Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) oroszpeter_f válasza nickedez89 (#849) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Sajnos nekem se lehet visszaállítani miután mintáztam, ujjlenyomatoztam. :(
Ezt nem nagyon értem miért jó, de a gyári beállítások tényleg sok macera. Viszont csak egyszer kell megcsinálni és megy is minden. :)

(#852) nicu71 válasza oroszpeter_f (#851) üzenetére


nicu71
addikt

pedig néha jót tesz/persze nem mindennapos teendő ,én nagy pl frissitések után mindenképpen ajánlom.ha esetleg jön a Nougat :)
látom mindenki ezen a duplakoppon agyal,jó is, ;) pl munka közben ha nem tiszta a kezed ,akkor kézfejjel koppantva is fel lehet oldani a telefont,mivel ilyenkor vsz az ujjlenyomatolvaso nem is működne,a bekapcsoló gomb is koszos lenne stb.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#853) nickedez89 válasza F_Peter (#850) üzenetére


nickedez89
senior tag

Van valami beállítás igen de hiába állítgatom ugyanaz a helyzet! Sebaj, megszoktam már a gombos zárást!:)

sirkan13 kérdésére szerintetek mi a válasz? Jó lehet az Idol 4s üvege a telóra?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#854) sirkan13 válasza nickedez89 (#853) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszönöm.Veszek és megnézem.Más ma vettem egy ilyet,eddig jó.Alkalmazást hogy tudok újlenyomattal zárolni?

(#855) F_Peter válasza sirkan13 (#854) üzenetére


F_Peter
őstag

Jelenleg sehogy, mert biztonsági okokból az alkalmazások nem férhetnek hozzá az ujjlenyomatokhoz. (legalábbis ha nem történt valami változás az utolsó infóm óta)

(#856) sirkan13 válasza F_Peter (#855) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszönöm.

(#857) oroszpeter_f válasza nicu71 (#852) üzenetére


oroszpeter_f
tag

"látom mindenki ezen a duplakoppon agyal,jó is, ;) pl munka közben ha nem tiszta a kezed ,akkor kézfejjel koppantva is fel lehet oldani a telefont,mivel ilyenkor vsz az ujjlenyomatolvaso nem is működne,a bekapcsoló gomb is koszos lenne stb."

Engem momentán nem érdekel, mert a legbiztonságosabb ujjlenyomatot használom, de gondoltam megosztom a duplakoppos tapasztalataim, ha már van ilyen. :)

Amúgy feloldásra (ujjlenyomat mellett is) a smart lock-nál nincs jobb. Add hozzá a helyet, a bluetooth eszközt vagy az arcfelismerést és dupla kopp nélkül is simán felold a telefon egy húzásra :) Nekem az arcfelismerő nagyon bevált pl. :)

(#859) rolee777 válasza sirkan13 (#839) üzenetére


rolee777
tag

Szia. Igen jó rá, csak egy picivel keskenyebb! Meg alul-felül kicsit íves, nem egyenes! De én azzal használom mióta megvan!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#860) tutikatuti


tutikatuti
csendes tag

Kérdésem a készülék talál frissítést de nem tudja telepíteni. Tegnap kezdte. Valaki tud rá megoldást?

Köszönöm. Üdv mindenkinek! :R

(#861) F_Peter válasza tutikatuti (#860) üzenetére


F_Peter
őstag

Próbáld meg hogy kiveszed az SD-t.

(#862) tutikatuti válasza F_Peter (#861) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

Nincs benne. :R

707 Mb 6.0-130FUN1

[ Szerkesztve ]

(#863) F_Peter válasza tutikatuti (#862) üzenetére


F_Peter
őstag

Sikerült, mert az nem tiszta? ☺️

(#864) nickedez89 válasza tutikatuti (#862) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha nem megy én megpróbálnék egy "wipe cache partition" opciót a recovery-ben!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#865) tutikatuti válasza nickedez89 (#864) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

Sajnos nem tudta így se telepíteni. Update.zip is not correct Installation aborted.

OTA failed! Please power off the device to keep it in this state and file a bug report!
LANG= Engish

(#866) nickedez89 válasza tutikatuti (#865) üzenetére


nickedez89
senior tag

Csináltál wipe cache -t és utána beindítottad a telefont hogy újra leszedje OTA-n a frissítést és megpróbálja telepíteni?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#867) tutikatuti válasza nickedez89 (#866) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

Igen. :R

(#868) nickedez89 válasza tutikatuti (#867) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor csinálnék egy FR-t és utána próbálnám meg!
Természetesen lementeni mindent, aztán wipe cache, majd FR.

