Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) csababarca válasza Vakegérke (#499) üzenetére


csababarca
őstag

Mondom, én csak az előzetes alapján írtam :)
Nekem ritka ellenszenves, az ilyen hajlongó, mindenkinek mosolygós, bújós embereket nem szeretem.
A konyhafőnökben is ezt csinálta, sajnáltatta magát, sírt, megszánták, tovább ment.

Itt pont elmondta talán a szőke csaj celeb, hogy ilyen a karaktere Alexnek, hogy sajnáltatja magát mindig.
Vagy Máté mondta, már nem tudom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#502) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a Dani gyerek jól kivágta maga alatt a fát! Nem sajnálom. Meg volt vágva a műsor, vagy mi? Mert nem értem, hogy mire kapta fel a vizet Zsófira, amikor együtt beszéltek? Ő mondta, hogy nem bízik meg Zsófiban, mert ilyen, meg olyan, erre Zsófi az én TV készülékemben úgy reagált, hogy Dani, úgy viselkedsz, mint egy 10 éves gyerek. Erre Dani, elkezdte a szokásost. Nem beszélhetsz így, válogasd meg a szavaid, stb. stb. Tényleg úgy viselkedett, és ez szerintem nem sértés. Mit kellett volna mondania?

Dani meg Rózsa hazug, ja, a régi pirosak, meg szentek. Ha jól emlékszem, Kabát Peti belemondta Dani arcába, hogy nincs veszélyben, biztosan nem fog rá szavazni. Juliskával is sokat pletykáltak, ott is úgy volt, hogy szövetségre lépnek, és hamarabb megy bárki más, mint Dani. De Dani ügyesen elintézte magát! Mit mondjak, meg is érdemelte.

Evelin szánalmasan viselkedik. Amúgy mit gondol, meddig lesz ő ott az úrnő? Az első versenyig, aztán megy haza. Unatkoznak egész nap. Ezt nem értem! Meg van nekik tiltva, hogy elhagyják a partot? Én biztos nem aludnék deszkán meg ponyván, az én derekam azt már nem bírja. Azon lennék ott is, hogy elfogadható szállást építsek megfelelő fekvőhellyel.
Egy jó nagy ponyvát szétvágni? Szerintem ostobaság. És mi az amire annyira büszke? Feltört 2 kókuszdiót, és behúzott 3 deszkát a fedél alá?

Kabát nem vágta le Bálint gyümölcsét, ez szimpatikus volt, Bálint nagyon törtetőnek tűnik, ő nem kegyelmezett.

Úgy lesz, ahogy Máté mondta, ha minden így marad, és a celebek összetartanak, akkor gyakorlatilag feladják a játékot, és kitapossák Bálint és Kabát útját a fináléba. Pontosan úgy fognak szépen elhullani, mint a játékon. Ezen érdemes lehet elgondolkodnia Alexnek és Juliskának is.

(#503) Vakegérke válasza antikomcsi (#502) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy csak bennem vált ki negatív érzelmeket Evelin undorító viselkedése. Benne van a vérében, csoda, hogy még nem ordibál.
Amíg Ketrin és Dani csinál valamit, ő csak ül púposkodva. Fel kéne fognia, hogy mindenki egyenrangú a szigeten, nincs a fején korona.
Eleinte Ketrint maga mellé tudta állítani, de ennek vége. Már Danihoz húz, aki pumpálja belé az életerőt.
Ha a következő lakó nem Rózsa lesz, Evelin egója összezsugorodik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#504) paatrick


paatrick
őstag

Én azt érzem Evelinnél mint a "lányszövetség" idején. Megmondták neki hogy csinálni kell a show-t és ennyi. Ő ebben nőtt fel, tudja mivel kell kihúzni a nézőnél a gyufát, így felvette újra a szerepét. Mert amúgy a holtak szigete baromi unalmas lenne ha nem csinálná a műbalhét.

