Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23101) Ateszzero válasza darvinya (#23100) üzenetére


Ateszzero
őstag

Pedig nem monndhatják hogy nagyigényűek vagyunk , csak annyit kérünk hogy javítsák ki a bugokat , így lesz egy teljesen használható naprakész rendszerünk.

(#23102) Ateszzero válasza Ateszzero (#23101) üzenetére


Ateszzero
őstag

Kíváncsi volnék az új rendszerre milyen. Ha felfrissítem , csak a fullhd videórögzítést vesztem vagy kapok minden hülyeséget?

(#23103) Dealer95 válasza dunc (#23099) üzenetére


Dealer95
őstag

4.2 nem lesz rá ez biztos, mivel:
“Xperia S won’t get official 4.2 also because qualcomm didn’t made(or didn’t released) the source code for msm8260(Xperia s SoC) , because it is outdated and because Qualcomm is focusing on krait (Snapdragon s4) , a more efficient (less power consumption and less overheating) architecture.”
Viszont egy nagyon pici esély talán van a 4.3-ra.
[link]
De ha meg is kapná, max év végén/jövőre...bár szerintem már nem fogják kiadni, de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#23104) ptamas88 válasza Dealer95 (#23103) üzenetére


ptamas88
tag

a 4.3-ra semmi, 0% esély van, nehogy valakiben hiú ábrándok ébredjenek csak azért mondom.
ugyan bejelentették hogy pár régebbi készülék is megkapja a 4.3-at és közvetlenül 4.1-ről lesznek felfrissítve de itt az S4 procis Xperia T-re meg hasonlókra gondoltak. ha a Qualcomm nem adja ki a drivereket az S3-as procikhoz , márpedig NEM fogja, akkor a Sony soha az életbe nem fog nekiülni megcsinálni magától egy Cm-hez hasonlóan. a másik, hogy a Sony telefonok támogatása másfél év, amit 3 nap múlva el is ér az Xperia S, így a továbbiakban maximum kisebb hibajavító frissítések érkeznek, nem véletlenül halasztották ennyi ideig a JB-t

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#23105) Ateszzero válasza ptamas88 (#23104) üzenetére


Ateszzero
őstag

Valmit nem értek.
Mit jelent az hogy a Qualcom nem adja ki a drivereket? Már kiadta nem ? Az eddigi frissítések megírásához nem kellettek a driverek? Abból miért nem tudnak építkezni?
A Qualcom miért nem adja ki a drivereket a frissítéshez? Ezt megteheti?

[ Szerkesztve ]

(#23106) ptamas88 válasza Ateszzero (#23105) üzenetére


ptamas88
tag

Minden friss android verzióhoz meg kell írniuk az új drivereket, pl 4.1 hez már kiadták, de a sony addig nem tud semmit csinálni, amíg ezeket nem kapja meg, és ha a qulacomm úgy dönt, hogy nem éri meg nekik az új android verzió megjelenése után megint nekiülni a munkának és ahhoz is megírni a drivereket, mert már úgy sincs belőle bevételük, akkor ezt megteheti. nem ők vállalnak felelősséget a támogatásra, hanem a sony. és ugye minden arcihtektúrára más driverek kellenek, tehát a snapdragon S4 pro-khoz kiadták a drivereket azért is van Xperia Z-re 4.2 de az S3-ra nem adták ki, ezért a sony nem tud mit kezdeni, ha akarna se. plusz még annyi, hogy a sony, ha nagyon jófej lenne és megírná saját maga a drivereket, azt nem adhatja ki mert ők csak hivatalos drivert használhatnak.

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#23107) Ateszzero válasza ptamas88 (#23106) üzenetére


Ateszzero
őstag

Mostmár értem.
Nagyon azon agyalok hogy felfrissítsem , majd ha nálam is sok bugot produkál vagy nagyon zavarni fog a fhd videós hiba , beviszem a szervízbe és addig nem veszem vissza míg meg nem csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#23108) lionshamlet válasza Ateszzero (#23107) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Azért az nem úgy működik:D
Vagy akkor jó sokáig lesz a telefonod szervízben.
Ennyi erővel hozzám is elhozhatnád.

(#23109) Ateszzero válasza lionshamlet (#23108) üzenetére


Ateszzero
őstag

Tudom , és elég sajnálatos.

(#23110) lionshamlet válasza Ateszzero (#23109) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Hat jah, ez van sajna bele kell törődni ez a telefon ennyi lett.
Kapott egy gyp-s JB-t és annyi, ha nagy mák lesz akkor esetleg javítják.
De akkor is itt a vége a történetnek ennél a telefonnál.

