Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19201) atomeec válasza SH4D0W2011 (#19200) üzenetére


atomeec
senior tag

Nem buta kérdés, akkor az a baj :O

(#19202) SH4D0W2011 válasza atomeec (#19201) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Elvileg október 1-ig tart az event, addig még meg lehet csinálni. :)

Azt nem tudjátok egyébként, WoT-on a Personal Gallery-ből lehet képet törölni? Én nem találtam ilyen opciót.

(#19203) Cr00py válasza atomeec (#19199) üzenetére


Cr00py
senior tag

Mivel Wot-os event, így csak a wotos fuvarokat számolja.:) Francia területről rengeteg idő, amíg minden országba ad fuvart, viszont számolja azt is, ha más országból viszel Franciába. Ha esetleg 2x ugyanabba a városba kell vinni az sem gond, azt is lehet. Developer console-al kicsit egyszerűbb. Én goto parancs-al odaugráltam sorba a különböző országba, majd néztem egy wotos fuvart Franciába. És így tovább.:)

(#19204) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#19202) üzenetére


Cr00py
senior tag

Elvileg ingame lehet, viszont ha ott már nincsenek meg a képek, akkor maximum úgy, ha egy másikat tltesz fel annak a helyére.:)

(#19205) SH4D0W2011 válasza Cr00py (#19204) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Meglesem, köszi! :)

(#19206) atomeec


atomeec
senior tag

Köszi srácok a segítséget, most már minden rendben, mondjuk sajnos "csalnom" kell majd ezzel a repkedéssel, hogy meg tudjam csinálni a küldiket, de ez legyen a legkevesebb (nagyon rosszul esett, mikor oda lett a mentésem, kedves Steam szerint van felhő, gyakorlatban meg nincs). Remélem lesz időm rá, de elég sokat dolgozom, meg azért más is van a játékon kívül :) :R

[ Szerkesztve ]

(#19207) Cr00py válasza atomeec (#19206) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ez inkább játékfüggő. A steamclud bizonyos játékoknál csak a beállításokat jegyzi meg, a mentés az local. A Dokumentumok mappában van. Játék törlése után is megmarad, célszerű kimenteni.

Én is ugráltam a különböző országokba. Így gyorsabb volt, mint elfurikázni 1-2000km-t. :)

(#19208) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Marha jó a Brutál,már el is felejtettem az éjszakai fényeket,egyedi hangokat,sokat dob a játékon :K

(#19209) atomeec válasza Milka 78 (#19208) üzenetére


atomeec
senior tag

Hahó! Szeretném kérdezni, hogy jelenleg milyen grafikán, milyen fps értékekkel tolod? Sikerült évek alatt cserélni pár dolgot a gépben, de így is elég durván be tud esni az FPS városban...és pl a render százalék nem befolyásolja...

(#19210) #70339072 válasza Milka 78 (#19208) üzenetére


#70339072
törölt tag

köszi....

csak azért készült el mert tartozom ennyivel azoknak akik szerették mint én is, (bár ez kicsit hazabeszélős)
azonban sajnos vagy hálaistennek az 1.26 agyonveri ezt mert az a királyság istenség.
Sajnos ahhoz azonban a steamen visszakell lőnie magát mindenkinek aki használni akarja azt az 1.26-ra és akkor hiba nélkül fut mint ahogyan ez is a saját 1.28-as verzióján.

kicsit elkeserített mennyire kinyírta az 1.26-os brutált ez a 2 verzió váltás, meg se nyikkan rajta és ha egy nap alatt sikerült is valamilyen formában a mostani 1.28 ra ráerőltetni a 100 tonnákkal, vontatókkal és egyéb extrákkal 1.000.000 hibaüzenet és még több warning fogadott a 3d-s vontató object-ek elavultságától kezdve az anyám kínjáig... :(

szomorú ez mert ennyit nem is öregedtünk :)

na mindegy...