Mint ahogy Kabátról is kiderül ebben a műsorban hogy nem olyan "hülye" mint a többi showban beállítják/ vagy beállította magát. Az egy szerep, azt kell adni mert azt szereti a néző ha okosabbnak/erkölcsösebbnek érezheti magát mint a "híres" szereplő. Ezt az illúziót remekül eladja Kabát és Evelin is.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#505) Vakegérke válasza paatrick (#504) üzenetére


Vakegérke
veterán

Evelin viselkedése zsigerből jön. Nem megjátssza, hanem tényleg gonosz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#506) paatrick válasza Vakegérke (#505) üzenetére


paatrick
őstag

Nem hiszem, Ázsia expresszben 1 percig nem volt gonosz.

Tegnapi vagy tegnapelőtti műsorban mondta, hogy "az ország úgyis mindig azt gondolja rólam hogy kétszínű gonosz vagyok bármit teszek, akkor most úgy is fogok játszani"

Pont mint ahogy Zsófi most próbálja játszani a szende kislányt Bálint előtt. Aztán majd ott is kibújik a szög a zsákból.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#507) Vakegérke válasza paatrick (#506) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ott nem kellett a területét, kényelmét megvédenie.

Ha nem lenne zsigerből gonosz, akkor nem tudná, hogy miként kell gonoszkodni. Márpedig aki az általa meghatározott törvényeket másokra akarja kényszeríteni, másokkal nem akarja megosztani a fedelet, ami nem is az övé, ha tehetné, elkergetné őket, az pofátlanul gonosz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#508) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A Holtak szigetén küzdelem lesz.
Szegény Ketrin a "végét járja", mégis remélem, hogy Evelin megy a francba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#509) antikomcsi válasza Vakegérke (#508) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egy kicsit most megsajnáltam.

(#510) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#511) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi és Dani tettek egy romantikus kirándulást a szomszédos szigetre. Zsófi kifejtette, hogy ők ketten a legerősebbek. Erős szövetségest akar, nem csodálom.

A holtak egy tál rántott csirkecombért küzdöttek. A memória játékot Dani nyerte, és csak egy személlyel oszthatja meg.
Lenne rá egy fogadásom, hogy az a személy nem Evelin lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#512) paatrick


paatrick
őstag

Csóri Nilton bárkire szavaz most megszívja megint :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#513) Vakegérke válasza paatrick (#512) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nilton eleve nem volt nekem szimpatikus. Mára ott tartok, hogy azt se hinném el neki, ha kérdez.

Számomra rejtély, hogy kit fognak kiszavazni. Kevertek, kavartak, összevissza szövetkeztek.

Szerk: Dani normális? Ketrin nem volt vele ellenséges, mégis Evelint hívta meg rántott csirkét falatozni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#514) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nocsak, nocsak. Nilton már megint hazudott. Akinek ilyen barátja van, nincs szüksége ellenségre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#515) paatrick válasza Vakegérke (#513) üzenetére


paatrick
őstag

Szerintem azért Evelint vitte mert Ketrin mondta hogy neki még mindig rossz a gyomra, lehet simán kirókázta volna a kaját, így megbeszélték hogy menjen Evelin.

Alexet azért sajnálom, a légynek se ártott igazából és mégis neki kell átcuccolni a másik szigetre.

Amúgy lehetne most már valami feladat is mindkét helyen, mert hiába mondja Joe hogy a holtak szigetén milyen nehéz többet kell nélkülöznöd, nehezebb próbák várnak, eddig csak herevere van.
Mindkét helyen csinálnék valami durva versenyt ahol mindenkinek végig kell mennie aztán fél napig fel se tudjanak kelni :D
Mert jelenleg csak annyi bajuk van hogy esik az eső.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#516) Vakegérke válasza paatrick (#515) üzenetére


Vakegérke
veterán

A csirke lakomával kapcsolatban más értelmes magyarázat nincs.

