Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) #70339072 válasza dokee78 (#16150) üzenetére


#70339072
törölt tag

a link ua, a tartalom meg új.

(#16152) dokee78 válasza #70339072 (#16151) üzenetére


dokee78
félisten

:R

[ Szerkesztve ]

(#16153) B.B.68


B.B.68
újonc

Üdv mindenkinek! hol találok renault kereskedőt Hungary mapon?

(#16154) Out válasza _stick_ (#16103) üzenetére


Out
addikt

Én pont az Egyszemélyes móddal vagyok így, hogy baromi unalmas számomra, viszont a Többjátékos módot nagyon tudom élvezni, főleg a sok idióta török és orosz miatt :D

csaba17 : Köszi az infót, az nagyon jó ár érte :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16155) #70339072


#70339072
törölt tag

sajnos befutottak az első teszteredmények és gyengébb gépeken is a hatás elenyésző.
megmondom őszintén ez a lámpa fel és lekapcsolás nálam a régi brutálba 2 fps-t számított az újban meg 1-et azt gondoltam gyengébb gépeken ez majd lesz 4-5 fps de fenéket ott is alig észrevehető a változás

sorry.

talán majd legközelebb, vissza rakom a régi világításokat.

(#16156) #10234880 válasza #70339072 (#16155) üzenetére


#10234880
törölt tag

megvárhatnád, más eredményét is :F

(#16157) #70339072 válasza #10234880 (#16156) üzenetére


#70339072
törölt tag

megvártam...

(#16158) Out válasza Out (#16154) üzenetére


Out
addikt

Az egri Tesco-ban nincs egy darab ETS2 Scandinavia DLC sem :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16159) csaba17 válasza Out (#16154) üzenetére


csaba17
senior tag

nincs mit.
szerintem is jó ár érte, mégse 14€ mint steam-en :)

(#16158) Out

nekem valamelyik budapesti tescoban vette meg haver.

[ Szerkesztve ]

(#16160) macy válasza Out (#16158) üzenetére


macy
addikt

Az egri Tesco elég forgalmas hely, lehet elvitték már. Haver ma nézi meg a karcagiban, ott dolgozik.

(#16161) erix31 válasza #70339072 (#16155) üzenetére


erix31
csendes tag

Stewen1967!
Mindig lemaradok mindenről, ez a munkahely átka. Nos 10.-én este 6-kor letöltött brutal, talán még gyorsult is egy picit. Nálam napfelkelte, naplemente környékén szokott szaggatni, meg alagútban, de ott mindig. Nos napnyugta környékén érzésre talán ( :F ) nem szaggatott be annyira, mint ezelőtt, viszont a lámpáim a tompított meg a reflektor az orrom elé világít. Ez nem jó így. Ha ez a változás, aakor szerintem nem éri meg gyorsulás.
Thomas

(#16162) #70339072 válasza erix31 (#16161) üzenetére


#70339072
törölt tag

jól látod én is így döntöttem 1 fps nem éri meg a gyári jobb tompított lecserélését.
itthon már vissza van rakva a régi.
majd tolom fel.

(#16163) rocket válasza #70339072 (#16162) üzenetére


rocket
nagyúr

Teljesitmeny csokkenes az mar a parkololampak es a muszerfal vilagitas felkapcsolasanal tortenik, vilagitas, es fenyszoro felkapcsolas mar minimalisan csokkenti.

Csinaltam par kepet amin nagyon jol latszik, raadasul jo nagy teljesitmeny csokkenessel jar: (sorrendben: kikapcsolva, muszerfal es parkololampak bekacspolva, normal vilagitas bekapcsolva, fenyszorok bekapcsolva)
Ejszaka:

Nappal:

Menet kozben ejszaka:

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16164) #10234880 válasza rocket (#16163) üzenetére


#10234880
törölt tag

milyen géped van,hogy majd 100fps-ed van?? :Y max 60 van nem?