:R

(#19211) Milka 78 válasza atomeec (#19209) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Sajnos nem releváns,hogy milyenen használom,mert más a felbontásunk (nekem csak 2560x1080) és a játékom agyon van modolva ami durván 10-20%-eltérést is jelenthet,ráadásul a milliónyi zászló,disco gömb és egyébb műszerfal portéka is zabálja a vga-t.
Minden fullon van,kivéve a tükrök felbontása/távolsága,400%,élsimítás off (vagy on,még tesztelgetem).Így van a legdurvább beesésemnél 60-70fps,átlagban 90-100,sztrádán 110-130.
Ellenben nekem van Indo map,TSM (itt is vannak hektikus helyek),RusMap (ez irgalamtlan vga gyilkos,le kell venni a növényzetet mediumra és 200%) OpenSpace Map.
Ha ez nem lenne elég van benn még Jazzy féle Forgalmi,kamion és festett kamion pack ami önmagában egy nagy gyomros és erre jön egy sürűbb közuti forgalmi mod (önmagában -10%,de olyan jó,hogy van végre dugó :) ).Ezen felül még van Jazzy Trailer és Military Trailer pack benne.
A Brutal is bent van ami kicsit talán még segít is,az alap játék sebességén,de a fenti sok sz@rt ellensúlyozni nem tudja.

(#19212) Milka 78 válasza #70339072 (#19210) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Óóó ezen ne bánkódj,mert bár hiányzik,de a lényeg megmaradt.Az hogy nappal élettel telibb az egy dolog hisz még emlékeiben élt a látvány,de az éjszaka az irgalmatlanul jól néz ki (az alapjátékban kb egy gyeng skicc szintjén van,köze nincs az igazi esti vezetés körülményekhez).Ezen felül a hangok látványosan javultak nálam,pedig apróságok,még is nagy élvezeti szintel rendelkeznek. :K
Hálás köszönetem az eddigi munkádért! :R

(#19213) Tomdriver válasza #70339072 (#19210) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszönjük, nagyon brutál jó lett, hoztad a szintet ismét! :C

[ Szerkesztve ]

(#19214) Gigi01 válasza #70339072 (#19210) üzenetére


Gigi01
őstag

Szerintem is k.rva jó lett,mint mindig,köszi! :K :R

(#19215) atomeec válasza Milka 78 (#19211) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi a választ. "csak"? Én full HD-ban játszom, 400%-on (mert valahogy nem lett több FPS lejjebb véve, de még nézegetem), simítás be, a többivel még szintén játszom, mert az egyes grafikai beállítások igencsak hatással vannak a teljesítményre. Én, hogy megvettem a 144Hz-es monitort, törekszem 100+ FPS-re, és amiatt, mert valóban látszódik a különbség, ebben a játékban leginkább, és mégpedig abban, hogy az elsuhanó táblák rendesen olvashatóak maradnak nagy képkocka számnál. Mondjuk mikor barátnőmnek mondtam, hülyének nézett - ő is játszik vele néha, de neki szerintem 30 FPS-nél is élvezhető lenne a játék...nem vagyunk egyformák. Lehet a procim kevés neki ehhez és már nem videókártya függő...

@Stewen: Én is köszönöm a rengeteg munkádat, szerintem itt a fórumban nagyon sokan használtuk/használjuk és örülünk, hogy anno betévedtél :))

