Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16251) Vakegérke válasza B.B.68 (#16250) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fenti sorban rá tudsz kattintani a piros pöttyökre, és egyesével le tudsz szedni mindent, vagy másra cserélni. Netán eltávolíthatod az egész Lightbar Plus-t, és kezdheted elölről a tetőkiegészítő felszerelését.
Avagy a Lightbar Plus eleve tartalmazza a villogót? Ha igen, akkor tartok tőle, hogy nem tudod kiszedni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16252) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hácsókolom, aki a Korea-Island-Indonézia térképet csinálta, az inkább mással szerzett volna magának örömöt.

Indonéziában gyanús lett, hogy oldalaznak, tántorognak az autók, csak az enyém stabil. Koreában meg murvás az út tele kanyarokkal, ami önmagában nem baj, de sziklák vannak az úton, amiken a többiek lazán átmennek, nekem viszont ki kell kerülni. Ez sem lenne gond, de van olyan szakasz, ahol centizni kell, mert a másik oldalon szakadék van. Ráadásul poén, hogy fent egy általam autópályának vélt sziluett látható.
Megszabadultam tőle, visszaraktam a szóló indonéz map-et, azzal legalább nincs gond.

Leszedtem a kínait, 11 fájl van benne. Kipróbálásra vár.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16253) Milka 78 válasza Vakegérke (#16252) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az előző Kinai baromi alfa volt.Értsd,hogy a kereszteződés egy felhőkarcolóba folytatódott (vagy a láthatatlan semmibe)amiből jöttek a kocsik :DDD Az .lt-n linkeltem is egy gyönyörű fotót.
Ez milyen egyesített map?

[ Szerkesztve ]

(#16254) Vakegérke válasza Milka 78 (#16253) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erről van szó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16255) Milka 78 válasza Vakegérke (#16254) üzenetére


Milka 78
nagyúr

De ez csak Kína nem?Ennek az elődjét próbáltam,de az csak Kína egy részét tartalmazta.

(#16256) Vakegérke válasza Milka 78 (#16255) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínű, hogy csak Kína, még nem próbáltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16257) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!

Mi a helyzet a Hungary mappal?
Valamiképpen lehet használni?

(#16258) rocket válasza xrvman (#16257) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Kulon profil kell hozza, nem kompatibilis a tobbi map moddal.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16259) B.B.68 válasza Vakegérke (#16251) üzenetére


B.B.68
újonc

Szia! Igen tartalmazza a villogót.

Hűtőrácsot szeretném átszinezni,csak nem tudom mit keressek. Azt tudom hol,csak nem tudom mi a neve.Valaki légyszi!!!

[ Szerkesztve ]

(#16260) orwi


orwi
tag

Sziasztok.
Még új vagyok, 2 hete kezdtem a játékot a 4 szinten tartok. A segítségeteket szeretném kérni! Nekem a 1.21. 1.2 van meg. Honnan tudnám letölteni hozzá a magyar mapsot, az africait, az olaszt, a spanyolt meg a többit ami működne is?
Köszi a segítséget!!

(#16261) Bunken válasza orwi (#16260) üzenetére


Bunken
tag

Ezen az oldalon nagyon sok kiegészítőt találsz. Viszont a Magyar map nem működik a többivel! A TSM map tartalmazza a többit amit szeretnél.

De bővebb infót majd adnak a többiek akik jártasabbak a map-os dolgokban, én az alapot használom a Going East DLC-vel.

(#16262) orwi válasza Bunken (#16261) üzenetére


orwi
tag

Köszi :)

(#16263) erix31


erix31
csendes tag

Naaaa... Mi van máááá... Uraim.... Az rendben van, hogy idő hiányában csak hétvégén tudok érdemleges, hosszú fuvarokat vinni, na de a többiek, a "fiatalok" ??? Jaaa, mindenki dógozik, vagy a karácsonyra nézelődik... Én az elsőnél tartok... még...
Stewen1967!
A privat letöltő oldalad nem működik, de máshonnan sem szedtem le régebbi brutal-t sehonnan, a 10-méterre világító verziót használtam tegnap is, talán ma délután is megyek vele egy kicsit.
Nos ennyi történt a héten, nálam.

[ Szerkesztve ]

(#16264) #70339072 válasza erix31 (#16263) üzenetére


#70339072
törölt tag

akkor lesz újabb tesztelni való, ha kijött az 1.22 publikus béta és átírom hozzá a brutált..
addig játsz :)
én is most pihentetem a dolgot, ebben a formájában amiben most van elő van készítve az 1.22-re csak, de a világítás marad a gyári.

