Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) rocket válasza macy (#15650) üzenetére


rocket
nagyúr

Koszi :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15652) macy válasza rocket (#15651) üzenetére


macy
addikt

Szivesen.

(#15653) Milka 78


Milka 78
nagyúr

EAA Map-et használ valaki?A régebbi verzió (most jött ki a legújabb a .lt-re)elméletileg ment TSM-RusMap-EAA (gondolom Balti is) sorrendben (infó a régebbi verziók hsz-eibe).Az OpenSpace tacsra vágja egyből.Állítólag a benzinkutak/szervizek bizonyos változataiba annyira belenyúltak,hogy összebalhézik más map-ek hasonló objektumaival (az Open saját textúrát/elrendezést alkalmaz).

[ Szerkesztve ]

(#15654) rocket


rocket
nagyúr

Sikerult eltuntetnem a CPU limitem, visszaraktam a korabban linkelt traffic modot, aztan mindent maxra raktam 200%-os renderrel, igy vegre nem unatkozik a GPU, es tokeletesen jatszhato maradt :)

Akkor lassul csak be, ha varosban a buta AI miatt, osszetorlodik a forgalom.
Tegnap volt egy olyan eset, hogy egysavos lampa nelkuli 3 agu keresztezodesnel a kereszt forgalomba beallt felig egy auto, aztan elfelejtett kikanyarodni, es minden iranyba osszetorlodott a forgalom.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15655) Milka 78 válasza Milka 78 (#15653) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Meg az EAA (Brazil) map,de elég szívatós a dolog.Nálam EAA->TSM->Balti->Rus sorrendbe hajlandó menni.A lényeg az,hogy az EAA az elsőrendű a térképek közt,máskülönben a Brazil részre nem helyez cégeket,ergo nincs fuvar (és 200db error az eltűnt cégek miatt).
A ciki benne az,hogy van benne egy igen komoly Hard Economy mód beágyazva,mert a legkomolyabb fuvar is 20-30 ropi körül fial.Ráadásul ez az összes mappra csinál egy felülírást.
Javasolt Stewewn +44-es level és pénzes moddal kezdeni (én átírta 20000),hogy legyen egy kis alaptőke,mert pénz az csak csordogál.

(#15656) Vakegérke válasza Milka 78 (#15655) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is köszönöm a linket, letöltöttem. :)

Értékes információk.
Most kezdtem vele új profilt. Az nekem is feltűnt, hogy keveset fizet, na meg a bankkölcsön részlete sem 288, hanem 400 Eurónál is több.
Jó, hogy szólsz, az EAA-t benyomom felülre. A TSM-et kihagytam, viszont a Balti és a Rusmap mellet bent van az Open is. Érdekes, pár távoli orosz város Európa alatt látható.

No, majd kiderül, hogy működik-e rendesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15657) Milka 78 válasza Vakegérke (#15656) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szívesen! :R
Úgy oldottam meg,hogy csináltam egy 400000-ezres 44-es szintű új kezdést (by Stewen).Majd Vettem 2 kamiont és fejlesztettem a garázst,majd felvettem egy embert.Így jön egy kis plusz pénz.
Mivel nem akart adni Brazil fuvart így Amsterdamból (direkt oda települtem) átmentem üresen.Eső város felfedez és most barangolok.
A városkeveredéshez nem tudok hozzászólni :N Nálam minden a helyén van és a TSM-et meg alapból használom (jöhetne már az új verzió).

Vigyázz mert az Open fagyni fog a fent említett benzinkút hiba miatt.Eddig többen próbálták,de fagyi volt vele.

Stewen!
Segíts légy szíves,adj egy kis támpontot...van egy K100 kamionom ami seggre ül ha kap valamilyen komolyabb rakományt.Mit kéne/hol kéne átírnom a 100 tonnára?

[ Szerkesztve ]

(#15658) #70339072 válasza Milka 78 (#15657) üzenetére


#70339072
törölt tag

100 tonnára semmit. :)

ment pü..

(#15659) Tomdriver válasza #70339072 (#15658) üzenetére


Tomdriver
őstag

Stewe, ment pü Neked is..

(#15660) #70339072


#70339072
törölt tag

Nos urak, nektek ez még jár.

