Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19651) Dark Wander válasza Marci112233 (#19647) üzenetére


Dark Wander
tag

De van 1 egyszerű megoldás is. Cdgalaxis-től tudsz venni dlc-l kódokat is. Lehet "jó" magyar ft fizetni. (Én pl AC 4 season pass-t így vettem meg.) Csak annyi hogy 1gyesével kell megvenni a dlc-ket mert nem olyan mint a Steam hogy egyben is vehetsz ezt -azt. De szerintem ez nem nagy probléma.

(#19652) Marci112233 válasza Dark Wander (#19651) üzenetére


Marci112233
őstag

Igen csak ugye a bolt pesten van én meg tőle röpke 300 km-re. Ugye mait venni akarok az az Italy DLC és Special Transport. Italy DLC-vel nincs gond mert van dobozos verzió, így kérhetem postára is KP-ra, és semmi probléma. Viszont a Special Transport nem dobozos, csak letöltő kód doboz nélkül, és azt már ugyan úgy csak utalással lehet megvenni sajnos.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19653) Vakegérke válasza Marci112233 (#19652) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp most rendeltem meg. Bankkártyás fizetés is van, bár ez rajtad nem segít, mert (ha jól tudom,) nincs bankszámlád.
Kérd meg valamelyik barátodat, ismerősödet, hogy rendelje meg, te pedig kifizeted neki a vételárat. Ő átadja neked a kódot, aztán mehetsz fuvarozni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19654) mdani01 válasza Marci112233 (#19652) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ha gondolod tudok segíteni Bp-i vagyok :)

iPhone 6S SpaceGray

(#19655) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Valaki tagja virtuális fuvartársaságnak? Ha igen, melyiknek?

(#19656) xrvman válasza mdani01 (#19654) üzenetére


xrvman
őstag

Jó, menj le Fehérgyarmatra, vagy Szentgotthárdra ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19657) Milka 78 válasza Marci112233 (#19652) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pedig érdemes elgondolkodini a PayPal-en.Nekem nincs semmilyen kártyám,de a párom kártyáját sikeresen hozzárendeltem. :)
Most szóltam neki,hogy köszönöm a karácsonyi ajándékot,nagyon örülök neki,pont az új ETS/ATS kiegészítőkre vágytam :DDD

(#19658) Vyndree válasza Vesporigo (#19655) üzenetére


Vyndree
őstag

Veteran Transport kevesen vagyunk, de így is az élbolyban. :) Hatan is annyi km-mentünk mint mások 40-60-an, ami a "vállalkozói fuvarokat" illeti. :)

Amennyiben 100km/h alatt teljesíted ("külső megbízás, azaz WOT) fuvarokat akkor a TeFu vagy Hunlands jó csapatok, ha pedig 90km/h felett szeretsz száguldani, akkor:
Nagy-Trans Holding (havi minimum 30 ezer km, 500 km fölötti fuvarok és max 2% sérülés, konvojokon való részvételek, kb 35-en vannak)
Veteran Transport (semmi megkötés, friss és lelkes csapat, jelenleg 10-en vagyunk)
DESZÁN Trans (úgy tudom semmi megkötés, jelenleg 10-en vannak)

Nálunk felvétel ügyileg keresd Kasa90-t Steam-en, vagy Discordon: besi#0817 vagy kasa90#6183 néven

(#19659) Vesporigo válasza Vyndree (#19658) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Köszi a részletes leírást. Hungarocamionban voltam tag pár hónapig, de sokszor nem kerültem gépközelbe, így nem tudtam teljesíteni a kötelező fuvarokat. Ennek ellenére kellemes közösség volt.
Ebből kifolyólag olyan társaságot keresek, ahol nincsenek ilyen meghatározott időközönként kötelező fuvarok. Néha csak pár tíz km-t megyek, de néha 1000+ km, kedvtől és főleg időtől függ. Van, hogy 1-2 hónapig nem játszok, de van, hogy naponta. Szoktam WoT fuvarokat is vállalni, száguldozni annyira nem szeretek, max picivel lépem túl a megengedett sebességet, a közlekedési szabályokat pedig betartom.

Átnézem az általad ajánlott virtuális cégeket.

(#19660) mdani01 válasza xrvman (#19656) üzenetére


mdani01
aktív tag

Indulok is😂

iPhone 6S SpaceGray

(#19661) Vyndree válasza Vesporigo (#19659) üzenetére


Vyndree
őstag

A Veteránban vagyok jelenleg, kis csapat de jó közösség. Nem szeretek 90-nel cammogni, a pörgősebb fuvarokat szeretem,
Amennyiben túlnyomó részt WoT fuvarjaid lesznek, akkor
- GREDEX-Y-TRANS
- Hungarian Trans
- TeFu
- Hunland Transport
ez utóbbihoz tudok adni elérhetőséget és ott tudom hogy nincsenek megkötések, a többinél a feltételeket nem tudom.

Hungarocamion már nem aktív, vagy lehet csak nevet cseréltek.

(#19662) Vesporigo válasza Vyndree (#19661) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Ismét nagyon köszi a segítséget! :)

Hungarocamion már nem aktív, vagy lehet csak nevet cseréltek.

