Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) csaba17 válasza csaba17 (#16100) üzenetére


csaba17
senior tag

szerk: meg is van a skandi dlc, adnak mellé egy viking legends festés dlc-t is.

(#16102) Vakegérke válasza csaba17 (#16101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük az információt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16103) _stick_ válasza _stick_ (#16097) üzenetére


_stick_
őstag

Hosszú idő óta újra előszedtem a játékot, tegnap kezdtem a multival, de hamar meguntam, hogy egyedül vezetgetek órákig az autópályákon. Szóval vissza a single-be.
Tudok ajánlani pár modot, ami ad a játékélményhez? TSM fent van, az alap. Illetve a jazzycat féle Trailer és Railway cargo pack van fent.

(#16104) elektrotank válasza _stick_ (#16103) üzenetére


elektrotank
tag

Esetleg egy teljesen új map? pl. Hungary? Nálam fent van, én is untam már az autópályákat... mindenesetre találkoztam már olyan buggal, hogy bármerre kanyarodtam, mintha csúszott volna a kamionom... előre. Mintha jégen mentem volna. Le kellett mondanom a fuvart és újat kezdenem, mondjuk azóta nem történt ilyen, lehetséges egyedi eset volt.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16105) _stick_ válasza elektrotank (#16104) üzenetére


_stick_
őstag

Magyar pályával az a bajom, hogyha jól tudom, új profilt kell kezdeni.
Jó nekem a TSM, lehet kicsit felpimpelem a játékot AI traffic textúrákkal.
Jól sikerült kamion modok vannak? Nekem mindig sikerült melléfognom és visszatértem az alap kamionokhoz.
Kicsit nehezen igazodok el a modok között, kár hogy itt nem lehet letöltések száma vagy rating szerint sorrendbe rakni.

[ Szerkesztve ]

(#16106) ledgeri válasza _stick_ (#16103) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha Szerver csúcson mész fel. és maradsz nyugaton, vagy északon (skandiban) akkor biztos, hogy találkozol emberkékkel elég sűrűn

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16107) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#16077) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A brazil mapon brutal nélkül is fagyott a game.. az ilyen kókány bt mapokat kivettem mint a brazil meg az indonéz.. most stabil brutállal. A rus map nagyon kidolgozott remélem legalább ilyen lesz az amerikai truck simulator.

(#16108) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#16107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az indonéz nem fagy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16109) _stick_


_stick_
őstag

Letöltöttem egy Scania T-t, viszont nagyon gyenge a legerősebb motorja is.
Van megoldás arra, hogy MOD nélkül átírjam a motor teljesítményét?

(#16110) Tomdriver válasza _stick_ (#16109) üzenetére


Tomdriver
őstag

Megnyitod a scs fájlt, aztán def/vehicle/truck/engine, majd ott a torque értéket átírod. 1000LE=5000 torque érték az itt elfogadott.

(#16111) _stick_ válasza Tomdriver (#16110) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi, scs-t mivel tudom megnyitni?

(#16112) #70339072 válasza _stick_ (#16109) üzenetére


#70339072
törölt tag

mod nélkül nincs.
a gyári scs file ugyan is védett, azaz ha a base.scs kicsomagolása után belenyúlsz és megpróbálod visszacsomagolni base.scs-nek, nem fog menni a game dobhatod is ki a kukába.

érdekes fejléce is van a gyári base.scs file-nak látszik hogy szerkeztett nem a szokványos zippelt vagy rar-os átnevezett scs file.

marad a módosítgatás kókányolás mod-ozgatás :)

...sajnos hálaistennek...

:K

ui: de lehet valamit benéztem mert úgy értettem mod nélkül akarsz a gyári beállításokon alakítani.. mea kulpa.

[ Szerkesztve ]

(#16113) Tomdriver válasza _stick_ (#16111) üzenetére


Tomdriver
őstag

Total comanderrel nevezd át .zip kiterjesztésre (rámész-jobb egérklikk-átnevez) és zip fájlként meg tudod nyitni.

(#16114) Milka 78 válasza _stick_ (#16109) üzenetére


Milka 78
nagyúr

730le a legerősebb moci,csak nem mindegyik hűtőmaszkal jön elő.Amúgy valóban pofon egyszerű átírni a mocikat :K

(#16115) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szép estét!

