Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

2.2.1. van a gépeimen, de akkor biztos ami biztos, mennek a kukába, welcome qBittorrent.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#52) Cathfaern válasza bozont (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

+1
Nem is értem miért nem mindenki a hivatalos oldalról szed mindent :F Ha tudja a letöltendő dolog nevét (felteszem csak tudja mit akar leszedni), akkor google-be beírva kb. az első találat a hivatalos oldal.

(#53) BiP


BiP
nagyúr

2.2.1. évek óta, nincs korpa, csak gyönyörű haj.

Amúgy meg programot mindig a készítő oldaláról kell szedni, nem holmi letöltőoldalakról, és akkor no para.

(#54) Narxis


Narxis
nagyúr

Inkább úgy helyes, hogy torrent kliens jelent meg a vírusban. :D uTorrent? Egy vicc már évek óta.

Thanos was right.

(#55) zoltszalay


zoltszalay
tag

Én is évek óta qbittorrentre váltottam ... csak nehogy az legyen hogy felfut ez a qbittorrent, és utána azt is elkezdjék teleszemetelni a fejlesztők (ha van eszük, akkor csak egy darab szöveges reklámot tesznek bele, és meg is állnak ott) szerintem az utorrentnek vége (a hivatalos oldalról szedett utorrent is gáz adware, litecoinbányász progi)

[ Szerkesztve ]

(#56) BonFire


BonFire
veterán

Meggyőztetek: én is átváltottam a qBittorrentre. Most pakolászom át a futó torrenteket, aztán búcsút mondok ennek a bughalmaz μTorrentnek. Évekig szép volt, jó volt, de kamaszkorára kissé szeszélyes (és életveszélyes) lett.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#57) saelin válasza zoltszalay (#55) üzenetére


saelin
veterán

Ha ez megtörténne, akkor jön egy másik torrent kliens. Nem nagy veszteség, csak ui és név. Ellenben ha jönne egy másfajta p2p megoldás és azt csak az ilyen adware vackok tudnák kezelni... na az egy szomorú világ lenne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#58) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ha akarjátok cseréljétek, de attól nem lesz rossz hogy valaki felteszi valahová egy vírusos telepítővel.
Ha jövőhéten felkerül qBittorrent valahová hasonló módszerrel, akkor megint lecserélitek másra.
No offense, csak nem értem, mi a baja 2.2.1. utorrent verziónak.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#59) XtremLor


XtremLor
őstag

A bitcoin soft se volt gyenge, de ez is utos! :DDD 7.7.3 Bittorrent ragadtam le, ez meg stabil volt, es sallang mentes! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#60) kmisi99


kmisi99
addikt

Fura én soha életemben nem láttam még reklámot utorrentben pedig 3+ verzióm van. Viszont volt, hogy felrakott valami uttorentie.exe nevű Webhelper nevű dolgot ami falta a procit és nem érettem miért süvít a ventilátor. Gondolom az volt a miner program.

(#61) #52815360 válasza -=MrLF=- (#58) üzenetére


#52815360
törölt tag

Azért csak volt valami ennyi changelog után :)

(#62) #20655360 válasza Cathfaern (#52) üzenetére


#20655360
törölt tag

A hivatalost is nyomták már fel nem? Úgy emlékszek.

Mindegy is, az alattomosan csatolt bitcoin farmer progi óta bojkottálva van. Lestem is, hogy ilyen nincs. Ritka durva pszichopatának kell lennie a fejlesztőknek, h ilyet beletegyenek.

