Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18951) Milka 78 válasza ForRedGlory (#18948) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A Going East,Skandináv és a Francia dlc-ket érdemes beszerezni,mert nagyban nől a játéktér és van egy csomó ingyenes/rajongói térkép kiegészítés amihez ezek alapkövetelmények.Ezen felül szerintem az ETS2.LT-ről bármilyen trailer pack-et beszerezhetsz.Ha meg multiban gondolkodsz oda érdemes lehet High Power Cargo Pack és a Heavy Cargo Pack beszerzése,mert multi alatt csak gyári dlc-k/kiegészítések mennek és azért tud dobni az élmény a változatosabb vontatmány kínálat (de nem létszükséglet)

(#18952) Tomdriver válasza Milka 78 (#18951) üzenetére


Tomdriver
őstag

Tegnap elővettem a játékot újra, fentieken kívül feltettem még a legfrissebb TSM mapot is, meg néhány amcsi vontatót ami működik 1.27.xx-el.
Orosz térkép van ehhez a verzióhoz? Én nem találtam.

(#18953) Vakegérke válasza Tomdriver (#18952) üzenetére


Vakegérke
veterán

RusMap v1.7.3 [1.27.x], hozzá patch.
Ha érdekel, Russian Open Spaces v 4.0.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18954) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Amúgy a dupla pótok hol vannak? mér nincsenek még benne? pedig már tán kész van 1 hója. tud valaki valamit?

(#18955) Tomdriver válasza Vakegérke (#18953) üzenetére


Tomdriver
őstag

THX! :R

(#18956) Vakegérke válasza Tomdriver (#18955) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szívesen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18957) Peathee válasza Ga3rieL (#18954) üzenetére


Peathee
aktív tag

Most jött ki a bétában. Pár nap és jön nekünk is.

(#18958) Kelecar válasza Ga3rieL (#18954) üzenetére


Kelecar
aktív tag

ATS-ben már bétás

(#18959) Gigi01


Gigi01
őstag

On The Road-ot próbálta valaki?

(#18960) Peathee válasza Gigi01 (#18959) üzenetére


Peathee
aktív tag

Nekem rajta van a követett játékok listáján, de még nem vettem meg. Ügyes próbálkozásnak tűnik, de 1400km autópálya 7 német város között az gyenge próbálkozás egy ETS2-höz képest. Hiába lengették be a 4 évszakot ami jelenthet havas utakat is. Ráadásul csak egy kamion választható. Meglátjuk mi lesz velük 1-2 év múlva. Én mondjuk drukkolok nekik, kell a konkurencia az SCS-nek meg a grafikus motor fejlettebbnek tűnik.

(#18961) Ga3rieL válasza Kelecar (#18958) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Dejó :C csak érdekes,hogy hogy nem 1.7 béta, mér az ets 1.28 számozású béta van ott?

(#18962) Milka 78 válasza Vakegérke (#18953) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az Open Space megy az aktuális verziójú játékkal is?Mert én a TSM+Rus+South Region-t használom.Ez utóbbit az Open Space helyett.

(#18963) Vakegérke válasza Milka 78 (#18962) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leszedtem, eldugtam, de nem próbáltam még, így nem tudom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18964) Kelecar válasza Ga3rieL (#18961) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Írják a posztban lejjebb "You may wonder about the game version number suddenly jumping to 1.28...".
Össze akarják vonni a számozást ha jól értem :D

(#18965) Ga3rieL válasza Kelecar (#18964) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Ez csalás ;] még nincs kint 5 éve, hogy ilyen verzió legyen, és a fejletlenségén is meglátszik amúgy,...

(#18966) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a játék, amilyen viszonylag egyszerű, annyira nagyszerű. :D

Eddig 22-23 órát játszottam vele és csak 8.5%-ot fedeztem fel a térképből. Minden percét élvezem.

Ami baromira zavar az az unintelligens sebességhatár kezelés. Folyamatosan azt figyelni, hogy éppen mennyivel mész és időben lassítani, ha jön a tábla, baromira frusztráló.