Csutkára egyetértek veled. A korábbi szériákban durva versenyek voltak, most meg vattában tartják őket.

Alexet én is sajnálom, hogy süljön le Nilton képéről a bőr. Kabátnak azt hazudta, hogy Rózsára, vagy Sabirára szavaz, mégis Alex nevét írta a papírra. Ha Sabirát nevezte volna meg, akkor is lehetőséget adott volna Alexnek a párbajra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#517) Vakegérke válasza Vakegérke (#516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elcsesztem.

"Ha Sabirát nevezte volna meg, és Rózsa nem kapta volna meg az amulettet Zsófitól, akkor is lehetőséget adott volna Alexnek a párbajra."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#518) paatrick válasza Vakegérke (#517) üzenetére


paatrick
őstag

Én azt figyeltem hogy annyira nem hatotta meg a celeb csapatot hogy kiesett Alex. Egyedül Máté volt megint ledöbbenve hogy jól benézték. Így viszont hogy kiment az amulett, a következő kiszavazáskor akár lehetne rámenni Zsófi-Bálint kettősből arra aki nem lesz védett. Bár az még szebb lenne ha párbajoznának a bennmaradásért.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#519) csababarca válasza paatrick (#518) üzenetére


csababarca
őstag

Zsófi odaadta Rózsának az amulettet?:O
Jól értem, akkor bukott a Zsófi a legönzőbb dolog?
És pont Rózsának?:D az a csaj első adandó alkalommal szúrja hátba bármelyik társát:D

Zsófi ezt benézte eléggé ha lemondott a védettségéről.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#520) Vakegérke válasza csababarca (#519) üzenetére


Vakegérke
veterán

Oda bizony. Csak egy célja lehetett vele, hogy Alex essen ki. Annyiból nem értem a dolgot, hogy Alex nem számottevő ellenfél, Rózsa pedig azt sem érdemli meg, hogy köszönjenek neki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#521) paatrick válasza csababarca (#519) üzenetére


paatrick
őstag

"Jól értem, akkor bukott a Zsófi a legönzőbb dolog?"

Dehogy bukott :D nem azért tette mint Máté mikor bevédte Kabátot és dupla szavazattal küldte Danit, hanem a saját seggét védi csak. Annyira ő se hülye hogy ne látná ha kihullik mellőle Rózsa, Nilton is akkor ő fog jönni hamar.

Plusz az előzetes szerint lesz valami balhé megint körülötte.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#522) csababarca válasza paatrick (#521) üzenetére


csababarca
őstag

Gondolom a balhé emiatt lesz hogy odaadta a medált.

De valamilyen szinten a játékosoknál bukott, mert az volt a közvélekedés, hogy az anyját eladná a medálért, és soha semmilyen körülmények között nem mondana le róla.
Ezek szerint mégis.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#523) paatrick válasza csababarca (#522) üzenetére


paatrick
őstag

Balhé biztos nem a medál miatt lesz, mert kiszavazás után szinte mindenki megdicsérte hogy ez egy pozitív csalódás, mert nem gondolták volna hogy átadja valakinek.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#524) Vakegérke válasza paatrick (#523) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán ez lesz a balhé gyökere.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#525) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akármi is volt az ok, nagyot tévedtem, amikor azt hittem, mondtam, hogy Zsófi soha senkinek nem adja át az amulettet. Most jól rám cáfolt. Gyakorlatilag azért éhezett, és nem evett a többiekkel, hogy most biztosan bent tartsa Rózsát. Nem hiszem, hogy önzetlenségből tette, de ez nem változtat azon, hogy átadta.

(#526) Danex válasza Vakegérke (#520) üzenetére


Danex
addikt

na végre beértem magam a részekkel, nagyon rossz látni ezt a fajta survivor-t az eredeti amerikaihoz képest.

