Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) LantosBerry8 válasza freemanone (#7345) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Pár órája használom a programot,.de.iszonyatos gyorsasággal zabalja az akkut
'

(#7352) air válasza LantosBerry8 (#7350) üzenetére


air
nagyúr

Minden programban vannak. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7353) duo válasza huhuhuu... (#7336) üzenetére


duo
őstag

de mik a problémák amik miatt nem szívesen él az ember vele együtt? az 1 hszban csak ilyen 'papercut' típusú hibák voltak amik orvosolhatók. most még csak az 500 akárhanyadik hsznél tartok.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7354) freemanone válasza LantosBerry8 (#7351) üzenetére


freemanone
őstag

Akkor az instant kuka! :D
Ha kísérletezgetős kedvedben vagy, akkor találsz alternatívát mint csillag az égen, de egyikről sem tudok véleményt formálni, mert ha valami megoldható rendszer szinten, akkor arra biztos nem fogok applikációt használni! Csak pár példa:
Swapper for Root
Swapper 2 (for Root users)
Swapper for Root users

(#7353) duo: A kis méretű kijelző és a viszonylag kevés belső memória jelenthet problémát, valamint az 512 ram érződik, ha meghajtod mint Zinger a varrógépet. Normál használatnál baromi jól szuperál. Maga a készülék ház szerintem elbírt volna egy 3,7"-es kijelzőt is. Ezen kívül tényleg csak apró cseprő papercut jellegű hibák vannak vele. Akkuidő is baromi jól alakul páromnál, az ő minimális használatával átlag 2,5 nap, de a 4,5 napos üzemidő sem ritka.

(#7355) huhuhuu... válasza duo (#7353) üzenetére


huhuhuu...
tag

Nézd ; szerintem , ha valaki nem vár tőle lehetetlen dolgokat , arra és úgy használja amire való...Nincs vele semmi gond . De azokat sem akarom megbántani , akiknek nem megfelelően működik . Finoman szólva ; nem biztos , hogy a készülékük tehet róla . Nekem egy 54 végű ICS-el , root után kitakarítva ( Facebook is) abszolut jól működik . Volt már a kezemben G300 . Gyári állapotban használja a gazdája minden gond nélkül . 2.3.6-al . Csak akkor érdemes egy csere , ha nem tudsz 2 mag nélkül élni vagy nagyon beleszerettél az U-ba . :)

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#7356) duo válasza huhuhuu... (#7355) üzenetére


duo
őstag

Elég masszív cuccnak tűnik, és mivel nem lesz pénzem/kedvem telefont cserélni pár évig nem jöhet rosszul a két mag. most viszonylag kis pluszpénzért meg tudnám úszni a cserét. de mivel a g300 is tényleg korrekt készülék ezért nehéz a döntés.

használja valaki szilikontokban? mennyit vastagít rajta?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7357) tibee77


tibee77
őstag

Én szilikontokban használom és nagyon örülök hogy megvettem.Igaz hogy sokkal robosztusabb lett tőle (konkrétan öcsém mikor kezébe vette a telefont nem ismerte meg, kérdezte, hogy neked ilyen telód volt? :D ) Viszont nekem kell ez a tok, mert féltem szegényt.Számomra ami hátrány, az az, hogy ha sokat használod egyhuzamban (nálam ez a játékot jelenti 1-2 óra hosszán át) akkor a tokban eléggé melegedik.Ilyenkor ki szoktam venni belőle, amúgy mindig rajta van.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#7358) huhuhuu... válasza duo (#7356) üzenetére


huhuhuu...
tag

[link] Én ma a helyzetedben ezt venném meg .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#7359) #13110016 válasza duo (#7356) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ha most akarsz telefont venni, sztem ne ilyet vegyél...
Kicsi ez a kijelző. Anno direkt nem akartam nagy kijelzőt, de már nagyon megbántam. (Mondjuk 2-3 hónap és le is cserélem)
Mindenképp 4, vagy 4,3 incseset vegyél szerintem, és már egész jó áron vannak.