(#16165) Brian_GT válasza #10234880 (#16164) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az max ha v-syncet bekapcsolja...egyébként annyi amennyit a gép ki tud préselni magából!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#16166) ToMy_


ToMy_
tag

Sziasztok,
melyik real companies kiegészítőt ajánlanátok? Nincs semmilyen DLC-m, és a TSM aktuális változatát használom.
Köszi!

(#16167) Tomdriver válasza ToMy_ (#16166) üzenetére


Tomdriver
őstag

Szia,
ahogy látom ezt a most megjelentet is dícsérik, én inkább csak heavy cargo packet használok az extrém súlyok és méretek miatt.
Ha egyáltalán erre gondoltál...

(#16168) #70339072 válasza rocket (#16163) üzenetére


#70339072
törölt tag

köszi ezt az alapos részletezést de nekem nincsenek ekkora különbségek.
Igaz én a gyári alap vackokat hanyagolom ugyan és csak a westendstarral nyomom, de őszintén szolva az alap vackok nem is érdekelnek, ki nem szarja le ? :)
azokat majd foltozgassa az scs...

szóval westendel pl este lápmák és műszerfal bekapcsolás nélkül:

Majd bekapcsolva a műszerfalakat és a lámpákat:

Szóval ez a gond ....
az alap vontatókat nem állok neki átdolgozni...

a fénybuhera meg 1 fps-t nem ér meg sajna, és jobb is a gyári.

FPS gyorsításra meg más ötletem egyenlőre nincs.

[ Szerkesztve ]

(#16169) ToMy_ válasza Tomdriver (#16167) üzenetére


ToMy_
tag

Igazából olyanra gondoltam, ami a megjelenő fuvarok jellemzőit (fuvarkiíró cég neve és kinézete, fuvar jellege, trailer kinézete) alakítja valósra.

(#16170) Tomdriver válasza ToMy_ (#16169) üzenetére


Tomdriver
őstag

Bocs, akkor nem jól értettem.

Itt nézz körül, emlékeim szerint találkoztam ilyennel, de még a régebbi patchekhez.

(#16171) erix31 válasza #70339072 (#16168) üzenetére


erix31
csendes tag

őszintén szolva az alap vackok nem is érdekelnek, ki nem szarja le ?

Naaaaa... az én kis hófehér 105-ös, 460-as DAF-omra ilyet mondani... :O

le akartam tölteni a visszaalakított brutal-t, de megint " eltünt a szerver"... :W

(#16172) mdani01 válasza erix31 (#16171) üzenetére


mdani01
aktív tag

Én csak azokkal járok, ezek az amerikai dogok nem ide valok..

Pete389-el jartam jol ment, huzott nagyon de nem ilyen utakra való akkor se.

iPhone 6S SpaceGray

(#16173) #70339072 válasza erix31 (#16171) üzenetére


#70339072
törölt tag

Megmondom őszintén kicsit bevok rágva már,,, szétcsesztették a topikomat a lefikázó anti csőrös ligások azaz sztem az scs zsoldosai az ets2.lt-n, viszont elmerülve a gyári vackokban egyre több olyan dolog került előttem a felszínre ami azt mutatta meg mennyire nem kidolgozott hanem csak egy összedobot szimről beszélünk még az 1.21-es patch után is.

Komolyan mondom a moder tesók sokkal jobban kidolgozott és dizájnos belsőket alkotnak felsem sorolom a többit mint a drágalátos és nagyra becsült megálmodó. arról meg szintén nem is beszélve hogy leszarják a kisebb hardwereseket és csak a top-os gépeket célozzák, azaz jött már ki olyan patch amiben az én megoldásomat alkalmazták fps nyerésre ahelyett hogy átdolgozták volna a te kedves kis daf-odat is és a többit is redukálták volna kevesebb több alapon FPS kinyerésre mert ott nagyot lehetne alkotni.

ettől függetlenül megint találtam egy paramétert és pont a világitások között ami nem kevésbé zabálta az fps-t és semmi sem látszott belőle. Olyankor volt ennek látszata amikor AI közeledett bizony estek az fps-ek rendesen... nos a majdani 1.22 mostani tesztelése nekem azt mutatja hogy bizony ha AI megy el melletted vagy jön szembe még az FPS sem fog úgy leesni mint eddig.

ezek azok a bosszantó dolgok amiket apránként mikor felderít az ember rájön arra mekkora egy összedobott szar csak ez az egész ets2.

