Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19051) ledgeri válasza theballa32 (#19050) üzenetére


ledgeri
nagyúr

TŐT!

Ha nem SSD-n van akkor egy töredezettségmentetést, ajánlok. Ha jártas vagy a témában akkor rakd a merevlemez szélére..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19052) theballa32 válasza ledgeri (#19051) üzenetére


theballa32
tag

Most csináltam meg a mentesítést ,de nem lett jobb.Én is a merevlemezre gondolok,mert a sebessége is karcsú,egy kb 6-8 éves green Caviar használok.A mobil hdd-m gyorsabb,mint ami a gépben van.Akkor elvileg nem lehet fps drop a játékban?

(#19053) Milka 78 válasza theballa32 (#19050) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha kb 5 percenkénti megakadásról beszélsz akkor az egy ismert bug ami összefüggésben van a gps kijelzővel és a forgalommal.Az első perc óta megvan ez a hiba (nálam is) és szerintem így is fog maradni.
Volt is róla itt szó még régebben itt a topickban.

[ Szerkesztve ]

(#19054) theballa32 válasza Milka 78 (#19053) üzenetére


theballa32
tag

Köszönöm a segítségeteket!Akkor ez lesz az.Kb 5 percenként akad nekem is,utána szépen fut

(#19055) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Érdekes,. nekem most egyátalán nem akad automentésnél, már 1 nagyon jó ideje. nálatok kitudja mivan, vagy mi nincs. de nekem 1.28-as verzió van. igaz, steam-es.

(#19056) xrvman válasza Ga3rieL (#19049) üzenetére


xrvman
őstag

Akkor ott a csúszka, vedd vissza, s élvezheted a sínkamiont :) Hanem próbáltam én azt a sávváltást kb gépmód, de bírta, egyszer bírta.
Sőt azt is elárulom, ha mész 90 km /h-val, hozzád viszonyítva mennek aránylag gyorsabban a kocsik, de ez így van 130-nál is. "Gépi AI csodákra képes :)"

(#19057) Ga3rieL válasza xrvman (#19056) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Hát azok, mindég elhúznak a sunyiba, de már többnyire nem nagyon :D ugyanis mindet lealázom vagy átlag cirka 160km/h-val :D

(#19058) xrvman válasza Ga3rieL (#19057) üzenetére


xrvman
őstag

Scania V8? üresen?
Volvo, hiába erősebb, 151 km/h a maximuma.
Ugyanis amikor a 100 % os lefedettség miatt el látogattam városokba, hogy az apróbb, ikon fedte dolgokat felfedezzem, akkor Volvót használtam, üresen robogtam fel alá. Most egy Scaniát is megvettem és látom, hiába picinykét gyengébb a motor ellenére, a végsebességre többet engedtek. Azzal kellett volna mennem :)

[ Szerkesztve ]

(#19059) Ga3rieL válasza xrvman (#19058) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

daf,scania,volvo. normálisan, rakománnyal.

(#19060) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Már jó ideje egy házi készítésű Trackir sapival játszok, de most fuvaroznék kicsit nélküle, viszont úgy tűnik már nincs lehetőség gombról (kormányról) irányítani a kamerát. A jobbra-balra-középre néz funkciókat szeretném használni. Hogy lehet visszaállítani, hogy működjön? Ill. nem okozok ezzel gondot, ha visszaállnék a jövőben trackir-re?

(#19061) ledgeri válasza _stick_ (#19060) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van, hogy ne lenne! Ami kell hozzá: elég gomb a kormányon, a kormánynak a megfelelő szoftware-e, és az, hogy a megfelelő gomokat beazonosítsd.

Ha alapból mind megvan, akkor a bill beállításoknál csak megnyomod a gombot mikor felülírnád. Ha nem megy típust kérnék!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19062) _stick_ válasza ledgeri (#19061) üzenetére


_stick_
őstag

Megtaláltam a megoldást: a config.cfg -ben a uset g_trackir "1" 0-ra kellett átírni. A továbbiakban már ment, ahogy írtad. :D

(#19063) Paladin1492

TSM Map 6.6.1 1.28 ra.[link]

Download [link]

Download mirror : [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19064) Mr.Franczy válasza Paladin1492 (#19063) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Köszönöm.
Remélem most már, lassan a Promods is elkészül! :)

Gazember

(#19065) Paladin1492 válasza Mr.Franczy (#19064) üzenetére

Peace :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19066) Vakegérke válasza Paladin1492 (#19063) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19067) Paladin1492 válasza Vakegérke (#19066) üzenetére

:)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19068) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Humble Jumbo Bundle 9

A 10 dolláros csomagban benne van az ATS + emellé jár még 6 játék (+ még kettő a jövő héten azt hiszem).