(#63) #51736960 válasza -=MrLF=- (#58) üzenetére


#51736960
törölt tag

A 2.2.1-nek semmi baja, a mai napig az egyik legjobb kliens. A gond az, hogy az elmúlt pár évben egyre fosabb a utorrent, és ezt egy brand sem engedheti meg magának, az emberek ott fogják hagyni. Az a pár kocka meg, akik tisztában van a dolgokkal, használja a 2.2.1-et. Egészen addig, amíg nem jön egy új protokoll, amit már nem tud kezelni, és muszáj lesz lecserélni. (A magnet linket még ismeri szerencsére)

(#64) konikan


konikan
aktív tag

Anno bányászat most pedig ez. Deluge-t használtam mostanában, de cseréltem Bitcomet-re, és azt kell mondjam, hogy sokkal jobb mint az utorrent.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#65) kmisi99 válasza konikan (#64) üzenetére


kmisi99
addikt

Én mezei torrentező vagyok, elindítok egy torrentet az lejön és kész. Ezt hogyan lehet elrontani? Legalább is én így kívülállóként nem értem miért tud egy kliens szar lenni egy másik meg jobb.

(#66) #52815360 válasza kmisi99 (#65) üzenetére


#52815360
törölt tag

Volt sok rossz kliens. Olyan is volt, amit azért tiltottak oldalakról, mert hibás adatot küldött a tracker felé. De voltak rosszul megirtak is, amik crasheltek, vagy eldobálta a peereket, biztonsági rés volt bennük, stb. Régi klienseket is pont ezért nem ajánlott használni, ki tudja, milyen biztonsági rések lehetnek benne, amiket csak a későbbi verziókban javitottak.

(#67) #20655360 válasza kmisi99 (#65) üzenetére


#20655360
törölt tag

Olvasd végig a topicot akkor.

Annyi torrent kliens van, hogy az utorrent hülyeségei egyenként se tolerálhatóak. Pl a reklám bőven elég a váltásra, hiába lehet 2 perc alatt kikapcsolni. Minek van benne egyáltalán? Kell a zsé? Keressenek alternatív módszert rá.
qBittorrentben nincs, ha lesz, azt is lecserélem. A fejlesztők hozzáállása számít nekem. Ha ge*iznek, letörlöm a progit, ennyi.

Az ilyet h bitcoin farmer, meg keményen büntetném, akár letöltendővel is. Legközelebb meg kioperálják a vesémet, vagy mi? :)

(#68) KaiotEch válasza martonx (#9) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A TM-el csak az a baj, hogy buta mint a tök. Egy épkézláb infót nem lehet belőle kiszedni(átl. sebesség, stb)

(#69) galocza válasza saelin (#57) üzenetére


galocza
aktív tag

...az egy szomorú világ volt, lásd fasttrack (morpheus, kazaa, grockster).

(#70) BonFire válasza -=MrLF=- (#58) üzenetére


BonFire
veterán

„Ha akarjátok cseréljétek, de attól nem lesz rossz hogy valaki felteszi valahová egy vírusos telepítővel.”

Nem ettől lett rossz, de mondhatni, ez volt az utolsó csepp a pohárban!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#71) Pete55555 válasza draco31 (#12) üzenetére


Pete55555
addikt

Nálam is...

...Szeretem leracsniztatni...

(#72) randras


randras
veterán

amelynek a nevében a következő kifejezések bármelyike megtalálható: ad-aware, antivirus, avg, avira, bitdefender, bullguard, comodo, debugger, dr.web, eset, f-secure, internet security, kaspersky, mcafee, norton, registry editor, sophos, system restore, task manager, trend micro, vipre.

Na mi nincs a listában? :)

(#73) #52815360 válasza randras (#72) üzenetére


#52815360
törölt tag

mse? :D

(#74) Memora


Memora
senior tag

Én 10 éves PC-s pályafutásom alatt kb: 2 alkalommal szedtem be olyan vírust, ami komoly gondot okozott, az egyik a windows-t zárolta (az FBI neve alatt persze, és a bankszámlaszámomra hajtott :U), de trojan remover eltakarította végül, a másik a böngésző(k) kereső és kezdőoldalait írta át, ezt nehezebb volt visszacsinálni.

