Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) #03372544 válasza ptamas88 (#23350) üzenetére


#03372544
törölt tag

A Chromecast lenne a legjobb erre, de nem tudom kapható-e majd itthon és mennyiért.

(#23352) Szendwich válasza Tomacko (#23347) üzenetére


Szendwich
tag

Most olvastam Facebook-on:
Tegnap a késő esti órákban tapasztalt lassulást, illetve bizonytalanságot a mobilnet szolgáltatással kapcsolatban az egyik hálózati eszközünkben fellépett műszaki probléma okozta, amelyet a szállító bevonásával kivizsgáltunk és elhárítottunk, így a szolgáltatás röviddel éjfél után már ismét hibamentesen működött. Ezúton is köszönjük türelmeteket és megértéseteket.

(#23353) mmarta válasza ptamas88 (#23350) üzenetére


mmarta
senior tag

Airdroid?

(#23354) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Nemsokára jön a 6.2.B.1.96, ami állítólag javítja a 2G-t és a fullhd videófelvételt, meg még pár dolgot. [link]

(ha nem maradtam le)

[ Szerkesztve ]

(#23355) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Nagyjából végleges HomeScreen-
[link]

(#23356) Tomacko válasza webdeejay (#23354) üzenetére


Tomacko
senior tag

Sziasztok!

A következő kicsit érdekes lesz.... Mutatok 3 képet meg hozzá a történetet. Avval kezdem, hogy rootolt CWM-l futó 4.0.4 drioid futott a gépen eddig a legutolsó ICS rom-l és zárt a loaderem, mint ahogy itt látható lejebb:
nem nyitható loader

Aztán jött az ötlet, hogy mi lenne ha.... és feltettem egy trinity rom-t:
Ezt választottam.

Szépen el olvastam, hogy ez még ICS romra feltehető stb.stb. Aroma installerben minden szélpen végig futtatva ahogy kell a végén no kernel meg ami kell, hogy bele se kezdjen feleslegesen a cserébe amit nem is tud meg csinálni...... Hurrá örömködés, boldogság, jókedv, készen lett.....reboot, ismerkedés "egymással"....na mondom akkor "mutatkozz be szépen:
és azt mondja nekem, hogy szia, én a 3.4..... kernel vagyok

Na de, hogyan ? Szóval ez lenne a kérdésem, hogy mégis, hogy a bánatba cserélt nekem kernelt annak ellenére, hogy én nem kértem?

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23357) mmarta válasza Tomacko (#23356) üzenetére


mmarta
senior tag

Ez a JB stock kernele szerintem. Amikor firmware csere/váltás van a gyárinál is kernelt is cserél.
Valahol olvastam, lehet éppen itt, nem tudom, hogy a gyári kerneleket fel lehet tenni flashtoollal is. Csak a mókoltakat nem.

(#23358) csiziktomi válasza lionshamlet (#23355) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Nagyon tetszetős és minőségi munka :R

(#23359) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Adott a jelenség: le van lőve a net a telómon. Számítógépen bonyolítom a facebook dolgaim (chat, lájk, stb. értesítés). Aztán amikor újra benyom a netet a telómon, az összes addigi (a kilőtt mobilnet és az újra belőtt mobilnet közti) fb. mozzanatokat jelzi a telefonom. Azokat is, amiket megnéztem szgépen. Nézegettem beállításokat, de nem találtam, van-e mód arra, h azokat ne jelezze, amiket megnéztem a gépen?

Köszi és üdv:
Funthomi

YOLOska

(#23360) markussandor


markussandor
senior tag

FXP232 ugyanolyan bugos :-(

(#23361) Zsoca34 válasza markussandor (#23360) üzenetére


Zsoca34
csendes tag

Persze,hogy bugos!Agyanaz a mérete,meg mindene,mint a 230-as volt.

(#23362) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Ez a hirdetés nagyon Adja.
Nemhiszem el mennyi szerencsétlen van ebben a kis térségben.