(#19216) Milka 78 válasza atomeec (#19215) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen benéztem multkor,mert azt hittem 1440-es a monitorod. :B
Én ezzel a játékkal 60 fps-es monitorokkal csak szoptam (1 lg,2 Benq).Alapból,laggolt,darált +100 fps-el,így kártyától függetlenül vsyc/60fps kellett neki.Az ugyan kisimította a játékot,de ahogy beesett a vsync érték alá,olyan szintű laggba kezdet,hogy rendesen émelyegni kezdtem tőle.
Amióta 144hz-es monitor van alatta végra megy s vsync off és nagyon erős fps dropp kell hozzá,hogy berángasson a játék,de ez még istenes a 60 fps-es élményhez képest.
A tükrök full butításával tudsz nyerni némi craftot az utastérben a diszkógömb,foci labda,tenisz la da és egyéb marhaságok is eszik a vga-t,de ha jól rémlik a szélben lengedező zászlók is ilyen tételek.400%-nál az aa off nem nagy érvágás és a szűrést is lehet modorizálni.A növényzet medium is sokat tud hozni,de ott azért látványba is meglátszik annak hiánya.
Ez a szerencsétlen,elavult motor nem bírja a rábízott feladatot és ha az 1080 is nyeklik alatta akkor talána TI ami kimozgatja ezt erőből,de a droppok ott is megmaradnak,max nem ilyen mértékben.
És a G Sync nem korrigálja a hibákat?Nekem freesync-es így max egy jóáradított vega 56-al tudnék ilyesmit kipróbálni,de nem valami acélos kárty,a freesyncen kivül olyan sokkal nem lennék előrébb.

(#19217) atomeec válasza Milka 78 (#19216) üzenetére


atomeec
senior tag

Nálam fullos fullon városban tud beesni 70 FPS körülire, városon kívül olyan 110 körül mozog, ami már elég, de hely és forgalomfüggő. A G-Sync természetesen működik rendesen és nincs szétcsúszás vagy bármi, de a gyors mozgás miatt a táblák szövege amikor közel ér nem olvasható, ha nincs meg a kellő FPS (el van mosódva, utánhúzottnak tűnik, mint a monitorteszteken. Bár ez annyira, hogy számomra olvashatatlan az alatt a fél másodperc alatt, amíg még látható. Ha megvan az FPS, akkor meg szépen folyik, mint a valóságban (jobban nem tudom leírni). Bíztam benne, hogy van valami trükköd, de akkor próbálok kompromisszumot kötni a grafikával, mert az élményhez hozzá tesz, ha nem csak a GPS vonalát nézem folyamatosan az út helyett és ténylegesen látom, merre is megyek.

(#19218) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Én nemtudom, ki hogy van vele, de ha engem ennyi idő után felhúzna a grafikai mod készítése, és a másik oldalról már a sokadik szétbarmolása, akkor lehet én azt tenném,hogy hagynám a fenébe az egészet, de nem végleg. Csak addig amíg már végleg abbahagyják a gém buherálását, és megvan hozzá az összes föld,világrész ami a való életben is megvan, meg minden apró tuningos kütyükkel, és kamcsikkal. Én már újra csak akkor kezdeném el folytatni tovább. Tudom, ez még sok idő, pár év még biztos, deha nem akar a készítő agyvérzést kapni, akkor én ezt tenném. Szerintem.

És ezt nem bántásból mondom, csak egészségi megóvásból, hogy az ember nemenjen ebbe tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#19219) atomeec


atomeec
senior tag

Sajnos nem lesz meg a Franica küldi...7/10-en állok, de nincs elég pont a távolsági skill-en így nem tudok távolabbi országokból/ba menni, nem ad olyan fuvart, amivel tudnék menni pl hozzánk, lengyelbe, északra...ma van utoljára időm játszani, hétvégén nem vagyok itthon...na sebaj, azért ez nem a világ vége:D

(#19220) Cr00py válasza atomeec (#19219) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem csak azt számolja ha Franciábol mész, hanem azt is, ha más országból viszel Franciába.;)

(#19221) atomeec válasza Cr00py (#19220) üzenetére


atomeec
senior tag

A távolság ugyanaz, néztem úgy is. Nem ad olyan fuvart :(

(#19222) Milka 78 válasza atomeec (#19221) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Letöltesz egy 100%-os mentést a .lt-ről,majd azt csatolod az online profilodhoz és kész.Egy ilyen mentésnél van egy rakat pénz és minden országban legalább két állás és csak simán teleportálod magad egy országba,ahonnan irány Franciaország.Ha kész vagy és felnyalatad az ajit csak törlöd és kész;)

[ Szerkesztve ]

