Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19251) Ga3rieL válasza atomeec (#19250) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

lehet rendesen.csak arra a fiókra küldik a frissítést.

(#19252) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Már nem emlékszem, hogy volt az előző eventnél, vagy kulcs volt, vagy a World of Trucks profillal társított Steam fiókra beaktiválta egyből, és megjelent a raktárban. De inkább az utóbbi, mert kulcs nem rémlik.
Viszont engem ma megint elkezdett szívatni a játék, előjött ugyanaz a kifagyós téma, mint legutóbb, mérgemben le is töröltem majdnem az összes játékot a gépről, így nem eventezek. :(((

(#19253) Cr00py


Cr00py
senior tag

Én már megcsináltam. Ha kész van, akkor Wot-on az Events fül alatt lesz egy " Reedem on Steam " gombocska, ott lehet beváltani, majd megjelenik az inventoryban. El is lehet adni/cserélni aki szeretné. :)

(#19254) Paladin1492

Akit érdekel.
1. EURO TRUCK SIM 2 - SCANDINAVIA (4,74€)
2. EURO TRUCK SIM 2 - HEAVY CARGO PACK (3,34€)
3. EURO TRUCK SIM 2 - CABIN ACCESSORIES (0,99€)
4. AMERICAN TRUCK SIMULATOR (9,99€)
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19255) atomeec válasza Paladin1492 (#19254) üzenetére


atomeec
senior tag

Meg is vettem mindent, ami még nem volt meg az ETS2-höz. :R

(#19256) Paladin1492 válasza atomeec (#19255) üzenetére

Peace :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19257) vlevi válasza Paladin1492 (#19254) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, este én is készítem a bankkátryámat :)

:R

(#19258) Paladin1492 válasza vlevi (#19257) üzenetére

:)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19259) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

New Mexico DLC trailer

---

Tudnátok nekem olyan konfigot (CPU, VGA, RAM mennyiség) ajánlani, amivel 1080p-ben, élvezhető minőségben és sebességgel lehet játszani? Akármennyire is elegem van a PC gamingből, konzolon nincs alternatíva sem. :O

(#19260) Sub-ZeRo válasza SH4D0W2011 (#19259) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs olyan gép szerintem... 😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19261) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#19259) üzenetére


Cr00py
senior tag

5930k + 1080 van nálam 32gb rammal ( 16 is elég nagyrészt ), eddig nem láttam olyat, ami megreccent volna. De, egy 7700k is bőven elég manapság. ár/érték arányban jelenleg az a bestbuy. Én már az árak emelkedése előtt vettem, most húzósabb lehet. Érdemes megvárni a 1070ti-t, az picit húzhat az árakon.
FullHD-ra bőven elég a 1080 , ha fentebb gondolkozol, akár 1-2 év mulva, akkor érdemes egy 1080Ti-ban gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#19262) Gigi01


Gigi01
őstag

Hát beszereztem egy oc-t,és így muszály megint a frissítésekkel élnem,mert csak úgy indul rift-el.Viszont az alap mellé így én is vásárolok kieget,köszöntem!Esetleg többen multiztok innen?.még lehet azt is megnézném,eddig nem tettem. :)
Ahogy nézem,a Going East,meg Scandinavia,ami megérné nekem?,csak map érdekel.
Ja,az ATS-en gondolkozom,van,olyan,mint az ETS2?Nekem olyan sterilnek tűnt virágboltiban,nem tetszett. :U
Volt aki írta,indítási parancsnál ezt kell írni:-oculus,nálam akadozott,visszaírtam ,-openvr-ra,semmi gond!Ez oculusban van,hátha segít valakinek. :B

[ Szerkesztve ]

(#19263) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Megvettem a Heavy Cardo DLC-t, telepítve, ok. A játékban vettem egy 4 tengelyes Mercedest, ám nem találok semmilyen fuvart, ami erre a DLC-re utalna.
Valami ötlet?

(#19264) Bati0501 válasza xrvman (#19263) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem kell esetleg aktiválni a modkezeloben?

(#19265) Cr00py válasza xrvman (#19263) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Aludj párat, avagy ugrálj a garázsok közt, és meg fognak jelenni. Célszerű a rakomány súlya alapján rendezni a fuvarokat, így azok a kép tetején lesznek. :)

(#19266) xrvman válasza Cr00py (#19265) üzenetére


xrvman
őstag

Ok, aludtam egy napot. Jah hogy a játkban? :D
Rendi, szusszantok ott is. Igen, úgy rendezem a rakomány súlya szerint, irtó nehezet szeretnék szállítani.

(#19267) Cr00py válasza xrvman (#19266) üzenetére


Cr00py
senior tag

Kissebb szinten elképzelhető, hogy nehezebben ad olyan fuvart. Esetleg célszerű a wot-os fuvarok közt megnézni. Ha ott vannak, akkor ingame is lesznek.:)
Akkor a mozdony lesz a kedvenced. :D Meglepően jól veszi a kanyarokat egyébként, viszont tolatásnál "fürgébb" :)

(#19268) xrvman válasza Cr00py (#19267) üzenetére


xrvman
őstag

52 szintű vagyok, és valóban a következő indításkor ott voltak a nehéz rakományok.
Köszi szépen!