(#7360) air válasza #13110016 (#7359) üzenetére


air
nagyúr

Ne is haragudj, de ez marhaság. Azért mert neked a 3,5" kevés, miért akarsz lebeszélni mást egy ilyen telefonról? Ez teljesen szubjektív dolog. Másoknak ennél sokkal fontosabb szempontjai lehetnek a készülék kiválasztásakor.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7361) duo válasza huhuhuu... (#7358) üzenetére


duo
őstag

venni lehet, de én cserélném. és továbbra is fenntartom hogy a 4" nekem kényelmetlen. nem nagy, de kényelmetlen.
viszont a defy+ nál is azt hittem hogy az 3,5-ös 'szközbe 3,7. számottevő az? most nincs előttem, hogy mekkora egy bléd (az is 3,5.ös).

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7362) huhuhuu... válasza duo (#7361) üzenetére


huhuhuu...
tag

Az eltérés hajszál pontosan 0,2" :) Kinek mi sok v kevés . Mi a kicsi és mi a nagy ? Komoly problémák ezek :DD

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#7363) duo válasza huhuhuu... (#7362) üzenetére


duo
őstag

látod, ezt én is kiszámoltam :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7364) #13110016 válasza air (#7360) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én csak a véleményem mondtam el, hogy Ő már ne járjon úgy mint én.
Nyilván, ha neki mindneképp a 4 már nagy, miattam úgyse fog azt venni. Szerény véleményem írtam le.

(#7365) duo válasza #13110016 (#7364) üzenetére


duo
őstag

béke van, mondtam hogy minden vélemény érdekel :K
ami kicsit aggaszt, az áttetsző sáv buborékosodása.
a 3.5 kijelző meg nyilván szubjektív van akinek a 4,3 is kevés. csak érdekelt hogy aki pl defyt használt az nagy különbséget érzett e ezen méret meg a másik közt. (nekem a defy rendben van méretileg.)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7366) Shara válasza #13110016 (#7359) üzenetére


Shara
tag

Én meg pl. pont nem vennék ennél nagyobb telefont. Igaz én nő vagyok és kis kezem van. :)

(#7367) stifi válasza Shara (#7366) üzenetére


stifi
senior tag

hát én meg hím vagyok, és egyáltalán nem akartam okostelefont (Nokia 6550 Fold telefonom volt, tökéletesen elégedett voltam vele).
amikor a cégem kitalálta hogy legyen telefonom és választhattam egyet, elsődleges volt hogy ne valami batár de okos cucc legyen, ilyen áron és méretben ez a legjobb ami a piacon van.
nekem például a 3,7" is necces már, nem kell. a 4"-os lapátoktól pedig a hideg kiráz :D

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#7368) FoLey-v válasza Shara (#7366) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akinek nagyobb kijelző kell az vegyen tabletet :DD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#7369) jenei1994 válasza FoLey-v (#7368) üzenetére


jenei1994
addikt

Egyet értek veled! :K

(#7370) peestee83 válasza duo (#7365) üzenetére


peestee83
aktív tag

"ami kicsit aggaszt, az áttetsző sáv buborékosodása."... én még nem találkoztam ilyen problémával - ha fórumban volt, átsiklottam felette, sorry.
Annyi "hibája" van, hogy a ragasztás bizonyos eseteknél látszik. Nekem akkor tűnt fel, amikor említették.
A telefonom lassan 7 hónapos lesz. HW-ben semmi hiba eddig, ami meg SW-ben volt, azt javították a frissítésekkel :)

Cor ne edito

(#7371) LantosBerry8 válasza freemanone (#7345) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Tudnál segíteni az újraparticionálásban?