[ Szerkesztve ]

(#16174) Dananto


Dananto
csendes tag

fasza kis map, 3 in 1 (South Korea Offroad Map + Island Map + Panjelajers Indonesia Map)
nálam megy remekül.
[South Korea Adventure Map v2.0]

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16175) rocket válasza Dananto (#16174) üzenetére


rocket
nagyúr

Jo lenne mar, ha megoldanak, hogy ezekhez a mapokhoz ne mindig Calais kikotojebe kelljen menni, mert fejbol ismerek mar minden fuszalat :D

#16173: Mindenki tudja mekkora crap az alapjatek, es az SCS az elmult 3 evben nem sok mindent csinalt amitol jobb lett, a 2 terkep DLC-juk nagysaga vicc kategoria, festes DLC-k azok vannak dogivel, 10fillert nem ernek.

Emlékszem a terkepre ami a terv volt anno, az eredeti map meretenel kb. 20x tobb bejarhato ut szerepelt, es egesz Europa levolt modellezve.

Ehez kepest ugye tudjuk meddig jutottak.

Az egyebkent erdekes, hogy nagyon sok helyen latni utakat, amik nem szerepelnek a terkepen, de forgalom megy rajtuk, ezeket 2020-ra megjeleno DLC-be tartogatjak?:D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16176) #70339072 válasza rocket (#16175) üzenetére


#70339072
törölt tag

Javarészt.

Arról nem is beszélve hogy PAVEL-ünk utolsó nyilatkozata szerint a DLC pack ami jön ki nemsoká a gumis nem azért készül hogy lehúzza megint a játékosokat, mert a DLC-k bevétele a barátunknak bakfitty.

akkor miért? mert ingyé biztos nem fogják adni...

Biztos vagyok benne ha a ETS2 GOLD-ot tekintem is alapnak, mostanra kellő átgondolással és csapattal aki nem a megélhetésért küzd hanem pl szakértő, kellően szimulátoros és látványos ETS2 varázsolódott már volna mára ebből a kezdeményből, aki minden patch-eléssel a szemétbe dobja a mod-ereit és azok munkáit, akiket simán kilehetne aknázni nem a tűzre dobni, hiszen aki mod-erkedik valszeg nem azért teszi hogy meggazdagodjon mert ezek a mod-ok ugyebár nem kerülnek semmibe, hanem mert szereti ezt a sim utánzatot és azon görcsöl hogy megpróbálja a maga módján magának és a többieknek is jobbá tenni.

ehez képest még a szar hibájukat is alig voltak hajlandóak tudomásul venni amit felfedeztem és ki is posztoltam ugyebár, helyette jött a folyamatos kukacockodás hitetlenkedés, értelmezhetetlennek kikiáltott videó és folytathatnám estig.

Nagy nehezen a végére beismerték hogy szarul dolgoztak, bár ehez 20 hozzá szólás kellett, míg máshol elég volt egy.

komolyan mondom vicc ez a társaság, a kötekedést előrébb tartja a nem kívánt személyek felé a saját hibáinak beismerése helyett, na ezért sem dolgoznék soha ennek a galerinek.

