Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) Mr.Franczy válasza Dananto (#16546) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Nekem ez megy gond nélkül 1.22 alatt, TSM térképpel!

[link]

Remélem jó lesz nektek is! :)

Gazember

(#16552) Dananto válasza Darth_Revan (#16549) üzenetére


Dananto
csendes tag

megéri megvenni a skandináv dlc- t, hisz eleve sokkal nagyobb lesz a térképed, több a bejárható út.
grafika terén szebb és összeszedettebb, mint a többi map rész, viszont cserébe egy fokkal kevesebb lesz az fps azon a részen.
amikor megjelent, én rá egy percre már szedtem is lefelé, azóta sem bántam meg.

watador600: a ledes cuccot akkor tudod elérni, ha beállsz a szervízhez és csinosítgatni szeretnéd a kamionod, nem függ semmilyen dlc- től.

Mr.Franczy: köszönöm, szedem is lefelé :)

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16553) gaben


gaben
aktív tag

Sziasztok!
Ezt a modot próbálom beüzemelni: Mercedes Actros MP4 DHL Tandem ,de csak félig megy.. :)
Az új DHL-es pótkocsikat látom, de a kamiont sehogy nem sikerül átalakítani. Nincs "DHL" -es kivitelű opció, amikor upgradelni akarom. Valami mod még hiányozna?
Találkozozt már valaki ilyen problémával?

Köszi előre is!

(#16554) Sub-ZeRo válasza gaben (#16553) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet a patch verziója nem felel meg a mod-dal. Mondjuk az 1.22.es patch van fent neked, de a mod 1.5-el van tesztelve, ami hiba nélkül megy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16555) barni1122 válasza gaben (#16553) üzenetére


barni1122
tag

Videó leírásában ott a letöltőlink hozzá, ez megy tutira 1.22-vel és azt vedd meg amit a videóban mutat a csóka, akkor gond nem lehet. Hacsak nem kicsi a szinted ahhoz, hogy megvedd a szükséges alvázt.

(#16556) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Azért látszik,hogy rég multiztam.Lagg még több kamionnál sem,működő trafipax,megváltozott sebesség korlátok.
Alakul ez :K

(#16557) #93754368


#93754368
törölt tag

Sziasztok. Nem látok az idegtől! Valakinek van tippje hogyan lehet ezt a karácsonyi buzu.ást eltüntetni a játékból???

(#16558) gaben válasza Sub-ZeRo (#16554) üzenetére


gaben
aktív tag

Nem tudom, elvileg a leírásban 1.22-vel is tesztelték, nekem is az van. Feltettem ezt a BDF Tandem packot is, de boxot nem tudtam rátenni, de lehet csak rossz helyen kerestem...
De kipróbáltma, milyen ez a Tandem, hát nem hiszem, ohgy használni fogom. Ha a pótkocsit ráteszem, már picit nagyobb sebességnél alig lehet irányítani kanyarnál a pótkocsi fizikáj miatt... Ti is tapsztaltatok ilyet?

(#16559) Sub-ZeRo válasza gaben (#16558) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Passz, én nem játszottam vagy 2 hónapja a játékkal.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16560) Bunken


Bunken
tag

Steam-en a Skandináv DLC most 50%-os kedvezménnyel megvásárolható!
Akinek még esetleg nincs meg és szeretné beszerezni! :)

[ Szerkesztve ]

(#16561) Csimi1975


Csimi1975
újonc

Sziasztok,

Kis segítségre lenne szükségem. A fórumot elkezdtem az elejéről elolvasni, de elég hosszú. Olyan 4000.-ik hsz-nél tartok így, hogy a játékom is menjen a végére ugrottam és a linknek hála letöltöttem Stewen Brutaljat. A kérdésem az lenne, hogy a linkelt oldalon megtaláltam a kb 900 megás Brutalt (1.22 x-hez)és azon kívül még másik 6 fájlt. Mire kell az Adviser, External Volume UP, Environment SOUND engine? Ezek benne vannak a teljesben is és csak azért szerepel külön, hogyha valakinek csak ezek kellenek? Én jelenleg semmilyen más modot nem használok, eddig csak haverokkal multiztunk. De ahogy olvastam a fórumot egyre inkább kedvet kaptam Stewen Brutaljahoz ezért gondoltam kezdek egy "sima" játékot is.