[link]

(#23363) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

A barátnőm szemezik az S-el, most van is egy jó árban, fel éves 40kért.
Tmoblis, honnan tudom megnézni hogy nem nyitották ki a blt?, gari miatt.

(#23364) #03372544 válasza lionshamlet (#23363) üzenetére


#03372544
törölt tag

Elvileg szolgáltatóson nem lehet nyitni.

Ha mégis látni akarod, akkor a készüléken a tesztmenüt előhozva (Telefon > *#*#7378423#*#*) a Service info/Configuration menübe menj be.

Ha a rooting status-nál legalul azt látod "bootloader unlock allowed: no", akkor egyáltalán nem nyitható, tehát biztos nem volt nyitva,
ha "yes", akkor nyitható.
Azt hiszem ha ezeken kívül mást látsz akkor lett kinyitva, de nem tudom pontosan mit kellene látni.

[ Szerkesztve ]

(#23365) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Újra kellett telepítenem a windows 8-at. Feltelepítettem a pc companion-t , , usb bedug , az eszköztelepítés elindul , de csak várakozik 5%-on a telepítés és nem megy tovább. , a teló meg mintha csak töltőre dugtam volna , ha kihúzom még figyelmeztet is hogy húzzam ki a töltőt a hálózatból is . Nem azt kéne kiírnia hogy usb háttértár csatlakoztatva?
A telót és pc-t is ujraindítottam már , valamint másik usb porton is próbálkoztam már.
Valami tipp még valakinek?

(#23366) lionshamlet válasza Ateszzero (#23365) üzenetére


lionshamlet
senior tag

mondjuk Windows 7?
;]

(#23367) baandii


baandii
senior tag

tudnátok ajánlani vmi megbízható mobiltöltőt...köszi a segítséget előre is!

(#23368) Ateszzero válasza lionshamlet (#23366) üzenetére


Ateszzero
őstag

Eddig windows 8-al nagyon szépen ment. A windows 7 belépési logó után nem ad képet , egyszerűen elsötétül a monitor és annyi , őt próbáltam először telepíteni , de 2 próbálkozás után megintcsak a win8 maradt.

Telepítésnél ezt dobja ki amikor kéri hogy töltsem le és telepítsem a media trensfer protocoll-t , ami ugye a windows intézőhöz kell.

[ Szerkesztve ]

(#23369) Ateszzero válasza baandii (#23367) üzenetére


Ateszzero
őstag

Van olyan? :D
Mármint a gyárikon kívül?

(#23370) littlemamba válasza Ateszzero (#23368) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Szia, nálam teljesen ismeretlen ez a jelenség, többször húztam újra a win8-at, mindig szépen felment a PC Companion. programot leszeded, kitakarítod mindenhonnan és utána teszed vissza?

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#23371) Ateszzero válasza littlemamba (#23370) üzenetére


Ateszzero
őstag

Egyenlőre csak naturba leszedtem, majd visszaraktam és mivel így sem jó, mehet a takaritásos módszer. Csak azt nem tudom miért van erre szükség amikor egy szűz rendszeren elsőre kellett volna hogy jó legyen.

(#23372) mmarta válasza Ateszzero (#23371) üzenetére


mmarta
senior tag

Próbáld meg a SUS-t, talán az felrak olyat hozzá, hogy működésre bírod.

Egyébként a flashtool driver mappájában lévő cucc telepítése is jó megoldás lehet.

(#23373) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Tegnap este még újratelepítettem a rendszerem ezuttal Windows 7-el. Először feltelepítettem a pc companion-t , majd csatlakoztattam a pc-hez a telefont.
A probléma ugyanugy jelentkezik.Sztem a telefon lesz a ludas. Csinálnom kell egy gyári beállításokk vissza-t?

