Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18801) Peathee válasza Gigi01 (#18798) üzenetére


Peathee
aktív tag

Köszönöm szépen a tanácsot, de nekem a most beállított 64-es FoV is tökéletesen megfelel. :)

(#18802) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Sziassztok ! RÉgen voltam itt. A lehető legteljesebb ets élményt akarnám összerakni a modokkal, legtöbb várost, kontinenst elérve. Valaki tudna segíteni? Korábban láttam vannak olyan modok is amikben brutális útviszonyok is vannak olyat is szeretnék látni. :D

[ Szerkesztve ]

(#18803) ->Raizen<- válasza Paladin1492 (#18789) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hali a road connection file-t nem használva működik a promod meg a rushmap csak együtt. Így nem lesz jó? Máskülönben nem tölt be a játék.

(#18804) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Na megoldottam, elég brutál a látvány meg a kidolgozottság is a legújabb promoddal meg a rusmap-al. :D

(#18805) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Új HeavyDlc jónak tűnik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18806) Milka 78 válasza ledgeri (#18805) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már rég meg kellett volna lépniük :K

(#18807) Ga3rieL válasza ledgeri (#18805) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

és mikor lesz, és mennyi. mert látom valakinek már megvan. vagy csak VIP tagoknak lesz ez?

(#18808) ledgeri válasza Ga3rieL (#18807) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Majd annyiért. Masszívan prewiev verzió még... De már pedzik a blogon is.

(#18806) Milka 78 Persze... én valami hasonlót gondoltam volna a Heavy Cargohoz... mondjuk adhatnák kedvezményesen annak kainek az megvan...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18809) Milka 78 válasza ledgeri (#18808) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na az a veszély nem fenyeget minket :D Én valami extrém túlméretes motyóra vágynék,mint pl Jazzy módjai.Harcjárművek,mamutfenyő,konténer épületek,vonat,stb...

(#18810) ledgeri válasza Milka 78 (#18809) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem is ajelenlegi stock elemek közül az üveg/betonelem hordó tetszik... az a jelenlegi leghosszabb..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18811) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Ezt találtam róla, elég masszívnak tünik! :)

[link]

Gazember

(#18812) ogi88


ogi88
tag

Helló!
Hogyan lehet színezni pótkocsit az ets2 ben?

(#18813) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Brutal mod már nincs? Legújabb promod+ rusmaphoz? :D Január óta nem lépett be sztívün. :O

[ Szerkesztve ]

(#18814) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#18813) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelezte a mester, hogy befejezi ténykedését.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18815) Peathee


Peathee
aktív tag

(#18816) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#18814) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Letette a lantot, ertheto, folyamatos frissiteseket kap a jatek meg a modok is frissulnek, nem lehet lekovetni.

(#18817) vlevi válasza Peathee (#18815) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az ausztrálok se kispályásak ebben a műfajban :
[link]

(#18818) ledgeri válasza vlevi (#18817) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A rekord valami 1 vagy 1,5 km hosszú szerelvény volt mozgatva 1 traktorral, míg ott vannak olyan utak ott, amiken nem baj ha 10 percre bealszol mert nem történik semmi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18819) Milka 78 válasza Peathee (#18815) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Neee...2 éve igérgetik,el sem hiszem :)

(#18820) Sub-ZeRo válasza vlevi (#18817) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, ott egy kanyar lehet akár 8-9000 kilométer is...
Nekem 2000 oda, 2000 vissza négy kézben és ott kihalltam... :DDD
Ausztria-spanyol volt. Pedig bírom, de az kikészített. Igaz, meleg is volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18821) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali, hogy kell 2 pótot elvinni? Vettem fel fuvart,de csak 1 pótot kaptam, így nincs utánam 2 pót. Azt hogy kell? Valaki tudja?

(#18822) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#18821) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

rájött már valaki?

(#18823) vlevi


vlevi
nagyúr

Tudtátok, hogy most 75%-os akció van a skandináv pakkra?
És még sok minden egyébre is vannak kisebbnagyobb engedmények.

A rossz hír viszont, hogy frissült a játék, és emiatt jelenleg a hungary map nem működik :(

(#18824) Ga3rieL válasza vlevi (#18823) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

mikor frissült,és hanyasra?

(#18825) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az új pach-csel jött új váltópakk... Van valami specialitása? (volvónál van egy +betükombó, arra gondolnék hagy valami egytra a rövidebb áttételezésen kívül...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18826) vlevi válasza Ga3rieL (#18824) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ma frissült, 1.27.2.1s

(#18827) Peathee válasza Ga3rieL (#18822) üzenetére


Peathee
aktív tag

most még sehogy. Még csak fejlesztik ezt a funkciót. Pár hetet még várnunk kell.

(#18828) Ga3rieL válasza Peathee (#18827) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Pár hetet? már pár 100 hetet váródik erre, igazság szerint pár napon belül meg kéne lennie.Nelazsáljanak, fölösen húzzák az időt. amit a nép akar előbb utóbb meglesz, és épp ez okból meglehetne jóval hamarább, nemértem mire jó elhúzni az időt, évekkel későbbre.

