Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#212) Kernel válasza Memora (#209) üzenetére


Kernel
nagyúr

Magam nem is a 2.2.1, hanem a 2.0.4 verziónál ragadtam le, ez még a klasszikus felület legutolsó tagja (build_22967).

Amikor jött a váltás, valamiért nem tetszett 2.2.1 sem (meg az utána lévők sem), ezért berágtam és addig mentem vissza, míg ide jutottam. Azóta semmi gond. Oprendszerek cserélődtek alatta, XP-n kezdte, hardver is változott, de most is csak 4 GB RAM van egyébként.

Amikor tele volt torrentekkel, csak nagyon lassan indult, más baja nem volt. Mivel nem akartam a régi torrenteket letakarítani, inkább azt csináltam, hogy kreáltam egy új üres programot, de meghagytam a régit is.

A régit talán egy-kétszer még elővettem az évek során (takarítás, rendszerezés), végül elfelejtődött. De máig megvan az is, bármikor elindítható.

Ez csak annyi, hogy elteszem / átnevezem a mappát (uTorrent_old), az új legyen teljesen üres, csak a utorrent.exe átmásolása szükséges. Ha a régi elérési úton marad, a rendszerszintű társítás változatlan, de egyébként a beállítások között könnyen társítható újra.

De ezzel kapcsolatban felhívnám a figyelmet a korábbi hozzászólásomra is.

Ha egy üres mappában elindítom a programot és nem talál beállításokat a "Users" alatt, akkor az újat önmaga mellett hozza létre és oda menti a torrentfájlokat is. Ha mégsem, akkor célszerű átpakolni, hogy egyben legyenek a szokásos fájlok:

uTorrent.exe
resume.dat
dht.dat
rss.dat
settings.dat
*.torrent

Ha a régit szeretném elindítani, az újat természetesen előbb le kell állítani (nyilván a systray-en sem futhat). Nem lesz belőle keveredés, csak nem indul el a másik.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.