Nemrég kezdtem el játszani, inkább csak kikapcsolódás gyanánt. :) Szóval gondoltam beköszönök ide! :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#16116) rocket


rocket
nagyúr

"Kis" bug az Orosz terkepen, ki is lepett, pedig vegre lett volna egy 5030km-es csak szarazfoldi fuvar :(

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16117) rocket válasza rocket (#16116) üzenetére


rocket
nagyúr

Game logba ez kerult:
<ERROR> f:\build_bot\ssd_win_slave\final_build_ets2_121_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections/arrays/arrays_base_impl.h(491): ??A?$array_t@V?$vec_t@M$01@prism@@@prism@@QEAAAEAV?$vec_t@M$01@1@_K@Z: Index outside array boundaries.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16118) rocket válasza rocket (#16117) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem is az Orosz terkep, hanem a AI Traffic Pack by Jazzycat v3.2 okozta a hibat.
Valamiert visszatert a 2 fajlbol allo (base.scs es def.cs) , az 1 fajlos verzióra.
Van gond vele masoknal is.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16119) rocket


rocket
nagyúr

MSI Afterburner+Rivatuner Statistics Server 6.4.0-el mukodik ujra az OSD :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16120) _stick_ válasza Milka 78 (#16114) üzenetére


_stick_
őstag

Kösz srácok, sikerült. Tényleg egyszerű.
:R

(#16121) Vakegérke válasza #70339072 (#16112) üzenetére


Vakegérke
veterán

Újra raktam a gépet, új játékot kellett kezdenem. Meglepett, hogy 10.000.000.000 € a kezdőtőkém. Ez az új Brutal hozadéka?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16122) #70339072 válasza Vakegérke (#16121) üzenetére


#70339072
törölt tag

a brutál csak 121.500.000 csinál.
ezek szerint valami más módban is lehet elrejtett pénz-mahina ami nem brutálos.

(#16123) Vakegérke válasza #70339072 (#16122) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16124) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Én jövőhéten folytatom a játékot,mert nagy nehezen összeállt az új gépem (konkrétan nincs értelmes proci európában az alaplapomhoz,ha meg még is azért cumizni kell és csillagászati áron mennek :U ). Kíváncsi vagyok mit fog lépni,de belerúgok ha szaggatni fog! :DDD

(#16125) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#16124) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ennyi pénzből már lerakhattad volna a jogsit, meg egy kamiont is vehettél volna. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16126) rocket válasza Milka 78 (#16124) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem nincs gep a foldon amivel ne esne 60FPS ala, ehez legalabb 120fps atlag kene, raadasul sokszor boven 60+FPS melle is szep kis mikrostutter parosul. (lagalbbis nalam AMD-vel ezt csinalja)

Kaotikus a jatek teljesitmenye, semmi ok nelkul (nem valtoznak a terep viszonyok) egyszer csak a GPU utilizacio leesik tobb szazalekot, mikozben semmi mas komponens terhelese nem valtozik, tehat nem csap at hirtelen valami hardver komponens limitbe.

Szerintem az API, a DX9 driver, es a pocsekul optimalizalt engine osszesege adja problemakat.
A modok textura minosegenek ossze-visszasaga se segiti a kiegyensulyozott teljesitmenyt.

2 FRAPS meres, ebbol is latszik a kaosz :D


Tegnap a TSM mapon kidobott 3x ugyanott a jatek:

Szerencsere sikerult megkerulni, ne vesszen karba az ~5000 km-es szarazfoldi fuvar :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16127) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#16125) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jobb az mindenkinek,hogy a monitor mögé ülök csak :D

rocket : Majd kiderül,de pl AMD karikon máshogy viselkedik a játék.Azért durván van +30-40% craft ami jótékonyan fog hatni,de pl az sem mindegy milyen modot,használsz.Gyári kamion és a T20 között ég és föld,de map,forgalom minden befolyásol mindent.Az én beállításaimmal sanszos a 300% szaggatás mentesség,de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#16128) B.B.68 válasza rocket (#16058) üzenetére


B.B.68
újonc

Szia! Kérhetek a rus mapról egy linket? Köszi!!!

(#16129) rocket válasza B.B.68 (#16128) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
RusMap 1.5.2

Nagyon jo map, uthibak rohadt jok, dobaljak a kamiont rendesen :)
Tegnap valami fold utas reszre tevedtem tobbszor, patakon is at kellett menni, odavertem parszor a kamion es a szallitmany aljat, 8% es 6%-os serules lett mire atvergodtem :)

#16127:Az a baj, hogy en nem latok hardver limitre utalo jeleket sehol, mar az en gepemen se ami egy 4590/R9 280/8GB RAM/SSD 1080P minden max. 200% rendernel.
Tudom sok minden befolyasolja a teljesitmenyt, de amikor meg a kornyezet se valtozik es megis leesik a GPU kihasznaltsaga, akkor ott valami gubanc van.
Most, hogy mukodik ujra MSI Afterburner OSD, lattam jol, hogy semmi kornyezeti, ido, forgalom, stb. valtozas nem volt, GPU utilizacio megis elkezdett 88%-94% kozott ugralni, aztan par perc utan ujra 99% lett.

Kivancsi leszek az AMD szokasos "ajandeka"-e a microstutter, vagy ebben a jatekban NV-vel is csinalja, ha tudsz majd merjel egyet ugy ahogy irtam korabban :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16130) B.B.68 válasza rocket (#16129) üzenetére


B.B.68
újonc

Köszi rocket!!! :R megférnek a TSM 6.1.1. el?

