Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23201) modi


modi
tag

Hibás az új Android

"Sokan epekedve várják, hogy hamar megérkezzen készülékükre az Android Jelly Bean legfrissebb verziója, de a Nexus 4 tulajdonosok tapasztalatai szerint egyáltalán nem hátrány néhány hónappal később sorra kerülni. Az új verzió állítólag hemzseg a hibáktól és gyakran lefagy."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23202) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Új droidos felhasználóként ( WP-s voltam )
Egyébként ahogy így olvaslak titeket , elkodnolkodtam én is egy váltásról.
Erre jutottam.
Mire is váltanék ami jobb mint egy Xperia S?
PL:
- Jobb a fotókája
- Jobb rendszer mint pl a mostani stabilnak mondható CS ( JB -t most hagyjuk )
- jobb képminőség a megjelenítésben
- jobb akkuidő
- szebb felület ( ez orvosolható pl theme , pl rom csere )
Egyáltalán mit kapnék pluszba teszem fel 110ezerért , mint amennyi akkor volt az xperia s , de most megkapod 45-50-ért?Ezt is hagyhatjuk, vegyük a mostani árát.
Ma mit veszek 45-50ezerért ami jobb mint ez a telefon? S advance? HTC One S? Lumia 620 ?
Ezeken érdemes elgondolkodni.
Pro - Kontra ?

[ Szerkesztve ]

(#23203) lionshamlet válasza Ateszzero (#23202) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Az utóbbi időben elkezdtem a telefonon unalmas perceimben játszani, és visszataláltam az Emulált játékok futtatásához, mégpedig a [PSP] játékokhoz.
Amik ezen a telefonon igencsak döcögnek...

Merthát, telefonon lenyomni egy ilyet, az nagyon Cool még mindig.
[link]
[link]
[link]
[link]

Szóval a következő telefonnál nálam már ez is számításba lesz véve, legyen elég teljesítménye ezen játékok futtatásához.
És esetleg a Tegra Játékok is menjenek.
Please Keep Out.:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23204) L4Fleur válasza modi (#23201) üzenetére


L4Fleur
tag

Nekem 4.3 van A Nexus 7-en, van okom cáfolni! :)

S3 NEO

(#23205) Ateszzero válasza lionshamlet (#23203) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ok, és kb melyik telefon viszi ezeket a játékokat röccenésmentesen most?s3,s4?
Megér kb40_50 ezer felárat? Azért veszel 2 ps3_at , vagy egy ps vitát.Tudom nincs egybe a telefon a játérképpel, de ennyi pénzért inkább cipeled külön nem?

(#23206) lionshamlet válasza Ateszzero (#23205) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Nem azt mondtam hogy most veszek, hanem hogy a következő telefonomnál ez. Az egyik meghatározó tényező lesz.
Mire itt lesz ennek az ideje addigra a mostani sxs áránál lesz az ára.
1 éve van meg az sxs, meg egy évet marad nálam., utána meglátjuk.

(#23207) front3r válasza L4Fleur (#23204) üzenetére


front3r
őstag

Én is cáfolom! Netto baromság!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#23208) Ateszzero válasza lionshamlet (#23206) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen, végülis igazad van. egyébként arra akarok kilyukadni jelenleg használt piacon nem tudok jobb vételt ennél a telefonál.
Én mindenével meg vagyok elégedve.

(#23209) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Szerintetek mennyiért érdemes ilyen telót venni használtan?

Samsung Galaxy S20 FE

(#23210) rErEaT válasza modi (#23201) üzenetére


rErEaT
senior tag

Egyrészt, a legújabb jelly bean 4.3 , mi a 4.1et várjuk szóval olyan mindegy, hogy hibás vagy sem mert Sre hivatalos úton nem lesz 4.3, szerintem 4.2 se.

(#23211) Dealer95 válasza rErEaT (#23210) üzenetére


Dealer95
őstag

4.2 100%, hogy nem lesz soha, semmilyen hivatalos forrásból.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23212) L4Fleur


L4Fleur
tag

A hét elején vettem le a matricát, köze lehet hozzá? A képernyő alsó részén valami gebasz van! A képen látszik az érintés helye, közben ott sincs az ujjam! :( Valaki tapasztalt már ilyet? Közben kitörölte a fél szöveget ez a szemétláda! :W

[ Szerkesztve ]

S3 NEO

(#23213) dunc válasza L4Fleur (#23212) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem ez sajna szerviz lesz mert a kijelző hibás :(

(#23214) Ateszzero válasza L4Fleur (#23212) üzenetére


Ateszzero
őstag

Újraindítás után is csinálja?

