Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) westlake


westlake
félisten

Most akkor az uTorrentben, vagy mellett? Rohadtul nem mindegy ám a fogalmazás. :U
Ha valaki készít egy új telepítőt, ami tartalmazza valamelyik uTorrent klienst és akármi mást, attól még az nem AZ uTorrent. Az valami, ami az uTorrent-et is tartalmazza. Nem kicsit félrevezető a cím.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#102) attiati válasza caprine (#89) üzenetére


attiati
veterán

hát ez hatalmas ötlet :)

(#103) attiati


attiati
veterán

Ha át akarok térni qbittorrentre, akkor van valami módszer, hogy ne kelljen betölteni a torrenteket egyesével?

Ugyanez lenne a kérdésem, ha uttorent 2.2.1-re térek vissza.

(#104) saelin válasza caprine (#89) üzenetére


saelin
veterán

Wow. Én pont ugyan így oldottam meg a hp hotkey idegesítő popupjait. Nem is értem minek külön jelezni a hangerő, fényerő stb vackokat, amikor ezt megteszi a windows magától.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#105) Ciccuka válasza caprine (#89) üzenetére


Ciccuka
veterán

3.4.6-nál hogy lehet ezt megcsinálni, mert nem találok ilyen fájlt sehol (uttorentie), de azért futni fut.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#106) emez


emez
csendes tag

Én akkor váltottam annó amikor kiderült h gyárilag van benne "bitcoint bányászat" + telerakták reklámokkal a 2.2.1 es verziót meg alig lehet fellelni.
Nehéz döntés volt mert ezzel kezdtem annó az "ipart" :D egy öreg ismerősnek számított de ha váltani kell akkor váltani kell, így alakult h a qBittorrent mellett döntöttem és hát nem bántam meg átszokni sem volt egy nagy kaland mert kb 90% ugyan az a program.
Nincs reklám, nincsenek felesleges dolgok benne csak a letisztult lényeg!

Létezik egy vékony vonal a zsenialitás és az őrület között. Én töröltem ezt a vonalat.

(#107) dokee78 válasza davidsone (#93) üzenetére


dokee78
félisten

lol

http://utorrent.hu/letoltesek/

(#108) Psych0


Psych0
őstag

A uTorrent a 2010-es evek Winampja. :(

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#109) attiati válasza Ciccuka (#105) üzenetére


attiati
veterán

elírta, utorrentie.exe

(#110) BiP válasza dokee78 (#107) üzenetére


BiP
nagyúr

Megelőztél. Én is innen szoktam szedni, és vagy 5 kommentre lehetett volna már válaszolni.

(#111) Krill77


Krill77
őstag

1.8-at használom, jol megy minek a csere. Viszont elém került egyszer egy újabb. Teljesen megváltozott felület, bonyolítva, nehogy magatol értetődő legyen. Mondtam is, h már ezt a pofon egyszerű progit is szetqrták..

(#112) AxBattler válasza attiati (#103) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, erre én is kíváncsi lennék! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#113) Vladi


Vladi
nagyúr

Mert qBittorrentet kell használni, azt egy normális disztró normális tárolójából feltenni. Slussz.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#114) #52815360 válasza attiati (#103) üzenetére


#52815360
törölt tag

Egy olyat kipróbálhatsz, hogy beállitod figyelt mappának a torrent fájlokat tartalmazó mappát. Abból auto be kellene olvasnia a torrenteket. A fájlokat tartalmazó mappát/meghajtót meg beállitod mentési helynek. Nem próbáltam soha, de egy próbát megér.

Ezt is megnézheted [link]

(#115) Dr. Akula válasza sutszi (#87) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nálam az ilyen GUI dizájnelemek nem számítanak, gyors legyen és könnyen kezelhető. Valami a torrentek hozzáadásával vagy menedzselésével volt, már nem emlékszem pontosan, a lényeg hogy egyesével kellett valamit beállítani amit az utorrentben lehetett csoportosan is. Az ilyen "klikkelj 5000x 1 helyett" lassító funkciókat nem nagyon értékelem.