Itt össze vissza személyeskednek, pl mikor Dani-t is kiszavazták gyakorlatilag mindenki hazudott, Kabát úgy mondta, Daninak, hogy 100% hogy rád nem rakunk...

Illetve azt sem értem, hogy egy "ellenfél" csapatában lévő embernek bekérdeznek, hogy kire szavaz és ,hogy ez 100%-e... Ő de majd mindenki nyílt lapokkal elmondja ,hogy kire fog szavazni :DDD

Máté amúgy jól látja a játékot, de azzal, hogy ennyire nyílt lapokkal játszik semmit sem ér az ,hogy okos.

Civileket sem értem, toltak egy tök jó taktikát és erre kitették a leggyengébb játékost akit amúgy a döntőig kellett volna vinni mert a legjobb ellenfél azáltal ,hogy gyenge. Kabátot, Bálintot is kirakhatták volna tök lazán és ugyan úgy maradt volna az emberelőny... sőt...

Összességében meg mi ez ,hogy a ténylegesen kiszavazott játékosok visszakerülnek a játékba??? Legalább akkor párbaj lett volna köztük mint ha a holtak szigetéről jönnének.

3 ember visszajön 4. zsolt hazamegy, a következő 2 kieső meg holtakszigete... nagyon fair, főleg, hogy a visszajövők meg jól telezabálták magukat.

Már rég pakolni kéne kifelé az erős játékosokat

(#527) LamaCube válasza Danex (#526) üzenetére


LamaCube
addikt

"Civileket sem értem, toltak egy tök jó taktikát és erre kitették a leggyengébb játékost akit amúgy a döntőig kellett volna vinni mert a legjobb ellenfél azáltal ,hogy gyenge. Kabátot, Bálintot is kirakhatták volna tök lazán és ugyan úgy maradt volna az emberelőny... sőt..."

Gondolom Zsófi nem árulta el, hogy az amulettet odaadja Rózsának. Úgy számoltak, hogy döntetlen lesz és a leggyengébbre szavaznak, hogy a párbajt bebukja és az ő emberük maradjon. Ha Zsófi elmondta volna, akkor meg Bálintra tették volna, de Zsófi azt nem akarta gondolom.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#528) csababarca


csababarca
őstag

Van annak bája, hogy Zsófi megmentette Rózsa seggét a sima kieséstől, majd az a következő napon már ellene fűti Mátét megint.

Alexet ki kellett rakni, ha hagyják a döntőig menni, ahol a szimpátiaszavazás dönt, akkor veszélyesebb mint Bálint pl. A holtak szigetéről meg kb esélytelen hogy visszajöjjön, hiszen híján van bármilyen verseny megnyeréséhez szükséges Skillnek.
Rózsa ugyanez, ő is ha kiesne, akkor elszállna minden esélye, mondjuk neki amúgy sincs, mert szinte biztosan nem lenne kb senki Danin kívül, aki rá szavazna a végén.

Bálint se esélyes épp ezért, Zsófi se, hiába bizonyította többször, hogy egy sárkány, ennek ellenére viszont képes olyanért is áldozatot hozni, akiért nem kellene, kutya se fog a végén rá szavazni. max Sabira, de ő se biztos.
Ilyen Juliska féle karakternek lesz esélye, vagy Catherine, Kabát, Dani esetleg.
Mátét is ide sorolnám, de ő ha kipottyan a Holtak szigetére szintén zenész, hogy visszajusson.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#529) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A mai küzdelem tétje csábító.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#530) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#531) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig semmi érdekes, csak megy a dumcsi. Alex befutott a holtakhoz, őt se fogadták kitörő örömmel.