Ezután már mennie kell szerintem! Mondjuk eleve nem értem mi lehet a gond, de van ilyen!:F

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#869) tutikatuti válasza nickedez89 (#868) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

Sajnos az idol 4s Smart Suite-hez én sem tudtam még csatlakozni, se USB-n se Wifi.vel.
Esetleg ehez is kérnék segítséget. :R

(#870) nicu71 válasza tutikatuti (#869) üzenetére


nicu71
addikt

nekem már volt szerencsém a smartsuite hez kipróbálás céljából idol 3al .Ne nagyon sajnáld,rettenet lassú, és nem a gép vagy a telefon hibája miatt,egyszerűen ez ilyen ráérős szoftver.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#871) nickedez89 válasza tutikatuti (#869) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha PC-re telepíted a SmartSuite -ot és utána bedugod USB -n a telót akkor telepíti rá a SmartSuite appot? Vagy odáig sem jut el hogy felajánlja ezt a lehetőséget?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#872) tutikatuti válasza nickedez89 (#871) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

Sajnos usb-n nem ismeri fel, a wifi meg kér valami kódot. :R

(#873) sirkan13 válasza rolee777 (#859) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszönöm

(#874) nickedez89 válasza tutikatuti (#872) üzenetére


nickedez89
senior tag

Pont behalt a modem otthon és valszeg csak jövő héten cseréli a szolgáltató úgyhogy most nem tudom megnézni nálam megy-e a dolog!

Nekem simán ment USB-n keresztül mikor anno próbáltam, de azóta újra raktam a gépet és nincs fent a progi.

Wi-Fi-n viszont nem értem milyen kódot kér!? :F

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#875) #14121216


#14121216
törölt tag

Sziasztok. Áprilisban jár le a hűség időm az előző telefonra, igy megint ki akarok hozni egyet. Ezt a készüléket neztem ki első körben. De egy valami feltunt a teszteket nezegetve, valamint legtöbb youtube tesztvideon: tenyleg ennyire ramaty videókat keszit? Legtobb látott videó be van bukva, tul sötét, ráadásul mintha csak fel lennének skálázva szoftveresen 4k-ra: finom reszletek sokszor el vannak veszve, mint amikor a fotóknál túl erős a zajszűrés. Valamint az is feltünt, hogy stabilizátor nincs videó rögzítés közben? Mert igy elegge elvezhetetlen a vele készült videok :/ Valamint ezek a dolgok sima 1080p-nél is fenn álnak, vagy ott nincsenek ilyen gondok?
A másik kérdés: az akksi nem túl gyenge ehhez a kijelző felbontáshoz, hozza más telefonok átlag üzemidejét? Válaszokat előre is köszönöm :)

(#876) JoseGee válasza #14121216 (#875) üzenetére


JoseGee
tag

Aksiidőre nem lehet panasz, nekem mindig elég egy hosszú napra. Visszafogott használattal szerintem nem lehetetlen a két nap sem. A videós részén én az 1080p 60fps-t használom. Néha beltérben küzd a beállításokkal, hol sötétebb, hol világosabb. Ezt szoftveresen nem gondolták túl a mérnök bácsik 😀

Ami késik, az nem jön időben

(#877) #14121216 válasza JoseGee (#876) üzenetére


#14121216
törölt tag

Akkor csak QHD video felvételnél ilyen sötét és remegő a video? 1080p-nél működik a stabilizátor?
Amúgy másik kiszemelt a Huawei P9 lenne, de kétségeim vannak, hogy megéri e a 35k pluszt :)

[ Szerkesztve ]

(#878) nickedez89 válasza #14121216 (#875) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkuidő kifejezetten a jobbak közé tartozik!
Ráadásul tényleg gyorsan tölt a gyári töltővel, szóval ha extrém user vagy sem lesz gondod! :)

Videózásban/fotózásban nem a legjobb a telefon, de abszolút elfogadható minőséget produkál szerintem! Persze ez erősen függ attól hogy mi az elvárása valakinek?!

A kamera lencsét nagyon óvni kell mert erősen karcolódik, ez is lehet szempont ha fontos a kamera.
A kijelző viszont gyönyörű és remekül bírja a strapát védelem nélkül is.

Ha olcsón el tudod hozni előfizuval ahogy én pl. akkor szerintem remek kis telefon viszonylag kevés kompromisszummal.