(#23215) siofok válasza L4Fleur (#23212) üzenetére


siofok
őstag

fejlesztői lehetőségeknél nem lett véletlen bepipálva hogy látszódjanak az érintések helyeik? :F

OnePlus nord 2t

(#23216) dunc válasza siofok (#23215) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen ez az lesz de lehet csak azért rakta,be hogy látszón ,hogy nem ér hozzá és látszik mégis a kijelzőn !

(#23217) jooker82 válasza Magnat (#23197) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért ne egy 2,5 éves nem túl sikeres telefonból itélj már el egy márkát. Nézd meg a 4x,nexus4,vagy G-t minőségre.. Volt 2x-em 1 évig,ugyh tudom miről irsz..
Most G van, az égvilágon semmi baja,de a topicban se volt még szervizbe egy se.
Tavaly egy 180 fokos fordulatot vett az LG,nemhiába már a 3. legnagyobb mobilgyártó.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23218) L4Fleur válasza jooker82 (#23217) üzenetére


L4Fleur
tag

Az érintés helyét direkt mutatja, újraindítás után is csinálja, de nem mindig! Pl. most se! :(
Az miatt nem lehet, hogy levettem a matricát?

S3 NEO

(#23219) #19784448


#19784448
törölt tag

http://blog.sonymobil.hu/2013/08/02/uj-firmware-ek-erkeznek-az-xperia-s-xperia-z-xperia-zl-es-xperia-zr-telefonokra/

(#23220) jooker82 válasza L4Fleur (#23218) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez szerintem szerviz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23221) naksys válasza L4Fleur (#23218) üzenetére


naksys
senior tag

Ez pont olyan mint amikor bekapcsolod a beállítások/fejlesztői lehetőségek/mutassa az érintés helyét opciót..

(#23222) Magnat válasza jooker82 (#23217) üzenetére


Magnat
veterán

Te megvennél bárkitől bármit még egyszer vagy akárcsak ajánlanád másnak, aki már egyszer durván átb@szott, plusz még másik pár ezer embert? És nem csak magáról a vasról beszélek, hanem a frissítésekről, kommunikációról, a vásárlókhoz való cinikus hozzáállásról... Azt a telefont szó nélkül vissza kellett volna hívni v minimum nyilvánosan bocsánatot kérni mindenkitől, aki vett. Jah, és azt se felejtsük el, h az a készülék az LG zászlóshajója volt akkor.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23223) Ntes


Ntes
tag

Sziasztok.
Haveromnak van egy Xperia S-e. A minap szokásos használat közben a kijelző fénye eltűnt. Maga a kijelző reagál az érintésekre, a hang visszajelzések alapján, viszont fekete a kép és nem látni rajta semmit. Azóta sem javult meg, szóval maradt a szerviz. Anno rátettük a JB-t Flashtool-al, azt szeretném kérdezni, hogy a Telenoros ICS-t visszategyük-e rá, vagy be lehet vinni így is szervizbe? Vagy elfogadott ez a Flashtool-os szoftver frissítés?

(#23224) dunc válasza Ntes (#23223) üzenetére


dunc
nagyúr

Mentsétek le,majd SUS alapra. (ne tudjanak kötekedni)

(#23225) jooker82 válasza Magnat (#23222) üzenetére


jooker82
nagyúr

Konkrétan engem nem basztak át,mert én árába el tudtam adni,meg nekem semmi baja nem volt amig használtam...Pedig nekem fontos a jó megbizható telefon,mert a munkaszerződésembe benne is van,hogy kötelező a telefon.
Sok volt 2x tulajjal találkoztam a g ,meg 4x topicba,de különösebben nem panaszkodtak a 2x miatt. Ettől független megértem,hogy téged rosszul érintett a dolog,de azért mégse hasonlitsuk egy olyan ügyhöz,mintha a bnőm baszná át a fejem és annak nyilván nem keresem többé a társaságát.
Ugyanúgy a sonyra is van olyan példa,hogy egy 8 sonyt végigpróbáló tag megelégelte a sony hazugságait az Ion frissitésével kapcsolatba. 4 hónapot késtek és elvileg az se hibátlan és most boldog tulaja egy G-nek...
Mint irtam a G az egy teljesen hibátlan teló,panaszt szinte nem látsz a topicba,ugyhogy ott gyakorlatilag senkit nem érdekli,hogy mi volt a múltja az LG-nek..Mindenki boldogan használja. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23226) Magnat válasza jooker82 (#23225) üzenetére


