Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Szép teljesítmény, mobilon azért ott vannak. Igazából a mobilos FF felülete nekem jobban bejön, de most átmenetileg próbálgatom az Operát is, egész jól működik (régebben nagyon ette az akksit).

(#2) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Én Chrome-ot használtam eddig a tableten, most leszedtem az Operát és érezhetően gyorsabb. Chrome megy a kukába.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nekem chrome mellett, mindig ott van mobilon és tableten is az opera mobil, jó gyors és smooth a görgetés is. sajnálom, hogy a miniben van csak a "kikapcsolás gomb", mobilban nincs.
ezt a maxot kipróbálom.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

A max nekem nem jött be, de a böngésző remek, átlag 80% adattömörítéssel már sokat lehet mobilnettel is böngészni.

(#5) amisis válasza #06658560 (#4) üzenetére


amisis
aktív tag

Az opera max nekem se nagyon jött be, annyira nem tömörít, vagy semennyire. :(

Apple iPhone 8 Plus

(#6) Looserke válasza fornettisuti (#3) üzenetére


Looserke
őstag

"sajnálom, hogy a miniben van csak a "kikapcsolás gomb", mobilban nincs."

próbáltad már hosszan nyomni a vissza nyilat? :D

(#7) gabo89


gabo89
senior tag

WP8-ra is jöhetne a Mini.

indul a sörös aludni

(#8) dinnje válasza fornettisuti (#3) üzenetére


dinnje
aktív tag

Az olyanoknak mint te elérhetővé tették a kikapcs gombot, csak kicsit bele kell merülni a beállítások menüpont alatt. Ha kényelmetlen lenne a hosszan vissza gomb, mint ahogy írták előttem.

(#9) oldmoj


oldmoj
csendes tag

Az böngészők közül kipróbáltam többet is tableten,telefonon: króm,delfin,opera.
Az alap bögésző vált be a legjobban.Azért ez fura. :F

(#10) bostone


bostone
addikt

Régen jobb vót...

(#11) batai15


batai15
félisten

Sokat operáztam de egy idő után mindig volt valami kínja.Most c Chrome bétát használok senki gond vele.

(#12) kaosz86


kaosz86
aktív tag

Szívesen használnám... de az opera for android meghal az lg-men ha a rally mode-ot bekapcsolom.
A béta verzió folyamatosan oooooops hibaüzenetet dobál fel egy macskával, napi szinten legalább 10-szer és gmail megjelenítéssel pedig problémája van.
Hajlamos eltűnni az ikonja a kezdőképernyőről...

A felfedezés opciót igazán megcsinálhatták volna kikapcsolhatóra, mert egyáltalán nem hiányzik, hogy adatforgalmat generáljon és nagyon hiányzik az opera link... nem értem miért képtelenek megcsinálni, csak mennek a maguk feje után....
Senki nem reagál a beküldött bugjelentésekre...

Pedig tényleg használhatóbb lenne, mint a chrome. Hogy mit lehet egy olyan böngészőn enni, amit nem lehet "kikapcsolni", nincs benne egy értelmes speed dial vagy könyvjelző tab, nem lehet a letöltések helyét beállítani...az alap droid böngésző sokkal inkább felhasználóbarát mint a chrome.

Az arany középút az opera lenne, csak hát a fent említett problémák miatt még :W

[ Szerkesztve ]

(#13) beefjeez


beefjeez
senior tag

Gépen és telefonon is évek óta csak operát használok, nem véletlen

(#14) darvinya válasza fornettisuti (#3) üzenetére


darvinya
titán

Te most Opera Mobile(mai neve Classic)-ról beszélsz, vagy a Opera-ról?
Előzőben van kikapcsolás gomb, utóbbit nem szeretem, mert soha nem fog úgy működni mint a előző.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15) Fabianus


Fabianus
tag

Az idézet nem szól arról, hogy ez a szám kizárólag Androidon lenne. Nagy része biztos az, de ha jól rémlik, még az S40-es Ashákhoz is volt Opera(mini), még, ha az S60 lassan ki is kopik.