Barátnőmnek akarok még egy ikszest szerezni ...35kért, ennyit ér:)

szerk.
Én amúgy meg vagyok a telefonnal elégedve.
Ha az akksi jobban bírná akkor kapna egy négyes alá osztályzatot.
Persze kicsit átdolgoztam saját ízlésemre a telefont és így egész kellemes.
[link]

jah, Jbnél akkor az eRoot nem működik? csak ics.55 alatt?
csak úgy meg ha rooted jbt rakok fel rootolt icsről?

[ Szerkesztve ]

(#23111) Ateszzero válasza lionshamlet (#23110) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ügyes vagy. :C
Ez rom?

[ Szerkesztve ]

(#23112) lionshamlet válasza Ateszzero (#23111) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Nem,
- Nova launcher
- Desktop Visualizer
- Minimalistic text
- Switchpro widget
- Simple text
Programokkal készültek.

Bárki el tudja magának készíteni, bármilyen stílusban.
Itt vannak jó kis homescreenek:
[link]

(#23113) rErEaT válasza lionshamlet (#23110) üzenetére


rErEaT
senior tag

Doomlord toolkitja rootolja a jbt

(#23114) lionshamlet válasza rErEaT (#23113) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Hú, köszi.
És ezt merre találom.?

(#23115) Magnat válasza lionshamlet (#23114) üzenetére


Magnat
veterán

[link]
Én is ezzel rootoltam SL-en a gyári JB-t, műxik jól.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23116) lionshamlet válasza Magnat (#23115) üzenetére


lionshamlet
senior tag

köszi, megnézem.

(#23117) lionshamlet válasza Magnat (#23115) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Köszi, sikerült is.

(#23118) kicsisean


kicsisean
tag

nem lesz az S-re még frissítés?.. nagyon fel*asz hogy a hangerő + egy idő után szar lesz :D alig várom a novembert hogy iphonet vegyek addig ezzel a sz*r androiddal valahogy csak kibírom :S

(#23119) dunc válasza kicsisean (#23118) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem az android a szar ,jobb mint a korlátozott iphone !!!

(#23120) Aryan


Aryan
senior tag

HDMI-vel kapcsolatban lenne kérdésem a gurukhoz. Service menün kívül belehet állítani valahol, hogy hdmi-n keresztül milyen felbontás és képfrissítés menjen ki. Gyári kábellel összekötöttem egy Panasonic plazmatv-vel. Kép egyből volt, de mindig 1080p-ben és 24hz-en ment a kirakott kép. Forma1-et akartam nézni mindigtv alkalmazással, a 24hz eléggé zavaró (tipikus 24p hiba volt, mert maga a streamelt anyag szerintem 30p-s volt).

Service menüben állítottam a tv out-on a telefonba, hogy 720p és 60hz legyen, de nem ért semmit.
A telefonon ICS van.

(#23121) lfarkas válasza komoramazsi (#23048) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Kösz!! Működik :R

(#23122) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok
Bocs, de nagyon sok a hsz...ezért kérdezem. :B
Most ajánlottak Nekem egy ilyen készüléket az SIII minimért...
Gondolom megéri rá elcserélni ?!
2x1.5 a cpu?
Custom romokból milyen lehetőségek vannak?!
Gondolok 4.2.2 AOKP, Pac, Paranoidandroid.... Vagy hol tart a készülék verziószámban?

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#23123) Dealer95 válasza szunyi777 (#23122) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha független lenne a cserekészülék megéri(akkor tudsz romolni), ha nem akkor én nem cserélném (mivel a függő telóknak zárt a bootloaderjük így nem tudsz kernelt cserélni).
Hivatalos 4.2 nem lesz a telóra
A jelenlegi 4.1-ben pedig akadozik a FHD videófelvétel

[ Szerkesztve ]

(#23124) szunyi777 válasza Dealer95 (#23123) üzenetére


szunyi777
őstag

Oké Köszi!!!! Ez negyon fontos információ volt!!! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#23125) Ateszzero válasza lionshamlet (#23112) üzenetére


Ateszzero
őstag

Köszi , ha lesz egy kis időm eltökölök én is vele.

(#23126) lionshamlet válasza Ateszzero (#23125) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ok, ha belevágsz itt tudsz majd érdeklődni a hogyan tovább kérdésekkel.
[link]
de irhatsz akár nekem is, ha tudok akkor segítek.

[ Szerkesztve ]

(#23127) szunyi777 válasza Dealer95 (#23123) üzenetére


szunyi777
őstag

Megkérdeztem az eladót, sajna T-mobile fuggo!
Jó lenne, mert én is Telekomos vagyok, de ha nem lehet romolni, úgy Nekem nem kell!!! ;]
Hardware-ilag erőssebbnek tűnik mint a SIII minim...
Ez tettszik benne!
De az zavar, hogy nincs SD bővitési lehetőség....