Magnat
veterán

Volt olyan kernel a 2x-hez (és nem is volt hozzá más akkor) , ami kb 10 telefonból 9-en bsod-ot okozott különböző gyakorisággal... Nekem is benne van a szerződésemben a telefonos elérhetőség, ebben az időben konkrétan 2 telefont hordtam, a 2x-ben lévő kártya át volt irányítva arra az esetre, ha bsod miatt nem jelezne híváskor (ez 1ébként már a második ilyen készülékem volt, mert az elsőt nem lehetett feltölteni úgy, h ne dobjon bsod-ot, ezt 3 napon belül cseréltem - akkor még azt hittem, egyedi hiba). Tehát nem lehetett rendeltetésszerűen használni... Rotate kollégának - aki sokáig melletted volt a másik ember a 2x topikban aki védeni próbálta a védhetetlent- (persze nem M. o. - n) a szolgáltató visszavette újkori árán a készüléket, nyilván nem ok nélkül... És hát sem azelőtt, sem azóta nem láttam annyi "never ever buy an LG" típusú hozzaszólást, mint a 2x kapcsán.
De gondolom te sem azért adtad el egy év után, mert olyan jó volt...
Szóval számomra az LG elásta magát, és ez nem csak arról szól, h sz@rt sóztak rám, hanem arról, ahogy ezt a problémát utólag kezelték vagy inkább nem kezelték.
Sorry az offért, tudom, h ez nem ide való...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23227) jooker82 válasza Magnat (#23226) üzenetére


jooker82
nagyúr

Még akkor utoljára én is válaszolok.. Biztosan tudod,h rotate kollégának nemhogy kicserélték,hanem egy az egyben visszafizették az teljes vételárat és volt még rá példa.. tehát valahol elismerte az LG a hibát..
Én meg még meglepően sokáig megis tartottam,mivel ritka,hogy 1 évet nálam legyen egy tel.
És a jóval gyengébb l7-re cseréltem.és csak az udonság varázsa hajtott. Én szerettem a 2x-et..
Hátha idővel majd te is belátod,hogy 1 hibás szériájú telefonért nem érdemes egy gyártót éveken át a földbe döngölni.. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23228) markussandor


markussandor
senior tag

tegnap este felraktam az FXP230 romot, de azt írja, hogy nincs benne SIM kártya :-(
visszaraktam a 228-at, azzal jó

másik negatív tapasztalat, a fényerő automata nálam, de a 230-nál a minimum sokkal kisebb, mint korábban, alig látom a kijelzőt, visszarakás után pedig megmaradt ez a jelenség :-(

valaki más feltette már?
tapasztalatok?

(#23229) Zsoca34 válasza markussandor (#23228) üzenetére


Zsoca34
csendes tag

Helló.
Én is így jártam,ahogy te.Hibás a rom,de még nem javították.

(#23230) siofok


siofok
őstag

Lg semmiben nem kellene az tuti.Nagyon az alja minőség mindenben. :(

OnePlus nord 2t

(#23231) jooker82 válasza siofok (#23230) üzenetére


jooker82
nagyúr

Biztosan tudod,hogy pl az apple termékek kijelzőinek nagy részét vagy a sony LCD tv-k paneljait az LG gyártja. de valóban xar. :D
Az opt G-t próbáltad már?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23232) siofok válasza jooker82 (#23231) üzenetére


siofok
őstag

Komolyan az.

OnePlus nord 2t

(#23233) rErEaT


rErEaT
senior tag

Tudom, hogy volt róla szó, De szeretnék egy nagyobb akksit a telóba, hogyan lehet ezt megoldani? Szervízben cserélik ha én kifizetem?