(#116) TomMusic válasza Ciccuka (#105) üzenetére


TomMusic
őstag

Nálam a "C:\Users\Tomi\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.4.5_41712\" mappában van.
Értelemszerűen a "Tomi" helyett a Te felhasználóneved van, illetve a verziószám is valószínűleg más lesz.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#117) quailstorm válasza zoltszalay (#55) üzenetére


quailstorm
nagyúr

qBit eleve open source és Qt alapú GUI egy libTorrent rasterbar szintén nyílt forráskódú szöveges felületű kliensre
szóval ha véletlen meg is kergülnének a karbantartók, 3 másodperc alatt lenne egy tiszta fork

(#118) Vladi válasza zoltszalay (#55) üzenetére


Vladi
nagyúr

E miatt nem kell aggódnod. Mivel nyílt forrású, így ha bele is teszik, azt ki lehet szedni. Pl: Centos linux alatt a programból még a donate (adomány) gombot is kiszedték, mert nem tartották elfogadhatónak. Ennyi.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#119) AxBattler


AxBattler
félisten

Downgrade to version 2.2.1... Done! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#120) Simon02


Simon02
tag

Gondolnám, hogy egy informatikai oldal szakértő olvasóinak nem okozhat gondot a reklámok eltüntetése, de ezek szerint mégis. Itt van képekkel illusztrálva, hogy lehet megszabadulni mindennemű utorrent reklámtól, kb 30 sec: [link]
Nem vagyok a cég alkalmazottja, pénzt nem kapok tőlük (sajnos :) ), és nekem se tetszenek a lépéseik (miner pl, amibe spec nem futottam bele), de ne a kikapcsolható reklámok legyen a kifogás. Nálam így 49(7 futó torrenttel) 43MB-ot, és 0.5-1% proci idő eszik a 3.4.6.
Hogy a cikkhez is szóljak, nem meglepetés, hogy népszerű programok mellé csomagolnak "ajándékot" a rosszakarók. Ez is csak azért lett felkapva, mert kapcsolatba hozható az illegális letöltésekkel.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#121) intelMMX


intelMMX
senior tag

CD-n még megtaláltam a [2.0.4]-et ha valakinek kell

(#122) woodworm válasza SzaboZE (#95) üzenetére


woodworm
veterán

Igen, ebbe csak az szalad bele, aki túl keveset vagy túl sokat tud.
Mert ha engem pl az utorrent oldalára küldenek, akkor nem a .hu domain alatt keresem, a .com alatt meg valószínű nincs már letölthető régi kliens, bár nem próbáltam a linkeket variálni.

(#123) Narxis válasza Simon02 (#120) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fejből tudom ezt, annyiszor csináltam mivel másoknak is én telepítettem. Persze nem ez volt a döntő ok a Tixatira váltás mellett hanem amikor 1 nap alatt sikerült 3 frissítést kiadni. Semmi értelme, egyetlen feladatuk az lenne, hogy minden támogatott OS-en hibátlanul működjön. Minden más felesleges sallang. Eladták magukat, üzletet csináltak egy torrent kliensből. Semmi baj, van másik.

Thanos was right.

(#124) Simon02 válasza Narxis (#123) üzenetére


Simon02
tag

Értem én és nem is feltétlen rád vonatkozott. Csak azt olvasom, hogy majd minden hozzászólásban, hogy nem lehet elviselni a reklámokat, ezért váltanak róla - meg lehet tenni, csak nem egy jó indok.
Amit írsz, az így van (bár őszintén szólva én a frissítéseket észre sem veszem, háttérben megtörténik). Eladták magukat, ez van... Engem, amíg negatívan nem hat rám, nem zavar (egyébként nem is láttam számomra tökéletes alternatívát).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#125) FrozenThrone válasza -=MrLF=- (#33) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Szintén a 2.2.1 -es verziót használom évek óta gond nélkül.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#126) sutszi válasza Dr. Akula (#115) üzenetére


sutszi
veterán

Ilyennel még nem találkoztam, de ha eszedbe jut és érdekel akkor megnézhetem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#127) Lauda válasza intelMMX (#121) üzenetére


Lauda
félisten

Az utorrent oldalan fent van a 2.2.1, semmi gond vele: [link]

A 3.0 -as kliensek is tokeletesek a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#128) Amacs


Amacs
aktív tag

csak a tetris miatt van fent a program, amúgy nem is szoktam vele letölteni :D

(#129) woodworm válasza Lauda (#127) üzenetére


woodworm
veterán

Többen is írtátok már, ez nem az utorrent oldala, hanem egy magyar nyelvű, tematikusan az utorrenttel foglalkozó oldal. Lehet, hogy megbízható, de nem hivatalos oldal.

(#130) Kernel válasza [Prolixus] (#51) üzenetére


Kernel
nagyúr

2.2.1. van a gépeimen, de akkor biztos ami biztos, mennek a kukába, welcome qBittorrent.

