Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) dreta válasza nickedez89 (#750) üzenetére


dreta
tag

Egy Angliában élő nagyon kedves ismerősöm rendelte meg magához innen:

[link]

Majd postázta nekem Magyarországra.

(#752) nickedez89 válasza dreta (#751) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor postával együtt olyan 6-7 ezer Ft kb.?
Az nem 'ócsó'!

Persze ha jó akkor megérheti!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#753) dreta válasza nickedez89 (#752) üzenetére


dreta
tag

Igen, kb annyi lehetett. Ajándékba kaptam.

(#754) nickedez89 válasza dreta (#753) üzenetére


nickedez89
senior tag

Jónak tűnik nagyon, nem értem itthon miért nem forgalmazzák?!:U

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#755) Kismaláj


Kismaláj
újonc

Két hónapja használom ezt a kütyüt. Konklúzió: jó. Pontosabban nagyon jó. Sikerült eltalálnom azt az ár érték arányt, ami nekem tetszik és nem mellékesen sikerült kiválasztanom azt a telefont, ami a jelenlegi mobilofón szokásaimhoz passzol. Az igaz, hogy a google keresősáv fix állapota a képernyőn bosszantott, de egy launcher letöltésével korrigáltam a dolgot és azóta maximális az öröm és a megelégedettség. (vállveregetés stb) Ha kekeckedni akarok: Arról, hogy nem hajlandó ténylegesen némának és rezgésmentesnek maradni, arról sztem az android 6... tehet (?). Több profilt használok (play áruházból válogathattok ti is jó, illetve kevésbé jó appokat) és dacára a beállításoknak rezeg, illetve hangjelzést ad. Ezt eddig csak hatos androidnál tapasztaltam. A készülék mérete miatt, ha egy kézzel szeretném aktiválni a gyors fényképező elérés gombot, akkor óhatatlanul megnyomódnak és funkciójuk szerint reagálnak a jobb oldali gombok is. Itt is kell a két kéz... A rádió kihangosítás nem vált alaphelyzetre, ergo kihangosítva szólal meg, ha a rádió kikapcsoláskor az az állapot volt. Jobb lenne, ha a alaphelyzetre váltana (fülesre). Igazán megérdemelte volna azokat a JBL fülhallgatókat vodafone-s készülékkét is. Ha valamit dícsérni kellene (a teljesség igénye nélkül akár) akkor bajban lennék. Mert összességében jó és szerethető telefon. Akksi? Köszöni szépen egy nap belefér. Nagyritkán másfél is. Az ujjlenyomat olvasó elképesztően gyors és pontos. Szerintem egyáltalán nem olyan nehéz kitapintani és használni, mint ahogy az a tesztben megfogalmazódott. Fényképek ok. Semmi csodát nem várok tőle de azt túlteljesíti :-) Alig akad gondom a hálózattal (beszéd v adat) de ebben sanszos, hogy a Vodafone-nak is van szerepe. És nem utolsó sorban, elegáns. Finom részletek és elegancia (szerintem) Nézik is, hogy mi ez? Meg is kérdezik :-) Mondjuk a Vodafone saját márka hallatán meglepődnek, de az elismerés marad. Ja! Egy "betekintős-ablakos" flip tok jó lenne, vagy valami pofásabb a Vodafone bolti tejfehéren áttetsző izé helyett. Ha belegondolok, hogy csak sim kártyát szerettem volna venni a flottámban és "véletlenül" lett egy telefonom is... Hát nem bántam meg. Innentől csupán a tartóssága a kérdés.

(#756) F_Peter válasza Kismaláj (#755) üzenetére


F_Peter
őstag

A némítás dolgot nem értem. Én ehhez speciel nem használok külső appot, de normálisan működik. A bekapcsoló gombot szoktam hosszan nyomni és onnan kapcsolom. Full néma; csak rezgés; normál. Teszi a dolgát úgy ahogy kell, és az előre programozott üzemmódok is mennek rendesen (ez is külső app nélkül).

A fotógomb az nyilván kéz méret függő, én nem szoktam nyomkodni mellé más gombot is, viszont akkor lehet jobban jársz ha a hangerő gombokra állítod a fotó appot. Ettől függetlenül én is használok néhány dolgot az egyszerűbb egy kezes használathoz pl. ne keljen felnyúlni az állapotok sávért, mert az tényleg nehéz elérni.