(#19269) Cr00py válasza xrvman (#19268) üzenetére


Cr00py
senior tag

Akkor nincs gond, jó gurulást. :)

(#19270) vlevi válasza Cr00py (#19267) üzenetére


vlevi
nagyúr

"viszont tolatásnál "fürgébb""
Elég érdekesen fordul tolatásnál.
Mintha nem csak fordulna, hanem oldalazna is :F

(#19271) Cr00py válasza vlevi (#19270) üzenetére


Cr00py
senior tag

Így van, azért is írtam épp úgy.:D Elsőre fura, de meg lehet szokni. 4-5.-ik fuvaromnál már szinte 1.-re sikerült tökéletesen beállni. Nyilván a hátsó kerekek fordulékonysága a lényeg.

(#19272) -vitya-


-vitya-
őstag

Srácok!

Steam akciók!

"If you still don't have the Vive la France DLC or any other DLC you might want, this is your chance! The Steam Halloween sale offers SCS's ETS2 products to up to a 75% discount! VLF is now just €9,- and you can get all three map DLCs for just €16,-!
Buy your DLCs here before the deal ends at 1st of November:
http://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Sim"

Gondolom az Italia kiadása előtt szétakciózzák magukat.

-=Витя=-

(#19273) vlevi válasza -vitya- (#19272) üzenetére


vlevi
nagyúr

Meg amúgy is Halloween van.
Az ATS is jóárasítva van most.
A francia térkép egyébként most 8.99€, de ha térképcsomagban veszem, akkor a térképcsomagon van további 10%. Mivel nekem a térképcsomagból a másik kettő már megvan, így a francia térkép 8.09€-ban lesz.
Olcsóbban már szerintem sosem fogják adni, hát legyen :)

(#19274) xrvman válasza vlevi (#19273) üzenetére


xrvman
őstag

De, fogják adni, 75 %-kal. Mondjuk én most vettem meg a Skandináviát 3,82 € ért, elleszek vele addig, míg a Francia is lemegy 75 %-os kedvezménybe.

(#19275) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Radiotrucker
Műfaj vagy ország szerint lehet keresni a rádiók között és belehallgatni. Ingyenes regisztráció után listát tudunk kreálni és exportálni. A letöltött fájlt kicsomagolva ott a live_streams.sii csak be kell másolni az Euro Truck Simulator 2 mappába. Magyar adó három van.

(#19276) Sub-ZeRo válasza Pist@bácsi (#19275) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm! :R Keresztfiam épp tegnap kezdte el a játékot és kellene neki magyar rádió!
:DDD :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19277) Pist@bácsi válasza Sub-ZeRo (#19276) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Elvileg "kézzel" is megy, de ez így kényelmesebb és azt rakok bele ami érdekel..
Ha sok magyar kell, akkor ezt is érdemes megnézni. Persze ebből nem mind naprakész, de lehet belőle kiszedegetni.

(#19278) flymi


flymi
addikt

Vive la France telepítve! Going West! :D

Én azért nem apróztam volna el így. Egy komplett dél európai térképet tettem volna elérhetővé francia, spanyol, olasz városokkal. Telhetetlen vagyok? :U :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#19279) Cr00py válasza flymi (#19278) üzenetére


Cr00py
senior tag

Lassan jön az olasz dlc. Avagy próbáld ki a ProMods-t. No, az zseniális. :D

(#19280) flymi válasza Cr00py (#19279) üzenetére


flymi
addikt

Lehet várhattam volna vele most, hogy mondod az olasz map-ot. Talán megvehettem volna jövőre bundle és úgy olcsóbb lett volna, de most már mindegy.
Egyenlőre Münchenig jutottam a frissítés után (BP a főhadiszállás), jövő hónapban ha lesz szabadidőm, majd felfedezem az új utakat. Nem multizom.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#19281) Cr00py válasza flymi (#19280) üzenetére


Cr00py
senior tag

A ProMods az nem Multiplayer. Ez egy térképmod singleplayer-hez. Rengeteg felujitott alap város, illetve uj van benne. Számtalan érdekességgel.

ProMods

Itt pedig segítünk mindenben a beüzemeléshez.

Mégvalami. Ehez kell mind3 dlc, anélkül nem megy sajnos. ( East, North(Skandi ) és a Francia. ha kijön az Olasz, akkor valszeg majd az is kelleni fog.