Az uTorrent-et nem frissítem (NEM 2-es verziót használok, mert nekem ugyanolyan vacak volt, mint a 3-asok), de keresem az utódját...Deluge okozta eddig a legkevesebb csalódást a kliensek közül, de nekem ezzel is voltak olyan problémák, amelyek miatt nem tudta teljes mértékben helyettesíteni az uTorrent-et...

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#75) Memora válasza randras (#72) üzenetére


Memora
senior tag

Avast? :U Eddigi tapasztalataim alapján az ő folyamatait max a HDD/SSD széttaposásával lehet leállítani :DDD

Fancy quote placeholder

(#76) Narxis válasza kmisi99 (#65) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tele van reklámmal, eljátssza a userek bizalmát a rejtett bitcoin bányászó programmal, vírusos, hetente frissítik de minek? Nagyjából ilyenek. Nyilván aki nem használja komolyabban annak pl. mindegy, hogy mennyi reklámot tol az arcába, de engem pl. az is irritál amikor felesleges dolgokat kezdenek belepakolni.

Thanos was right.

(#77) sutszi


sutszi
veterán

Még jó, hogy az első gyanús jelre megálltam a frissítésével... évekkel ezelőtt 2.x-nél... Nemrég pedig transmisison-re váltottam át...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#78) Ghard


Ghard
őstag

Nem értem, ez miért a uTorrent hibája egyesek szerint.
Nehéz a hivatalos oldalra felmászni és onnan letölteni? Ilyenkor legrosszabb esetben is csak bányászni fog :DDD

(#79) tixem


tixem
addikt

Azt mondja meg nekem akkor valaki, hogy a 2.2.1-et honnan a túróból lehet leszedni, hogy ne legyen benne meglepi :D ez talán? 2011-es feltöltés, biztos jó lesz :D átirányít a friss verzióra. Hagyjuk.

Felraktam ezt a deluge-ot, hát elég gatya. Legalábbis nekem nagyon nem gyerebe. Ncore-os torrent el sem indul vele ráadásul. uTorrent default beállításokkal azonnal vitt mindent. Nem szeretném lecserélni.
Mellesleg a bittorrent kliens telepítője is figyelmeztet erre, merthogy azt is letöltöttem, de el se indítottam amikor megláttam. Valószínűleg azt is megtalálták akkor.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#80) #51736960 válasza tixem (#79) üzenetére


#51736960
törölt tag

Ez egy megbízható oldal, mindig innen szerzem be szoftverek régebbi verzióit: [link]

szerk: tekerj lejjebb az oldalon, ott lesz a 2.2.1.

[ Szerkesztve ]

(#81) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az ilyen hekkereket egyenesen a Gulágra küldeném, 50 év kényszermunkára.

(#82) skathy válasza tixem (#79) üzenetére


skathy
csendes tag

Ahogy előttem is írták: [uTorrent 2.2.1 Build 25302]
(a frissen letöltött egyezik a 2013-ban lementettel)

(#83) tixem válasza #51736960 (#80) üzenetére


tixem
addikt

:R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#84) dokee78 válasza koljano1 (#29) üzenetére


dokee78
félisten

A honlapján is fenn van a 2.2.1,évek óta használom.

(#85) sh4d0w válasza Dr. Akula (#81) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mi koze ehhez a hekkereknek? Hint: semmi.

https://www.coreinfinity.tech

(#86) Dr. Akula válasza sutszi (#77) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Egyszer próbáltam, de elég fapados.