(#19223) Cr00py válasza atomeec (#19221) üzenetére


Cr00py
senior tag

A legegyszerűbben úgy lehet ( ha kis szintű a profilod ) ahogy #19222 Milka 78 írja. Kell egy mentés ( a meglévő kiegészítőkre érdemes figyelni, majd a fejlesztői console engedélyezése után ( ha még nincs ) teleportálgatni az egyes Országokba/városokba ( alapértelmezetten a 0-s gombbal hozható elő , majd a goto SZÓKÖZ városnév beírása után érhető el. A numerikus billentyűn lévő nyilakkal tudsz mozogni ebben a módban ( 2/4/6/8 ) majd az F9-es gombbal teszed le " magad " a földre. Érdemes a beállításokban kikapcsolni a fáradtságot, mivel elképzelgető, hogy az időpontot is " pörgetni kell " hogy legyenek fuvarok. Ezt a g_set_time SZÓKÖZ időpont parancsal teheted meg. Pl: g_set_time 1 ( Ez hajnal 1 ) ill g_set_time 15 ( Ez du 3 óra ) opcionálisan változtatható. A fuvarok lejárati idejét érdemes figyelembe venni, és úgy állítani, hogy legyenek újak. A parancsokhoz itt egy kis segítség. ha ez esetleg mégsem menne, vagy elakadnál, steam-en is kereshetsz, segítek. :)

(#19224) atomeec válasza Cr00py (#19223) üzenetére


atomeec
senior tag

Kedves tőletek :)
Én már eljöttem dolgozóba és nem is megyek haza csak vasárnap. Barátnőm azt írta majd megpróbálja megcsinálni, a teleportálgatás rendben van, mármint megnéztem, hogy kell és alkalmaztam is, csak ugye a skill pontok...na, ha lesz ideje, majd az asszony megoldja, ha nem, akkor más cucc lesz a kabinban :))
:R

(#19225) Cr00py válasza atomeec (#19224) üzenetére


Cr00py
senior tag

Mivel én nem kaptam magyar zászlót, így inkább megvettem marketen. Nem volt egy nagy összeg..:)

(#19226) atomeec válasza Cr00py (#19225) üzenetére


atomeec
senior tag

Hazajöttem ma délután és mivel még aktívnak írta az eseményt, ezért be tudtam fejezni :)

Apróság, de örülök neki, hogy sikerült :)) Még egyszer köszönöm a segítséget :R

@Milka: Ami ultrán volt, levettem high-ra, illetve a tükör felbontást közepesre+Brutál. Így átlagban olyan 130 FPS lehet, városban 11x, nagyon kietlen helyen 14x körüli értékekkel. Megfelel a hülye igényeimnek :DDD
Sajnos, illetve remélem, hogy a Windows Creator's frissítése miatt akad be néha-néha (más játék is csinálja egy ideje) és javítják hamarosan, nem merek piszkálni benne, nincs kedvem Windows-t telepítgetni, ha behalna...

(#19227) Milka 78 válasza atomeec (#19226) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Gratulálok,csak meglett! :C
Ha a Creator Game Mode-ra gondolsz akkor nem amiatt.Nekem ki van lőve és úgy is néha beakad.Sajna ez a játék ilyen.Van mikor hónapokig nem csinálta és most újra előjött (auto mentés,navi és szerintem a ai forgalom betöltésével kapcsolatos).
Én most erősen elgondolkodtam egy 1080ti-n (ha csak a Vega fel nem támad poraiból,mert Freesynces monitorom van),de megmondom őszintén nem nagyon akarok egy Maxwell refresh-t venni.Elméletileg a Volta forradalmi lesz és lehet érdemesebb lenne addig várni.

(#19228) atomeec válasza Milka 78 (#19227) üzenetére


atomeec
senior tag

Én sem vennék már 1080Ti-t, azt akartam, de pont úgy jött ki, hogy majd 100 ezer lett volna a különbség, szóval maradt a sima, de nem bántam meg (3770k mellett azért van már porci limit sok helyen, hiába a 4.4GHz).