(#16562) Paladin1492

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16563) #70339072 válasza Csimi1975 (#16561) üzenetére


#70339072
törölt tag

Szeva.
Nos megtisztelő hogy ha a Brutálunkhoz kaptál kedvet, de sajnos mára olyan változásokkal lett eszközölve, hogy a következő verzióra (1.23) lehet megint egyben lesz a hang és a HD is. Egy új 1.22 patchben lévő SCS fizikai paraméterrel hazavágták az összes motorhangot, én ezt a paramétert viszont visszaírtam a régire azonban sajnos így a Brutál HD csak a soundal együtt lett jó. mivel nem fogom a fél éves hang buherálási munkáimat egy laza mozdulattal a szemétbe dobni és újra fél évig azon keccsőlni hogy az 1.22 változásai miatt ahhoz is illeszkedjenek, megmaradnak, azonban ha csak a HD-t használja most valaki a gyári motorhangoknál az alapjáratok környékén valszeg szar lesz a dolog. ha a soundot is betölti észre sem veszi mert azzal együtt már jó, mert a mostani 1.22-es Brutál hd engine csak az amerikai csőrösök hangjait tartalmazza, a Sound engine pedig a gyáriakét is.

A gyári GPS kis monitor sajnos egy fórumtásrunk észtrevételének köszönhetően mikró laggokat okozott ezt orvosolja a Brutál adviser.

Az external volume up arra való ami az elejétől nem kevés játékos és az én véleményemet is tükrözi, lehet hogy az életben egy kamion belsejében valóban semmi sem halható a kinti forgalomból és zajokból, azonban az external volume upnak köszönhetően a kinti hangok az élethez hasonlítanak inkább ha használja valaki, azaz legalább is olyan érzetet kelt mintha letekert ablakkal vezetne a játékos .. (Jó magam az életben is mindig letekert ablakkal mentem)

a no damage a GTA kedvelőknek és magamnak a teszteléshez készült sérthetetlenség, a többi apró hack-el együtt ami kezdéshez 44 es level szintet és 121 millió eurót ad.

(#16564) fagy53


fagy53
nagyúr

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden kedves valós és virtuális fuvarozó topiktársnak!

(#16565) Milka 78 válasza #70339072 (#16563) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Láttad az új Mack Titánt?Van benne új dolog amit tudsz hasznosítani?

(#16566) kisselandras válasza Bunken (#16560) üzenetére


kisselandras
senior tag

Média marktban meg 2000 ft ingyenes A mai napon

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#16567) kisselandras válasza fagy53 (#16564) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia ! neked is és köszi !!! :R :R :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#16568) Csimi1975 válasza #70339072 (#16563) üzenetére


Csimi1975
újonc

Köszönöm Stewen a válaszod. Akkor letöltöm mindet külön (nem csak a 900 megás file-t) és akkor berakom azokat is. Csak azt hittem nem kell a többi mert a 900-asban benne van, csak van akinek külön kell ez vagy az. Mivel a fórum olvasását az elejéről kezdtem, így láttam mekkora munkát tettél bele. Big Respect!!!
Persze a tesztelő és véleményező fórumtársaknak is.

(#16569) #70339072 válasza Milka 78 (#16565) üzenetére


#70339072
törölt tag

Sajnos a modell az a régi még byte-ra is megeggyezik.. egyedül max az érdekelt volna mert hibás sajnos. Nem nagy hiba de hiba,, ha dobsz a csőrössel egy hanyattat, sajnos a fülke is belemegy az aszfaltba,,
a többi része jó, de azért ez hiba.

mivel a modell mérete nem változott ez a hiba tutira benne kellett hogy maradjon mert ez a "fék" a modellbe kell legyen belerakva. Mást nem tom mit javítgatott rajta, de akármit is azt a brutálba már rég javítottam...
több fokozatú ablaktörlő, fényezés hegyek stb eszembe sem jut annyi helyre bekellett nyúlni, textúra modell és szkript szinteken is.

hasznosítani tehát ( lehet ez kicsit nagyképűen hangzik de..) nem én tudnék belőle hanem ők a brutálosból.

hidd el van benne 2 hónap munka a munkanélküli időszakból ami egész napos elfoglaltságot jelent, nem hiszem hogy azt lehetne íberelni, össze lett ez pofozva rendesen.

(#16570) #70339072


#70339072
törölt tag

amúgy meg boldog karácsonyt mindenkinek....

(#16571) ooszi


ooszi
senior tag

Boldog karácsonyt mindenkinek.