#877 Maxx71:
Sima Full HD felbontásig engedi a képstabilozációt!
Full HD 60fps -től már nem!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#879) #14121216 válasza nickedez89 (#878) üzenetére


#14121216
törölt tag

1 Ft-ért tudom majd kihozni a jelenlegi tarifámmal, a P9 meg 35.000ft lenne. Fotózom, de a gép ugyebár nincs mindig nálam, s gondoltam, jó lenne valami teló, ami jó képeket készít ha nagyon szükség van rá. A masik ami miatt erdekel, hogy a kijelzője miatt a munkahelyemen unalmamban LR-al akár fotókat is tudnék rajta szerkesztgetni :)
Amugy VR-hez minden meg van benne (giro, gyorsulásérzékelő, kompass, stb).? :)
Ja, es normalis tokokat lehet hozzá Magyarországon beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#880) nickedez89 válasza #14121216 (#879) üzenetére


nickedez89
senior tag

A teszt összegzés oldalán láthatsz egy képet a szenzorokról:

"Nyomásérzékelő és barométer nincs, minden más adott."

Tokot a Vodafone-nál lehet kapni hozzá, azt nem tudom hogy kapható-e már több féle, de egész jó minőségű flip tok van hozzá náluk!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#881) JoseGee válasza #14121216 (#879) üzenetére


JoseGee
tag

Ha türelmes vagy, nagyon jó képeket tudsz lőni a masinával. Ki kell tapasztalni. A VR része jó, szemüveget pedig az Auschanban keress, én ott vettem 2000 forintért, ugyanezt a terméket meg tudod rendelni a netről 9900-ért Concorde logóval 😈. Ha lesz időm, dobok fel a legjobb képeimből.

Ami késik, az nem jön időben

(#882) #14121216 válasza JoseGee (#881) üzenetére


#14121216
törölt tag

Komoly, 2k? :D
Köszönöm mindkettőtöknek. Még vacillálok e közt meg a P9 közt, habár inkabb e felé húzok, mert az a +35k pont jol jönne belepotolni egy komoly monitorba, a mostani már kicsi :)
Ja még annyit, ezek az univerzális ablakos tokok érnek valamit? A telefon tud ablakra kijelezni fontos információkat, vagy arra kell valami külön program? Rég vagyom már egy ilyen megoldású tokra :)
JoseGee: az tényleg jó lenne, pár mintafotó :)

[ Szerkesztve ]

(#883) Halkow. válasza #14121216 (#875) üzenetére


Halkow.
senior tag

Tokokat a Vodafone-nál itt-ott lehet venni, de már az ebay-en is láttam hozzá.

Szilikontok 2400Ft
Flipes bőrtok 5000-6000Ft
Üvegfólia 3000Ft
VR: 15.000Ft

Kamerával egész szép fotókat, videókat lehet összehozni, sony csúcsmodelleket alázza.

P9 egy hulladék enyhén szólva, túlárazott és kirin proci miatt a legtöbb alkalmazás vagy akad vagy el se índul rajta.

Ips kijelző pedig egyértelműen hátrány, Amoled után nem akarsz többé ips-t.

Átlag 6 + - órás vegyes kijelző időket szoktam elérni normál módba.

[ Szerkesztve ]

(#884) Solad válasza #14121216 (#879) üzenetére


Solad
őstag

Az akkuido az eddigi telefonjaim kozul a legrosszabb, de a gyorstolto egy ora alatt teleloki nullarol.

Ebben a konstrukcioban viszont egyertelmuen a p9-et javaslom.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#885) JoseGee válasza #14121216 (#882) üzenetére


JoseGee
tag

Itt lesznek a képek amit ígértem. Sokszor exponáláskor állítja el a fókuszt, nem kicsit idegesítő :(((

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#886) dreta válasza Solad (#884) üzenetére


dreta
tag

Sziasztok! 0-ról 100%-ra a gyári töltő és a külön vásárolt Tronsmart Quickcharge 3.0-s töltő is 2 óra alatt tölti fel. Vajon neked hogy lehetséges az 1 óra?

Ha esetlegesen a huaweinek jobb is a kamera része, szerintem semmiképp nem ér 35 ezerrel többet.

(#887) nickedez89 válasza dreta (#886) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem az a tapasztalatom, hogy úgy 10-15% -ról 90-100 perc alatt tölti fel, az 1 óra tényleg irreális.

Viszont 0-ra nem szabad ezeket az akksikat meríteni, 10% alatt már mindenképp tölteni kell, a károsodás elkerülése érdekében!