A Guazabara törzs elindult megküzdeni az egyszemélyes jutalomért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#532) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kabát nyerte a csúzlizást. Nem derült ki, hogy ő fog telefonálni, vagy átadja másnak a lehetőséget, majd kiderül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#533) LamaCube válasza Vakegérke (#532) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha korrekt Máténak adja, így meghálálja a dupla szavazatát.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#534) Vakegérke válasza LamaCube (#533) üzenetére


Vakegérke
veterán

Máténak nagyon kéne, nem véletlenül sírt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#535) csababarca válasza Vakegérke (#534) üzenetére


csababarca
őstag

Zsófi miért sírt, illetve mi váltotta ki Máténál az előzetesben látott reakciót?
Gondolok valamire, de mivel kedvelem Mátét régóta (értsd nyerő páros meg survivor előtti időkről), ezért nem merek arra gondolni, hogy zokon vette, hogy Zsófi esetleg őt lőtte ki a játékban.
Ha igen, az nagy csalódás újfent.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#536) Shadowfax válasza csababarca (#535) üzenetére


Shadowfax
addikt

A megvágott jelenetek miatt nem érthető, hogy mi miért történik.
Zsófi nem Máté cserepére célzott, meg is mondta, hogy tudja, Máténak fontos ez a telefon. Elsőnek el is találta másét. Aztán snitt. Második lövésre Máté cserepe tört el, de nem magyarázták el, hogy véletlen volt-e vagy sem. Amúgy Mátét Juliska lőtte ki a játékból (véletlenül).
A Nyerő Párosban utáltam meg Mátét. Ott is ugyanez a kihaénnem pojáca volt. Ott Rácz Jenőékre szálltak rá gusztustalanul a kedves feleségével karöltve. De nem is nyertek. ;]
Amúgy mindaz, amit most Zsófiról elmondott, rá igaz, csak a többiek még nem jöttek rá. Rózsa meg még tovább fűti a témát, miközben az, hogy itt csücsül még, Zsófinak köszönheti.

Ez az állatos téma meg tényleg képmutatás, ebben Bálintnak igaza van.

(#537) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Margitnak meg kell halnia. Legalábbis Bálint szerint. Tény, hogy kell a kalória, de hét embernek nem sok jut belőle. Azért nem nyolc, mert Zsófi nem akar enni belőle.

A Holtak szigetén kiesésre menő küzdelem lesz, amolyan hasizmos fekvőtámasz. Ha saccolnom kéne, azt mondanám, hogy Ketrin megy haza, de azt remélem, hogy Evelin.

A törzsi küzdelemben Nilton ismét bizonyítja majd, hogy esze semmi, csak hátráltatja a társait.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#538) LamaCube válasza Vakegérke (#537) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha van eszük megfőzik levesnek. Mondjuk fűszer nélkül nem az igazi :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#539) antikomcsi válasza Shadowfax (#536) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én sem értem, hogy mi történik pontosan, mert a látottak nem igazolják most sem Máté reakcióit. Vagy ennyire együgyű vagyok, vagy ennyire sz@rul van megvágva az adás.

Nem is nagyon lehet objektíven megítéli így a történteket.

Mondjuk abban van valami, ha vega vagyok nem eszek húst, ha pedig már megettem, akkor nem játszom az állatok megmentőjét. Én is szeretem az állatokat, (jól átsütve) de ez most nem biztos, hogy az a szituáció, amikor hagyni kell Margitot végelgyengülésben kimúlni.

Amúgy hol nőtt fel ez a lány? Napi 4 tojás??? Ez volt a halálos ítélet! ;)

(#540) paatrick


paatrick
őstag

Zsófinak ez a nyekergése szánalmas volt. Ki ő ott hogy megmondja hogy a másik 7 ember mit tehet?
Senki nem mondta hogy Zsófinak kell levágni a csirke fejét, kibelezni, pedig úgy adja elő hogy Ő nem akarja megölni...

