Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19901) Milka 78 válasza Foose (#19899) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nézted a log filet?Ha warning vagy error vanbenne akkor az is lehet a lag oka még pluszban.
Nekem is van warning de error kb.2 ami egész jó eredmény ennyi modnál.

(#19902) Foose válasza Cr00py (#19900) üzenetére


Foose
addikt

Persze, tudom. De amikor megláttam az rjl-t, akkor azt mondtam nekem ez kell! :)
(#19901) Milka 78 nem, még nem. Sosem kerestem, pontosan hol találom? :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19903) Foose


Foose
addikt

Van error,elég sok. 50k tires fájlokra hivatkozik. Illetve van scania fueltank s crab is (asszem jól írtam) Persze warning is van. Dobjam ki az 50k tires modot? Illetve egy garmin 50lmt fájlra is láttam errort,de az már rég nincs használatban. Nem is aktív a modkezelőben.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19904) Milka 78 válasza Foose (#19903) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az erroros dolgokat ki kell dobni és a mod mappából is törölni kéne.
Ha továbbra is dobja az errorokat miután mindenhonnan törölted,sanszos hogy a mentésed is intézve lett.Én éppen e miatt szoktam külön olyan mentést csinálni,ami sosem látott még modot,ellenben már van pénz és xp-is,hogy ne kelljen előröl kezdenem.

(#19905) Foose válasza Milka 78 (#19904) üzenetére


Foose
addikt

Aham,tehát akkor a mod mappából is szedjem ki,nem elég hogy inaktív. Megnézem a dolgot,de lehet hogy már a mentésem is problémás.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19906) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Érdekes dologra lettem figyelmes,mintha visszatért volna egy régi bug a játékba.
Állok a parkolóban és 96-97 fps-em van.Ahogy bekapcsolom a lámpákat élből leesik 91-92ps környékére,majd a fényszóróknál 89-90 fps-re esik le a frissítés (segédfények bekapcsolva),mindez az új Scaniánál.Nem tudom,hogy ez kamion specifikus e,de a lámpáknál bukok 6-7-8 fps-t élből.Annó évekkel ezelőtt volt ilyen,hogy vissza kellett venni a fények távolságát és kikapcsolni a segédfényeket,mert elfogyott a vga.
A kamionon van külsős led mod,de nem hiszem,hogy az zavarna be,hisz a helyzetjelzőnél nincs drop és a gyári,kiegészítő fényszórókból még van 4 db.

(#19907) Cr00py válasza Milka 78 (#19906) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nálam nincs ilyen gond, pedig van jó pár lámpa nálam is. + még a Special transport-os beacon + a kis villogók is akadnak bőven. Gondolom nagyobb textúrák vannak ezen a modellen, avagy passzolok. Hátha a kövi verzióban javul kicsit, mondjuk jön a griffin DLC support, szal még több bizb*sz lesz rajta. :D

(#19908) Joccc07


Joccc07
addikt

Jön az új Scania-ákra is a Mighty Griffin :C

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19909) Foose


Foose
addikt

Fps-t hogy lehet nyomon követni? :) Áh,shift+tab kombó?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19910) Marci112233 válasza Foose (#19909) üzenetére


Marci112233
őstag

MSI Afterbuirner+ Rivatuner-el ki lehet íratni az FPS-t, sőt a gép fontosabb alkatrészeninek kihasználását és hőfokait. Illetve Nvidid kártya esetében Shadowplay amit GeForce Experience-en belül lehet bekapcsolni és kiválasztani melyik sarokba milyen méretben írja az FPS-t.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19911) Foose válasza Marci112233 (#19910) üzenetére


Foose
addikt

Steam-en találtam meg a beállítások között,ott is engedte választani melyik sarokba.... Ha esetleg ezzel nem működik,majd megnézem az experience-ben...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19912) Peathee válasza Foose (#19909) üzenetére


Peathee
aktív tag

Fraps-el biztosan. Ével óta ezt használom.