Játékkal kapcsolatban pont ugyanazt tapasztalom akkor, mint te. Egy jó darabig nem voltak ilyen akadások, és mikor rákerestem, a Windows frissítésre fogták (más játékban is előjött), így ezért kötöttem össze a dolgokat, szóval még reménykedem, hogy vagy ebben vagy következő hónapban javulás lesz. Nem játszhatatlan, csak azért a vajsima játékmenetben zavaró.

Szerk.: Nem a game mode, azt már kikapcsoltam, maga a Creator's frissítés úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#19229) Milka 78 válasza atomeec (#19228) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Sajnos ez az játék ilyen.Az ATS százszor jobban meg van oldva e téren,csak ugye az annyira nem bejövős (pedig azt is bőszen behúztam,dlc-kel együtt.)Mondjuk a Win10 egy csodás találmány,simán öntudatra ébred mint a SkyNet és kicsinál,ha úgy tartja kedve :DDD
Nekem most kerülne 100k-ba a váltás és irgalmatlanul erős az a TI.Még lenne is értelem a váltásomnak,hisz most egy OC-s 1070 szintjén portyázok a mostani karival.Ellenben durván 8 hónap múlva jön az új család és bizony az lehet olcsóbb lesz mint a Ti ugyan azzal a teljesítménnyel (lásd a 200k-s 980ti vs 140k-s 170).Mondjuk nagyrészt full elég a mostani,nem kerget a tatár és már úgy is irgalmatlan bukóba vagyok a karival,legalább akkor használjam ki rendesen :K

[ Szerkesztve ]

(#19230) #70339072 válasza Milka 78 (#19229) üzenetére


#70339072
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#19231) Cr00py válasza atomeec (#19226) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nos, ez remek hír. Örülök, hogy meglett. :)

(#19232) vlevi válasza Milka 78 (#19229) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Lásd a 200k-s 980ti vs 140k-s 170)" Igazságod van :)
Sőt, lásd 980-1060. Megjelenésekor jónéhány tesztben megszorongatta a 6GB-os 1060-as a "régi" 980-ast, mindezt úgy, hogy a mostani bányászláz előtt én 85-ért vettem a Giga 1060-ast.

(#19233) nooop


nooop
csendes tag

Nem kicsit megszállott a gyerek. :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=PEAasiFxr6A

(#19234) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali.

Volt itt valaki aki vett steam kulcsot a cjs cdkeys.com oldalról? Mert én vettem kulcsot, és nemfigyeltem meg,hogy nincs raktáron, és épp re-stocking van. A játékot már szept 18. vettem meg. de még azóta sem kaptam meg a keyt. párszor irtam már nekik, és irták,hogy gond van a deliverral, vagy mivel. Most megint irnék, de fenyegessem meg őket, hogy jogi útra terelem az ügyet, mert ugye pénzzel lehúztak, mer online kellett fizetni, és akkor hátha lesz változás, vagy micsinaljak? Mert már lassan agyf@szt fogok kapni. :W :W

Ám 8 nappal ezelőtt ez volt a válaszuk amit valaki visszaírt:

Dear Sir / Madam
We are very sorry for the delay.
The buyers have been made aware of this temporary 'out of stock' problem, and we are working hard to re-stock the game key for you as soon as we possibly can. We are just waiting for the delivery.
When the new key stock arrives it will be uploaded to autokey.
You will receive an instant email notification when the keys are ready to collect on Autokey.
We are very grateful for you patience.
Best Regards
CJS-CDKEYS.COM
Support Staff
Kind Regards,
Cecil M.
CJS CD Keys Support

[ Szerkesztve ]

(#19235) Bati0501 válasza Ga3rieL (#19234) üzenetére


Bati0501
őstag

Egy külföldi ki tudja hol bejelentett céget beperelni egy pár ezer forintos játékért? Neked megérné?

Értem, h felcsesz és idegesít - teljesen jogosan. Sztem még várj, hátha lesz vmi, meg igazából szvsz mást nem is tudsz csinálni?