[ Szerkesztve ]

(#7372) pit stop válasza peestee83 (#7370) üzenetére


pit stop
addikt

Javítanálak, mert csík nem ragasztva van, hanem szorosan egymáshoz illesztve. Légbuborék pont emiatt jöhet létre - amit te is látsz - hideg-meleg hatására. Bizonyos szögből látványos lehet, bizonyos szögből viszont egyáltalán nem látszik.
Fél éve van meg nekem is, főleg elején kézről-kézre járt új designvonal meg ugye átlátszó miatt, senkinek nem tűnt fel buborék eddig (kop-kop) :)
Többivel egyetértek!

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#7373) Boonen007


Boonen007
őstag

(#7374) freemanone válasza LantosBerry8 (#7371) üzenetére


freemanone
őstag

Nem, mert nincs donor készülékem, amiről pontos utasításokat tudnék készíteni. Párom telefonját pedig nem fogom beáldozni, mert ez egy meredek művelet. Ha valamit elcseszek az nem csak engem érint. Ötletem van, hogy hogyan kéne elindulni, de ennyit a google is tud segíteni.

(#7373) Boonen007 Ha már mobilaréna akkor telefonos segítséget kérnék! :D

[ Szerkesztve ]

(#7375) FoLey-v válasza Boonen007 (#7373) üzenetére


FoLey-v
addikt

.89-es is van?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#7376) tibee77


tibee77
őstag

Nekem az tűnt fel, hogy nincs c-s. :D Akkor most mi is van? :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#7377) Boonen007


Boonen007
őstag

A C-s mint kiderül egy special T-mobile edition. .89 szerintem a .75 utána lesz, csak kapnánk már meg legalább.... :D

(#7378) csacsi67 válasza Boonen007 (#7377) üzenetére


csacsi67
addikt

Itt leirja hogy mi ez valojában de csak annak a szolgáltatonak a kártyájával megy.[link]

(#7379) mrbarbrady


mrbarbrady
tag

Ma kaptam egy U-t, és egyből frissíteni akartam ICS-re, de azt írja, hogy már a legfrissebb sw van rajta. Pedig a 2.3.7-es van. Próbáltam SUS-sel és companion-nal is. Gyárilag független a teló. Mi lehet a gond?

(#7380) molfer98


molfer98
csendes tag

Tegnap este már pcc-vel frissítettem a c-s verziora.
Amúgy hogy tudnék a ramon felszabadítani? Mert néztem videót és ott simán ment maxon a gta 3 nekem meg lowon kis felbontáson épp hogy elmegy :(

(#7381) duo válasza molfer98 (#7380) üzenetére


duo
őstag

[itt írtam]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7382) csacsi67 válasza molfer98 (#7380) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem ártana egy ujra huzni a telefont SUS-al.Mert szerintem a GTA nem akad.Küldtem egy privit is.

(#7383) molfer98 válasza csacsi67 (#7382) üzenetére


molfer98
csendes tag

Feltettem gyorsitottam eggyet és szépen lassan fogy a ramom. És megint elfogy

(#7384) csacsi67 válasza molfer98 (#7383) üzenetére


csacsi67
addikt

Mondom rakd ujra az egész telot , formázd elötte a tárolot is majd SUS-sal rakd ujra.

(#7385) arti1121


arti1121
senior tag

ha már ram-ról van szó nektek mennyi a szabad ram ICS alatt. normál használat mellett? a 130-150 szabad az rendben van??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#7386) godzsy2 válasza arti1121 (#7385) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekem újraindítás után szokott ennyi lenni. :D Utána szép lassan szivárog elfele. 90-110 MB környékén szokott megállni. Akárhogy tiltom le, távolítom el vagy jegelem le az egyes alkalmazásokat , mindig bekerül valami más a helyére. :)

(#7387) arti1121 válasza godzsy2 (#7386) üzenetére


arti1121
senior tag

akkor a 140et jónak veszem. nekem újraindítás után 175-180MB. köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#7388) Jimmy66 válasza arti1121 (#7387) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nekem is ennyi szokott lenni.