(#19913) Milka 78 válasza Cr00py (#19907) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az nekem is benne van.Nem tudom,mi lehet :F Mondjuk van miből lassulni és este a fps dropp nem annyira észrevehető.Jobban belegondolva van benn egy Scania festés ami mint kiderült nem csak festés,mert belenyúl a felületekbe is.
Mint látható minden le van fényezve a traktoron,amit a gyáriban nem tudsz így megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#19914) Milka 78 válasza Joccc07 (#19908) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Érdekes,mert nekem részlegesen működik a Mighty az újon is (ledek,kütyük,kerekek).Minden esetre jó hír :K

(#19915) Foose válasza Milka 78 (#19914) üzenetére


Foose
addikt

Van aki használ Promods-ot? Érdemes telepíteni? A rusmap-on kívül mire jó még? :U Mert rengeteg más oldalon is vannak addonok,kamionok stb stb stb... De a rusmap hivatalosan csak náluk ugyebár...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19916) Cr00py válasza Foose (#19915) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. Én igen. Nem kötelező a rusmap mellé, működik nélküle is. A Promods teljesen átépítette az alap scs mapokat kb. Teljesen más útvonalak, szebb, jobb városok, etc. Teljesen más élmény vezetni rajta, mint a normál térképen.

A jelenlegi 2.26-s verzióhoz még nem kötelező az Olasz dlc megléte, de támogatja. ( Going East, Skandi, Frandia DLC kell hozzá - 2.26-s Promods verzióhoz. ) 2.30 lesz a következő, ahoz már kelleni fog az Olasz DLC is.

Jó pár mapot használok mellé, így hatalmas lesz a térkép.

Arra viszont figyelj , ha szeretnél mellé rusmap-ot is használni, tehát Promods + rusmap , akkor a promods oldalon a def fájl létrehozásánál ne felejtsd el a legalsó sort bepipálni ( Check this box if you are using Rusmap ) Ha használni akarod, akkor bepipálod, ha csak a promods kellene, akkor értelemszerűen üresen hagyod. Restacar oldalon van leírás, s akár videó is, amolyan how its made lépésről lépésre, avagy tudok segíteni privátban.

(#19917) Foose válasza Cr00py (#19916) üzenetére


Foose
addikt

Na most akkor ha teszem azt,felejtős a Rusmap (még nincs meg a francia ami ugye követelmény,de akkor a 2.26 használatához beszerzem) akkor is letölthetem a promods-ot,és az általuk átdolgozott térképeket? Néztem már videót a telepítéséről... És akkor a játék "saját gyári" térképe változik meg a promods miatt? Ebből a később megvásárolt DLC-k hogyan működnek majd,ha közben Promods térképet használok?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19918) Milka 78 válasza Cr00py (#19916) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem ez a ProMods új terep.Miket használsz?Nekem ugye TSM++Rus+OpenSpace+IndoMap van használatban.

(#19919) Cr00py válasza Foose (#19917) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv. 2.26-os Promods verzióhoz szükség van a Francia DLC-re, anélkül sajnos nem működik. Ez az egyik "hátránya" a promods-nak, hogy szükség van a map dlc-kre.

Igen, a teljes térkép megváltozik kb 90%-ban, a más meglévő városok , és környezetük átalakítva, + új városok kerültek be. A Az olasz DLC még nincs átdolgozva, mivel még nem követelmény, de ha megvan, akkor hozzákapcsolódik a térképhez. Van pár külön mod is, ami mégjobban feldobja a mapot. Pl.: Poland rebuild ( ez a teljes lengyel részt lefedi, még jobban át van építve. Scandinavia mod is van, ez a Skandináv részeket turbózza fel, illeve Paris Rebuild, stb. Rengeteg variáció van.