(#87) sutszi válasza Dr. Akula (#86) üzenetére


sutszi
veterán

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy WD MyCloud-on fut, én meg távolról a Win-es remote GUI-n keresztül irányítom. Van egy megosztott mappa és oda csak bedobom a torrentet ő meg automatikusan indítja is... Eddig még nem találkoztam benne olyannal amit nem tudott volna az utorrenthez képest... A webes felülethez vannak skin-ek...de azt kevésbé erőltettem. Nálad melyik része volt fapad?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#88) TomMusic


TomMusic
őstag

Nem tudom most kinek a lelkébe taposok bele, de aki az utorrentet random warez oldalról szedi, az ne csodálkozzon, ha meg van spékelve vírussal... :U
Vagy legalábbis gondolom nem a hivatalos oldalról töltött verzió a vírusos...
Nekem 3.4.5 verzió van, kigyomlálva a reklámoktól, és semmi baj nincs vele.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#89) caprine válasza kmisi99 (#60) üzenetére


caprine
aktív tag

Így van a uttorentie.exe a reklámfelelős elem, ha kilövöd a taskból, a reklám is eltűnik, ha törlöd akkor az még jobb, de újból leszedi. Ezért én fogtam egy txt állományt, átneveztem uttorentie.exe névre és írásvédetté tettem, el nem tud indulni, és mivel ott van fizikailag (a hülye nem ellenőrzi se a fájl méreté se a dátumát :P ) így nem is akarja letölteni :DDD Ettől független lehet felrakom a 2.2.1-et, vagy a qbit-et.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#90) SzaboZE


SzaboZE
addikt

Azt nem igazán promózzák, hogy a kliens automatikus update-je során lejövő csomag is érintett-e vagy csak az egyes oldalakról letöltött verzió? Mellesleg nem is értem, hogy miért tölti le bárki máshonnan, mint a fejlesztő oldaláról?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#91) Sanki


Sanki
addikt

Akkor jól értem, hogy azok vannak veszélyben, akik most telepítik (nem hivatalos oldalról)?
Vagy azok is, akik már régen fel rakták?
Nálam 3.1.3 van.

(#92) SzaboZE válasza Narxis (#76) üzenetére


SzaboZE
addikt

Kit érdekelnek a reklámok? Egy gagyi gépen fut, automatikusan betölti egy könyvtárból a torrenteket (ahova teszem a letöltendőket) és automatikusan törli is őket onnan, a file-okat átdobálja egy könyvtárba ha kész van. A felülettel havonta egyszer találkozom, amikor kiszedem a torrenteket a letöltési sorból. Nekem tehát annyi a dolgom, hogy a torrent file-okat bedobálom egy könyvtárba, amiből ő folyamatosan szippantja be őket.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#93) davidsone válasza dokee78 (#84) üzenetére


davidsone
addikt

Az oldalán hol találom? köszi!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#94) BonFire válasza randras (#72) üzenetére


BonFire
veterán

avast

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#95) SzaboZE válasza davidsone (#93) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nemár... Inkább akkor ne szedd le :D

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#96) Narxis válasza SzaboZE (#92) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én meg sokkal többet foglalkozok vele és engem meg zavarnak és nem akarok foglalkozni a letiltásukkal. Na? Elfogadod? Jelenleg a Tixati pont annyit tud amennyit kell számomra 0 reklámmal, ritka de komoly frissítésekkel és mindenféle vírus,adware,toolbar nélkül. Arról se feledkezzünk meg amikor a uTorrent fejlesztői pakolták bele a bitcoin bányász programot ami default települt és működött! :W

Thanos was right.

(#97) TomMusic válasza caprine (#89) üzenetére


TomMusic
őstag

Ezt kipróbáltam én is. .. bevált!
Hatalmas megoldás, köszi! :C
Bár én már máshogy megoldottam a reklám kilövést, de annyira tetszik, hogy megcsináltam, meg legalább egyel (ill. kettővel, mer' a szemétje 2x van a memóriában) kevesebb folyamat fut...

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#98) davidsone válasza SzaboZE (#95) üzenetére


davidsone
addikt

az lesz ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#99) Vigilante válasza Sanki (#91) üzenetére


Vigilante
őstag

Nálam is 3.1.3 van, nincs reklám, és full jól megy. :K

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#100) User64476 válasza Dhampir (#20) üzenetére


User64476
őstag

+1 a qbittorrentre, nagyon ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.