A rádiós dolgot nem tudom, azt ki kellene próbálni hogy normális e. Nálam automatizálva van, ha bedugom a fülest akkor automatikusan feldobja a beépített rádiót, míg a hangszórón egy másik rádió appot használok.

(#757) oroszpeter_f válasza Kismaláj (#755) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Nekem simán a hangerő lefelé gomb egymás utáni megnyomásával sikerült elnémítanom és rezgőre tennem. :)

(#758) Kismaláj válasza F_Peter (#756) üzenetére


Kismaláj
újonc

Több profilt használok. Úgy mint, néma, rezgő, "otthoni", van egy kicsit zajosabb(iroda) profil, egy "bömbölde" és egy emelkedő hangerővel. A fix néma kivételével akadnak gondok. Alapból nem igénylek semmiféle hangos émlékeztetőt, vagy rezgést (ez utóbbit természetesen a rezgő üzemmód kivételével). De egy-két esetben makacsul ragaszkodik hozzá. A viberen pl nincs értesítés, de ha egy folyamatban lévő beszélgetésben érkezik üzenet, akkor bizony jön a hang is, de máskor nem.. A profilok átálításakor is rezeg. És még van egy-két eset amikor hiába a bállított "nem rezeg" "nincs hangjelzés" mégis csinálja. Mivel a sokadik telefonon használom uazt az appot, gondolom, hogy inkább az android 6.-al "nem szeretik" egymást, illetve az appon van mit fejleszteni. A fényképező gyors elérése dolgában köszönöm a tippet, de már próbáltam. A rádió dolog azért lepett meg, mert eddig az összes telefonom visszaált "füles" üzemmódra. De ez is csak megszokás kérdése, nem befolyásolja a telefonról alkotott véleményem, ami töretlenül pozitív.

(#759) Solad


Solad
őstag

Olyasmivel talalkoztatok mar hogy a rendszer ui ebren tartja a telot ennek koszonhetoen ejjel egytol reggel fel.nyolcit 70%-ot merul a telo?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#760) nickedez89 válasza Solad (#759) üzenetére


nickedez89
senior tag

Uh, nem volt még ilyen nekem szerencsére! Valami beragadt szerintem, restart megvolt?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#761) Solad válasza nickedez89 (#760) üzenetére


Solad
őstag

Persze, az volt az elso. Most feltoltom aztan megnezzuk mit domborit.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#762) nickedez89 válasza Solad (#761) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha a restart nem segít esetleg, akkor az utolsó (esetleg közvetlen a gebasz előtt..) telepített app háza táján érdemes körbe nézni vagy törölni!

Illetve még segíthet a "wipe cache" recovery-ből, de meglátjuk hátha elég a restart! :)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#763) Solad válasza nickedez89 (#762) üzenetére


Solad
őstag

Az elmúlt 1,5-2 hétben nem került fel új app, szóval kiváncsi vagyok.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#764) F_Peter válasza Solad (#763) üzenetére


F_Peter
őstag

A rendszer ui gyorsítótár törlése után indítsd újra és sztem ezzel meg is oldódott. Ha mégsem akkor az appoknál kell körül nézni, főleg memória tisztítóknál. Nem kell hogy új app legyen telepítve, elég ha esetleg valami új beállításokat használsz vagy az app kapott egy update.

Más: akiknek ragasztás /hátlap /hangszóró gondja volt. Van valami fejlemény?

(#765) oroszpeter_f válasza oroszpeter_f (#745) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Sziasztok!
Visszakaptam a telefonom, kitisztogatták a kamerát, működik a fókusz és a kamera üveglapjával is kezdtek valamit (szerviz után karcos volt picit), mert most nem látok rajta sérülést.
Szerencsére most hibátlannak tűnik a telefon, az alaplap csere megoldotta a lassú galéria gondot is, illetve nem akad bele egyes videók lejátszásába se. :)

A 3. szerviz után megérdemelném, hogy ezek után semmi baja ne legyen.

Amúgy viccesek a szervizesek, mert simán ráírták, hogy szoftverfrissítés volt. Hát igen, de nem ez oldotta meg a hibát. A Vodás boltos csak mosolygott, sokszor találkozik ilyennel, igaz, ciki is lenne bevallani, hogy ők hibáztak. Állítólag 1-2 cég mindig jó leírást ad (pl. Microsoft) arról, hogy mi történt a telefonnal a szerviz alatt.