(#23374) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Csináltam a telón egy gyári beállítások viszzaállítását , de ez sem oldotta meg a problémát , más portokkal ugyancsak probálkoztam . A pc számára teljesen ismeretlen az eszköz , még a windows update webhelyről sem tudja installálni az eszk driverét.
Flashtool driver mappájában lévő drivertelepítőt is telepítettem , akkor sem akar kommunikálni a pc-vel. :W
Mit csinálok rosszul? Ez egy szűz oprendszer. Elsőre sikerülnie kellene mindennek , nem holmi bűvésztrükkökkel.

[ Szerkesztve ]

(#23375) Ateszzero válasza mmarta (#23372) üzenetére


Ateszzero
őstag

Minek a rövidítése a SUS ? :B
Megpróbálom vele.

[ Szerkesztve ]

(#23376) L4Fleur válasza Ateszzero (#23375) üzenetére


L4Fleur
tag

Sony Update Service :)

S3 NEO

(#23377) dunc válasza Ateszzero (#23375) üzenetére


dunc
nagyúr

Azzal áll vissza alapra újrahuzza a gyári romot ,ha úgy se jó akkor lehet tényleg gond van a teloval ! :(

(#23378) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Levíttem a telót a t-pontba , és ott működött. Gondolom akkor nem kell ujraraknom a telo romját.
Hol lehet még valami usb drivert hozzá letölteni? Google nem ad ki semmi értelmeset, csak a pc companiont.

Ja , az update hogy fog működni ha nem tudok vele kapcsolatot teremteni?

[ Szerkesztve ]

(#23379) dunc válasza Ateszzero (#23378) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor a
pc nek van baja ! vagy szoftveres,vagy hardveres ! Más eszköz mit csinál abba a portba ? Illetve eszközkezelőbe eltávolitottad a fel nem ismert eszkőzt ?

(#23380) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Valakinek van tapasztalata a Trinity Vengeance Raptor XL-es rommal kapcsolatban? Ami feltűnt, hogy sokkal gyorsabban merül a teló, mint a gyári rommal. Autós navigáció közben rádugtam a töltőt és gyorsabban merült a teló, mint ahogy tölteni tudta a töltő. :DDD

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#23381) mmarta válasza katona.jozsi (#23380) üzenetére


mmarta
senior tag

Igen, gyorsan le is szedtem :DDD Nekem is gyorsan merült.

Ateszzero: Próbáld meg a flashtoolt. Feltettem ide, ez a legfrisseb, gyorsan lejön. A mappalistában látsz egy drivers mappát, azt telepítsd fel. Indítsd újra a gépet és próbáld meg megint az usb-t.

[ Szerkesztve ]

(#23382) katona.jozsi válasza mmarta (#23381) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Milyen Rom-ot ajánlasz használatra? Ami gyors nem merít ennyire és stabil. :DD

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#23383) mmarta válasza katona.jozsi (#23382) üzenetére


mmarta
senior tag

Ha nyitva a BL, akkor Rayman Opensemc rc2, aksi idő fantasztikus, igaz nfc, hdmi, fullhd még nem megy benne.

Vagy CM10 - ebből a 228 a stabil, a többiben még nem megy a sim kártya.

Ha nem nyitott a BL, nekem jobban bejött a Leopard és mindenben jobbnak tartottam.

(#23384) katona.jozsi válasza mmarta (#23383) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Kinyitottam a bootloader-t. Kipróbálom az általad ajánlott romot. A gps jól működik benne? Esetleg valami bug?

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#23385) mmarta válasza katona.jozsi (#23384) üzenetére


mmarta
senior tag

Azt nem tudom, nem használtam, de az xda-n a kommentekbe olvass bele, hogy mi gyíkja van az RC2-nek.

A cm10 tuti jó, használtam a gps-t, ebben minden müxik a fullhd kivételével.
Aksi is ok, deadline és sio időzítéssel használom.