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#541) csababarca


csababarca
őstag

Máté bicskanyitogató volt, ahogy Zsófiról beszélt, undorító, ennél ő intelligensebb.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#542) paatrick válasza csababarca (#541) üzenetére


paatrick
őstag

Emellett Zsófi már megint baromi képmutató volt, az előző "nincs cukor a szervezetemben" sírdogálás után. Most meg "hiányzik apu brühühü" közben mikor mutatják a kiesett játékosokat a hotelben, akkor látszik hogy nincsenek bezárva, elzárva a külvilágtól. Szóval míg 2 napig ő is hotelezett biztos beszélt az itthoniakkal. :U

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#543) csababarca válasza paatrick (#542) üzenetére


csababarca
őstag

És ettől még nem hiányozhat neki?
Vagy nem értem.

Máté meg azon akadt ki, mert szerinte (szavaiból meg a sértődöttségéből ez jött le) itt csak neki hiányzik valakije, erről szólt a picsogása.
Már a játék elején elkezdte a zsibbasztását a többieknek, meg az odaszólogatást.
Mindenkinek van apja, anyja, testvére, párja, vagy gyereke, ugyanúgy megérdemelte volna mindenki, nincs olyan ebben, hogy ez meg az jobban.
Zsófi picsogása se jogos, Mátéé sem szerintem.

Rózsa meg a másik gyöngyszem, igazi lúzer minden játékban, semmit nem tud csinálni, csak hergeli az embereket a hátuk mögött. Amikor lebukik, akkor meg másra fogja, általában arra aki már nincsen versenyben, vagy a holtak szigetére ment. (lásd a nagy szövetségese Dani besározása mikor már Dani nem volt ott).

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#544) paatrick válasza csababarca (#543) üzenetére


paatrick
őstag

Hiányozhat csak ilyenkor neki inkább csöndben kéne maradni, mert baromi nagy előny volt számára hogy kiesett és visszarakták. Többiek a játék kezdete óta nem tudják mi van otthon. Ehelyett már megint azt néztük hogy Zsófi sír a semmire. Aztán azt néztük hogy Zsófi hisztizik a csirkével a semmire.
Sokkal jobban örülnék ha még 8-an vannak ott akkor a többiekről is derülne ki valami. Pl Juliska alig van benne. Sabiráról se tudunk semmit.
Zsófi-Bálint-Máté hármas körül forog a műsor. :(

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#545) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintetek Kabát felhasználja a telefonálás lehetőségét, vagy átadja másnak? Ha átadja, akkor kinek?

Ugyan Kabát volt, aki Zsófit beszélgetni hívta, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy Zsófi ki akarja énekelni a sajtot, vagyis panaszkodásával el akarja érni, hogy ő telefonálhasson.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#546) Shadowfax válasza Vakegérke (#545) üzenetére


Shadowfax
addikt

Máténak fogja átadni. Ezzel megnyeri őt a következő szavazáshoz is, illetve a végső győzelemhez is kell szavazat majd.

Szerintem ez hülyeség. A többiek is picsoghattak Kabátnak, csak nem mutatták. Amúgy Rózsa is volt a hotelben pár napot, ő is telefonálgathatott haza, magyarul az álszent felajánlkozása nevetségessé teszi.

(#547) paatrick válasza Vakegérke (#545) üzenetére


paatrick
őstag

Anno azt mondta Kabát hogy vissza fogja adni hogy Máté "megmentette" a duplaszavazattal. Akár ezzel is visszaadhatja.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#548) csababarca válasza paatrick (#544) üzenetére


csababarca
őstag

Erről megint nem Zsófi tehet, vagy Máté, hanem a szerkesztők így vágják.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#549) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#550) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kabát Máténak adta a telefonálás lehetőségét. Örült neki nagyon, de volt egy megjegyzése, amit nem fogadok jó szívvel: most kvittek vagyunk. Muszáj volt, nem volt elég a köszönöm?
Megjegyzem a kedvese hangja elég szenvtelennek tűnt, de lehet, hogy tévedek.

Evelinnek elege van már a túlélősdiből. Remélem nagyon gyorsan megszabadul ettől a nyűgtől.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.