Hibamentes használatot mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#766) oroszpeter_f


oroszpeter_f
tag

Sziasztok!

Olyannal valaki találkozott már, hogy a bluetooth szuperül fogad fájlokat, de nem tudok vele küldeni? Hiába csatlakoztatom PC-vel, nem tudok küldeni csak fogadni, mindig sikertelen a küldés. Másik telefonra sem tudtam küldeni.

(#767) F_Peter válasza oroszpeter_f (#766) üzenetére


F_Peter
őstag

Pcre eddig nem küldtem, de másik telefonra gond nélkül mentek.

(#768) oroszpeter_f válasza F_Peter (#767) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Korábban nekem is ment pc-re valamint más telefonra, de most csak fogadni tud.
Emiatt nem küldöm 4. alkalommmal szervízbe, kábellel mentem akkor, de elég fura hiba. Azt gondolnám, hogyha fogadni tud akkor küldeni is kéne tudni.

(#769) F_Peter válasza oroszpeter_f (#768) üzenetére


F_Peter
őstag

Küld wifin vagy másik telefonra nfc-n. (általában én is ezeket használom, csak amikor egy régebbi telóra kellett küldenem akkor használtam a Bluetootht)

(#770) oroszpeter_f válasza F_Peter (#769) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Sikerült simán összepárosítani egy bluetooth hangszóróval, ill. most tesóm telefonjára is simán küldi a dolgokat.
Ezek szerint nincs baj szerencsére, megpróbálkozok újra a géppel is bár már nincs másik út csak az eddigiek. :)
Köszönöm!

(#771) oroszpeter_f válasza oroszpeter_f (#770) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Megoldottam. Leírom hátha másnak is segítség.

Windows 10-em van, ezt gondoltam jó, ha tisztázom az elején.
Amikor csatlakoztatjuk a készülékeket, kihoz egy ablakot (vagyis kettőt, de a media playert be lehet zárni), ahol mindenféle beállítás állítható. Akár hívni is lehet gépen keresztül.
Ezt az ablakot kell a legaljára görgetni és az alapértelmezett engedélykérést átállítani, hogy ennél az eszköznél mindent engedjen. Ha ez nincs bepipálva, kérdés nélkül azonnal sikertelenné válik a küldés a telefonról.
Most ha küldök valamit azonnal hozzákezd és a gépen jelzi ha megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#772) tatti986


tatti986
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Másnak is csinál olyat a telefon hogy ha vakuval fényképezek akkor sárgás lesz a kép?
[vaku nélkűl]
[vakuval]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14Plus

(#773) nickedez89 válasza tatti986 (#772) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ennyire látványosan még nem vettem észre ilyesmit.
Világít mindkét led?

Kéttónusú led van és olyan mintha csak az egyik világítana!

Esetleg még manual módban próbálj meg picit játszani a fehéregyensúllyal!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#774) tatti986 válasza nickedez89 (#773) üzenetére


tatti986
csendes tag

Szerintem világít mindkettő. Manualba nem sárga, de nem akarok mindig szórakozni azzal. Ha más nincs akkor marad az, de akkor a kamera szoftvere szórakozik velem...

iPhone 14Plus

(#775) nickedez89 válasza tatti986 (#774) üzenetére


nickedez89
senior tag

A teszt is írja, hogy sajnos a fehéregyensúlyt nem mindig találja el jól a teló! :(

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#776) Solad


Solad
őstag

Nekem mostanában a powergomb nem akart működni. 4-5 alkalommal is megnyomom, semmi ujjlenyomatolvasóra viszont azonnal felold. :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#777) nickedez89 válasza Solad (#776) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem akarT, vagy folyamatos a probléma?
Restart megoldotta/megoldja, vagy rendszeresen előjön?