Lehetne normális GPS benne, ami hangalapú és bemondja, hogy mit tudom én, 500 méter múlva lassíts 80-ra. Nagyon hiányzik nekem ez, mert rendre elmeszelnek a zsaruk és az ilyen 1000 eurós büntetések rosszul néznek ki. :DDD

(#18967) Vakegérke válasza ForRedGlory (#18966) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már lesz pár garázsod gépekkel, sofőrökkel, akkor telni fog az úri huncutságra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18968) Studi válasza ForRedGlory (#18966) üzenetére


Studi
addikt

:Y Csak akkor kell lassítani, ha kint van a trafi! ;]

(#18969) ForRedGlory válasza Studi (#18968) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sokszor jön hátulról rendőrautó is :D

Tegnap vicces volt. Angliában éjjel egyszer csak elkezdett villogni. Mondom mi van, ez meg is állít? Aztán csak elhaladt mellettem, a büntetést meg megkaptam.

(#18970) ledgeri válasza Pist@bácsi (#18929) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Haha. A blogon kijött és pont arra hivatkozik amit én is találtam. Szóval eu-hűek maradtak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18971) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

hol a dupla pót az ets-be?? sehol nincs a listába a gémbe, csak az amcsiba,

(#18972) Kelecar válasza Ga3rieL (#18971) üzenetére


Kelecar
aktív tag

ETS-t is open betaban kell inditani.

(#18973) Ga3rieL válasza Kelecar (#18972) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Abba van,de mégsincs ott.

(#18974) Peathee válasza Ga3rieL (#18973) üzenetére


Peathee
aktív tag

Skandináviában keresed? Csak ott elérhetőek.

(#18975) Ga3rieL válasza Peathee (#18974) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nem úgy, hanem a játékról menüben nincs, a többi pótnál,ahol nézed,hogy milyenek vannak. De és amúgy mért csak ott vannak???

(#18976) Peathee válasza Ga3rieL (#18975) üzenetére


Peathee
aktív tag

Mert a valóságban is csak ott közlekedhetnek ilyenek. Legalábbis ezt írják a Blogban.

(#18977) Milka 78 válasza ledgeri (#18970) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez sem rossz,de én a tandem elrendezésben bíztam ami full EU szabvány :(((

(#18978) Ga3rieL válasza Peathee (#18976) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de a pótok közt nincs ott,hogy lenne.

(#18979) ledgeri válasza Milka 78 (#18977) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem ha megvan már csinálva "szakzsargon" (utolsó kiskocsi amit most vezetnek be) akkor meg fog nőni az igény a csőrősökre és vagy DLC vagy patch formályában jönnek azok is... ha már a buszmegállókat is berakták...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18980) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

hát a dupla pótok, nincsenek sehol, még nem rakták őket bele.

(#18981) Sub-ZeRo válasza Peathee (#18976) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Svédben a sláger a B dupla felállás. Többet láttam olyat... 🙂

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18982) Kelecar válasza Ga3rieL (#18980) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Csak skandináviában vannak, vittem is már velük 1 fuvart.

(#18983) drsanya


drsanya
aktív tag

Sziasztok! Csak én érzem úgy, hogy az ETS-ben és az ATS-ben ugyanazon ffb beállítások mellett másképp viselkedik a kormány? :F

I am iRacer

(#18984) Ga3rieL válasza Kelecar (#18982) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de a játékról részben is mutatnia kéne, de nem mutassa.

(#18985) ledgeri válasza Ga3rieL (#18984) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha bétára panaszkodsz hogy nem tökéletes, akkor ne itt tedd, hanem az SCS-nél, mint feedback!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18986) Paladin1492

RusMap v1.8 [1.28 beta] [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#18987) Vakegérke válasza Paladin1492 (#18986) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18988) xrvman válasza ledgeri (#18943) üzenetére


xrvman
őstag

Igen észrevettem, hogy a járt kereszteződések, néhol szürkék lettek.
Ám, fogtam magam és végigmentem minden városon, felírva azokat,direkt az ikonos lefedett közvetítőkkel kezdtem, mely alatt ugye nem látszik, hogy szürke. Utána a környező utakat is megnéztem, ahol hiány volt, elmentem oda bejártam. 99.89 % lett. Nem kis kutakodással kerestem és találtam egy parkolót, ami csak 1 századdal emelte, és most ott állok 99,90 % nál és nem találok szürke zónát.