(#16) Xaels válasza bostone (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Még jó, hogy az is elérhető Opera Classic néven persze az Opera elmehet a francba, hogy a klasszikot nem támogatja normálisan... Egyébként funkcionálisan még mindig az egyik legjobb a Classic, mindig visszatérek hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) saelin válasza Xaels (#16) üzenetére


saelin
veterán

+1 A classic sokkal jobb az újnál még kompatibilitásban is! A felhő könyvjelzők hiánya meg nálam instant elkaszálna az opera for androidot...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) rsanyi18


rsanyi18
tag

Nekem az Opera Mobile, abbol is a 12.-es verzió van a telefonomon. Tökéletes, bár néha tényleg befagy, de engem nem zavar. Újraindítàs utàn ugyan olyam àllapotba áll vissza ahogy volt.
A mini szerintem csak nagyon régi, 2.2-es, 2.3-as esetleg 4.0-às Androidra jó, mert azt már tényleg csak az alap mobilos weboldal nézeteket adja be.
A többit nem haznàlntam.
Talán még ami nàlam hasznàlható az a Dolphin Browser. :D
Szóvel Opera +1.
De gépen csak Firefox :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#19) Polllen


Polllen
nagyúr

Éppen nemrég hagytam el őket. Nexus 7-n CM alatt a chrome érezhetően jobban működik, mint az új opera. A régit szerettem, de az meg még lassabb. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) kaosz86


kaosz86
aktív tag

Az opera miniben és az opera classicban van beállítható kilépés gomb

Az opera for androidban és az opera for android beta (ezüst ikonos) esetén a hosszan nyomott "Vissza" gomb hatására előugrik egy kilépés gomb a képernyő alsó sávjában.

Az opera minit leginkább útközben használom, de egyre idegesítőbb a lassúsága, cserébe persze spóról az adattal.

(#21) halkow


halkow
őstag

többek közt én is az opera minit használom mert érezhetően gyorsabban a chromenál de ha mondjuk komolyabb oldalt nézek ahol az opera mini kudarcot val akkor a chromot illetve a dolphint használom

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) w333 válasza batai15 (#11) üzenetére


w333
félisten

Igen én is most Chrome -t használok de lassan váltok Operára ... mert a Chrome szétzabálja mostanában az akkut, ráadásul még trükköznek is mégpedig ott a Chrome fogyasztása az akkunál viszont sokan nem figyelik de ott egy másik Chrome akku fogyasztás is, mégpedig a Chrome:sanbox ... no comment :o

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23) Imi1981


Imi1981
veterán

Nem rossz az Opera de szerintem messze a leggyorsabb és leg használhatóbb böngésző az uc browser! Nem mellesleg az egyetlen ami akárhogy nagyítasz kijelzőhöz tördeli a szöveget(jb-n és kitkat-en is) ! Chrome, Mozilla szép de lassú, főleg gyengébb telefonon. Már sokat próbáltam de uc-nél jobb nincs! Persze ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#24) Prien


Prien
addikt

Még telepítve van ugyan, de már alig használok Operát. Egyszerűen nem tetszik,hogy az Opera Androidra böngészőből nem lehet eltüntetni a status bart, holott a sokkal régebbi Classic-ból meg igen és a tördelése is jobb, a Mini is sokkal lassabb, mint a gyári böngészőm (Note 3) és már nagy net csomagom van, szóval a tömörítés sem érdekel.
Régen pedig szerettem, de mintha az idő kissé elhaladt volna mellettük...

A kevés is több a semminél.

(#25) mekker


mekker
őstag

És annyian is használják, vagy csak annyi embernek van letöltve? Nálam is három böngésző van letöltve droidra, de csak egyet használok.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#26) #86973952


#86973952
törölt tag

Én már elég régóta használok Opera -t a gépen, mondhatni az ősidők óta és nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak vele. Mellette ami még sűrűbben előkerül az a Maxthon. Szerintem mindkettő kiváló darab.