Csak azért kérdezem, hogy szoftveres lehet-e a gond, vagy maga a gomb kezdi megadni magát?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#778) Solad válasza nickedez89 (#777) üzenetére


Solad
őstag

Rendszeres, párnaponta tapasztalom. Inkább szoftveresnek tűnik nekem, de még figyelgetem az előfordulást.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#779) nickedez89 válasza Solad (#778) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha szoftveres, akkor azt megoldhatja egy FR, de ha gomb akkor marad a gari!:(

#780 Solad:Akkor egy jó kis SmartSuite-os bizti mentés után eszközölnék egy FR-t.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#780) Solad válasza nickedez89 (#779) üzenetére


Solad
őstag

Nem gondolom hogy gomb lenne, ahhoz tul veletlenszeru az elofordulasa.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#781) oroszpeter_f válasza tatti986 (#772) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Mint fotós, egyértelműen azt látom, hogy ez szoftveres hiba, nem jó fehéregyensúly beállítás valamint nem a legjobb szemléltetési példa (túl közelről vakuzol). Sajnos ilyen a gyári progi, szerkesztve kicsit bele tudsz nyúlni a színbe akár telefonon is a gyári galériával.

Javaslatom, hogy próbáld ki távolabbi témán is a vakut. Itt nagyon közel vagy a témához, nagyon erősen jönnek ki a fényviszonyok.
A szoftver általában (a kék tónusú vakuk miatt) sárgítja a képet egy fix beállítással. Bizonyos esetekben ez lehet túl sok vagy épp túl kevés is, ezért sárgás vagy kékes képek születhetnek. A rekesz/záridő is szűkítve van, ez pluszba rájátszik.
Vakut csak nagyon indokolt esetben szabad használni, természetes fény még mindig sokkal szebb mint bármilyen vaku, főleg 20 centiről, ezt látni a minta képeden is.

Próbáld ki fehér falat/lapot vakuzva egyre messzebbről, vajon mit alkot a gép.

Nekem ilyen lett egy közeli vakus fotóm a telefonnal, itt pl. eltalálta a fehéregyensúlyt.
(Az életlenséget én raktam rá, nem kamera hiba. A jelszót megkapjátok, csak a helyét keressétek meg :) )

(#782) dreta


dreta
tag

Sziasztok!
Jó nagy a csend, ezért csak halkan kérdezem. Mi lett azzal a 2 telefonnal, amelyeknél feljött a hátlap illetve a hangszóró "rács" ?
Nickedez89: hogy bírja a kijelző a strapát fólia nélkül?

(#783) nickedez89 válasza dreta (#782) üzenetére


nickedez89
senior tag

Egyelőre "lekopogom" úgy néz ki nagyon jól bírja! :K
Én ráadásul állandóan törölgetem mert idegesít ha tapinyomos, szóval igen jó a karcállóság!

Kivéve a hátlapi kamerámat, na az már nagyon gáz! :(

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#784) JoseGee


JoseGee
tag

Sziasztok! Én egy hete nyúzok a készüléket és nagyon meg vagyok elégedve vele, egy LG G3-ról váltottam. Először fura volt a stock android, de így egy hét után, már teljesen megszoktam. Kicsit hiányzik az LG sok kis okossága, de ezekért kárpótol a fluid működés. Probléma csak egyszer fordult elő, amikor is elfelejtett hangot kiadni bejövő híváskor. Csak rezgést, de egy restart helyre rakta a dolgokat ☺️
Védőfóliát nem használok, mivel az LG-n sem karcolódott össze az üveg két év alatt, a tok pedig úton van az Ebayről. Jó a topic, azt hiszem maradok 😉

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#785) nickedez89 válasza JoseGee (#784) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv köztünk!

Igen, nekem is volt LG-m, ahhoz képest puritán a stock droid, de tényleg meg lehet szokni és utána már nagyon gyors a rendszer!

Ezt örömmel olvasom, hogy két év alatt nem karcolódott meg egy G3, akkor talán ennél is van esély, hogy hosszú távon is jól bírja!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#786) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Sziasztok,

Nekem is elkezdett a hátlapon a hangerő gomb mentén engedni a ragasztás. Olvastam, hogy másnak is volt ilyen problémája. Szépen megcsinálja a szerviz? Normálisan tart utána? Biztosítással volt már cserélve a kijelzőm, de ott nagyon patent munkát végeztek.

HTC = Help This Company

(#787) oroszpeter_f válasza Darellus92 (#786) üzenetére


oroszpeter_f
tag

Nekem a sok szerviz után kicsit mocorog ha nyomkodom, de nem zavar, mert tokban hordom.
Szerintem a gyári ragasztást nem fogják tudni utólag elérni, bár ki tudja.. A gyári is feljön?!