Az a térkép színező merre van? szerintem nagyon jól jönne. Mostani 1.27.2.9.S verzióra is jó?

(#18989) ledgeri válasza xrvman (#18988) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Valahol van egy parkoló vagy valami.
https://steamcommunity.com/app/227300/discussions/0/494631967664114969/ itt eggyik HSZ-ben megvan, melyik soroknál kell mókolni a konfig vagy preferences fájlban.

Valamilyen, akár online szinkereső/-keverővel megkapod a kívánt színt, és beilleszted.

Persze alapfájl biztonsági másolása után.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18990) Gigi01 válasza ledgeri (#18989) üzenetére


Gigi01
őstag

Gyors lóvéra tudtok valami okosságot?Amit találtam ugye a steam-nél,nem igen jött be.Persze a módváltások végett kellene.

(#18991) ledgeri válasza Gigi01 (#18990) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Passzolom alapból, vagy teleportálgatsz egy párat, XP nem fog járni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18992) Gigi01 válasza ledgeri (#18991) üzenetére


Gigi01
őstag

De ti hogy csináljátok?Jön új map,új profil kell,attól is falra mászok,mert századjára be kell állítani a gombokat,ahogy nekem jó.

(#18993) ledgeri válasza Gigi01 (#18992) üzenetére


ledgeri
nagyúr

??

Nekem egy progressem van, mióta megvettem a játékot... igaz nem pakolgatok mapokat, viszon multizok. Ahoz is illene új ,de inkább abban játszom, mint nem...

A mapos új profil azért kell, mert nem spawnlhat LongIsland -en, ha Budapesten van az előző mentési álláso/garázsod...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18994) xrvman válasza ledgeri (#18989) üzenetére


xrvman
őstag

Total commanderrel még a tömörítettben is kerestem, de game_data.sii fájlt nem találom sehol.

(#18995) xrvman válasza ledgeri (#18989) üzenetére


xrvman
őstag

Lejárt a szerkesztési idő.

Viszont találtam a Steam műhelyben egy jónak tűnő dolgot :)
Discovery Map Helper, mely működik :)

(#18996) ledgeri válasza xrvman (#18995) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R
Azt csinálta volna a többi is -csak hát kereshetek egy gondolatsor mentén neveket, ha a készítője másként nevezi! (nekem is kellett egyébként , de mivel mag van már az achi a sorsra bíztam magam!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18997) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hát emberek, én nemtudom,de nemhogy 3-as kombinált pót, de még 2-es pót sincs benne,. a jó eget csinalnak már. most néztem végig az összes fuvart,nemcsak konkrét városból,még mielőtt valaki belekötne,hogy biztos csak 1 adott városból néztem, mer nem. sehol sincs. és a játékról-ban sem a pótok között sincs. Vagy ez így elméletbe létezik csak,vagy mi? Mér ilyen 1 izék,......???? Vagy megint 1 összeesküvős elmélet, ez én fiókomat hagyták ki belőle csak. jöttek frissítések, cirka 35 mb. meg 80mb, de pótok sehol,. na meg a régen beigért renó t, meg az új scániák sincsenek még sehol. azok is ha lesznek kitudja mikor, majd 10 év mulva. :W . Ja, meg amíg nemirja meg valaki,hogy ezt nekik irjam, írnám,de nemtudok angolul, a gugli meg sz@r. de ha valaki lenne szives lefordítani, akkor tuti odanyomom ezt a képükbe.

(#18998) Kelecar válasza Ga3rieL (#18997) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem ott van.

Vagy csak nálad szar, vagy valamit rosszul csinálsz.

(#18999) Ga3rieL válasza Kelecar (#18998) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Mit állítottál? És mit csinalhatnék rosszul?

(#19000) Ga3rieL válasza Kelecar (#18998) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Aha, megvan. nem zongoráztam végig, mert azt hittem, van betéve csak úgy is. csak kár,hogy amiből lehetne még ilyet csinalni,azokból nincs. Meg 3-ast nem akarnak véletlenül? Olyan fíling lenne, hogy de jó, Európába is leszállítanak cuccokat amcsi pótokkal. Mert ha úgy nézzük, akkor szinte bármerre, szállítanak mindent mindenhova.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.