Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) csababarca válasza paatrick (#850) üzenetére


csababarca
őstag

Kiesett Kabát?:/
Kár érte, őt el tudtam volna viselni győztesnek.
Más nem maradt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#852) LamaCube


LamaCube
addikt

Szegény Kabát :( Megint ezzel a b.zi puzzlén bukja el :W Legnagyobb szíve neki volt ebben a játékban. Biztos vagyok benne Zsófi védettségét szerez. Igazából már senkinek nem tudok szurkolni.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#853) Vakegérke válasza paatrick (#850) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiesett, de hogy Sabirának miért kellett vigyorogni, azt nem értem.
Kabát odaadhatta volna Niltonnak a nehezéket, senki nem szólta volna meg érte. A becsületes szíve lett a veszte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#854) antikomcsi válasza LamaCube (#852) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egy cipőben járunk!

Kabátnak szurkoltam volna egyedül, mert a hideg is kiráz az ilyen Nilton, meg Sabira féléktől. A Búzadara törzs megmaradt tagjairól nem is beszélve.

(#855) LamaCube válasza antikomcsi (#854) üzenetére


LamaCube
addikt

Mindegy, a héten vége lesz. Talán a nyerő párosban lesz valami pozitív pár vagy az összes egymást csépeli majd ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#856) Vakegérke válasza antikomcsi (#854) üzenetére


Vakegérke
veterán

A törzsben Juliska még szimpatikus, legalábbis nekem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#857) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megtört Zsófi sorozata, Juliska nyerte a védettséget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#858) csababarca válasza Vakegérke (#857) üzenetére


csababarca
őstag

Akkor ha csak Joe nem lép közbe ( vagyis a szerkesztők), Zsófinak meszeltek.
Mondjuk 2-2 lehet majd, és akkor párbaj.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#859) antikomcsi válasza csababarca (#858) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Juliska nem fog Zsófira szavazni, nagy valószínűséggel párbaj lesz.

(#860) paatrick


paatrick
őstag

Látva az eddigi játékokat mindenkinek az lenne az érdeke hogy Zsófit rakják ki. Gondolom megint nem lesz belőle semmi :P

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#861) LamaCube válasza paatrick (#860) üzenetére


LamaCube
addikt

Tutira nem, pedig őt kellene, mert ellene kevés esélyük lesz. Szerintem Máté esik ki. Rózsa Zsófi rátesz. Máté Zsófira, Juliska Rózsára.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#862) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem Juliska és Zsófi Rózsára szavaz, Máté és Rózsa Zsófira. A párbajon valószínűleg Zsófi győz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#863) antikomcsi válasza LamaCube (#861) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Rózsának ez a cselszövés lenne az egyetlen esélye, hogy elkerülje a párbajt Zsófival.

Kérdés, hogy Zsófi miért menne ebbe bele? Egy biztos, hogy nem Rózsáért, hanem, hogy elkerülje a biztos párbajt.

#862 Vakegérke

Ez a verzió adná magát, de Zsófi bevállalja, hogy "valószínűleg", vagy inkább a biztosra megy?

[ Szerkesztve ]

(#864) Vakegérke válasza antikomcsi (#863) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nem kívánságműsor, nem Zsófi dönti el, hogy párbajozik, vagy sem.
Rózsának is érdeke, hogy Zsófi kikerüljön a törzsből, Máténak szintúgy. Ne szépítsük, ők a gyenge játékosok.

Szerk: Mondjuk erre nem figyeltem fel. Rózsa már sokszor volt aljas, lehet, hogy most sem tagadja meg önmagát.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#865) paatrick


paatrick
őstag

Ha tényleg az lesz a feladat a holtaknál hogy egy nagy ládát kell húzni a homokban és csak 1 lány 1 fiú marad akkor ez nem túl fair Alexával szemben :N ő már ott dekkol vagy 10 napja a napi 1 tál rizzsel, esélye nem lesz Sabira ellen.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#866) csababarca válasza Vakegérke (#864) üzenetére


csababarca
őstag

Zsófi hülye lenne ha újra megbízna Rózsában.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#867) Vakegérke válasza paatrick (#865) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bonyolítja a helyzetet, hogy a győztes páros dönti el, hogy hány kieső lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#868) Vakegérke válasza csababarca (#866) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha tutira akar menni, akkor szövetkezik vele. Ha viszont Juliska ezt megtudja, akkor Zsófi-Máté párbaj lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#869) csababarca válasza Vakegérke (#868) üzenetére