Visszább olvastam, hogy valaki tett fel asszem telenor függőre romot... T-vel semmit nem lehet !?!

Kössz

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#23128) Dealer95 válasza szunyi777 (#23127) üzenetére


Dealer95
őstag

Hivatalos függetlenítés után sem fogod tudni kinyitni a Bootloadert tudtommal.
Csak gyárilag független készülékeknél működik.

Egyébként valaki pont fordítva cserélt mint Te, és nem bánta meg.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23129) dunc válasza szunyi777 (#23127) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem
elég a 32 GB :)) jobb mint a sgs lll mini ! ;)

(#23130) mackosajt


mackosajt
addikt

Azért hülyeségeket nem írjunk már gyerekek.

Halom rom van zárt BL telefonra is.

Ha van kedve hozzá, tud rá tenni romot. XDA-n kell nézelődni, hogy mik vannak.

már, bocs, hogy bele szóltam, de legyünk már képben. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23131) szunyi777 válasza mackosajt (#23130) üzenetére


szunyi777
őstag

Nézelődöm XDA!! :)
Amik ot vannak, és jók lennének Nekem Pac , stb... az mind JUST UNLOCKED Bootloader!!!! :(
Esetemben nem működne akkor sajna... :W
Szeretem a Tiszta android romokat, Szerintem gyorsabbak mint a gyáriak, és jobban testreszabhatóak...

Nagy a kérdés bennem! Erőssebb vas-gyári oprendszerrel, vagy marad a mini 4.2.2 AOKP, CM10.1, stb..!!! :F

Agyalok Ám :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#23132) Dealer95 válasza szunyi777 (#23131) üzenetére


Dealer95
őstag

A cserekészülék előfizus vagy van róla számla hogy ki van fizetve és dominós?
Csak garilevéllel nem mennék bele a cserébe semmiképp.
Egyébként lehet hogy jobban jársz a Mini-vel.

(#23133) Magnat válasza Dealer95 (#23132) üzenetére


Magnat
veterán

Kérdés, mi számít ... hardver tekintetében azért elég nagy a difi az Xperia javára... Én nemrég vettem egy SL-t, agyaltam az S3 Minin is ... de kb ugyanazért a pénzért nagyobb kijelző, nagyobb felbontás, jobb kamera, NFC chip. OK, nekem a gyári JB-vel nincs bajom, ez tény... meg az is, h előtte több mint 2 évig volt LG P990-em, ahhoz képest ez a telefon egy bugmentes csoda :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23134) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Vissza raktam a Gyári ICS-t leak JB után. Már nem is értem hogy lehetett ezt a szemetet használni! Akad, lassul.
A legjobb a CM9.1 volt, de annak a kamera appja egy kalap sz*r! +/- 0.7-es lépcsőkkel lehet állítani az exp. korrekciót. Nevetséges!
A CyberShot alkalmazás megy CM-romon? Vagy esetleg van teljes értékű alkalmazás ami ki tudná váltani a CM kamera szoftverét?

(#23135) rErEaT válasza eldiablo (#23134) üzenetére


rErEaT
senior tag

Leak jbre ne alapozz.

Ha a hivatalos jbre mondod, hogy lassú, akad stb akkor eldobom az agyam.

Mindenki annyira szidja, hogy milyen bugos, pedig kb van 3-4 bugja.

-HDMI lagg
-Full HD lagg
-2G néha ledob
-Meg lehet valaki talál valamit még, de ennyi van nem?! Akkor meg?

Ha van isten javítják, mert oké, hogy ez nem 100k-s telóhoz illő teljesítmény, de ez nem a telefon, hanem a sony hibája mert egy rohadt kernelt nem tudtak megírni...

(#23136) szunyi777 válasza Magnat (#23133) üzenetére


szunyi777
őstag

Nekem az számit, hogy a telefon az Enyém legyen ténylegesen!!! :K
El sem tudnám képzelni, hogy ne legyek rendszergazdája (tudom rootolni lehet), ne legyen moddolható, és ne lehessen romolni lehetőség szerint egy készüléket...
Ez olyan, mint net nélkül... Nem sokat ér! :P
Sajna lemondom a cserét... Pedig tényleg tettszik a Vas!

Miért kell függeni egy szolgáltatótól, hamár egyszer kifizettem a méregdrága készüléket?! :W
Az ilyen dolgok az agyamra tudnak menni!!! :((

Boccs, ha valakit ezzel megbántottam....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#23137) mmarta válasza szunyi777 (#23136) üzenetére


mmarta
senior tag

Zárt BL mellet is tudod rootolni, modolni és főzött romot feltenni. Egyedül a kernel csere nem megy, de minden más igen.
Azért gondold még át.
(Nekem is független van, én sem csípem a szolgáltatós figurát, szóval megértem, ha ez miatt mégsem cserélsz.)