(#788) Darellus92 válasza oroszpeter_f (#787) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Hát minimális mozgás volt a kijelzőcsere előtt, de a szerviz után már kb. fél milimétert mozog ha nyomkodom. Használatra nincs hatással de eléggé zavar.

HTC = Help This Company

(#789) nickedez89 válasza Darellus92 (#788) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha nem lett jó az összeszerelés, akkor vissza kell vinni!
Csak az a baj, hogy akkor megint X hétig nincs telód. Illetve csak a sokkal gyengébb cserekészülék.. :(((

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#790) Darellus92 válasza nickedez89 (#789) üzenetére


Darellus92
aktív tag

A kijelzőcserét 1 hét alatt megoldották, most viszont biztos nem adom le mert januárig biztos nem kapom vissza. Majd januárban leadom.

HTC = Help This Company

(#791) nickedez89 válasza Darellus92 (#790) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igaz, valószínűleg jobban jársz! Most szabadságolás hegyek vannak mindenhol általában!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#792) Darellus92 válasza nickedez89 (#791) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Hát meg két ünnep között nemhiszem hogy visszaülnek telót bütykölni :D. Szerintem január első hetében kapnám meg ha most leadnám. Egyébként imádom a telót, ez az egy baja van mióta megvan, a kijelzőt sajnos én törtem össze.

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#793) nickedez89 válasza Darellus92 (#792) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve!
Volt már pár telefonom, főleg közép és felső-közép kategóriásak, mindegyiket magasan veri gyorsaságban, üzemidőben, kijelzőben, hangzásban! De végülis nem meglepetés, ezért vettem meg! :)

Néhány dolog hiányzik csak, pl. egy több ablakos mód, de remélhetőleg lesz rá 7-es android és akkor ez is meglesz!

Ami még "szívfájdalmam", hogy nem zafír üveg van a hátlapi kamerán! De nem vagyok nagy fotózós úgysem, szóval nem nagyon számít.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#794) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Azokat kerdeznem, akik ilyen telot hasznalnak.(szoval, aki nem tulaj, csak tippje van, az kerem ne valaszoljon) Ki lehet valahogy kapcsolni azt a "csudalatos" funkciot, hogy a csengohangero ne emelkedjen, hanem mindig az altalam beallitott hangeron szolaljon meg?

Biztos van, aki szerint ez egy remek funkcio, de en speciel megolnem azt, aki ugy dontott, hogy ez a default legyen. Kapcsolot meg sehol nem talalok ra :/

Elore is koszonom!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#795) thedarkfox válasza persil (#794) üzenetére


thedarkfox
senior tag

(#796) persil válasza thedarkfox (#795) üzenetére


persil
nagyúr

Köszönöm a választ! Reménykedtem, hogy erre alapból is van lehetőség, mert ez így kurva gáz, fel nem bírom fogni, hogy egy egyszerű kapcsoló, hogy maradhat ki a rendszerből. Na mindegy, third party app nélkül lett volna az igazi, akkor már inkább lenyelem, hogy ez van =/

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#797) persil


persil
nagyúr

Amúgy a gyors töltés nem teszi tönkre az akksit? Ki lehet kapcsolni? Vagy, ha ki is lehet, akkor sincs értelme?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#798) nickedez89 válasza persil (#797) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, tényleg elég gáz, hogy nem kapcsolható ki ez az emelkedő csengetés, de már megszoktam.

A gyorstöltés egy állandó vita. Én azt mondom, hogy nem károsítja! Szigorúan mindig a gyári töltőjével töltöm és semmilyen problémát nem okozott eddig.
Ha mégis idő előtt elhasználódna az akku, akkor pedig ott a 2 éves garancia!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#799) dreta válasza nickedez89 (#798) üzenetére


dreta
tag

Sziasztok! Már korábban említettem, akksira 1 év van.

(#800) nickedez89 válasza dreta (#799) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ha én vásárlás után 1,5 évvel beadom a telefont, hogy az üzemidő drasztikusan lecsökkent!? Akkor visszaküldik, hogy bocsi lejárt az akku garanciája? :F

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.