csababarca
őstag

Én akkor sem bíznék benne.
Rózsa lételeme a hazugság.
Gondolom az lesz a sztori lényege hogy Zsófit behülyítse a Mátéra szavazattal.
Rózsa-Máté megdurrantja Zsófit, Juliska Rózsát és akkor ki is esik Zsófi.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#870) Vakegérke válasza csababarca (#869) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez is benne van a pakliban. Mivel Máté még a szavazás előtt dicséri Rózsát, ha más szándéka volt a csajnak, lehet, hogy a szavak hatására Zsófira szavaz. Persze lehet, hogy eredetileg is ez volt a terve, csak Zsófit megmalmozta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#871) csababarca válasza Vakegérke (#870) üzenetére


csababarca
őstag

Azért írtam, hogy Zsófi helyében bármit ígérhetne Rózsa.
Inkàbb esnék ki mint hogy megbîzzak benne újra.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#872) Vakegérke válasza csababarca (#871) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Zsófi akár az ördöggel is összefogna, csak hogy továbbjusson.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#873) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#874) paatrick


paatrick
őstag

Istenem ez a Nilton olyan hülye még akkor se értette mit kell csinálni miután végignézte hogy kell behúzni a cuccot. :DDD Joe vagy 4x ordította be hogy lentebb fogják, erre ő próbálta a végénél húzni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#875) F34R válasza paatrick (#874) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :D tuja.

(#876) Danex válasza Vakegérke (#853) üzenetére


Danex
addikt

Na azért ez a becsületes dolog csak mese volt a kamerának. Előző adasban alexal azt beszélték hogy ez biztosan előny és emiatt tartja meg. A versenynel meg mondta hogy jajj nem akar hátrányt másnak, de azt is hogy az elonynek örülne ezért megtartja.

Rózsa meg szerintem cselből beszél Zsófival hogy Mátéra pakoljanak.

Szabira kirohanása vicc, ugyan úgy lelkiismeret nélkül rakuldte a jelet rozsára, előtte meg Zsófival kvázi kényszeríteni akarták hogy az ő szovetségesére pakoljon.

(#877) Shadowfax


Shadowfax
addikt

15 perc késéssel indult a műsor, de sebaj, mert 18 perc után ismét reklám van. :U

Le a kalappal Alex előtt, ezt szépen hozta. Szabira feladta, leült a homokba bőgni, ezért volt vicces, mikor Dani azzal vigasztalta a végén, hogy milyen ügyes volt, s nem adta fel, hanem küzdött. :F
Jól láttam, hogy Nilton kb. másfél métert húzta a ládát? ;]

Ha van eszük Alexéknak, akkor mindkét játékost hazaküldik most.

(#878) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Féltettük Alexet, de leiskolázta Sabirát.
Nilton a fasorba' se volt, csúfos a veresége.

Én a győztesek helyében mindkét vesztest hazaküldeném. Ha nem így lesz, akkor Nilton egyedül megy haza, mert Dani megdumálja Alexet, hogy a kedvence, Sabira hadd maradjon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#879) antikomcsi válasza Vakegérke (#878) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mondanánk nekik, hogy srácok, már ki se pakoljatok a hátizsákból! :DDD

(#880) LamaCube


LamaCube
addikt

Ha lesz eszük kiteszik mindkettőt :K
Még a végén Nilton bemakkolná a továbbjutást ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#881) LamaCube


LamaCube
addikt

Sabira mit hüledezik, hogy így esik ki. Hát basszus elbukta a játékot. :W
Remélem Alexa nem enged Daninak.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#882) paatrick


paatrick
őstag

Sabirának ez a stílus már bicskanyitogató. :(((

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#883) LamaCube


LamaCube
addikt

Bejött, amit tegnap mondtam. Szerencsétlen Máté nagyon naív volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#884) csababarca válasza LamaCube (#883) üzenetére


csababarca
őstag

Hányan szívták meg már amiatt hogy Rózsába fektették a bizalmukat?:D
Sajnálom Mátét valahol, hogy valamiért ennyire megbízott Rózsában kb első szóra ahogy egy törzsbe kerültek.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#885) paatrick


paatrick
őstag

Hát lehet utálni Rózsát, de mióta visszatért ez taktika level 1000. Mindent megold. Nagyon durva.

Mondjuk Juliska is igen elgondolkozik hogy milyen hálótársat választott :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#886) Vakegérke válasza LamaCube (#883) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapja vissza ezt Rózsa az élettől, soha ne legyen egy szavahihető ember a közelében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#887) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezt a koppanást szerintem 5 szigettel odébb is hallották. Még az is lehet, földrengés riadót rendeltek el.