Fura, nekem még bejön az oldaluk, a cím is változatlan, csak bejelentkezni nem tudok már. Ezt betudom annak, hogy jó ideje nem adtam le fuvart. Apropó, ha vannak itt hungarocamionosok, ők úgyis meg tudják mondani, változott-e valami az oldallal. (Kizárt, hogy ne lenne itt legalább egy aktív tag. :D )

(#19663) Vyndree válasza Vesporigo (#19662) üzenetére


Vyndree
őstag

Ez a Hungarocamion milyen csapat? Truckersbook-ról van szó, vagy ez ez valami más? Lehet félreértelek és elbeszélünk egymás mellett.
Amennyiben erről van szó, akkor valóban megtalálható a csapatok között, de mindösszesen hárman maradtak benne. Ebből ketten hónapok óta nem játszanak a tulajdonos heti 1-2 órát fuvarozik, tehát gyakorlatilag inaktív a csapat.

(#19664) Vesporigo válasza Vyndree (#19663) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Bocsi, tényleg elbeszéltünk egymás mellett. Én erre gondoltam.

(#19665) Vyndree válasza Vesporigo (#19664) üzenetére


Vyndree
őstag

Azóta van már a TrucksBook-s amit ők még mindig nem használnak. Saját fuvar elszámolásuk van alapon.
Minden fuvar után be kell gépelni az adatokat egyesével, honnan, hova, üzemanyag, távolság, bevétel, TP, szint stb. Képet menteni, feltölteni, igazolni az eredetiséget stb. Nagyon körülményes a napi 8-12 fuvart folyton elszámoltatni. Arról nem beszélve hogy ezt valaki ellenőrzi, felviszi, hitelesíti..

A manuális elszámolás miatt nincs lehetőség statisztikára, más csapatokkal való összevetés és rangsorolásban sem tudnak részt venni.

(#19666) Vesporigo válasza Vyndree (#19665) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Lehet, hogy nekik nem fontos a közös statisztika, meg a rangsorolás.

Nagyon körülményes a napi 8-12 fuvart folyton elszámoltatni.

A régi szép időkben még nekem is volt időm ennyi fuvarra. :)

(#19667) Vakegérke válasza Vesporigo (#19666) üzenetére


Vakegérke
veterán

Újra beszálltam a fuvarozásba, 1.30-as verzió. Gond van a kormányommal, a gáz-féktengelyt nem tudom beállítani, pedig 1.22-ben gond nélkül megy, kipróbáltam.

No most a játék ilyen finnyás? Ha igen, milyen kormányt vegyek, ami megfelel neki és nincsenek eltúlzott igényeim?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19668) Vyndree válasza Vesporigo (#19666) üzenetére


Vyndree
őstag

Napi 10 ezer KM nem olyan sok :)

(#19669) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok.

Kérdésem lenne az EST multival kapcsolatban, hogy tudom a csethangokat kilőni, vagy halkítani?
Baromi idegesítő főleg amikor városban vagyok. (üvölt oroszul a bolond...)

:R

(#19670) Cr00py válasza MeroM (#19669) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Egyszerűen csak a settings-ben húzd le a voice volume-t. Ingame tab-ott pedig a kis fogaskerék ikon.

[ Szerkesztve ]

(#19671) Vesporigo válasza Vyndree (#19668) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Hány órád ment rá, míg levezetted? :D

(#19672) Vyndree válasza Vesporigo (#19671) üzenetére


Vyndree
őstag

1000km kb 40-45 perc.

MeroM: vagy lenémítod vagy válts csatornát (vagy mindkettő)

[ Szerkesztve ]

(#19673) Vesporigo válasza Vyndree (#19672) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

1000km kb 40-45 perc.

És ez megszorozva 10-zel... :Y

(#19674) Kelecar válasza Vesporigo (#19673) üzenetére


Kelecar
aktív tag

napi 7 óra. nem sok az :D főállásban tolja :D

(#19675) Vesporigo válasza Kelecar (#19674) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Én meg azt hittem, munka után. :D

(#19676) Vyndree válasza Vesporigo (#19673) üzenetére


Vyndree
őstag

Az nem sok, mindent a csapatért. Tegnap csak 6k-t mentem, ma meg még semmit. :)

(#19677) Gigi01


Gigi01
őstag

ProMods-ban alapból van hó?Mert én nem találom,direkt mentem olyan helyekre,ahol videókon is van,de nálam csak eső esik. :U

(#19678) Milka 78 válasza Vakegérke (#19667) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Drive Force Pro vagy Drive Force GT jól működik alatta,de az csak H.A-ról fogsz szerezni.A GT kormánykereke nagyobb.Piszkosul felmentek az árak arra készülj fel.Most szemezgettem egy használt Logitech G25-el ami potom 60 ropi volt :Y
Mindenképpen min 900 fokos karikát válasz,baromi jó alácsűrni vele a tolatásnál.