Egy kis kedvcsináló. :D

[ Szerkesztve ]

(#19282) flymi válasza Cr00py (#19281) üzenetére


flymi
addikt

Tegnap óta megvan a francia térkép is, skandi és east már régóta megvan.
Kösz a linkeket, holnap megnézem otthon gépről. :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#19283) Cr00py válasza flymi (#19282) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nekem jobban bejött, mint az alap térképek. Változatos, szép, illetve számtalan olyan egyéb mod elérhető hozzá ( igaz az alap játékhoz is ) amivel szinte tökéletesen valósághűvé, realisztikussá alakítható a játék, s ezáltal a játékálményen is nagyot dob.:)

(#19284) m0h0senator válasza Cr00py (#19283) üzenetére


m0h0senator
őstag

Azt sajnálom csak, hogy ez multiban nincs.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#19285) Cr00py válasza m0h0senator (#19284) üzenetére


Cr00py
senior tag

Azt én is, bár már egyre kevesebbet multizok.
Gondolom eléggé megcincálná a szervereket, illetve többeknél elég nagy akadást eredményezne. Így alaptérképen is sokszor összetörnek, mert másodperces laggokkal mennek össze vissza.:D

+ Ugye a modok sem mennek multiban, pedig nekem van jópár. Majdnem 60 giga a mod mappám.:D

(#19286) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Na, lehet örülni. November 9-én meglesz az Új mexico az ATS-nek.

(#19287) vlevi válasza Ga3rieL (#19286) üzenetére


vlevi
nagyúr

" az ATS-nek"
Hogy azok az amcsi kamionok milyen ótvar szutykok, az európaiakhoz képest!
Legalábbis a játékban.
Tízegynéhány tonnával alig bír felmenni bármelyik emelkedőre, ennél még a 320lóerős, legfapadosabb Iveco is többet tud :)

(#19288) Ga3rieL válasza vlevi (#19287) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

túl gyengék aa motorjaik, vagy túl súlyosak a kamcsik. :D ez nemlehetséges? :D

(#19289) edari


edari
őstag

Sziasztok
Gondolkozom hogy megvegyem az American Simulatort, de nem tudom megéri-e. Melyik van jobban támogatva? Ez, vagy az Eu-s változat?

[ Szerkesztve ]

(#19290) Ga3rieL válasza edari (#19289) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Szinte mind2-t 1formán csinalják :D

(#19291) edari válasza Ga3rieL (#19290) üzenetére


edari
őstag

Akkor jó. Amcsi kamionok jobban bejönnek. :DDD

(#19292) Ga3rieL válasza edari (#19291) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nagyszerű. :C Ahogy fentebb is írtam, jön a új mexico dlc ki hozzá, nov. 9én, és az ets-hez meg az olasz, még ez éven. ja, és a 2 új scania kamionok is.

[ Szerkesztve ]

(#19293) Mr.Franczy válasza edari (#19291) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Csak annyi a különbség, hogy kevesebb mod van az ATS-hez! Persze, ha ez számít neked! Amúgy nem rossz, még jobban is néz ki egy kicsit!

Gazember

(#19294) edari válasza Mr.Franczy (#19293) üzenetére


edari
őstag

Nem, nem számít. :)

Géb89: tudom, épp láttam valahol a videót róla, és amiatt jött meg a kedvem hozzá.

Azt nem tudjátok esetleg, hogy a mentéseket szinkronizálja a steam, vagy csak az én gépemen tárolódik?
(Ha esetleg gép újrahúzás miatt ugrana a mentés)

(#19295) Mr.Franczy válasza edari (#19294) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Vigyázz, mert csak a gépen vannak mentések! Én úgy tudom, hogy nem szinkronizál steamre! (egyenlőre)

Gazember

(#19296) Pist@bácsi válasza edari (#19294) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ha a kocsik miatt akarod megvenni, akkor előtte kipróbálhatod őket ETS2 -ben is. Ez egy működő verzió, némi hiba akad azért benne, shopban bizonyos konfigurációknál leáll.

(#19297) Ga3rieL válasza Pist@bácsi (#19296) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Szerintem akkor a steamen a demot probalja ki, ha ott van még.

(#19298) edari válasza Pist@bácsi (#19296) üzenetére


edari
őstag

Már megvettem. :)

Mr.Franczy: Oké, akkor berakom a mentendők közé a mappáját. :R

(#19299) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok van egy Thrustmaster Ferrari Gt Expereince kormányom de nagyon nem tudom jól belőni az American Truck Simulatorhoz (sem) egy kicsit fordítok a kormányon és így megy összevissza a kamion :W
Mit kell állítanom hogy jó legyen?

[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#19300) atomeec válasza LaciMc82 (#19299) üzenetére


atomeec
senior tag

Olyan, mintha nem tengelynek venné a kormányt, hanem gombnak, mintha billentyűzettel irányítanád. Tök mindegy mennyit fordítasz rajta, csak úgy érzi, mint ha nyomva lenne a jobbra vagy balra kanyarodás gomb. Szerintem nézd meg a beállítást, varázslóval, hogy a kormányzás tengely valóban tengely legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.