Milka 78 : Én jó pár modot használok.:

ProMods v2.26
Rusmap v1.8
Southern Region v6.5.2
Project Balkans v2.7
Poland Rebuilding v2.1
Paris Rebuild v2.1
Map of Turkey for ProMods 2.26
Great Steppe Project v1.0.3
+ pár ferry connection ( + hajó/komp utak )
grafikai, időjárás modok.
Jazzycat ai modok, painted truck, traffic, bus, ai, etc. )
+ pár kamion mod, tuning modok, illetve pár apróság, amitől még realisztikusabb lesz a játék )

" a Promods-on fel tudsz menni egészen izland-ig, ahol hó van, illetve jó pár trükkös, és csúszós út, ami valóban csúszik. Automata váltóval kb esélytelen ott menni, ezért is szereztem be anno egy G27-t a H shifter miatt, amit azóta cseréltem G29-re, mert már voltak gondjai.

Így baromi nagy, és élvezetes a térkép, igaz nekem megvan az összes eddig kiadott DLC.

Promods-nál viszont picit jobban eszi a gépet érthető okokbol, mivel sokkal részletesebb, mint az alap térkép, így a betöltési idő is nőhet, a használt modok mennyiségétől függően, illetve a gép specifikációi is befolyásolhatják.

A promods def file létrehozásánál lehet játszani a drawing distance-al amennyiben gyengébb géped van.

[ Szerkesztve ]

(#19920) Foose válasza Cr00py (#19919) üzenetére


Foose
addikt

Aham, akkor lehet kihagyom. Nincs túl erős gépem, ha meg lentebb veszem a grafikát, mi értelme a szebb-jobb térképnek...? DLC-ket amúgy is veszek, de akkor jó lesz nekem így is a játék... :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19921) Milka 78 válasza Cr00py (#19919) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem ki fogom próbálni,demajd lehet kell egy kis segítség (mod sorrend,stb...).Ez az Izland és hó elég érdekes számomra.Ez benne van az alap 2.26-ban?Összes dlc megvan,gyüjtöm őket :K

(#19922) Marci112233 válasza Milka 78 (#19921) üzenetére


Marci112233
őstag

Üdv!

Kérdésem lenne. Írtad, hogy összes DLC tehát gondolom az összes gyári map DLC is meg van. Map DLC nekem is meg vannak, és érdekelne van-e értelme rátolnom a TSM mapot. Ha igen hanyas verzió megy a mostani játékverzióval, illetve honnan lehet leszedni?
Régen mikor még nem volt meg a játék eredetiben és nem változott a játék verziója, (Azt hiszem még 1.17 volt a játékverzió.) használtam TSM mapot, de amióta Steam-es verziós eredeti van és frissíti magát letettem róla mert hibásan ment. Azt hiszem az 5.0 volt amit utoljára használtam.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19923) Cr00py válasza Milka 78 (#19921) üzenetére


Cr00py
senior tag

Sorrendben tudok majd segíteni, ha kellene, de a Restacar oldalon van erre is külön topik, mármint a mapok sorrendjére, ott is meg lehet nézni. :) Egész pontosan itt .

Egyébként igen, az alap Promods része. a többi általam felsorolt map csak kapcsolódik a promods-hoz.

A Project balkans-t kihagyhatod, ha nem létszükséglet, vannak még bajok, bugok rajta. a többi okés. :)

[ Szerkesztve ]

(#19924) Milka 78 válasza Marci112233 (#19922) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szeva!
Én innen szedem a térképeket,modokat.TSM 6.6.1 és a Fix v 1.0 for TSM v 6.6.2 javítás kell hozzá.
Érdemes felrakni,de mindíg nézd a verziószámot,hogy mivel kompatibilis a kiegészítés.