(#7389) lajozs válasza Boonen007 (#7373) üzenetére


lajozs
aktív tag

Az általad linkelt "árkájvval" élő ember tud mit kezdeni?

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#7390) godzsy2


godzsy2
senior tag

most láttam az Xperia Z videotesztben, hogy a Z 10 ujjal is érzékeli a multitouchot. Kíváncsi voltam az U mennyit tud és az csak 4 ujjat tud felismerni. :)

(#7391) lajozs válasza godzsy2 (#7390) üzenetére


lajozs
aktív tag

Az jó lehet a Z-nél!
Természetes testtartás egy mobiltelefonnál a térdek közé szorítás/földön taposás, miközben tíz ujjal (ha van annyi) tapizom...

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#7392) consono válasza lajozs (#7389) üzenetére


consono
nagyúr

Mivel ez a kernel forráskódja (illetve a platformhoz tartozó dolgok is vannak benne), csak fejlesztőket érint, azt hiszem. Mondjuk nem próbáltam meg lefordítani (meg jó lenne hozzá a ramdisk is, bár az kiszedhető az élő kernelből)...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#7393) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Nektek is akadozik cosmic flow ezzel a élő háttérrel a telefon?

(#7394) godzsy2 válasza jenei1994 (#7393) üzenetére


godzsy2
senior tag

Igen, és a legtöbb élő háttérképpel laggolni is fog. Ha zavar, sajnos meg kell válnod tőle. Esetleg egy másik alternatíva, amelyik kevesebb memóriát zabál: Wave, de ezzel is akadni fog. Én most az Xperia Z háttereit használom, nagyon mutatós, főleg a sötétkék a kék világító sávval. Ez csak sima kép, nem mozog, de nagyon pöpec.

[ Szerkesztve ]

(#7395) jenei1994 válasza godzsy2 (#7394) üzenetére


jenei1994
addikt

Értem köszi!

(#7396) w.simmons


w.simmons
csendes tag

Sziasztok!

Felajánlotta itt már valakinek a telefon a 6.1.1.B.1.54-es frissítést??

(#7397) #13110016 válasza godzsy2 (#7394) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem a cosmic flow live wallpaper nem akadozott. Legalábbis nem érzékeltem. Mondjuk a telefon nem rootolt, és nem sok program van telepítve, max 15. Ebből adódóan 120-130 mega szabad memória mindig van.

Ám én is az Xperia Z hátterét használom, csak az eredeti feketét. Gyönyörűen néz ki.

.54-es frissítést, nekem még nem ajánlotta fel. (Vodafone)

(#7398) r3c0n


r3c0n
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van hogy nemrég vettem egy ilyen telefont. Semmi baj nem volt vele imádom arra jó amire én használom :)) na most egy két hete frissítettem 4.0-ra és azóta az a baja hogy nem hajlandó tölteni...múltkor egész éjjel fenn volt és egy százalékot nem ment előre a töltés... persze ha kiveszem az aksit és visszateszem kijelzi hogy 100%.... valami ötlet hogy mi lehet a baja? eléggé letört a dolog mert sehol nem találtam megoldást... :F megköszönném ha valaki tudna segíteni :) :R

(#7399) #13110016 válasza r3c0n (#7398) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ez nekem is így van, mikor utángyártott töltővel töltöm. (Néha az eredeti is ezt csinálja.)
A lényeg, hogy újra kell indítani a telefont. Sztem ez nem hiba.

(#7400) godzsy2


godzsy2
senior tag

Ti hol szoktátok leellenőrizni a szabad memóriát?
Én belépek a Beállítások/Alkalmazások/Fut menüpontba, de ha összeadom a használt+szabadot, akkor nekem csak 388-390MB körülre jön ki. Ez mióta 512MB? Vagy a maradék az valami rendszercucc?

(#7398) r3c0n
Ez a minap velem is előfordult. Tölti az, csak az ICS nem jelzi. Én újraindítottam és utána jól jelezte ki. Bug.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.