(#16265) Milka 78 válasza #70339072 (#16264) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Gyűjts erőt,mert ez a félnótás banda tuti megkavarja az egész játékot :W

(#16266) #70339072 válasza Milka 78 (#16265) üzenetére


#70339072
törölt tag

nem erő kell hozzá hanem türelem és rengeteg idő.
remélhetőleg lesz idő bár már csak 2 nap szabim maradt.
persze ha a terrorizmus ide is betör valszeg lesz túlórázni való is mert a legfelső bíróságon dolgozom.
:K

de reméljük a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

(#16267) Xmodule válasza #70339072 (#16266) üzenetére


Xmodule
őstag

Nagyon beteg ez a GIF már vagy 10perce ezt nézem. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16268) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Van itt valaki, aki 144 Hz-es GSync monitorral tolja ezt a jatekot?
Az fps-el nincs gond, mindent maxra tolva 90-144 menet kozben, de hiaba folyamatos a kep, megis olyan erzesem van, mintha valami probalna visszafogni es neha a mozgas olyan eroltetettnek tunik...
Vagy ez es az alkalmankenti megakadas is a jatek hibaja?

i5 6600k+GTX 980+Acer xb240ha a konfigb a legfrisebb Nvidia driverrel es legfrisebb Windows 10 builddel.

[ Szerkesztve ]

(#16269) Milka 78 válasza Darth_Revan (#16268) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem vsync nélkül folyamatos a mikrolagg (éles kanyarokban látszik a legjobban)az időszakos rántás meg a játék sajátja (auto mentés,objektum betöltés).AMD-n ez rángatózásba ment át.
Szerintem te vagy az egyetlen G-Sync-es,de a mondandódból kiindulva hiába rakok alá csúcs monitort akkoris érződik a reszelés.

[ Szerkesztve ]

(#16270) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Gyerekek, ennek a játéknak egy baja van, hogy egy sz@r a grafikai motor, ami van alatta. A trucks & trailers-nek a felújított motorja van benne. A legjobban optimalizált az scs-nek, szerintem a Scania játék. Az is hasonló motorral megy, mint a T&T de az STDS sokkal jobb grafikailag mint az ETS2.
Nálam legalább is, ugyan azokkal a beállításokkal sokkal finomabban fut a scania. Nincs erőgépem, de észrevettem a különbséget az stds javára.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16271) Paladin1492

Nagyon elmérgesedett a helyzet. Egyre durvább. Ezt olvassátok el.
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16272) #10234880 válasza Paladin1492 (#16271) üzenetére


#10234880
törölt tag

mégha értenék is belőle valamit,akkor az nagyon jólenne,.

(#16273) Peathee válasza #10234880 (#16272) üzenetére


Peathee
aktív tag

Meg főleg, hogy nekem be sem jön...

(#16274) Vakegérke válasza Peathee (#16273) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nem elérhető az oldal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16275) LamerGyuri válasza Vakegérke (#16274) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A linkelt tartalmat törölték; az oldal tökéletesen működik.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#16276) Vakegérke válasza LamerGyuri (#16275) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad van, én mondtam rosszul. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16277) Milka 78 válasza Paladin1492 (#16271) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azért ha már jelezted így fejből elmondhatnád a lényeget ;)

(#16278) orwi


orwi
tag

Hali. Segítség. Mit jelent a kormány lineralitása.
Nem tudom beállítani normálisan.
Valaki tud valami okosságot!!
Állandóan összetöröm a volvikát.

(#16279) csaba17 válasza orwi (#16278) üzenetére


csaba17
senior tag

a linearitásban azt tudod beállítani, hogy pl ha középen van akkor minden egyes kormányforduláshoz, fokhoz egységes érték tartozik a játékon belül is, szóval, ha pl középen van, akkor a kormány ütközése előtt is annyi fokot állít a játékban mint amennyit a legelején.
nekem pl le van húzva asszem teljesen, így a kisebb kormánymozdulatoknál is szépen lehet tartani mert effektív kicsit tekeri, csak a végén húzza rá erősebben.
tudom, ez így kicsit érthetetlen, másképp nem tudom leírni.
azt javaslom, hogy állítsd be a két végletre és nézd külső nézetből mennyit fordul a kerék, ha le van húzva akkor pl 20fok tekerés után a játékban lehet csak 10fok lesz amit fordít a keréken, ha meg áthúzod a másik oldalra és 20fokot tekersz a kormányon akkor lehet a játékban már másfelet tekert a sofőr.

[ Szerkesztve ]

(#16280) Paladin1492

Elnézést, most néztem be ide, s látom írjátok hogy az oldal nem elérhető.Én a Promods facebook oldalán olvastam, aztán a saját honlapjukon néztem meg. Ott is kin volt.Ráadásul mikor olvastam, előtte talán egy órája tették ki. A lényeg az volt, hogy már hónapok óta tárgyaltak a SCS-vel a lopások miatt. Valószínű hogy valaki, vagy valakik, anélkül teszik ki a netre a promods térképét hogy a letöltéshez regisztrálni keljen. Mindezt a SCS saját fórumán belül. Meg valamilyen hack miatt, ment a huzavona hogy vegyék le az oldalukról. A promonds hiába kérte őket. Leveleikre nem válaszolt a scs stb, stb. A végére odáig fajult a dolog, hogy a SCS kitiltotta a Promods-ot a fórumról, törölte őket onnan. A promods tájékoztatta a játékosokat, hogy a következő hónapokban, a saját fórumán hoz létre újabb almenüket, stb stb. Erre írtam én, hogy eldurvult a helyzet. De ezek után nem tudom, hogy ez igaz-e vagy fake volt az egész. Mert minden honnan eltünt. De hogy ha ezek igazak, akkor már érthető, a másik két térkép készítő lépése is. A cseh térképet készítők, például befejezték a publikus terjesztést. Már csak privát módon lehet leszedni, arra még nem jöttem rá, hogy hol kell jelentkezni a frissítésekre. Vagy lehet fizetőssé tették. A másik a MHA map készítője, jelezte pár hete hogy a SCS frissítési politikája miatt, hozzá állása miatt, évente csak egyszer vagy kétszer lesz új térkép. frissíteni fogja az éppen aktuális verzióra, átkonvertálja de új városok nem lesznek benne.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16281) Milka 78 válasza Paladin1492 (#16280) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na erről beszéltem.Egyszerűen vérlázító a hozzáállásuk.Mondjuk én ős TSM-es vagyok,olyan nagyon nem érint a hír,de kíváncsi vagyok,hogy velük vagy a multisokkal mikor rúgják össze a port. :U

