgy teljes értékű böngésző...

(#5327) Brutális eb válasza apeelme (#5315) üzenetére


Brutális eb
addikt

E öröm e bódogság. :N

Köszi mindkettőtöknek. :R

Rom maneger,cwm oh yeeeeah

Egy CyanogenMod-nak mnnyire örülnék.Föleg ICS alapúnak.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5328) djnice


djnice
veterán

Sziasztok! Az új v1.1-es 02.28-as rom az x-tab70-re már 1000 Mhz-en hajtja a cpu-t? Ha nem akkor a WayteQ_xTAB-70_Gingerbread_kelzsoca 2012.02.08 rom-ot honnan tudom letölteni? (Az első oldalon nem találom)

(#5329) tjb007 válasza djnice (#5328) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, azzal már 1GHz -en jár a CPU.

(#5330) kelzsoca válasza djnice (#5328) üzenetére


kelzsoca
félisten

a WayteQ_xTAB-70_Gingerbread_kelzsoca 2012.02.08 rom-ot honnan tudom letölteni? (Az első oldalon nem találom)

Ilyen rom már nincs (nem is lesz) majd készülni fog custom rom, csak nem egy kész rom lesz módosítva, hanem forrásból lesz felépítve és módosítva, addig használjátok az utolsó kiadott gyári romot.

https://vertigostore.eu

(#5331) lafaty80 válasza apeelme (#5317) üzenetére


lafaty80
őstag

Királyok vagytok. Ha gondoljátok szívesen besegítek tesztelésben, stb...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5332) apeelme


apeelme
addikt

helyzetjelentés:

1. sikerült a system partíciót yaffs2-ként felmountolni ami eredetileg ubifs-ként van használva, és már egy forrásból épített saját rom-ot feltelepíteni természetesen az új CWM-el...eredmény: MŰKÖDIK!
- egyetlen hátulütője a dolognak hogy a moddolt boot.img miatt a gyári rendszert újra fel kell raknotok majd, viszont a már működő backup miatt egy advanced restore data-val mindent visszaállíthattok majd mintha mi sem történt volna! :C

2. azáltal hogy yaffs2 lett a system is, a CWM-ben a teljes rendszer mentés/visszaállítás is tökéletesen MŰKÖDIK!

Köszi kelzsoca a segítséget és a kitartást egyedül nehéz lett volna nagyon!

(#5333) #34365952 válasza apeelme (#5332) üzenetére


#34365952
törölt tag

updater-scriptben mountoltad yaffs-ként ubifs helyett, vagy nem ennyire egyszerű? Van egy ugyanilyen Amlogic chipsetes kínai tabletem is (JXD S7100), azon munkálkodok.

(#5334) apeelme válasza #34365952 (#5333) üzenetére


apeelme
addikt

egyrészt igen, a baj csak ott van hogy kernel is ubifs-nek csatolja így boot.img-t is szét kellett szedni és init.rc-t módosítani...

(#5335) #34365952 válasza apeelme (#5334) üzenetére


#34365952
törölt tag

Okés értem, köszi.

(#5339) devast válasza kelzsoca (#5323) üzenetére


devast
addikt

Én ezzel kezdtem mikor megvettem... Annyi volt csak a történet, hogy nem volt érintőképernyőm. Utánna felraktam xtab romot, és azóta minden ok.
ps: Kijött egy újabb xtab rom, azt próbálta már valaki ?

(#5340) apeelme válasza devast (#5339) üzenetére


apeelme
addikt

Ha a 2012-02-28-ra gondolsz akkor igen, ide is be lett linkelve, a wifi adatátviteli sebesség javítva van...

(#5341) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Hello megvételre ajánlottak nekem egy ilyen készüléket.
2011 novemberi, tartozékok:Hálózati töltő, USB kábel, USB Otg adapter, Neoprén tok, 2GB micro

Mennyit érhet ez így most?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5342) Brutális eb válasza bull84ghia (#5341) üzenetére


Brutális eb
addikt

30-35

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5343) zeppike válasza dario_p (#199) üzenetére


zeppike
csendes tag

Asphalt működik csak át kellett írni a készüléket HTC re... feljebb van róla szó...

(#5344) rabbit87


rabbit87
tag

üdv
Srácok!
Az normális, hogy az xtab-on 381MB a Ram mérete?
Több program és a menü is ezt irja.
Vagy ennyi marad a rendszer után?

[ Szerkesztve ]

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5345) apeelme válasza rabbit87 (#5344) üzenetére


apeelme
addikt

A "Belső tárhelyre" gondolsz?
Attól függ mennyi alkalmazás van feltelepítve, a szűz a rendszeren ~650MB amire telepítgethesz emlékeim szerint...

(#5346) rabbit87 válasza apeelme (#5345) üzenetére


rabbit87
tag

Nem! A RAM memoriára gondolok! Ami elméletben 512MB.

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5347) kelzsoca válasza rabbit87 (#5346) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az rendben van ~annyinak kell maradnia a rendszer annyit használhat fel.

https://vertigostore.eu

(#5348) rabbit87


rabbit87
tag

Skacok!
Erösen gondolkodom, hogy lecserélném a tab70-et egy netbookra..
Sajnos túl kicsinek bizonyul ez a 7"- os kijelzö, szétcseszi a szemem.

Februári a gép, van hozzá töltö, tok, otg kábel, pc usb kábel, 16 GB sd, gyári fólia a kijelzön, eddig sosem produkált rendelleneset, teszi a dolgát. Garancia ugye egy év.
Az tetszik, hogy rettentö mobil, viszont hiányzik a windows :(.

Sokat bukni nem szeretnék, szerintetek mennyit kérhetek érte?
Ha valakit érdekel irjon!

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5349) lobedoc válasza rabbit87 (#5348) üzenetére


lobedoc
tag

30-35 K

(#5350) rabbit87


rabbit87
tag

Az nagyon karcsú, 51 + sok futkozásban van.

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.