(#16177) rocket válasza #70339072 (#16176) üzenetére


rocket
nagyúr

Csak siman azt kene felfogniuk, hogy a modder kozosseg nelkul mar reg lehuzhattak volna a rolot.
Eleg csak a TSM mapra gondolni, feler egy teljes ETS2-vel, es ingyenes.
Ingyenesseg toluk nem varhato el, de akkor legalabb ha valamiert elkernek 18eurot ami tobb mint az alapjatek, akkor az ne +2 ora jatekidot tartalmazzon.

Teljesen igazad van, ahelyett kiaknaznak a lehetosegeket, allandoan csesztetik a modokat, es sok mod volt ami kihalt, mert az ujabb patchez mar nem optimalizalta aki keszitette.

Ez a kerek DLC vicc, mert kb. 20 mukodo mod van erre.

Nagyon az American Truck Simulatorra koncentralnak, es ezt sinyli meg a ETS2, pedig nem ezt igertek.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16178) #70339072 válasza rocket (#16177) üzenetére


#70339072
törölt tag

Ezért is nagy pofon nekik a brutálba beemelt és kipofozott csőrös társaság,, még szép hogy orrba szájba fikázzák és UTASíTANI ! akartak rá hogy szedjem ki :)))

Ha lenne több modellező aki kicsit profibb szinten nyomta volna a csőrösök optimját gebedjek meg még van három üres hely a renault és a scania és a volvó beemeltem volna még 3-at. azt akkor leszo.....hatta volna magát az SCS úgy ahogy van és az amerikai simulátorukat dobhatták is volna mindjárt a kukába...

de sajnos ezek valszeg üresen maradnak mert nem született olyan modell ami jól van optimolva a beemelteken is majd egy hónapig görcsöltem hogy a warningok se legyenek amik a túlméretezett modellek miatt ömlöttek folyamatosan a hibák kijavításáról nem is beszélve.

jónak jó pl a 740-es volvó is de sajna a 33 megás objectjével az is elvérzik és sajnos a térdre esés környékére taszítja a game játszhatóságát, pedig akik csinálták jól csinálták, csak nem elég tapasztaltak még ehhez.

a másik amiben marhára az amatőr szinten maradt a gém,,, sokkal több motivációt kellett volna becsempészni, versenyszellemet alakítani olyan feladatokkal pl amik nagyon jól fizetnek, de a pót felcsatolásáért is meg kelljen pl küzdeni, időbe odaérni, gondolkodni tervezni az útvonalat stb.

ehhez nem kell sok ész, csak egy kis elmélyedés.

Így meg sajnos alakíthatnak jobbra, gumizhatnak balra pont nem azon a vonalon mozognak amin kéne, ugyan is én pl már hamarabb beemeltem ezt a gumis dolgot a várható 1.22 be ahogy ők kitalálják a dlc-t de úgy látszik nem vették észre azt, (amire én már rég rájöttem) hogy ez is csak egy újabb bakfitty, hiszen aki majd vontat és a fülkébe ül semmit sem lát a gumikból, lehet az matyó hímzéses is , semmit sem fog érni játszhatóság és játékélmény szempontból, nem hogy fizetős DLC-t.

:K

[ Szerkesztve ]

(#16179) rocket válasza #70339072 (#16178) üzenetére


rocket
nagyúr

Gondolom az American Truck Simulator miatt akarjak, hogy szedd ki a csorosoket, nehogy addig csökkenjen az erdeklodes a jatek irant, ami mar iden se fog megjelenni.

"a másik amiben marhára az amatőr szinten maradt a gém,,, sokkal több motivációt kellett volna becsempészni, versenyszellemet alakítani olyan feladatokkal pl amik nagyon jól fizetnek, de a pót felcsatolásáért is meg kelljen pl küzdeni, időbe odaérni, gondolkodni tervezni az útvonalat stb."

Bizony, lehetett volna ezen 3 ev alatt javitani.