Nem tudom, hogy észre vette valaki, de ha a Brutal aktiválva van akkor nem szabad megnyomni az F6-os gombot, mert kifagy a játék de annyira hogy nálam a windows is csak reset után áll helyre.

BY ooszi

(#16572) Paladin1492 válasza ooszi (#16571) üzenetére

Nálam is kifagy a játék. De nem kell ahoz a brutal, a frissítés óta, az alapalap játékkal is fagy.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16573) Csimi1975


Csimi1975
újonc

Stewen!
Még egy (na jó három) kérdésem lenne: amiket letöltöttem fájlokat az 1.22.x Brutallal az mindegy milyen sorrendben van benn a játékban? (valamit olvastam, hogy a sorrend néha nem mindegy a modoknál)
Működik-e TSM 6.2-vel illetve a TSM elé vagy mögé kell rakni?
Válaszod előre is köszönöm! :R

(#16574) #70339072 válasza Csimi1975 (#16573) üzenetére


#70339072
törölt tag

csak a brutál használata esetén a sorrend mindegy.
ha más módokat is használsz na ott válik érdekessé a dolog.
A TSM és promopds pl a fejlesztés része azaz a promodsból 1 fontos vegetációs textúrát tartalmaz csak de kompatibilis vele, a TSM-ből rengeteget, szinte azzal együtt és ahhoz lett fejlesztve, ezek a map-ek jól vannak javarészt összerakva, habár van bennük hiba azonban a gyári textúrát egészítik ki a sajátjukkal, ezért működik a brutál hd és sound velük együtt, nem úgy mint pl a magyar map, ami teljesen kukázza a gyári textúrákat és saját kreálmányokat csinál amiket meg sem lehet találni és 2-3 példányban vannak a térképfile-ba ágyazva, anno úgy döntöttem a magyar map-ot nem fogom támogatni és nem rakok be vegetációs textúrákból ugyan olyanokat csak más átnevezgetett neveket mert a magyar map-ot így fejlesztették.
pl a grass (füvek) textúra ugyebár átvan alakítva és a térképek ezt használják a magyarban meg volt egy fű1, fű2, fű0 amik ugyan azok voltak mint a grass és ráadásul 3 helyen.
kissé amateurnak tűnik a dolog de ez van. hogy ez véletlen e vagy direkt csinálták meg így hogy a brutállal ne menjen már nem is érdekel, de a lényeg amikor a brutál először készült még a magyar mappal is működött de később már nem.

Nos a többi ismeretlen módnál meg az az érdekesség hogy adott egy bizonyos mod pl kabin buhera, de számos mod analizálásánál kiderült van egyéb turpisság is a dologban máshoz is nyúlt az alkotó és arról pl nem is beszél. ezek a módok ha a brutál fölé kerülnek prioritásban szétkurhatják az okosságait, elveszhet a gyorsabb FPS amit okoz, de borulhat a vegetáció, és az időjárás, vagy a fizika, a világítás, hang vagy számtalan dolog amikbe a brutál belenyúl.

a példa kedvéért pl van a no damage ami a sérthetetlenség paramétereit tartalmazza nos ez egy kulcs file átírásával történi aminek a neve a game.data.sii
sok minden használja ezt a file-t még a mapok is átírnak benne pár sort, és a map módba helyezik.
nos ha a map a brutál no damage fölé kerül, kiüti a paramétereit a sajátjaival amiben visszaírja a sérthetetlenséget, és hiába van bent a no damage mivel prioritásban a brutál no damage elé kerül átírja a brutálosat a sajátjaira és a no damage ugrik.

a prioritások eldöntése tehát kulcs fontosságú, és alapos tesztelést követel, azonban ezek sorrendjének kikísérletezgetése mi mivel működik vagy nem működik együtt a user-ek dolga.

[ Szerkesztve ]

(#16575) #70339072 válasza ooszi (#16571) üzenetére


#70339072
törölt tag

márt fent van a javított verzió dec 6.a óta ami nem fagy ki az 1.22 kommentek között...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16576) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Minden vírtuális sofőr kollégának...

[ Szerkesztve ]

"Where is Jessica Hyde?"

(#16577) ooszi válasza #70339072 (#16575) üzenetére


ooszi
senior tag

Köszönöm szépen, igen ez működik.

BY ooszi

(#16578) Milka 78


Milka 78
nagyúr

ETS2 vga teszt.Gondolom alapjáték,de az arányok és a lényeg azért látszik.