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19069) Ga3rieL válasza Paladin1492 (#19063) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

mi változás van a tsm mapba?

(#19070) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#19069) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

azt sejtem, h a franciát eltüntették,és még azon kivül valami?

(#19071) Paladin1492 válasza Ga3rieL (#19070) üzenetére

Még nem néztem meg.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#19072) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na én ezért is multizok..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19073) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali. Van no damage multira ? És pénz vagy szint? vagy abba a meglévő szintű, és avval a mennyiségű pénzzel lehet tolni, ami offline profilba megvan? azért kérdem, mert ledgerit is láttam,hogy szépen felment korlátra,amitől sérülnie kellett volna jócskán, de nem sérült. Tudja valaki hol van az feltéve, mert se műhelybe se az ets2.lt-n nincs. pedig mintha valahol láttam volna.

(#19074) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Mért nem tudok beregizni / belépni a steam akuntommal??? :Y hibát ír ki !!!! Ez mi????

Vagy valaki feltehetne valahova a jelenlegi új friss MP telepítőjét. Amúgy is volt nekem régen, mert játszottam, de most valamiér nem jó. :F

[ Szerkesztve ]

(#19075) ledgeri válasza Ga3rieL (#19074) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amíg ez nem BeamNG a sérülés "véletlenszerű", de legalább semmiféleképp nem 100%-ba realisztikus!

Azt írja, hogy ilyen acc már létezik, szóval ne regleni próbálj, hanem jelszót helyreállítani -mert mint írtad már a tied (és már nem a steames használja -ennek neked kell utánanézned most mert én már arra sem emlékszem mikor volt az átállás). amint beléptél sikeresen egyből le tudod szedni a telepítőt -és úgy is kell az acc, mert azzal be kell lépni csatlakozáshoz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19076) Ga3rieL válasza ledgeri (#19075) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Így sem jó,... :F

(#19077) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

MOst ott tartok velük, felvetettem azt,hogy vagy töröljék az ets2 mp akuntomat, és utána majd megpróbálok újra regizni a steam akuntommal. mert ugye akkor már nem kéne irnia,hogy valami nemjó.

(#19078) Cr00py válasza Ga3rieL (#19073) üzenetére


Cr00py
senior tag

Avergho-nak létezik ilyen 0 dmg modja. Youtube-on keress rá.
A profiloknál viszont érdemes külön használni a single-t és a multit.
+ multiba nem engedélyezettek a modok, így azok is összeakadhatnak.
Truckersmp-n van starter profil, ha kellene.

(#19079) Ga3rieL válasza Cr00py (#19078) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Óhh, olyan cucc is van? És ez az,amire hirtelen gondolok, hogy ottani nem tudom hányas szintű, és bizonyos pénzzel lévő profil van, amit használni lehet? de akkor mégis,hogy tesz modokat? úgy ahogy a vidibe van? és az úgy jó lesz, nemfognak letiltani véglegesbe?

(#19080) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#19079) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Hahá,. sikerült, megcsinalta/tuk. :C :C Bent vagyok,és már letudom szedni a klienst. :C :C

(#19081) Ga3rieL válasza Cr00py (#19078) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

és azt a profilt hol találom?

(#19082) Cr00py válasza Ga3rieL (#19081) üzenetére


Cr00py
senior tag

Egész pontosan [itt] :D

(#19083) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Amúgy hang modot elfogadnak? Vagy mit nem fogadnak el milyen modot? Ami pl. csak motorra van, vagy mire?

(#19084) Cr00py válasza Ga3rieL (#19083) üzenetére


Cr00py
senior tag

Szinte semmit. [itt] egy pontos lista. Ha olyan modot használsz, ami nem engedélyezett akkor elv azonnal kickel a szerver, avagy kitiltanak. Én nem használok semmilyen modot a multis profilomon. Single van promods-rusmap-southern region-italy map összekapcsolva. Számtalan accessories, pótkocsik, grafikai modok..etc..

(#19085) dokee78


dokee78
félisten

Hopp már régóta nincs Brutal mod?

(#19086) Ga3rieL válasza dokee78 (#19085) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

felkeltünk? :D jóreggelt :D ám ja.

(#19087) dokee78 válasza Ga3rieL (#19086) üzenetére


dokee78
félisten

Rég jártam erre.

(#19088) Ga3rieL válasza dokee78 (#19087) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

nagyon jó rég lehetett akkor.