Egyáltalán cserélt már valaki benne?:D
Jól bírja az okostelefonokhoz képest, de elgondolkodtam, mert egyre sűrűbben nincs időm tölteni aztán 10%al futkozom oda ahova akarok, ha meg pont akkor hívnak mikor lemerültem akkor gáz, vagy éppen valami ami rajta az kellene:D

Na mindegy is, nem szaporítom tovább, egy kérdésem van: Valaki cserélt benne vagy érdemes egyáltalán?

(#23234) zsoca67 válasza rErEaT (#23233) üzenetére


zsoca67
tag

Ez is megoldás lehet:http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-akkumulator-c4199/?st=hordozhat%F3&gclid=CLvU8K3c47gCFYdc3god_jQAbg

(#23235) Magnat válasza rErEaT (#23233) üzenetére


Magnat
veterán

Azt nemtom, h nagyobbat hogy lehet bele tenni, de 1ébként az akksi cseréje nem egy nagy mutatvány, videjó is volt róla linkelve itt a fórumban nemrég.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23236) Ateszzero


Ateszzero
őstag

PC Remote nem működik , WP-n jól ment. Tudtok valami hasonlót ami megy is?
pc telepítettem a pc remote progit , a telón a Remote control collection-al hozzáadtam manuálisan a szervert , de úgysem műkszik.

(#23237) Ateszzero válasza Ateszzero (#23236) üzenetére


Ateszzero
őstag

PC Remote controller sem jó.

(#23238) lionshamlet válasza Ateszzero (#23237) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Mit szeretnél elsősorban irányítani?
Pl.:
- nekem most hiányzik a hazimozierositom, aminek a tavjaval vezéreltem mindent.
Ezt most kiváltja teljes mértékben az unified remote.
Lejátszó programokat kezel, faljkezeles, pc shit down, meg a monitort is lelövi, nem kell odamasznom.

Ha ezek a tulajdonságok megfelelnek, eleget tesznek akkor sztem a legjobb alternatíva.
Persze a teljes verzió a leghasznalhatobb, ami torrenten elérhető lehet.

(#23239) Tomacko válasza Ateszzero (#23236) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ha csak média szerver vezérlés a cél akkor ajánlom pc-s és droidis részre is egyaránt a Servio-t. Egyszerű a kezelése és az XS-n is fut jól. Én rendszeresen használom.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23240) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Távoli irányítást akarok. Pl egér helyett az ágyamból irányítani a pc-t , úgy hogy látom az asztalt a telón.

(#23241) #03372544 válasza Ateszzero (#23240) üzenetére


#03372544
törölt tag

TeamViewer a válasz a kérdésedre.

(#23242) Ateszzero válasza #03372544 (#23241) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nem ilyenre gondoltam, de végülis a célnak megfelel.
Köszi.

(#23243) #03372544


#03372544
törölt tag

Szerintetek a Snapdragon S4 Plus/Pro kb. mikor lesz elavultnak tekinthető?
Arra gondolok, hogy amennyire tudom az SXS azért nem kap 4.2-t, mert a Qualcomm elavultnak tekinti az S3-t, és nem csinál hozzá driver-t.
Vajon mennyire fenyegeti ez a veszély a mostani S4-gyel szerelt telókat?

(#23244) L4Fleur


L4Fleur
tag

Milyen programot ajánlotok alkalmazás-adatok biztonsági mentésére? :)

S3 NEO

(#23245) lionshamlet válasza L4Fleur (#23244) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Titanium backup Pro, De root kell hozzá.

(#23246) L4Fleur


L4Fleur
tag

Régebben próbáltam a gyári programot, de újratelepítés után nem látta az adatokat tartalmazó fájlt! :(

S3 NEO

(#23247) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok. Olvastam meg hallottam, hogy ez a telo képes játszani a PlayStation játékokat. Az lenne a kérdésem, hogy akkor honnan tudnék rá leszedni PlaStation játékokat?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#23248) Dealer95 válasza #03372544 (#23243) üzenetére


Dealer95
őstag

Az Xperia T-be S4 van mégis az a veszély fenyegeti, hogy a Sony nem csinálja meg rá a 4.2/4.3-at :)

(#23249) Zsoca34 válasza markussandor (#23228) üzenetére


Zsoca34
csendes tag

Na,kiadták az FXP231-et!!!
Ugyanaz a fos,mint egy hete,nincs SIM!!!

(#23250) HuaweiU8500 válasza rErEaT (#23191) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Már láttam a B.1.96 tesztverziót, tehát a hír igaz lehet... :))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.