Hivatalosan ugyan nem lesz Brutál 1.21 SE (a nagy tömegek ezt pl csak a majdani 1.22-ben kapják majd meg) viszont ti kaptok egy tovább javított, tovább hegyezett és még tökéletesebb verziót, amiben eltüntettem pl az SCS "Fű warningos" problémáit is amit nekik kellett volna mert a brutál nem is tartalmazta de nagyon sok minden más is javítva lett, Továbbá a 100 tonna immár egy sima 3500 mocival és az én mezei automata 5 gangos váltommal is vihető nem is akár hogyan. nem ugrál 2-3 között mint eddig, hanem megy mint a tank. mind egy hogy emelkedő akármi kilett ez rendesen paraméterezve. hogy gyengébb mocikkal hogy muzsikál azt nem tom nem teszteltem de ha azoknál pl nem lenne jó, lehet azokhoz másikat kéne írni.

szóval lehet töltögetni mind a 2-őt mert a hangban is volt több hiba igaz 1 pl. file sérülés miatt de már az is javított....

HD (976 Mega)
[link]

SOUND (300 Mega)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15661) Paladin1492 válasza #70339072 (#15660) üzenetére

Köszönjük szépen. :R

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15662) Tomdriver válasza Paladin1492 (#15661) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszönjük! :R
Most már váltok 1.19-ről én is. :)

(#15663) dokee78 válasza #70339072 (#15660) üzenetére


dokee78
félisten

Maximális tisztelet! :R

(#15664) dokee78 válasza dokee78 (#15663) üzenetére


dokee78
félisten

+
Mekkora állat vagyok.
Szombaton felraktam a Windows 10-et és nem másoltam ki a mentésem! :W
Igaz még,mindig nem csinál saját mentést a játék?
Pl bejelentkezek a WoT-ba és vissza tölti? :F

(#15665) Milka 78 válasza #70339072 (#15660) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

dokee78 : Level 44 és a Brutál pénzes (tetszőlegesen átírhatod az összeget,de van pár más mod is) mod-dal 4 perc alatt csinálsz olyan mentést amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#15666) dokee78 válasza Milka 78 (#15665) üzenetére


dokee78
félisten

Arról tudok,de az nem az én belefektetett időm és munkám.
Barom vagyok,eddig mindig eszembe volt kimenteni.

(#15667) rocket válasza dokee78 (#15666) üzenetére


rocket
nagyúr

Nezd meg valami data recovery programmal a vinyot, hatha nem irt meg uj adatot oda ahol a mentesed volt, es akkor visszanyerheto.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15668) Milka 78 válasza dokee78 (#15666) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem pl. törölnöm kellett a mentésemet amit évek óta használtam,mert hibásan működött,mod-tól függetlenül (hülyén hangzik de dobta az errorokat alap térképen).
2 évet nem kezdek a 0-ból újra.38-as szinten voltam teli garázzsal.Most 45-ös szint 1 garázs 2 kamion,60000€.Így is van mit épitgetnem újra.

Egérke : Fagyunk vagy nem fagyunk?Nálam eddig okés,de nagon az elején vagyok...

(#15669) Vakegérke válasza Milka 78 (#15668) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most megyek a lengyelekhez, eddig nem jutottam túl messzire. Az előmenetelt sem osztogatja bő kézzel az EAA, mit mondjak, nem ehhez vagyok szokva. Fagyi még nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15670) Milka 78 válasza Vakegérke (#15669) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csinálj egy próba profilt,cheat és mehet a menet.Nálam van 4 ilyen 0km-es profil lementve.Csak másolok/törlök.

(#15671) Vakegérke válasza Milka 78 (#15670) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szeretek "kínlódni", nem veszek igénybe "mankót". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15672) rocket


rocket
nagyúr

Brazil map mukodik TSM-el?
Nem irnak semmit az infoban.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15673) Paladin1492 válasza rocket (#15672) üzenetére

Nem. Új profil kell.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15674) rocket válasza Paladin1492 (#15673) üzenetére


rocket
nagyúr

Koszi, annyi map van mar nehez kiigazodni :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15675) Vakegérke válasza Milka 78 (#15668) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most fagytam. Jönköping-Uppsala, 140 kilométerrel a célállomás előtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15676) Milka 78 válasza Vakegérke (#15675) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ilyenkor jó kérdés,hogy mitől lehet.Egryenként ki kell venni a map-eket és újra elbandlizni odáig minden egyes alakalommal.Nem egyszerű.