(#23138) eldiablo válasza rErEaT (#23135) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hülyén fogalmaztam. A meleg és a kialvatlanság...
Az ICS használhatatlan! A leak JB is jobban szuperált, de a Full HD lag miatt nem kell.
Most CM9.1 van fent, ez meg elfelejt bekapcsoláskor PIN kódot kérni. :W

Agyrém! Nem gondoltam volna hogy a SE P990i után még egyszer megsz**at a Sony!
Ott az utolsó frissítés rontott a kamera minőségén. A videók homályosak lettek, a fotók pedig gyengébbek.
Mindegyik frissítés befoltozott valamit, de csinált több más hibát!
Bezzeg az M600i/P1i jóformán hibátlan szoftverrel jött ki! 140 000Ft ért rakás sz*rt kaptunk, szóval ez a fajta hozzáállás nem ismeretlen tőlük!

(#23139) naksys


naksys
senior tag

Elkezdett sárgulni a kijelzőm majd' 1,5 év használat után. Nem tudom érdeme-e leadni szervizbe és várni rá egy hónapot, hogy megcsinálják?

(#23140) Snike válasza rErEaT (#23135) üzenetére


Snike
aktív tag

jb hiba:
+hangerő majdnem maxon van telefonáláskor!
(tök mindegy mit állitok be, ugy tünik egy "gyári" hangos értéken szólal meg mindig)

PS5, mert az jó! :)

(#23141) rErEaT válasza Snike (#23140) üzenetére


rErEaT
senior tag

Ja igen, meg néha nem érzékeli a hangerősítő gombot.

Idegesítő problémák az tény, de nem annyira sok.

De még is javíthatnák, majd meglátjuk mitcsinálnak/tak a telefonommal a szervízben.

Mivel törött a keret ezért képernyő sárguláai problémát is hozzá dobtam a többihez :DD

(#23142) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Tudja vki hogy működő PSP emu van androidra?
szerk.
Áhá, hogy van
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23143) Ateszzero válasza lionshamlet (#23110) üzenetére


Ateszzero
őstag

Tegnap próbálkoztam kissé egyedivé tenni a telómat az általad említett segédprogramokkal , de valahogy nem jött össze (nagyon sok idő kel hozzá :( ). Visszacsináltam olyanra amilyen előtte volt , mert elég nagy a rendszerigénye és gyorsan merült a telóm, ma már az egy műszakot nem bírta ki melóheylen hogy ne esett volna 25% alá. A optimizerem nyomkodásával 5-6 helyett 11-12 alkalmazást zárt be ami háttérben futott.
Uninstall lett a vége ezeknekk a progiknak ( desktop virtualizer , text minimalize , beutiful widgets meg hasonló társai ), de még mindíg lehet benn valami , mert valami még mindíg eszi az energiát és optimizer még mindíg 11 alkalmazást zár be ha rányomok , viszont már nem találok olyat amit le lehetne szedni.Valamit nagyon rosszul csinálok , látszik hogy első androidod telóm .
Te cs alá csináltad vagy jb alá?
Nekem cs van fennt.

[ Szerkesztve ]

(#23144) lionshamlet válasza Ateszzero (#23143) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ics és Jb alá is felraktam.
Nem volt vele problémám.
A beállítások>Alkalmazások>Futó alkalmazásokban nézted nincs e vmi felesleges cucc benne?

(#23145) Ateszzero válasza lionshamlet (#23144) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ott néztem , de sztem az új időjárásapp csinálja, egyedül az maradt még rajta.

(#23146) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Zárt bootloaderrel le tudom menteni a gyári rom-om ?Felfrissítem jb-re , hogyan tudom majd visszarakni ezt a cs-t ha vissza akarom rakni?

(#23147) Ateszzero válasza Ateszzero (#23146) üzenetére


Ateszzero
őstag

Végül a válaszok megvárása nélkül felrfrissítettem .
Vagy én vagyok a vak , vagy nem laggol az fhd videófelvétel ( vagy alig észrevehetően )vagy más problémákról beszéltetek.
Ettől féltem annyira? :B

[ Szerkesztve ]

(#23148) mackosajt válasza Ateszzero (#23147) üzenetére


mackosajt
addikt

Próbálgasd, nézd is vissza őket.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23149) Ateszzero válasza mackosajt (#23148) üzenetére


Ateszzero
őstag

Már fedeztem fel némi képkockaátugrást. Ő lenne az? Ha igen , sztem még így is emészthető tőle a videó.
A tartalmán nem változtat. ;)
És aki részegen videózgat?

(#23150) mackosajt válasza Ateszzero (#23149) üzenetére


mackosajt
addikt

720p-hez hasonlítsd

látványos lesz, sajnos

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.