En egy sima sajat ceges random fuvar opcionak orulnek , hogy addig nyomkodjam amig nem jon az eppen szamomra megfelelo, es rogton indulhatnak :)
Ezen kivul amit nagyon hianyolok, hogy a sajat cegem kamionjaiit (amiket alkalmazottak vezetnek) mutathatna a terkepen, hogy merre jarnak, es ossze lehetne veluk futni jatek kozben, mert ugye igy az optikai tuningnak zero ertelme van ezeken a kamionokon.
Ezen kivul gyari multiplayer kellene, ahol lehetne ismerosokkel cegekbe verodni, menet kozben akar fuvarokat cserelni, stb.

Sok-sok kihagyott ziccer, es egyik se tunik ugy, hogy megvalosithatatlan lett volna 3 ev alatt.
Pedig megvan a jatek kozossege, akik kepesek lennek eltartani oket, hogy megvalósulhassanak ezek a dolgok, csak valamiert nem torik ossze magukat.

Nem lenne a Brutal, TSM, es a Jazzycat fele modok, tuti a valahol a polc aljan lenne a jatek doboza, igyis nehez sokszor az erdeklodest fenttartani, foleg mikor 20x ugyanarra kell menni (pl. Calais kikoto).

Valoban nem latni a kerekeket menet kozben, de kep keszítesnal nagy csini a Brutalban levo, sötétben meg szepen vilagit :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16180) #70339072 válasza rocket (#16179) üzenetére


#70339072
törölt tag

és folytathatnánk az ötletelést is napestig..
sokan szeretnek konvojba menni, miért nincs konvojos fuvar a saját alkalmazottakal ugyebár hisz te lennél a főnök vagy mi ,,,??? (így meg főnökösködhetsz a soha nem látott arcok felett :)

lehetnének konvojos megbízások és jönnének utánad szépen a melósaid szintén felakasztva a pótokat csoportos megbízásként.

ami a legrohadtabb és legbosszantóbb, ha erre az irányra fejlesztettek volna és nem a gumi dlc meg az égbolt forgatása és a többi,,, az összes mod működhetne hiszen a játék azon részét fejlesztették volna amibe senki se tudott idáig belenyúlni...

(#16181) rocket válasza #70339072 (#16180) üzenetére


rocket
nagyúr

Bizony folytathatnank a sort, tavasz-nyar-osz-tel is lehetne nyugodtan :)

Ird meg nekik az otleteket, hogy sok-sok ezer Brutal modot hasznalo ember tamogatja, es fizetni is hajlandoak eszszeru kereteken belul :) (tehat nem 18 euro 2 ora jatekidoert cserebe.)

"ami a legrohadtabb és legbosszantóbb, ha erre az irányra fejlesztettek volna és nem a gumi dlc meg az égbolt forgatása és a többi,,, az összes mod működhetne hiszen a játék azon részét fejlesztették volna amibe senki se tudott idáig belenyúlni..."

Ez foglalja ossze a legjobban az egeszet :)

Ha a penzuk keves es nem tudjak felmerni a kozosseg erejet (pedig erre eleg csak a mod oldalakra felnezniuk) akkor inditsanak Kickstarten gyujtest es lassuk a medvet :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16182) Dananto


Dananto
csendes tag

az alapjáték halott, egy új emberke kb 1 hónap alatt le is teszi, ha nem modol.
de moddal is hamar unalmassá válhat, én hetek óta nem játszottam már olyan igazit, unalmas lett megint nekem, sőt egyik nap még azon is filóztam, hogy eladom a kormányt is.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16183) Tomdriver válasza Dananto (#16182) üzenetére


Tomdriver
őstag

Van más játék is ETS-n kívül, a kormányt emiatt ne add el. :)

(#16184) Dananto válasza Tomdriver (#16183) üzenetére


Dananto
csendes tag

mással nem játszom, csak a stalker volt még, de ahhoz ugye nem kellett kormány :D

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16185) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
anno láttam olyan képeket, ahol (talán)tandem-es pótok voltak és ott volt egy képsorozat, hogy hogyan is kell majd felszedni illetve lerakni a konténereket. azzal mi lett?
elég régen láttam, vagy az csak ennyi volt?