Mobilon viszont utóbbi egy kicsit betegeskeskedik néha, sajnos. Szintén mobilon Opera -t használtam én is sokáig, de mióta megjelent a Dolphin, azóta nem is kell más böngésző. Elég sokan pártolnak át Opera -ról.

(#27) bostone válasza Xaels (#16) üzenetére


bostone
addikt

Én már akkor is operát használtam, amikor az android a kanyarban sem volt. Fórumra vagy olvasásra még mindig a legjobb, első osztályú a szövegtördelése, könyvjelzőket picit lassan szinkronizálta, de szinkronizálta. Nem tudom él-e még ez a funkció, mert pár éve nem cseréltem mobilt.
Egy időben tényleg fejlődött, viszont mióta elindult a bohóckodás a flash tartalmakkal, azóta némileg csalódott vagyok.
Emlékszem, amikor egy béta opera for android-ra frissítette magát, majdnem tökön lőttem magam. Borzasztó volt.
Sajnos egyes oldalakat nyögvenyelősen vagy sehogy sem hajlandó már megynyitni

Ezért írtam, hogy régen jobb vót. Majdnem teljes értékű böngészőnek számított nálam.

(#28) zdanee


zdanee
őstag

Kb. 1999 óta használok Operát. Illetve használtam, amikor a Presto motor kukázva lett, szomorú szívvel de az Opera is ment.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#29) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Szerintem meg mindig az Opera az egyik legjobb asztali modu bongeszo droidra, de sajnos zabalja az akksit a memoriat meg szornyen kezeli, 400 MB szabad es megis bezar es ujratolt minden fulet ha 3-nal tobb van nyitva, ami elegge zavar, mivel azert nyitok meg elore 10-et, hogy legyen mit olvasni amig nincs terero, erre tolti oket ujra.... Emiatt kenytelen voltam dolphinra allni ami szerintem kenyelmetlenebb, de jobb hijan ez van.
Chrome, FF nem tema, a leghulyebb zoom funckionalitassal rendelkeznek amit el tudok kepzelni :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#30) galaxys80 válasza Looserke (#6) üzenetére


galaxys80
veterán

Pl. Samsung romokon bőszen nyomkodhatod hosszan a vissza nyilat semmi nem fog történni. ;)

(#31) Imi1981 válasza galaxys80 (#30) üzenetére


Imi1981
veterán

De fog! Megjelenik a kilépés gomb! Samsung s advance van és tapasztalatból tudom. Persze kb 2 hónapja már nem használom de nem hiszem, hogy változott.

(#32) Kolondrum

Nagyon nagyon sok éven át én is Opera Opera, mert nem volt más symbianra. Aztán eljött 2014 nyár közepe és egyik rossz pillanatomban megunva az internal server error üzit, továbbá, hogy egyszerre csak egy oldalt töltött be, ha épp volt kedve, fogtam és teló csere. Természetesen ott is feltoltam a már droidos operát BlackBerry-re. Eltelt talán 1 hét. Majd megnéztem mit tud a gyári böngésző. Azóta nincs opera. Azóta nem kell opera. Van az a szint ahol az ember fizet azért, hogy olyan böngészési élményt kapjon ahol nem érdekes az adathasználat.

(#33) darvinya


darvinya
titán

Tegyük tisztába a dolgokat

Opera Mobile(Presto)-ból váltott Opera for Android(Web-kit)-ra.
De sokak felmenők emlegetése mellett Opera Classic(Mobile volt eredeti neve)-ot visszarakta Play-re, csak támogatás nélkül.

Opera Mobile 12.0.4 eddig legstabilabb, amit használtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34) Benőke válasza darvinya (#33) üzenetére


Benőke
őstag

Régen jó volt az opera. A váltás óta vacak. Úgyhogy az eredeti verziót használom frissítés nélkül...
Az új használhatatlan öregebb telefonokon, akár a Króm...

(#36) Ali G.