Rózsa a döntőben, ez egy rossz vicc!

Sabira gyomorforgató! Kikaptál a játékon kisanyám, sírva leültél a homokba és feladtad, most jobban tennéd ha csöndben összepakolnál és elhajóznál a naplementébe. Dani meg egy igazi balf@sz!

(#888) LamaCube


LamaCube
addikt

Zsófi is nagypofával nyomta, hogy nem fél a párbajtól. Vagy mégis...
Mondanám, hogy Alexa vagy Juliska nyerje, de B. Évának lesz igaza attól félek.
Alexa belement... Idióta :W :W :W

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#889) csababarca válasza LamaCube (#888) üzenetére


csababarca
őstag

Ha Juliska döntőzik szerintem ő nyer. Mindkét lány ellen szerintem több szavazatot gyűjtene be.

A másik kettő akkor nyerhet ha egymás ellen döntőznek végül.

Vagy hogy van ez, a végén majd csak kettő közül szavazhatnak nem?
Lesz még játék ahol kiesik még valaki?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#890) LamaCube válasza csababarca (#889) üzenetére


LamaCube
addikt

Az első kettőre szavaznak úgy tudom. De lehet Juliska kiesik, mert Rózsa és Zsófi kiszavazzák. A holtaktól meg bekerül Dani a döntőbe.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#891) csababarca válasza LamaCube (#890) üzenetére


csababarca
őstag

Igen.
De akkor végül a most 3 döntősből egy marad a végére, plusz egy jön a holtak szigetéről?
És akkor egy túlélő vs egy halott csap össze a szavazatokért fixen?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#892) LamaCube válasza csababarca (#891) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem lesz még egy szavazás 3 döntősből. Ott Juliskát kiszavazzák és jön a holtak szigetéről harmadiknak egy ember, majd lesz egy döntő játék és ott az első kettőre lesz a szimpátia szavazás.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#893) paatrick


paatrick
őstag

Zsófinak megint előjött az alternatív valóság ahol ő bármit csinál csak jó lehet :DDD Juliska hiába szembesítette hogy ellentmondásban van, ő csak nézett a távolba és lepergett róla.

Ennek a műsornak 2 morális győztese van: Kabát és Alexa. Ők emelt fővel jöhetnek haza.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#894) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hál' Istennek Nilton elment a kunkorgós 3,14csába.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#895) LamaCube válasza Vakegérke (#894) üzenetére


LamaCube
addikt

Sabirának jobban örültem volna. Bár egyik kutya...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#896) LamaCube válasza paatrick (#893) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek mindennel :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#897) paatrick


paatrick
őstag

Hehe most írta valaki a facebookon:
Zsófi - kiesett, visszahozták
Rózsa - kiesett, visszahozták
Juliska - semmire kapott egy amulettet hogy ne essen ki

És tényleg, komoly mezőny. :D

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#898) csababarca


csababarca
őstag

Megint miért nem mondták el hogy Rózsa ötlete volt?
Juliska egyből Zsófit kérdezte fel, “Rózsa ebbe hogy ment bele?” Alapon.
Mondjuk úgy, hogy ő találta ki, és Zsófi ment bele?!
Van különbség, mèg ha a végeredmény ugyanaz is.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#899) paatrick válasza csababarca (#898) üzenetére


paatrick
őstag

Te melyik műsort nézted? :DDD

Leültek a táborban és megbeszélték hogy Rózsa ötlete volt, Zsófi meg belement. Ezért kérdezett rá Juliska hogyha Zsófi nem félt a párbajtól mint ahogy nagy keményen hangoztatta előtte, akkor miért ment bele Máté kiszavazásába?
Erre jött a válasz Zsófitól: "nem tartozom neked elszámolással"...

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#900) csababarca válasza paatrick (#899) üzenetére


csababarca
őstag

Én arról beszélek, amikor még 4en ültek ott, és Juliska Zsófit kérdezte fel, Rózsa meg megint ült csendben.
Pedig Máté ott volt, akkor lett volna érdekes előkapni Rózsát.
Mert mondjuk egy esetleges szavazáskor a döntősökre számíthatna, mondjuk ha Rózsa és Xy van ott, Máté kire szavazna annak tudatában, hogy Rózsa nem csak hátbaszúrta, de ő maga volt az ötletgazda.

Zsófi félt a párbajtól, a kis “interjúban” mondta is hogy nem akar párbajozni. Többieknek nyilván nem mondhatta szavazás előtt hogy be van tojva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.