(#19679) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Basszus az ETS2 összeomlik ha igp-vel próbálom indítani :DDD Reménykedtem egy full low indításba,hogy meglegyen az eventem,mert a vadi új kártyám eddig bírta a harcot,élt 17 napot.

(#19680) Vesporigo válasza Milka 78 (#19679) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Melyik eventről beszélsz?

(#19681) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sziasztok. próbálom fel tenni a pro modsot de nem sikerül, a töltő képernyő ig eljutok ott ki is írja hogy ProMods de nem tölt be. és a feladatkezelő azt írja hogy Nem válaszol. Lehet hogy gyenge hozzá a gépem és azért nem bír betölteni?

(#19682) Milka 78 válasza Vesporigo (#19680) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Karácsonyi,már volt róla szó itt is.

(#19683) Vesporigo válasza Milka 78 (#19682) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Bakker, azt hittem, az már véget ért. Köszi, hogy említetted! :)

(#19684) Vakegérke válasza Milka 78 (#19678) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Úri mulatság, spórolnom kell még.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19685) Jonh válasza kozi71 (#1246) üzenetére


Jonh
újonc

üdv tudnál segíteni aktiváló kódot hol tudom meg szerezni ? vagy meg kell venni? de azt hol és menyiért?

Üdv Jonh

Tóth János

(#19686) Pist@bácsi válasza Jonh (#19685) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

(#1246) hsz. már elég régi :DDD

(#19687) Vyndree válasza Jonh (#19685) üzenetére


Vyndree
őstag

Steam-en tudod beszerezni.

(#19688) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Pár napja vettem meg és kezdtem el tolni az ETS2-t... Vállalkozói fuvart csinálok,(vettem egy kamiont) de bárhogy is csinálom,mindig 0 perc van hátra,mire beérek a lerakóhoz. ?? :F Általában 240Km körüli fuvart viszek,amire nagy százalékában olyan 3és fél óra menetidő van. Sebességhatárokat betartva megyek,akár leggyorsabb,akár legrövidebb úton,mindig úgy fordulok be a lerakóhoz hogy 0 perc van hátra. Nem alszok útközben,nem állok meg,nem csavargok,csak megyek a navi által kijelölt úton. Az öcsém is játszik ezzel már régebb óta,azt mondja neki mindig bőven van ideje beérni,van hogy még útközben bemegy másik városba. :F Én vagyok a hülye? (szint:8)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19689) Foose válasza Foose (#19688) üzenetére


Foose
addikt

Storno. Kaptam felvilágosítást :DD :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19690) Vesporigo válasza Foose (#19689) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Mesélj, mi volt a megoldás. :)

(#19691) Foose válasza Vesporigo (#19690) üzenetére


Foose
addikt

Az érkezési időt láttam mindig,ami furcsa volt.(miért mindig utolsó percre érek be) Holott a fuvar leszállítási ideje teljesen más. :D :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19692) donmackó


donmackó
őstag

Az FH16 classic-nál nem működnek normálisan a visszajelző lámpák a műszerfalon? Lecseréltem a scania-t, mert már unalmas lett.

Release the cable hounds!

(#19693) Vesporigo válasza Foose (#19691) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Remek, örülök, hogy megoldódott! ;)
Jó játékot!

(#19694) Foose válasza Vesporigo (#19693) üzenetére


Foose
addikt

Köszi,van. Nem bírom abbahagyni :DD :C

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19695) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Kis kihagyás után visszatértem a játékhoz, gyorsan lenyomtam a karácsonyi event fuvarokat.
Pakolnám fel a bevált modokat. Az a kérdésem, hogy még mindig ez az ajánlott oldal? Elég lepukkantnak tűnik... :F Alig találok igényes kamion-modokat.

(#19696) Mr.Franczy válasza _stick_ (#19695) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Igen, talán még ez a legnormálisabb, véleményem szerint! De ha igazán jót akarsz, akkor inkább, a hivatalos fórumon keresgélj, hiszen nagyon sok mód, onnan kerül fel, az általad linkelt oldalra is! Persze gyöngyszemekbe, mindig akadhat az ember bárhol! :)

Gazember

(#19697) _stick_ válasza Mr.Franczy (#19696) üzenetére


_stick_
őstag

Ok, szétnézek.
Köszi

(#19698) macy


macy
addikt

Uraim, Promods Map mindenkinek működik rendesen? Nálam ezen a ponton láthatatlan fal van a középső és külső sávban, egy fizetős kapu után. A belső sávban el lehet slisszolni. A kapu előtt pár km-en szembe jönnek az ai-k meg eltünedeznek az autók.

(#19699) Cr00py válasza macy (#19698) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Melyik játék/Pm verziót használod?
Hol van pontosan a hiba?
Nem raktál be képet, avagy legalább egy koordinátát, ami alapján utána tudnánk nézni.

[ Szerkesztve ]

(#19700) macy válasza Cr00py (#19699) üzenetére


macy
addikt

Tényleg, észre sem vettem, hogy lemaradt a kép. Azóta ránéztem a Promods fórumon, elvileg tudnak róla. ETS2 1.30.2.2s, PromodsMap 2.25.+RusMap1.8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.