Ne viccelj már, az emberi butaságról szól a cikk, te még tovább fokozod?

Butaság 1: aki ilyen béna vírust beszed, attól el kéne venni még a gépkezelői jogosítványt is. Miért nem tölt le normális helyről (mondjuk a program eredeti honlapjáról?), ha már nem képes észrevenni a gépén egy furcsa nevű processzt.

Butaság 2: kukázni a legjobb verziót.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#131) Lauda válasza Kernel (#130) üzenetére


Lauda
félisten

El se olvasta a cikket csak irkal az ilyen.

Ez kb olyan volt, mint ha megjelenne egy cikk, hogy fertozott tejet talaltak a tescoban, erre o kimegy es leoli a riskat az istalloban....

[ Szerkesztve ]

(#132) davidsone válasza dokee78 (#107) üzenetére


davidsone
addikt

én a .com-on néztem de JA! :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#133) gghrtz


gghrtz
őstag

Az utorrent mar regota a szemet kategoria. En.mar a routeren transmissiont hasznalok.

(#134) woodworm válasza gghrtz (#133) üzenetére


woodworm
veterán

Ezt úgy írod, mintha a routeren szándékosan nem az utorrentet használnád. :DD

(#135) intelMMX válasza Lauda (#127) üzenetére


intelMMX
senior tag

Pont tegnap töltöttem le a legfrissebb verziót a fejlesztő oldaláról, aztán este olvastam a cikket :U
Mikor töltöttem fel netre lemezeről, utána később már láttam, hogy előttem konkrétan már minden verziót belinkeltek :K Mondjuk elfér egy extra link.

(#136) Lauda válasza gghrtz (#133) üzenetére


Lauda
félisten

Erdekes. Vagy tiz eve egyetlen hibat nem talaltam benne.

(#137) #52815360 válasza Lauda (#136) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nem hibák vannak benne, hanem nem kért funkciók :DDD

[ Szerkesztve ]

(#138) Narxis válasza #52815360 (#137) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ennyi. :C

Thanos was right.

(#139) Lauda válasza #52815360 (#137) üzenetére


Lauda
félisten

Peldaul? :)

(#140) #52815360 válasza Lauda (#139) üzenetére


#52815360
törölt tag

Reklámokat nem kértem, bitcoin bányászt sem kértem bele, ajánlatokra sem vagyok kiváncsi 3. féltől, se a cégtől.

(#141) zeorsdfd válasza Lauda (#139) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nemár! Cikk címe megvolt?
Például zsarolóvírus? Jó tudom, hogy kb elkerülhető, de mégis. Nekem volt egyszer egy ilyen, nagyon nagy kárt okozott.

(#142) BiP válasza Lauda (#136) üzenetére


BiP
nagyúr

10 éve nem is volt. Azóta vannak :)

(#143) Lauda válasza #52815360 (#140) üzenetére


Lauda
félisten

(#140) xRagna

Az enyemben egyik sincs.

(#141) zeorsdfd

Megvolt igen. Nem zsarol se virus se mas.

(#142) BiP

10 eve se volt es most sincs. Egy jol mukodo klienst nem cserelunk le. :)

(#144) #52815360 válasza Lauda (#143) üzenetére


#52815360
törölt tag

Engem nem érdekel hogy a tiédben mi van. Van benne ha letöltöd a webről? Van. qB -ben, Tixatiban van? Nincs. Igazi ph logika, hogy veszek egy 1m 10cm fát, majd lefűrészelek belőle 10cm -t ahelyett, hogy vennék egy 1m -t.

(#145) davidsone


davidsone
addikt

bepróbáltam ezt a qBitet eddig jó mondjuk a legfrissebb verzióját szedtem le uh kicsit félek ;]

szerintetek itt is érdemes kikapcsolni a frissítést?

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#146) Lauda válasza #52815360 (#144) üzenetére


Lauda
félisten

Van benne ha letöltöd a webről?

Nincs.

(#147) #52815360 válasza davidsone (#145) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nyugodtan hagyhatod. De ha nem bizol benne, vedd ki a pipát és kész, nem történik semmi.

(#148) #52815360 válasza Lauda (#146) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ja, ha befizeted :DD

(#149) Lauda válasza #52815360 (#148) üzenetére


Lauda
félisten

3.0 build 25806 klienst hasznalok es nincs benne semmi, amit fizetve ki kellene szedni.

(#150) #52815360 válasza Lauda (#149) üzenetére


#52815360
törölt tag

Leszeded a netről és

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.