Emberek ezt láttátok már?Kenworth T908.Méltó ellenfele a Mack Titan-nak.Eddig csak fizetős mod-ként láttam,de most kiszivárgott. :)

[ Szerkesztve ]

(#15677) Paladin1492 válasza Milka 78 (#15676) üzenetére

Szomorú, hogy valaki nem bírt magával. S kiszivárogtatta.25$-dolcsim bánja.Pedig szívesen fizetek,igényesen elkészített modért.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15678) Milka 78 válasza Paladin1492 (#15677) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez egy ilyen világ,nem szép dolog lopni (mondjuk ne legyük álszentek az Ncore világában)...hozzáteszem 25 dodót nem fizetnék érte (ha már ez egy kamionos ár):N Jobban belegondolva DLC-től mindenestül az egész játék van nagyjából ennyibe. 4500 ropi a gold,3900 a Skandi (és ettől volt olcsóbb is).
25 dodoért már egy 6 szereplős flottát várnék el,gyári támogatással,hogy a kifizetett mod-jaim ne tudjanak elavulni,mert ugye 25 dodó az gyári ár.

[ Szerkesztve ]

(#15679) Paladin1492 válasza Milka 78 (#15678) üzenetére

Van támogatás.. Nem avul el.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15680) #70339072 válasza Paladin1492 (#15677) üzenetére


#70339072
törölt tag

76 megás vontató objectért nem szoktak fizetni.
ettől letérdel a gém.
már a 20 mega is sok, de azon a határon még el lehet táncolni. 76 mega ultra brutális csak a felső kategória képes vele talán megbírkozni, az én négymagos gtx 560-as gépemen volt alagut ahol beesett 15 FPS-re.
egy kalap szart se ér, szép is lehetne bár nem az de a játék élményét minuszolja rendesen, épp azt öli meg amit a brutál termel.
a gond az szét tudnám hackelni hiába cseszte szét a tulaj a fileok feljéceit, ahogyan a Westendét is meghavítottam mielőtt belett emelve, azonban akkora az object hogy ezt a 76 megás folyamatos warningot (a piros hibákról nem is beszélve mert van ám benne bőven) nem kívánnám beileszteni a többi most már Zsír közé mert értelmetlen és játszhatatlan lenne.

Úgy hogy ez nem ellenfele a mack titánnak hanem csak egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#15681) Milka 78 válasza #70339072 (#15680) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Van még egy K200-is ha érdekel,de az is ilyen nagy méretű :D
Minden esetre teszek velük egy kört,mert idáig módosítgattam a mociat/alvázat.Kíváncsi vagyok kinyírja e a gépem :K
Viszont az erroroknak nem örülök és itt el is jutunk a fizetős dolog bukásáig :U

[ Szerkesztve ]

(#15682) #70339072 válasza Milka 78 (#15681) üzenetére


#70339072
törölt tag

leszedtem én már az "összes" csöröst ami megérdemelt volna egy misét, a volvó VNL 780 is a sajnálatos majd 40 megás warningos objecten bukott el a beemelést illetően, a többi haverjával együtt.
azt esetleg érdemes megemlítenem a Brutálban fellelhető 4 csőrősből 2 szintén túlméretes object volt azonban a hosszú munka meghozta a gyümölcsét és sikerült lefaragni őket akkorára hogy a sárga warningok sikeresen meg is szűntek. ez játszható 30 mega körüli objectekkel de nem 40 vagy 76 megásakkal. sajnos nincs több amit érdemesnek tartanék egy feljavításra, illetve ez is az lett volna, ha nem ekkora, és nem így zabálja az FPS-t.
A Westend Star pl a 13 megabyte-jával azt hittem azért levédett mert jó az object mérete a gyáriakkal is vetekszik, ezért nem is értem ezt a 76 megás szart, mit kell ezen védeni ? :)
ugyebár a game mai világában még mindig megy a kevesebb polygon-ból még is jobban néz ki harc, az SCS is nyűvi rendesen lásd a gyári object méreteket, ha ők is odab@....volna ekkora objecteket el sem lehetett volna adni nem hogy még játszani is vele a nagy tömegek számára akiket ugyebár szintén ki kell szolgálni, mert nem a milliomos top gépesektől beszedett pár eladásból termelődik a profit, hanem bizony az alsóbb szinteken ahol milliókat el lehet adni ha valami játszható is nem csak pár darabot.

[ Szerkesztve ]

(#15683) Milka 78 válasza #70339072 (#15682) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Basszus pedig pont a Volvo VNL 670/780 T880-at próbáltam volna ajánlani...Scania T RJL szintén veszett fejsze?Nem nézegettem a gamelog-ot,de nem éreztem lassúnak a gépen (igaz az enyémen egy deka króm sem volt).Mondjuk az baromi "kiterjedt" mod.A sz@rtól a cirkáló rakétáig mindent rá lehet aggatni.
Isten igazából szeretem az amcsi kamionokat,most pont ezekkel nyomulok,de a Scania/Volvo csőröse amire dobban a szívem.

[ Szerkesztve ]

(#15684) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Houston, van egy kis probléma! :DDD

"Where is Jessica Hyde?"