(#16579) ooszi


ooszi
senior tag

Szia most én egy Intel® HD Graphics 510-el nyomom az Ets2-t.

1280*800 - közepes beállításokkal, 23 FPS- produkál, játszható.

BY ooszi

(#16580) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. valaki tudna egy egyszerű leírást adni a Multihoz?
Addig megvan, hogy leszedtem a játékot, beállítottam Steam-en, hogy az 1.21-es verzió legyen, leszedtem és felraktam a Multit miután beregisztráltam és fel is mentem a szerverre, viszont miután leviszem a fuvart egyből crash-el. Gondolom a legelső fuvart akkor offline-ba kellene, vagy egyáltalán csak azután multizzak, hogy már van egy saját kamionom? Plusz a legelső melónál amit a gép adott automatikusan is volt 800 óra késés, ez mi miatt lehet?

(#16581) Milka 78 válasza Milo629 (#16580) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Olyan mentéssel kéne felmenni ahol már van saját kamionod és egy kis tőke sem árt.
Ha nincs ilyen szedj le egy mentést (cak 1.21-es,se régibb se újabb nem jó és lehetőleg mimnél kevesebb mod-osat keress),de pl tudsz sajátot is csinálni.
Kezdj egy új profilt offline,majd a Brutal 44-es mododal csinálsz egy 44-es szintű mentést és leszeded mellé a 121 Millió Euro mod-al csinálsz egy kis pénzt mellé és kész is.Amint megvagy és megjelenik a 44-es szint és apénz,szedd ki a mod-okat!
Esetleg a 44-szintel csinálsz két fuvart offline és meg is lesz a saját vas a pénz cheat nélkül is.Lehetőleg mimnél kevesebb mod-ot használj ahhoz a profilhoz amit online akarsz használni és figyelj az 1.21-es verziószámra.
A kereső használatával itt a fórumon megtalálod a használati utasítást,de Stewen bátyó aki a szellemi atyja a projektnek,sűrűn tesz látogatást itt a topickba.

Leírás a 44xp&121 millához

[ Szerkesztve ]

(#16582) Peathee válasza Milka 78 (#16578) üzenetére


Peathee
aktív tag

Na micsoda alaposság kérem szépen. :C
Én most egy HD 7850-essel nyomulok, de eyefinityhez már kevés a városokban. Nagyon le van véve a részletesség. Januárban lecserélem valószínűleg egy R390-esre. Az remélem már erőből megoldja a grafikus motor hiányosságait...

(#16583) Milka 78 válasza Peathee (#16582) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Olvasd vissza a hsz-eim :N .Egy agyonfeszelt 290x-el toltam amin a végén már 390x bios is volt.Baromi sok helyen elfogyott a kártya.
Persze ehhez kell egy TSM,Rus,Open Space és egyéb térképek térképek amin vannak vga gyilkos részek.Nem árt egy pár kamion,forgalom és egyéb mod ami szintén gyilkos páros tud lenni és érdemes mindent maxra tolni (kivéve a tükröt) FHD-ban és 200%-os rendelésre rakni.Hozzáteszem iszonyatosan beleszól,hogy milyen modokat használsz,milyen kamionba ülsz,milyen sűrű a forgalom (én ezekből a leg fps gyilkosabbakat használom direkt).
A játk alatt a 6870cf->7870xt cf->290->290x->980ti törzsfejlődést éltem át.Most 980ti-t használok nem kis oc-val és FHD-ban ki tudom csinálni a kártyát (400%-os rendelés,koppra minden,Kenworth K200 vagy T908-as kamion,pár Jazzycat mod és be a városba valamilyen nem gyári térképen) :DDD
Ellenben alapjátékkal el fog bírni és sokkal jobban fog futni mint a mostanidon :K

(#16584) Csimi1975 válasza #70339072 (#16574) üzenetére


Csimi1975
újonc

Köszi a választ Stewen. Én csak az új TSM-et és a Brutalt akarom használni. :DD

(#16585) Milo629 válasza Milka 78 (#16581) üzenetére


Milo629
aktív tag

Köszi :R
Ha simán önerőből összekaparom a kamiont mondjuk és mondjuk egy 10es szintet az nem elég?

(#16586) Milka 78 válasza Milo629 (#16585) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Teljesen jó,csak ne használj modokat,mert néha megzavarja a játékot legalább is annak hiánya,ha majdan tiltásra kerül a multi miatt.Alapjáték+gyári dlc-k.