(#16186) elektrotank válasza Dananto (#16184) üzenetére


elektrotank
tag

Attól, hogy mással nem játszol, még lehet később játszhatnékod lesz vele :P Na és akkor billentyűvel kamionozol? ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16187) rocket


rocket
nagyúr

Brazil mappon megint kilepeget egy ponton, es most megkerulni se lehet, 14km a fuvar vegeig.....

Ez van a game logban "<ERROR> Missing sign template definition sign_templ.eaaplaca008"

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16188) ledgeri válasza rocket (#16187) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha Berepülöd a kifagyós utakat ugyanúgy kifagysz?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16189) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Tegnap este kipróbáltam a Rusmap-ot, de csak a határig jutottam el, aztán félbehagytam. Viszont azt vettem észre, ahogy átmentem a határon vagy 10-15-öt esett az FPS. Ez a mod miatt van, vagy egy másik mod kavar be? Egy őszi modot használok még, meg egy HDR fix-et, amik a grafikához nyúlnak. A többi jazzycat féle AI traffic és trailer mod. Ja, meg a Scania T mod.
Ti is tapasztaltatok FPS esést rusmapon?

(#16190) Milka 78 válasza _stick_ (#16189) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A RusMap agyon van textúrázva,agyon tuningolt 290x-et is laggolósra rakott.A Jazzy is tud érdekes dolgokat csináln,de én is használom a teljes palettájukat.

rocket : Térképen jelöld be légyszi :R

Stewen : Ha má fps dropp.Belső tükör az pusztítja a játékot.Azzal lehet valamit kezdeni?Már így is minimumon van.Persze kikapcsolhatom,de akkor meg nem látom jól a jobb oldalát a szerelvénynek.

[ Szerkesztve ]

(#16191) Vakegérke válasza Dananto (#16174) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leszedtem, beraktam, tudomásul vetettem a játékkal, de a térképen nem látom az új területet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16192) tagagaba53 válasza Milka 78 (#16190) üzenetére


tagagaba53
tag

Melyik tükör ? A vontatón ami van ?

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#16193) #70339072 válasza Milka 78 (#16190) üzenetére


#70339072
törölt tag

arra van megoldás....

no damage!

én is használom!

ugyan is, ha azzal mész már nem is érdekes hogy van e valami vagy valaki a jobb oldalon :)
simán kikapcsolhatóak a belső tükrök.

avatár képet váltok mert így tagagabával sokan keverni fognak...

hu-hu-hu-

hu-hu-

h-u

[ Szerkesztve ]

(#16194) Vakegérke válasza #70339072 (#16193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hu-hu-huhú, de ijesztő lettél. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16195) Dananto válasza Vakegérke (#16191) üzenetére


Dananto
csendes tag

Mapoknál az legyen a legfelső.
Ja és jobbra nagyon lent lesz majd.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16196) dokee78


dokee78
félisten

A Privis linkeken a http://www.siliciumkft.hu/hiba_404.html jön be. :O

(#16197) Vakegérke válasza Dananto (#16195) üzenetére


Vakegérke
veterán

A prioritást tettem már elsődlegesre is, nem használt. Igaz, jobbra nagyon fent nem kerestem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16198) #70339072 válasza dokee78 (#16196) üzenetére


#70339072
törölt tag

mondtam majd szólok ha teszek fel most kicsit pihi van...
pár nap.

a netes keretem lezabáltam 15.én újraindul utána tudok feltölteni.
addig elérhető ha nincs már meg egyik beta 1.22 se, az 1.21 az ets2.lt-n

(#16199) Dananto válasza Vakegérke (#16197) üzenetére


Dananto
csendes tag

Lent :-)

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16200) dokee78 válasza #70339072 (#16198) üzenetére


dokee78
félisten

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.