Min keresztül fizettél? Paypal? Ha igen, ott talán nem olyan nehéz visszaszerezni a manit.

(#19236) Ga3rieL válasza Bati0501 (#19235) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Jah, PP-n. De igazából amit másoltam, azt arra írták, amit előtte irtam, meg a végén, hogy vagy adják vissza a pénzt a számlámra vagy a PP számlámra. és erre azt írták, amit másoltam.

(#19237) Bati0501 válasza Ga3rieL (#19236) üzenetére


Bati0501
őstag

Ilyenkor a Paypal-nak kell írni,h gond van, kérnéd vissza pénzed, és nem a cégnek - én így tudom.

(#19238) Ga3rieL válasza Bati0501 (#19237) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de a pp hiába húzna vissza a pénzt, ha ők pl. nem engedik

(#19239) Bati0501 válasza Ga3rieL (#19238) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem hinném,h már a cégnél lenne a pénz. Ebay-nél legalábbis addig nem kapja meg, amíg nem igazolod vissza,h megkaptad a terméket.
Sztem érdemes lenne a PP topikban utána érdeklődnöd, ott tudnak segíteni.

(#19240) Ga3rieL válasza Bati0501 (#19239) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Vagyis magyarul, azt mondod, hogy amíg nincs készleten az áru, akkor addig totálisan el sem jut hozzájuk a pénz? De akkor hol akad el? És a PP hogy tudja az éterből visszacsalogatni azt az összeget?

(#19241) Bati0501 válasza Ga3rieL (#19240) üzenetére


Bati0501
őstag

Hát gondolom a PP-nél marad amíg nem jön az értesítő,h küldjék - ha addig nem vertek a seggére vmelyik buliszigeten. ;]
Én a helyedben még várnák keddig-szerdáig, hátha addig megkapod a kódot.

A PP topikban kérdezd meg tényleg - itt off is, meg én sem tudom pontosan, más pedig eddig nem reagált.

(#19242) Ga3rieL válasza Bati0501 (#19241) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

:D De bankkártyával fizettem ha úgy vesszük, ami a PP-hez van hozzáadva, mert nekem csak úgy bent a PP-n nincs pénzzel feltöltve.És így is a PP-n landol a pénz?

(#19243) Bati0501 válasza Ga3rieL (#19242) üzenetére


Bati0501
őstag

Webkártya van nekem (is) összekötve a paypal-al, ugyan úgy működnie kell. :)

(#19244) Ga3rieL válasza Bati0501 (#19243) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Sorry you are being delayed. I will chase this order for you and we will update you as soon as possible by email.

We do have a refund facility in autokey if you cannot wait any longer.

Most írták kb. fél órája.

(#19245) Bati0501 válasza Ga3rieL (#19244) üzenetére


Bati0501
őstag

Most már rajtad múlik,h vársz-e vagy sem. :)

(#19246) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Új World of Trucks/American Truck Simulator event indul. :)

(#19247) Ga3rieL válasza SH4D0W2011 (#19246) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

ha valaki megcsinalja akkor több dupla pótja lesz mind2 gémbe? vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#19248) atomeec válasza Ga3rieL (#19247) üzenetére


atomeec
senior tag

Nem. Egyedi acsit ad meg menü hátteret, naplementés témában.

A küldetés szól arról, hogy csak dupla pótos fuvarokat számít be.

[ Szerkesztve ]

(#19249) Ga3rieL válasza atomeec (#19248) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Ja,. szal akkor semmi extra. Deés azt , hogy aktiválod? Vagy ahogy szokják, frissítés várakozik, neked lejön mint update és cső? Mer kulcsot nemkapsz hozzá,gondolom.

(#19250) atomeec válasza Ga3rieL (#19249) üzenetére


atomeec
senior tag

Csak kulcsot tudok elképzelni, különben hogyan lehetne a fiókhoz kötni? Viszont nem vagyok érintett, csak az ETS2 van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.