Én azt szoktam csinálni, hogy feldobom töltőre úgy 30-40 percre ha tudom, hogy nem lesz elég a nafta és ennyi idő alatt 30-35% -ot bele pumpál amivel már elindulok nyugodtan.
Magyarul úgy 70 és 100% közötti akksival kezdek meg egy napot amivel bőven kibírja nap végéig, nekem legalábbis.

A P9 szerintem sem ér meg +35ezret, főleg a gyengébb kijelző miatt. Én sem hittem el míg nem lett amoled -es telefonom, hogy mennyivel jobb!
Persze akinek a kamera a legfontosabb, annak lehet megér plusz pénzt egy másik telefon, de a P9 annyival nem hiszem hogy jobb..

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#888) Daffni2 válasza nickedez89 (#887) üzenetére


Daffni2
addikt

Viszont 0-ra nem szabad ezeket az akksikat meríteni, 10% alatt már mindenképp tölteni kell, a károsodás elkerülése érdekében!

Erről a készülék gondoskodik!

Amikor 0 ra merültet mutat(ki is kapcsol) akkor még benne van az a bizonyos tartalék ami az akku állapotának megőrzéséhez ajánlott.

"Aki ad,az nyer"

(#889) nickedez89 válasza Daffni2 (#888) üzenetére


nickedez89
senior tag

Az a tartalék kb. 2-3% lehet max.

Ráadásul semmi nem indokolja hogy valaki rendszeresen 0-ra merítse az akksit, fel kell dobni fél órát 15%-on és máris 45% -on van.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#890) Halkow. válasza Daffni2 (#888) üzenetére


Halkow.
senior tag

Ez nem teljesen igaz, nem tesz jót az akkumulátornak ha állandóan csutkára meríti az user.

30% alatt már én töltöm olyan 70-80% ig.

(#891) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Egy hete vagyok boldog tulajdonosa két ilyen telefonnak (a másik a feleségemé).

A korábbi - szintén Vodafone - telefonhoz képest ez a telefon minden igényünket kielégíti.
A kijelző nagyon jó, ha más nem lenne is jó, már csak ezért is megérte megvenni. A teljesítménye a mi igényeinket bőven kielégíti (telefon, sms, email), a belső tárhelyről nem is beszélve.
A napi használat során 100%-ról maximum 80%-ra merül a telefon, így bátran merem ajánlani a telefont másnak is.

(#892) Daffni2 válasza Halkow. (#890) üzenetére


Daffni2
addikt

Ezek a modern eszközök,nem engedik a kelleténél jobban lemerülni a Lithium ionos akkumulátorokat.

Az emberek tudatában sok régi beidegződés van még, nem kell tovább fenntartani.

Ilyen volt az is,hogy az akkukat formázni kell, első töltésnél 16 óra,meg hasonló praktikák,amelyek,már a z új típusú akkumulátorokra nem igazak.

Persze vannak praktikák ezere is,de nem olyan kőbe vésett szabályok.

"Aki ad,az nyer"

(#893) nicu71 válasza Daffni2 (#892) üzenetére


nicu71
addikt

szerintem ,ha valakit komolyabban érdekel a dolog,utánanézhet hogyan is kell helyesen tölteni ezeket az eszközöket,van róla leírás ,ajánlás/a lényeg hogy nem helyes kikapcsolásig lemeríteni,valamint 100%ra sem ildomos,főleg nem egész éjjel töltőn hagyni.Az ideális állapot az akkumulátor számára kb 80-90 % töltöttségi állapot ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#894) JoseGee válasza nicu71 (#893) üzenetére


JoseGee
tag

Főleg, hogy a Platinumnál nem tölt tovább a kelleténél, mert 100%-nál leállítja a töltést.

Ami késik, az nem jön időben

(#895) #14121216 válasza JoseGee (#885) üzenetére


#14121216
törölt tag

Nem olyan rosszak ezek a képek :) Igaz, a rendes fényképezőgéphez szokott szemem azért kritikusan látja, de "vész esetére" sztem megfelelő a Platinum kamerája is :)

És habár a P9-nél nagyon vonzó a DNG megléte (jó magam is csak és kizárólag RAW-ban fotózom fényképezőgéppel), de kezdem én is úgy látni, hogy nem ér meg 35k-val többet. Szóval marad ez, hacsak ki nem jön áprilisig a 8-as :DD

Amúgy a Platinum 7 és az Alcatel Idol 4S kamerája egy és ugyanaz, szóval tesztfotókat nézegethetek az Alcatel-től is? :)

[ Szerkesztve ]

(#896) Joke76


Joke76
csendes újonc

Én tokot a tokshop.hun rendeltem 1500 ft volt. Nagyon jo eros.
A telo egyre inkabb csalodás!!!
Lefagy,önállositja magát...