[ Szerkesztve ]

(#16587) Milo629 válasza Milka 78 (#16586) üzenetére


Milo629
aktív tag

Most vettem meg leárazáskor, eddig még csak a ProMods 2.0-t néztem, de első sorban úgy is a multi lenne a fontos.

(#16588) Milka 78 válasza Milo629 (#16587) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Használj két profilt mint én is,külön az online/offlinejátékhoz.
Egyszer használtam az offline mentésemet (rakatnyi térkép,mod) és a kamionnal a nagy semmibe érkeztem meg 300km-es sebességgel.A garázsaim megvoltak darabszámra,csak nem volt helyük (gondolom azok is a semmibe voltak),nem voltak városokhoz rendelve.Ezen felül crashelt is.

(#16589) Csimi1975


Csimi1975
újonc

Stewen!
Ma végre kipróbáltam a Brutalt és méltó a nevéhez: BRUTÁL!!
Én eddig nem használtam más modokat és nem is tervezem. Ez nekem elég a TSM mappel.
Mégegyszer köszönöm!! :R :R :R
:C :DD :C :DD

(#16590) #70339072 válasza Csimi1975 (#16589) üzenetére


#70339072
törölt tag

én csak összeraktam, átírtam, az ötletek nagy része, finomítása, tesztelése a többiek érdeme.
Én azt mondanám nem ebben a formájában létezik a brutál, ha a fórum nem fogadja be és teszi mindenki hozzá azt a keveset amitől mostanra tényleg Brutállá változott.
Én is köszönöm mindenkinek.

(#16591) #70339072


#70339072
törölt tag

minden esetre ez már tényleg brutál :))

(#16592) Peathee válasza Milka 78 (#16583) üzenetére


Peathee
aktív tag

Na ez jó hír mert én semmilyen modot nem használok. Csak a DlC-k vannak fent. :-)

(#16593) Csimi1975


Csimi1975
újonc

A letöltött TSM map-ből a 6 db scs fájlt kell berakni a mod mappába?

(#16594) Vakegérke válasza Csimi1975 (#16593) üzenetére


Vakegérke
veterán

Régit szedtél le. Az 1.22-höz a TruckSimMap 6.2 for patch 1.22.x kell.
Hogy a kérdésedre választ is kapj, igen, az scs fájlokat kell bepakolni a mod mappába, de ebben 7 van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16595) Csimi1975 válasza Vakegérke (#16594) üzenetére


Csimi1975
újonc

Igazad van, 7 mappa. Azt szedtem le ami azt írta, hogy csak az 1.22-vel működik.
Ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16596) Vakegérke válasza Csimi1975 (#16595) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmel. :K

Szerk: Ha minden igaz, új profilt kell csinálnod.

Szerk2: Arra figyelj, hogy a Brutal HD legyen legfelül, alatta a Brutal Sound, minden más alattuk.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16597) Csimi1975 válasza Vakegérke (#16596) üzenetére


Csimi1975
újonc

Köszönöm. Akkor így fogom megpróbálni
:R

(#16598) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. ismét, van arra valami mód, hogy a többiekkel ugyan azokat a fuvarokat kapjuk multiban?
Ezt a weboldalt próbáltuk de el vannak csúszva a lejárati idők (500+ óra) ha pedig alszunk akkor rendbe jönnek, viszont akkor megint más-más fuvarokat kapunk.
Esetleg ha ezt nem lehet megoldani, akkor van arra mód, hogy legalább egy cégben legyünk, hogy legyen valami értelme a multinak, ne csak annyi hogy kamionok jönnek szembe autók helyett? :F

(#16599) xrvman válasza Milo629 (#16598) üzenetére


xrvman
őstag

Igen igen, többek közt ezért is hagytam abba a multit, mert csak szembe hello volt oszt kész. Konvojban nem tudtunk menni.

(#16600) Milo629 válasza xrvman (#16599) üzenetére


Milo629
aktív tag

Hát akkor maradnak a többi modok, ezeket találtam eddig:
Térképhez: Promods / Trucksim map / Rusmap, ha jól olvastam akkor a Promods kompatibilis a Rusmappal, de abból csak az 1.52-eset találtam ahol nem írja, hogy menne az 1.22-es játékkal
Trailerekhez és a forgalomhoz: jazzycat csomagjait, ezeken kívül van még valami hasonló pack amit érdemes kipróbálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.