(#19089) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdvözlök mindenkit !
nem lehet valahova máshova írni ennek a support nak ? annyi elmebeteg van multiba hogy ideje ki dobálni őket

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19090) vlevi


vlevi
nagyúr

Végre, amikor egy 80-as tábla nem korlátozás, hanem kihívás :)

(#19091) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hogy kell multiba modot tenni? Műhelyből leszedtem forr all trucks 750hp-s motort és semmi,sehol nincs. vagy régi,azér?

(#19092) ledgeri válasza kisselandras (#19089) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Truckersmp.com > login > my account > Reports > New report

Itt szépen ki kell tölteni mindent

Ha neted és géped bírja akkor streamels twitchre (be kell állítani, hogy ne rögzítsen!), és egyből ott a bizonyíték videó formátumban ami egyértemű. Ha csak a géped bírná akkor meg 2000 megabit körüli videó, 3GB körül lesz egy napi ás bonyolultabb utómunkás.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19093) Cr00py válasza Ga3rieL (#19091) üzenetére


Cr00py
senior tag

Modkezelőbe lesznek a modok, de nem biztos hogy működik. érdemes rákérdezni truckersmp fórumon.
Viszont azzal számolni kell, ha modokat használsz multiba, és pl kitiltják, akkor muszáj lesz kivenni, így a profilod bezavarodhat.

(#19094) Ga3rieL válasza Cr00py (#19093) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

deha olyat teszek,amit pont arra csinalnak? mert for mp-re szedtem le,és nemvolt jó. nemhagyta.

(#19095) Cr00py válasza Ga3rieL (#19094) üzenetére


Cr00py
senior tag

Rengeteg ilyen van, viszont fentebb linkeltem az engedélyezett modok listáját.

Viszont, ha össze-vissza próbálgatsz mindent a fő profillal, az sem egészséges.
Ha mindenképp modokat akarsz használni multiban, akkor készíts egy erre a célra létrehozott külön profilt a teszteléshez, majd az összegyűjtött működőképes modokat aktiváld a főprofilodon.
Továbbá javasolt singe illetve multiplayer módban külön-külön profilt használni.
Számtalan leírás van a Truckersmp fórumon. Angol nyelv szükséges.

(#19096) Ga3rieL válasza Cr00py (#19095) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

külön profilt csinaltam, abba aktiváltam singlebe, és utána még se volt jó, a multinál,mer üres piros felkiáltójeles logó volt ott.

(#19097) kisselandras válasza ledgeri (#19092) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi szépen ! :R nettem engedi s gépem is :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#19098) ledgeri válasza kisselandras (#19097) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szivesen!
Akkor csak annyi még, hogy ha ok a netednek, és szebbet akarsz streamelni akkor 3500 kb/s felett tedd, hogy ha belejössz, akár több játékot is streamelnél, csak úgy mert hátha elkapsz valami jó jelenetet, akkor ajánlom a teeboard-ot, amivel böngészőindítás nélkül tudod átírni a stream címét, meg látod is hogy hányan néznek, meg ha OBS-t használsz akkor pl last.fm-mel ki tudod iratni a lejátszott zenék címét stb.
Ha meg már report, akkor ahoz be kell állítani, hogy rögzítse a streamet, ezen felül, hogy a MP-igényeinek megfeleljen ki kell majd emelni twichen a videót, mert 30 napos elérhetőséget kívánnak, ezt majd látod, az ottani videókezelőben.

Ha bármi kérdésed van bármivel akkor állok rendelkezésedre PM-ben!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19099) Cr00py válasza Ga3rieL (#19096) üzenetére


Cr00py
senior tag

ha multihoz készült mod, akkor értelem szerűen multiba kell aktiválni. Ha felkiáltójel van, akkor nem kompatibilis a jelenlegi 1.28-as verzióval valszeg.

(#19100) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám az ETS2-vel. Elkezdtem ezt a World of Truck-os franciás event-et, tegnap már az utolsó fuvar utolsó 300 km-énél jártam, amikor minden előzmény nélkül elkezdett szaggatni a játék, néha beakadt 2-3 másodpercekre, és olyan is volt, hogy teljesen befagyott, feladatkezelőnél kurzorom sem volt, így muszáj voltam kijelentkezéssel kilőni mindent. Ma újra próbálkoztam, és ugyanezt csinálta, volt, hogy már betöltés előtt megvolt a fagyás, volt, hogy csak álltam egy helyben, és akkor állt be, plusz emellett a környezetet is darabosan tölti be, egészen tegnapig ezzel sem volt gond. Steam-es a játék, nem használok semmilyen modot vagy multit, leellenőriztettem a játék fájlait, az nem talált hibát. Van esetleg ötletetek, mi "romolhatott el"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.