(#18829) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Remélem a Heavy DLC felkerül a G2a.com-ra vagy a kinguin netre, hogy megtudjam venni a héten,.. :((

(#18830) vlevi


vlevi
nagyúr

Tetszik ez a Skandináv táj. Szépen meg van csinálva.
Az előbb találtam egy emelkedőt, fel se tűnt, hogy milyen, csak az, hogy alig 20-al bírtam felkaptatni rajta.
De nem baj, lefelé behoztam egy kicsit a lemaradásból :DDD

[kép]

(#18831) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok

A heavy cargo pack az Ats-hez is jó?

(#18832) ledgeri válasza oneak7 (#18831) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Majd egy külön csomag lesz. Mivel nem annyi munka, mint pl a kerekes pakk.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18833) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Valaki nemtudja,fent lesz e g2a-n a heavy pack? vagy a kinguinon? mert ha nemlesz fent, így jó darabig nemfogom tudni megvenni. :F

(#18834) mdani01 válasza Ga3rieL (#18833) üzenetére


mdani01
aktív tag

Fenn van :K [link]

iPhone 6S SpaceGray

(#18835) Ga3rieL válasza mdani01 (#18834) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

ŐŐ, ez nem a Heavy Cargo pack, sajnos. az nekem meg már megvan 2014től.

(#18836) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#18835) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És aki bárhol megtalálja, és ha meglehet venni Maestro kártyával, vagy pedig credit/debit card-al, azonnal értesítsen. Köszi előre is mindenkinek.

(#18837) mdani01 válasza Ga3rieL (#18835) üzenetére


mdani01
aktív tag

Bocsi, most néztem tényleg😃 Ez van ha 24 órát nem alszik az ember.

iPhone 6S SpaceGray

(#18838) Ga3rieL válasza mdani01 (#18837) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Semmi gond . Megesik :D

(#18839) ledgeri válasza Ga3rieL (#18836) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Most nem azért de a steamről 1300 körül megvolt... vagy vársz heteket, és vágyakozol, de egy ezresért megveszed -ha annyi lesz egyáltalán. Vagy már most élvezed, megéri azt a -feltételezett- 300 forintot 3 hétig nem használni?

De OK megértem az álláspontod (már nem tudom melyik, a skandi, vagy a Viva la...), én is vártam pár hetet, de az drágább is, meg más kategória is...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18840) Ga3rieL válasza ledgeri (#18839) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nekem gondok vannak a Paypallal, azért a g2a-ről akarom megvanni, vagy a kinguin netről. ahol lehet vagy maestroval, vagy credit/debit cardal fizetni. vagy esetleg ha valaki megveszi nekem,és valahogy átutalom azt az összeget,.

(#18841) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Én viszont megvettem most steam/paypal-el.gond nélkül ment a vásárlás.Úgy meg egyenesen isteni,hogy az asszony kártyája van párosítva vele :DDD
Jól látom,hogy most pepill zéró map van az aktuális játékhoz?

[ Szerkesztve ]

(#18842) ledgeri válasza Ga3rieL (#18840) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Steamről is lehet kártyával! + a Paypal hozzáad valamennyit, mivel átmegy rajta... bár tény az biztonságosabb is...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18843) Ga3rieL válasza ledgeri (#18842) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Csak sajnos Maestro nincs, csak Visa meg mastercard, úgyhogy szívás,..

(#18844) Vakegérke válasza Ga3rieL (#18843) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is pont ezért nem tudtam megvenni a heavy DLC-t, de az egyik jószívű fórumtárs (ha jól emlékszem, ajándékba) megvette nekem a Steam-en, én pedig utaltam neki a pénzt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18845) Ga3rieL válasza Vakegérke (#18844) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Én is így szeretném,de előttte jobb lenne ha megcsinalom az internetbankimgot,és onnan tuti tudsz utalni más számlára

[ Szerkesztve ]

(#18846) Vakegérke válasza Ga3rieL (#18845) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor nosza rajta, irány a bankfiók. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18847) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Nincs gond a MAESTRO kártyával, paypal alól!! Így használom már nagyon rég óta, eddig sosem volt vele gondom!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#18848) ledgeri válasza Ga3rieL (#18843) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Bocs azt nem néztem!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18849) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

eBay-en sincs fent a Heavy,... :(

(#18850) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Jó ez a Heavy motyó,bár én kitartóan Jazzy féle modoztam eddig is így volt mit húzni rendesen.Marha jó a 4 tengelyes,nehéz vontatós megoldás,örülök,hogy nem kell végre mod-olnom.Igazi lomha dögök,de jó van ez így.
Ha már Jazzy...tőle beraktam az AI,AIPainted Truck,AI Bus modokat és adtam rá egy Trailer és egy Army Trailer packet.Nem bántják egymást,megmarad a Heavy dlc vontatmánya is és pofásabb az egész játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.