[ Szerkesztve ]

(#23386) Tomacko válasza katona.jozsi (#23384) üzenetére


Tomacko
senior tag

Nekem ez a [TrinityVengeanceRaptorX_2.5_SpecialEdition_SunFlareX2x] ROm van fent zárt telefonon és teljesen jól teszi a dolgát kivéve a JB hibákat ugye a Full HD-t meg a többi "apróságot". Aksi időben is tökéletes nálam.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23387) Ateszzero válasza dunc (#23379) üzenetére


Ateszzero
őstag

Így van , valamit a géppel kell csinálnom , egy s5230-as samsungot próbáltam , az kifogástalanul működik vele. Volt már az eszközkezelőben is eltávolítva hogy újra próbálja.

Mmarta ( #381 ) : Már próbáltam azt is , de :N

Még nem fogytam ki az ötletekből , de kezd reménytelen lenni , már tune up registry cleaner-t is használok minden új próbálkozásnál ami igényli.

[ Szerkesztve ]

(#23388) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hell, jb alatt hogyan lehet 3d képeket készíteni?
Nem talalom az opciojat.
Help please

(#23389) #03372544 válasza lionshamlet (#23388) üzenetére


#03372544
törölt tag

Sehogy.

(#23390) lionshamlet válasza #03372544 (#23389) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Nee, nem lehet 3D képeket készíteni Jelly Bean alatt?
Ne szívass, ez komoly?
:D

(#23391) darvinya válasza Ateszzero (#23387) üzenetére


darvinya
titán

64 bit-es a win 7-es?

Rakd fel a legújabb Win MediaPlayer-t, és ha nincs Win Mobile Device Center-t.

Alaplapi USB2-en próbáld
USB3-on a régi alaplapon instabil és nem megy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23392) Gyick


Gyick
őstag

Hi!

Másnál van olyan hiba hogy égve marad a led ha lehuzzák töltöről a telót?A másik hiba amit észre vettem hogy ha kikapcsoltam a telefont és bekapcsolom nagyon nehezen tér magához a képernyő..(Ezért nem is nagyon hagyom hogy lemerüljön)
A Jb felrakása óta jöttek elő ezek a problémák..

(#23393) #03372544 válasza Gyick (#23392) üzenetére


#03372544
törölt tag

Igen, ezek hibák a jb-ben.
A led ha égve marad visszateszem egy pár másodpercre a töltőre, azután ha lehúzom már elalszik.

(#23394) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Okés , most fogyott el a türelmem , egyszerűen semmi nem megy.
Mostmár nem azért írok hogy segítséget kérjek , csak azért hogy legyen ilyen hibaleírás is itt a topikban. Heccből.
Egy másik particióra azért telepíteettem egy új win8-at , semmit nem csináltam , hogy teljesen szűz legyen a rendszer. bedugom erre azt írja hogy az ismeretlen eszközt nem tudja telepíteni , forduljak a gyártóhoz és bla bla.
Visszaléptem az ugyancsak friss windows 7-be , mindent leszed , alaplapi usb kábel átdug usb3-ba , mert az usb2-őn volt , tune up-al mindent leszedtem , bedugom , próbálja telepíteni az eszközt , erre ilyen hülyeséggel fogad újra , kb 100-adszorra.

Sztem itt már egy profi számtechguru sem tud ennél többet csinálni. lehet alaplap csere lesz ebből.

(#23395) darvinya válasza Ateszzero (#23394) üzenetére


darvinya
titán

Ezt nézted már (#23391) darvinya?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23396) #03372544 válasza Ateszzero (#23394) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ne dugd át usb3-ba, azzal nem szokott menni.

(#23397) mmarta válasza Ateszzero (#23394) üzenetére


mmarta
senior tag

Teló usb hibakeresés be van kapcsolva? Meg az ismeretlen források?

Sajnálom, hogy nem sikerül. Amúgy, ha csak fájlokat akarsz a gép és a teló közt mozgatni, törölni, stb., akkor a legegyszerűbb ftp-n csinálni. Persze, ha van wifid. Telőra fel az ftp progi, total commander hálózatban megadod az ip-t és gyakorlatilag azt csinálsz, amit akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.