(#15685) Bunken válasza #70339072 (#15461) üzenetére


Bunken
tag

Nos próbálgattam a mod-ot és nálam azért megcsapja az FPS-t. A mod nélkül játék közben stabil 40 FPS-em van de a mod-dal ha felkapcsolom a lámpát leesik az FPS-em 22-28 közé.

Lehet, hogy a gépem nem bírja, maximum megleszek nélküle, pedig kátványban sokat dob a játékon szerintem.

(#15686) #70339072 válasza Bunken (#15685) üzenetére


#70339072
törölt tag

Jogos,,, nekem erős a gépem és nem vettem észre.
a brutálba nem is emeltem be mert a tesztelés közben másoknál kiderült hogy valóban zabál, sőt! a gyengébb gépeseket gyilkolja szó szerint.
Látványnak látvány de sajna hanyagolandó mert nem ér annyit.

[ Szerkesztve ]

(#15687) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Stewen!
Ha slot-ot akarok váltani a kamion dealernél akkor a def\vehicle\truck_dealer illetve def\vehicle\truck_dealer_uk mappákon belül kell átírnom példának okáért a "iveco"-ra a mappát és a mappán belül a :
"vehicle: .tdealer.iveco_0" átírnom?
Teszem azt az egyik csőrös Volvót mondjuk Renault 1-es slotra akarnám rakni akkor az IVECO mappát átnevezem Renaultra majd ebben a mappában a fent említett sort átírom "vehicle: .tdealer.renault_1"-re?
Értelem szerűen ha csak slottot akarok váltani akkor csa az utolsó számot módosítom?

[ Szerkesztve ]

(#15688) #70339072 válasza Milka 78 (#15687) üzenetére


#70339072
törölt tag

Iveco 0-ra ne írj semmit mert az már foglalt a brutálban az egyik csőrősre... :))

Nos a dealer fileoknál két dologra kell figyelni, ha a file neve pl : daf_0.sii akkor az első sorának is ezt a nevet kell tartalmaznia különben nem fog működni.

vehicle: .tdealer.daf_0
{

és magától érthetődően ugyebár a "DAF" alkönyvárról beszélünk, amiben nem lehet se iveco, se volvó, etc...

(#15689) dokee78


dokee78
félisten

Hol találom Windows 10 alatt a mod mappát?
Mert ott nincs,ahol a Windows 7 alatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#15690) Vakegérke válasza dokee78 (#15689) üzenetére


Vakegérke
veterán

Keress rá a news.sii fájlra, az odavisz. Én legalábbis így csinálnám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15691) dokee78 válasza Vakegérke (#15690) üzenetére


dokee78
félisten

One Driveba. :R
Legalább szinkronizálja.

(#15692) Milka 78 válasza #70339072 (#15688) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pont ezért kérdeztem,mert a Brutál mellé akarom rakni más kamiont :K
Akkor holnap nekiesek és elmélyedek a témába :R

Dokee&Egérke : Win10 alatt van valamilyen változás teljesítményben?

[ Szerkesztve ]

(#15693) Vakegérke válasza Milka 78 (#15692) üzenetére


Vakegérke
veterán

Win7-esem van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15694) #70339072 válasza Milka 78 (#15692) üzenetére


#70339072
törölt tag

ugye minden kereskedőnél 0-7 ig van a számozás a vontatókat illetően
egyet kivéve a mercedest mert az 0-10-ig.

a többi magától értetődik a minta is adott, ott van a brutálban.

ettől nagyobb elmélyedésre pedig nincs szükség...

(#15695) Paladin1492

TruckSimMap 6.1 for patch 1.21.x
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15696) Vakegérke válasza Paladin1492 (#15695) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már úgy kellett, mint egy falat kenyér. Köszönjük szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15697) Paladin1492 válasza Vakegérke (#15696) üzenetére

Szívesen. :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15698) dokee78 válasza Milka 78 (#15692) üzenetére


dokee78
félisten

Játékok többsége Win10 alatt több FPS-t hoz és jobban fut.
Ezt még nem próbáltam igazán,mert ideges lettem,hogy nem mentettem ki a profilom.

(#15699) Milka 78 válasza dokee78 (#15698) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Lassan nekem is váltanom kell :K

(#15700) rocket


rocket
nagyúr

Letezik valami mukodo teleport mod a varosok kozott?
Rengeteg szallitmany van a trailer packban, amit elvallalnak, de nagy ritan amikor feltunnek, akkor olyan helyen ahova nem lehet odaerni idoben.

Esetleg olyan mod amivel lehet trailert valasztani.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.