Ali G.
senior tag

a régi presto motoros opera volt a jó ami jelenleg opera classic néven van fent a play-en csak nem frissítik, az új opera android meg egy rakás retek, nem jó semmire sok a hibája, hiányossága, nem is elég gyors szóval a prestóról való váltás után nem használtam többet :D

(#37) electro123


electro123
csendes tag

Sok böngészőt kipróbáltam köztük Operát is de valamiért nem maradtak meg nálam.
Most Delphin Browsert használok és maximálisan megvagyok vele elégedve, gyors, mindent megnyit, jó kis böngésző.

/// --->>Sonáj Z2<<--- \\\

(#38) dsr


dsr
senior tag

Nem csoda , jó az androidos app fogyasztása és gyors is :)

(#39) S e t h válasza Imi1981 (#23) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is olyan régen próbáltam ki, de maradtam a naked browsernél, mert ugyan gyorsaságban hasonlóak, de fogyasztásban durvább mint a naked.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40) Luck Dragon

Talán itt lenen az ideje hogy ki próbáljam, :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) w333


w333
félisten

Próbáljátok ki ezt Link, és meglepődtök hogy milyen jó :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42) Imi1981 válasza S e t h (#39) üzenetére


Imi1981
veterán

Fogyasztása nem érdekel mert gyors, és minden oldalon tudja tördelni a szöveget akárhogy nagyítasz! Na ezt nem tudja más böngésző amit eddig próbáltam. Még az előbb linkelt cm browser sem!fogyasztása lehet tényleg kicsit több de szerintem megéri.

[ Szerkesztve ]

(#43) fatal`


fatal`
titán

Én is ezt használom, mert ez az egyetlen böngésző ami kétujjas nagyítás után is rendesen tördel :)

(#44) Flind


Flind
senior tag

Szerintem sincs párja gyorsaságban, kényelmességben a UC Browsernek. Ha valaki spórolni akar pár MB-ot Opera, de ha inkább maximális böngészési élményt akkor UC. Chrome, FF viccek.

(#45) Simba86 válasza w333 (#41) üzenetére


Simba86
senior tag

a CM browser tényleg nagyon jó, én is használom, AJÁNLOTT! emellett, amit időnként nyomogatok, az az atlas browser, ami ugyan a számomra igénytelen material design-nal rendelkezik, viszont nagyon gyors! amióta ez a kettő fennvan, csak ezeket használom, meg az opera minit... :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#46) catroot


catroot
veterán

Mivel én egy perverz állat vagyok, így megmaradok a Chrome bétánál. A legutóbbi frissítés óta eltűnt az a bug is, amikor üres oldal jelent meg böngészés közben. Na meg ott van az asztali Chrome-al való szinkronizálás, pushbullet, pocket plugin, etc.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Androidon számomra csalódás az Opera, mert böngészésben ugyanazt az élményt hozza, amit egy Nokia E52 tudott öt éve symbianon. A gyári nokia böngészőhöz képest egy svájci bicska volt, de ma már nem két inches kijelzőn böngészünk és nem fizikai gombokkal gépelünk. A chrome megközelítése sokkal asztalibb élményt nyújt, az nem akar mindenhol emlékeztetni arra, hogy mobilon böngészek, ezért be kell érnem valami kevesebbel, butítottal. Operáéknál egyszerűen megállt az idő, ami az UX-et illeti. Nem mondom hogy igénytelen, mert symbianon tényleg sokat dobott, de ma már egy chrome sokkal többet nyújt élményben, sebességben, funkcionalitásban.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48) Kasya


Kasya
nagyúr

Érdekelne egy os-re lebontott szám is. Vajon mennyire halt ki a symbi alapú Opera....

(#49) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Szerettem használni az Opera termékeit, de nagy kár, hogy nincs WP 7.5-re... :(

(#50) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Próbálkoztam vele, de nagyon nem állt kézre és valami nyűgje is volt néha. De majd adok neki még esélyt. Lehet, hogy az akkori telefon volt a szar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.