(#897) nickedez89 válasza Joke76 (#896) üzenetére


nickedez89
senior tag

:Y
Akkor ott valami nem stimmel! FR-t csináltál már?

Nekem nem ritka hogy 1200+ órát megy újraindítás nélkül és még csak be sem lassul...

#895 Maxx71:
Hardveresen ugyanaz, de a kamera szoftverbe nem kizárt hogy "belenyúlt" az Alcatel.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#898) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Sziasztok!

Szépen sorban írnék én is saját véleményt az elmúlt napokban elhangzott témákban. :)

1, Akkumulátor:

(#893) nicu71 válaszolt a legkomplexebben és mindent összefoglalva.
Az akksi kifejezetten nem szereti, ha lemerítik, ahogy azt sem, ha 100%-ra van állandóan tornáztatva. A mai Li-ion akksik szerencsére nem hajlamosak memóriaeffektusra sem (mint a régebbi Ni-Mh akksik, amiket formázni kellett meg kisütni-tölteni), a legjobb, ha 80-90% közt van tartva.
Ha merül sem gond, de illik töltőre tenni (ha lehet) és nem kivárni a 20-30%-os töltöttséget.

2, Telefon kamerája:

Maxx71!
Jómagam is fotózok, ám egy hibába sose szabad beleesni: a telefontól DSLR minőségű képeket várni. Ezzel nyilván Te is tisztában vagy. Nekem a RAW se hiányzik. Ahhoz, hogy csak úgy lekattints dolgokat, megörökítsd mert dokumentálásra kell nem poszterre vagy megrendelésre, tökéletes. A 4k videó meg pazar, bár a stabilizátort elbírnám pluszba.
A telefon kamerája teljesen jól teszi a dolgát, hozza azt amit elvárhatunk egy erősebb mobiltól, figyelembe véve, hogy ez nem egy csúcsmobil 250 ezerért. Egy samsung S6 kamera este kenterbe veri, sokkal jobb a szoftveres feldolgozása (teszteltem), de ha manuális módra állítjuk a gyári felületen, szép eredményeket lehet a miénkkel is elérni akár utcai lámpafénnyel. Kis szerkesztéssel pedig egész meglepő. Ami zavaró és talán negatív, hogy könnyen zajosodik. Makró fotókor a manuális fókusz lehetősége is szuper! Automatán van, hogy nehezen találja meg az élességet.
Ami még feltűnt, hogy a hátlapi kamera sokkal nagyobb dinamikatartományú, mint az első. DSLR-eket megszégyenítő (bár ezt biztos szoftveresen éri el) ahogy kezeli a világos-sötét részeket. Az előlapi kamera könnyen kiégeti a hátteret ha világosabb mint az előtér, amíg a hátlapi teljesen szép képet csinál. Talán ezt sajnálom csak kicsit. Volt, hogy emiatt csináltam inkább kényelmetlenül a hátlapival selfie-t. (ha privátban kéri valaki, mutatok példát)

3, Tok:

Én e-bay-ről, amazon-ról rendeltem üvegfóliát és tokot, mert sokkal olcsóbb mint a Vodában. Ráadásul nekem nem oldalra, hanem lefelé flippes, ez igazi ritkaság még ezeken az oldalakon is. :) Nem szeretem az oldalra nyílókat, ez kényelmesebb. A szilikon tok is töredéke ilyen oldalakról rendelve.
Az üvegfólia a vodában ugyan úgy 2,5D lekerekítés nélküli mint a kínai oldalasok, csak körbe van festve az üveg, ezért nem látni, hogy nem tapadt le rendesen. Kicsit zavaró lehet a le nem tapadt szélek látványa de gyorsan túllendül rajta az ember. A kijelzőt, betekinthetőséget nem befolyásolja, szépen működik.
Sajnos még nem láttam sehol lekerekített szélű üvegfóliát.

[ Szerkesztve ]

(#899) nicu71 válasza oroszpeter_f (#898) üzenetére


nicu71
addikt

bárki elolvashatja az alap cikket amiben részletezik ,kisebb keresés után,én csak úgy a lényeget idéztem fel :)
Valaki ha megnézné nekem a" beállitások-a telefonról-androidos biztonsági hibajavitó csomag" dátumát? :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#900) Daffni2 válasza nicu71 (#899) üzenetére


Daffni2
addikt

2016 szeptember 5.

"Aki ad,az nyer"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.