(#19925) Milka 78 válasza Cr00py (#19923) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Köszönöm! :R Lesz egy kis időm,nekiveselkedek. :K

(#19926) Cr00py válasza Milka 78 (#19925) üzenetére


Cr00py
senior tag

Semmiség. Jó gurigát. :D

(#19927) Joccc07


Joccc07
addikt

Új event indult! Segítsük megépíteni a kompot.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19928) Milka 78 válasza Joccc07 (#19927) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

(#19929) Marci112233 válasza Milka 78 (#19924) üzenetére


Marci112233
őstag

Köszönöm a választ!
Kipróbálom hogy milyen. Biztos ami biztos mentést kimentem vagy egy új profillal próbálok rá először, hogy megy-e a többi mod-al együtt, és ha igen ráteszem a használt mentésre is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19930) Foose


Foose
addikt

Jól értem hogy az új eventben 10 különböző városból kell szállítani skandináviába?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19931) Cr00py válasza Foose (#19930) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem egészen.
Mint anno a Francia-s eventnél, csak itt nincs megadva min km.
10 különböző Országba kell szállítani, vagy 10 különböző Országból Svédországba.

7/10-nél járok perpill. Ritkán ( kb sosem ) játszom alap térképen, így elég furi hirtelen.. na meg, hogy 100%-on van ott minden. :D

(#19932) Foose válasza Cr00py (#19931) üzenetére


Foose
addikt

A francia event-nél még nem volt meg nekem a game... :) Jah,végülis akkor kb jól értettem. Nah,majd holnap...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19933) Foose


Foose
addikt

Bocs bocs bocs! Az előbb csak futva olvastam. Országot írtál,én meg várost a kérdésemben,és ugye azért az nem mindegy. Szóval picit félreértettem. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19934) ledgeri válasza Foose (#19933) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak ide néztem mert csak most láttam a blogot:

Értelmezd: Szállíts le 10 fuvart, melynek egyik vége Svédországban van, de a másik 10 külön helyen.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19935) Cr00py válasza ledgeri (#19934) üzenetére


Cr00py
senior tag

Bizony.

A Blog-on "countries" van írva, ami Országok-at jelent, én ebből indultam ki..sőt.. az előző eventnél is hasonló volt a helyzet, de ott volt egy min 250km-s határ, ami mondjuk érthető is- itt viszont a távolságok miatt ez amúgy is adott.

Igaz, most nincs kiemelve külön, hogy Svédországon belűl különböző városoknak kell lenni a felrakónak/ lerakónak.. nem tudom , hogy úgy működik-e hogy mindig ugyanoda/ugyanonnan viszed.

Én különböző városokat néztem ki, így biztos elfogadja.

Alig játszok vanilla térképen, így igyekszem hamar letudni.:D

ps.: Épp most keresem az utolsó fuvart.:)

[ Szerkesztve ]

(#19936) Joccc07 válasza Cr00py (#19935) üzenetére


Joccc07
addikt

Lehetnének sűrűbben ilyen eventek. Bár való igaz,hogy még nem is volt időm elkezdeni de hát itt lesz egy hosszú hétvége.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19937) Cr00py válasza Joccc07 (#19936) üzenetére


Cr00py
senior tag

Valszeg lesz majd az Olasz területen is.. remélhetőleg. :D

Volt már jó pár korábban. + ATS-hez is régebben.:D

[ Szerkesztve ]

(#19938) Foose


Foose
addikt

Tegnap frissült nálam a játék,azóta elég sok lett az error-om. :( Nagyrészt mind "/def/vehicle/truck/man.tgx_euro6/accessory/drv_plate/plate_1.sii" vagy /def/vehicle/truck/man.tgx_euro6/accessory/drv_plate/blue.sii" ezeket én most hogy tudom helyrehozni? Több kamionmárkát is listáz a log fájl

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19939) Joccc07 válasza Foose (#19938) üzenetére


Joccc07
addikt

A modok amiket használsz nem kompatibilisek az új verzióval. Szedd ki őket vagy ne játssz míg nem frissíti a fejlesztője.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19940) Foose válasza Joccc07 (#19939) üzenetére