(#16131) rocket válasza B.B.68 (#16130) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen, nalam elorebb van mint a TSM prioritasban.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16132) rocket válasza Vakegérke (#16121) üzenetére


rocket
nagyúr

Miert nem mented le a profilt ujra telepites elott, es akkor nem kell elorol kezdened.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16133) Vakegérke válasza rocket (#16132) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eső után köpönyeg effektus. Hát persze, hogy utólag eszembe jutott, hogy menteni kellett volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16134) Tomdriver válasza rocket (#16132) üzenetére


Tomdriver
őstag

Tényleg, én is rövidesen újratelepítem a wint, az 1,21 modot használom most, akkor értelemszerűen az 1,21-es könyvtár amit mentenem kell?

[ Szerkesztve ]

(#16135) rocket válasza Tomdriver (#16134) üzenetére


rocket
nagyúr

Az a backup mentes, akkor csinal ilyet automatikusan amikor jon valami update, es a telepitese elott elmenti csinal egy backupot az aktualis mentesrol.
Profiles az aktualis.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16136) B.B.68 válasza rocket (#16131) üzenetére


B.B.68
újonc

:R Köszi már teszteltem mükszik mind a három. :C

(#16137) rocket


rocket
nagyúr

Most malmozos kedveben volt a GPU, MSI Afterburner log, kb. 15perces jatek alatt:

VRAM-bol, memoriabol nem fut ki.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16138) dokee78


dokee78
félisten

Kaphatok linket a legfrissebb Brutalhoz és tartozékaihoz?
No Damage az ritkán változik?
Abból jó az ami az ETS2-n van?

Megint elfelejtettem kimenteni a profilom. :W

rocket Rushmapból mind az 5 file kell?

[ Szerkesztve ]

(#16139) dokee78


dokee78
félisten

Most jön lefelé egy frissítés!
15,6 MB talán ez a Gumi DLC?

[ Szerkesztve ]

(#16140) rocket válasza dokee78 (#16139) üzenetére


rocket
nagyúr

Remelem nem a modokat osszecseszo 1.22.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16141) #70339072 válasza dokee78 (#16139) üzenetére


#70339072
törölt tag

csak egy sima 1.21.1.4s
az 1.22 publik bétának sincs se híre, se hamva.

(#16142) rocket válasza #70339072 (#16141) üzenetére


rocket
nagyúr

Ops, dupla lett.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16143) rocket válasza #70339072 (#16141) üzenetére


rocket
nagyúr

Az jo hir, egyelore nem kell akkor a modokkal vacakolni :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16144) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Régi ets2 motoros vagyok, de nem a multiban. Láttam eléggé pörög ez a topic, gondoltam bepórbálkozom. Van itt olyan aki aktívan tolja a multit és tudna abban segíteni, hogyan kell csatlakozni vagy készíteni saját céget? Nyilván ez más mint a single résznél és haverokkal most szeretnénk közösben csapatni.

Maga a multi megy pöpecül, csak lehet én vagyok vak, ezt nem vágom hol és hogyan lehet saját céget csinálni. Köszönöm előre is a segítséget!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#16145) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Köszi, közben minden kérdésre választ kaptam-kerestem-találtam!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#16146) #70339072


#70339072
törölt tag

Akik tesztelik nos a privis linken érdemes lenne lehúzni a most feltöltött 1.22 béta brutált mert nagyon érdekelne sikeresen lehetett e még növelni az fps gyorsulását.
ha minden igaz sikerült megoldani a lámpa felkapcsolásnál az FPS leesését de érdekelne gyengébb gépeken hogy muzsikál mert nálam amúgy se sokat esett az fps a lámpa felkapcsra.

szóval várom az eredményeket ha van akinek lenne kedve tesztelni.

(#16147) dokee78 válasza Brian_GT (#16145) üzenetére


dokee78
félisten

Játékban nem tudsz céget létre hozni,de van valami virtuális lehetőség azt tudom.

(#16148) ooszi válasza #70339072 (#16146) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia nekem küldhetsz linket mert gyengus gépem van, és le tudom tesztelni az FPS-t

BY ooszi

(#16149) #70339072 válasza ooszi (#16148) üzenetére


#70339072
törölt tag

Ok...

nos előtte a réginél alaposan térképezd fel azt hogy mennyi volt ha fel és mennyi ha lekapcsolt lámpával mentél légy szíves.

1-2 fps gyorsulás is érdekelne, de én most durva FPS javulást várnék csak az én gépem meg pont nem az a fajta ahol ez annyira számított idáig is.

(#16150) dokee78 válasza ooszi (#16148) üzenetére


dokee78
félisten

Mi az a gyengusz gép?
Enyémnél biztos nem gyengébb. :(

Jöhet nekem is,vagy a tegnapi privis linkről lejön?

Stewen1967 Nekem eddig sem volt gond lámpa kapcsolásnál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.