(#16282) orwi válasza csaba17 (#16279) üzenetére


orwi
tag

Köszi :)

(#16283) orwi


orwi
tag

A TSM Maphoz is új profil kell??

(#16284) Dananto válasza Milka 78 (#16281) üzenetére


Dananto
csendes tag

Akkor kb vége is az ets2- nek, mert ha nem lesz normál map mod, akkor a játék egy rakás unalom lesz.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16285) Bunken válasza orwi (#16283) üzenetére


Bunken
tag

Igen! Minden map-hoz külön profil kell!

(#16286) rocket válasza Bunken (#16285) üzenetére


rocket
nagyúr

TSM maphoz nem kell uj profil.

A nevesebb mapok kozul a Hungary map amihez kulon profil kell.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16287) Bunken


Bunken
tag

Srácok!

Azt meg tudja nekem mondani valaki, hogy ha felveszek egy 40 tonnás vagy nehezebb pótot akkor a kamion eleje miért süllyed le, miért nem a hátulja? Nekem az lenne a logikus, hogy a hátulja ülne meg ilyen súly mellett nem az eleje.
A kamion amit hajtok: SCANIA R 4x2, és a játék verziószáma: 1.21.1.4s.

(#16288) orwi


orwi
tag

Ha törlöm a mentéseim meg az összes módot, és úgy rakom fel a hungary map és a Tsm mappot szerintetek működni fog??

(#16289) Vakegérke válasza orwi (#16288) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bocs, dupla lett.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16290) Vakegérke válasza orwi (#16288) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kettő együtt nem működik. A jelenlegi profilt nem kell törölnöd, hanem csinálsz egy újat, ha akarsz. Szóval olyan lesz, mintha többen játszanátok más-más profillal. Indítás után azzal kezdesz, amelyikkel akarsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16291) orwi


orwi
tag

Hol lehet szerezni olyan alvázat ahol a második tengely is kormányzott??

(#16292) Brian_GT válasza orwi (#16291) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az alváz pontos számszorzóját..vagyis, hogy hányszor x hányszor / kerék mi az fejből nem megy, de ha egyre gondolunk, akkor bemész egy szervizbe..piros kulcs a térképen...és ott a fenti menüpontokból kikeresed az alváz képét...2. azt hiszem...és ha elég magas a szinted már a játékban, látni fogod az összes elérhető alváztípusokat. Ott tudsz válogatni jópár közül..közte lesz olyan, aminél rásegít kicsit a középső kerekek fordulása is. Deee olyan nagymértékű javulásra ne számíts...legalábbis nálam nem volt ilyen...én maradtam 4x2-n...moddal lehet jobb, de én multizom, oda meg nem moddolok.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#16293) #10234880


#10234880
törölt tag

1.22-es public beta steamen. ami 507,7mb

(#16294) Vakegérke válasza #10234880 (#16293) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)
Mondjuk nálam le van tiltva a beta, és offline játszom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16295) #10234880 válasza Vakegérke (#16294) üzenetére


#10234880
törölt tag

Nincs mit. de gondoltam aki meggondolja magát,akkor az tudjon róla, hogy már lehet próbálgatni

(#16296) Vakegérke válasza #10234880 (#16295) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp a segítőkészségedet köszöntem meg. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16297) Sleek válasza Milka 78 (#16281) üzenetére


Sleek
senior tag

Én azt látom ,hogy megvetetik a játékot de sok új dolgot nem tesznek bele... pl egy másik játékhoz képest.
Tény van azért fejlődés de ha mindenkivel összevesznek akkor kb semmi nem lesz.
Nem vagyok nagy játékos de pl egy assetto corsahoz képest semmit nem fejlődik ez a játék.
Azt az AS-t is 8ezer ft ért vettem.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#16298) #10234880 válasza Vakegérke (#16296) üzenetére


#10234880
törölt tag

jól olvastam :))

(#16299) dokee78


dokee78
félisten

Steamen akciós a játék és a DLC-k!

(#16300) #70339072


#70339072
törölt tag

Ezt az ets2-t egyre jobban elcseszi az scs.

gratula..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.