Foose
addikt

Jól sejtettem. Mondjuk amit nem értek,van köztük olyan Merci Mp4 is,ami gyári... Nem lehet tudni,mi ez plate 1 sii?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19941) Joccc07 válasza Foose (#19940) üzenetére


Joccc07
addikt

Rendszámtábla?! Esetleg. Vagy valamilyen kiegészitő tábla. Erre tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19942) Foose válasza Joccc07 (#19941) üzenetére


Foose
addikt

igen én is arra tippelek. SISL'S mega pack van fent amit használok. Működni működik a tábla,ha kell világít is,ezért nem értem,mi baja lehet vele. Mert ugye gondolom ha hibát ír rá,akkor nem is működne.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19943) Mr.Franczy válasza Foose (#19942) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Ohh, ez nem ilyen egyszerű! 😀
Vannak piros hibák, s vannak sárga hibák! A sárgát még tolerálja a játék, mondjuk ha sok van belőle, akkor akadhat is a játék! A pirosat már, kevésbé szereti, általában, crash a vége! 😀

Gazember

(#19944) Foose válasza Mr.Franczy (#19943) üzenetére


Foose
addikt

Hát,nálam a leírt helyzet van. Error-t ír,de működik. Ettől függetlenül minden kamionomról levettem a táblát,csakis gyári tábla aktív.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19945) Marci112233


Marci112233
őstag

Látom log fájl a téma. Én is beszállnék.
Ez mire utal pontosan?:
[hashfs] dlc_heavy_cargo.scs: Mounted and validated, 799 entries (B493354333B71742B5EF9DE509F9D71A6F098424AD51070591AA9A2AFAB8668)
<WARNING> [mod] Mod package 'dlc_heavy_cargo' does not contain a manifest file 'manifest.sii', creating default information set.
[hashfs] dlc_heavy_cargo.scs: Unmounted.

Ez ugye DLC lenne, de én betettem törtből a játék mod mappájába, és így modként megy a játékkal.(Tudom nem szép dolog, de ha meg van ez a kiskapu, ki nem hagyom.) Több DLC-t is betettem így és mind megy most is gond nélkül, de mindegyikre ezt írja a log fájl, viszont ettől függetlenül működik a játékban minden.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19946) Foose válasza Marci112233 (#19945) üzenetére


Foose
addikt

Én passzolok,nekem nincs tört cuccom. Hátha valaki más okosabb nálam... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19947) Mr.Franczy válasza Marci112233 (#19945) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Van leírás hozzá? Ha jól értelmezem, akkor azt hiányolja a játék! Elvileg a módokhoz, készül egy kis leírás, amit a mod managerben látsz,szerintem az hiányzik!

Gazember

(#19948) Milka 78 válasza Marci112233 (#19945) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őőő...most mit is mondhatnék egy warezes kérdésre?Mondjuk vedd meg,vagy ne tedd fel itt eme kérdést :U

[ Szerkesztve ]

(#19949) Marci112233 válasza Mr.Franczy (#19947) üzenetére


Marci112233
őstag

Mint írtam ezek hivatalos DLC-k csak kiskapun megkerülve megy az eredeti játékkal, de törtből van kiszedve.

(#19948) Milka 78
Nyílt dolog, hogy így jó pár DLC-t ki lehet kerülni, és ha lehetséges én ki is használom, mert ugye ezek digitális formában elérhetők, de nincs olyan számlánk amiről tudnék utalni érte.(Vállalkozói számla, és arra nem igazán lehet ilyesmit venni, mert könyvelő rögtön kérdez, hogy ez meg az micsoda.)
Amúgy ettől függetlenül működnek amiket betettem, csak ezt írja a log fájl. Amúgy az alapjáték és az összes eddig kiadott térkép DLC eredeti.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#19950) nincsnév007


nincsnév007
őstag

kár hogy nem adják ki konzolra a játékot azzonali vétel lenne:D gépem már nem bírja:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.