Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23251) #03372544 válasza HuaweiU8500 (#23250) üzenetére


#03372544
törölt tag

Hol láttad? Bővebb infó van róla?

(#23252) HuaweiU8500 válasza #03372544 (#23251) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

a hivatalos szervizprogramon. de még csak tesztverzió, gyaníthatóan a problémákat oldja meg... reményeim szerint

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#23253) rErEaT válasza HuaweiU8500 (#23250) üzenetére


rErEaT
senior tag

Remélem az összes hibát javítja!

(#23254) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Hol tudom beállítani, hogy az elküldött SMS-ek kézbesítéséről értesítést kapjak?

Az üzeneteknél a beállításoknál ki van pipálva a Delivery report checkbox. Ennek ellenére nem kapok visszajelző üzeneteket. Elképzelhető, hogy a szolgáltatóm nem támogatja ezeknek az üzeneteknek a küldését?

(#23255) envagyok válasza €uro (#23254) üzenetére


envagyok
veterán

Az üzeneteknél látod hogy elolvasták

(#23256) darvinya válasza €uro (#23254) üzenetére


darvinya
titán

nem kapok visszajelző üzeneteket

Kapsz.
Csak egy kis pipaként jelzi, hogy megkapta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23257) dunc válasza €uro (#23254) üzenetére


dunc
nagyúr

Annyi történik ha kézbesítve akkor az üzenetnél pipa jelenik meg.

(#23258) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Használtan tervezek venni egy ilyen telót. Elvileg gyári független, viszont biztos ami biztos alapon, hogy lehet ezt leellenőrizni a helyszínen? Főleg a BL miatt lenne fontos, hogy tudjak feltenni custom kernelt.

Köszi

(#23259) €uro válasza dunc (#23257) üzenetére


€uro
őstag

Értem. Köszi.

(#23260) Simtu válasza Simtu (#23258) üzenetére


Simtu
senior tag

Megtaláltam az 1. hsz.-ben... :B

(#23261) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyan hibával, hogy az OTA Update Center-ből nem tudott frissíteni. Letölti a rom-ot, majd kiválasztom h a data és a wipe-t törölje, majd rebootol a teló és nem történik semmi. :F

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#23262) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Gondoltam regisztrálom a sony oldalán a telefont.
Nem lehet.
Nincs olyan hogy okostelefon. :F

(#23263) #03372544 válasza BLUE TORNADO (#23247) üzenetére


#03372544
törölt tag

Innen tudod letölteni a PlayStation Mobile alkalmazást, és azon belül tudsz játékokat venni.
Pár hónapja voltak ingyenesek is, most nem tudom mi a helyzet.
A fizetősek nagyon drágák szerintem.

(#23264) katona.jozsi válasza katona.jozsi (#23261) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Erre a problémára senkinek nincs ötlete? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy lehet nyitni a bootload-ert. Elvileg, akitől vettem a telefont, Ő az Extrem Digital-ból szerezte be, akkor elvileg ez a loader nyitható, mert nem szolgáltatós, vagy tévedek?

:R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#23265) Ateszzero válasza katona.jozsi (#23264) üzenetére


Ateszzero
őstag

Frissítés nem igazán működik senkinek OTA-n . Frissítsd a sony companion-al pc-n.
Bootloader nyitható-e avagy sem :
" üsd be a *#*#7378423#*#*-ot a tárcsázóba, itt a Service info > Configuration > Rooting Status menüpontnál, ha a Bootloader unlock allowed: Yes, akkor kioldhatod a bootloadert, ha No, akkor nem. "

[ Szerkesztve ]

(#23266) darvinya válasza katona.jozsi (#23264) üzenetére


darvinya
titán

Miért nem SUS-al frissítesz?

Amúgy OTA-n nincs wipe cache törlés, és belenyúlt/törölt system app-os rendszerre nem települ.

Ha szerviz menüben bootloader allowed: yes akkor nyitható Sony oldalán keresztül.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23267) katona.jozsi válasza darvinya (#23266) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítségetek, megnéztem és Yes szerepel, tehát a bootloader nyitható. Akkor az OTA-t ne is használjam? Így fagyasztom vagy eltávolítom. A SUS egy segédprogram, amivel custom rom-okat lehet frissíteni? Egyébként Trinity féle Raptor XL romot használom és szeretném naprakészen tartani (az eddigi legjobb rom szerintem).

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#23268) Ateszzero válasza katona.jozsi (#23267) üzenetére


Ateszzero
őstag

Eddig nem írtad hogy főzött rom-ot akartál frissíteni OTA-n keresztül.
Ilyenől még nem hallottam. :)

(#23269) darvinya válasza katona.jozsi (#23267) üzenetére


darvinya
titán

Construm ROM dologgal a fejlesztőjét kérdezd.
Ennek semmi köze a gyárihoz.
CWM-es zip-et tölt le, akkor azt telepíteni is kell CWM alól, nem elég a Wipe-ok.

(#23268) Ateszzero

Van ilyen, de ezt a készítője felelős ennek sikeréért'

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23270) lippije


lippije
tag

Na pl. ezt is szeretem az androidban. Ilyen custom képernyőt sosem lehetett iphone-on csinálni :)

(#23271) ADAM1337 válasza Ateszzero (#23240) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Unified remote a legjobb szerintem. Vlc remore is van benne.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#23272) Ateszzero válasza ADAM1337 (#23271) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen , kipróbáltam , ténleg ez a legjobb , viszont ebben meg nem mutatja a monitorom a kijelzőmön. , legalábbis a funkció benne van de nem működik nálam. Kár.

(#23273) rErEaT


rErEaT
senior tag

Valaki használ hívás blokkoló?:D

Nekem 1-2 számot kellene letiltanom mert mondjuk úgy zaklatnak.

Ne gyertek azzal, hogy Google play aztán vall blocker, nem ez volt a kérdés csak azért:D

(#23274) tibike8 válasza rErEaT (#23273) üzenetére


tibike8
őstag

Én a calls blacklistet használom.

(#23275) keccsa válasza rErEaT (#23273) üzenetére


keccsa
aktív tag

Én a DND Call blockert ajánlom. Be tudod állítani a hívószám nélküliek tiltását, minden hívás tiltását, bizonyos számok tiltását, fehér és fekete listát tudsz készíteni... :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#23276) €uro


€uro
őstag

Üdv!

Nem működik a hangerő növelő gombom. Akkor sem tudok hangosítani, ha csak simán az "Desktopot" látom, és hívás közben sem tudok ráadni hangot. A lefelé halkítás működik.

Maga a gomb romolhatott el, vagy valamelyik telepített program nyúlt hozzá a mobil beállításaihoz? Mi a véleményetek?

(#23277) ADAM1337 válasza Ateszzero (#23272) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha a kep is kell akkor viszont a teamviewer csak az meg zabalja az aksit, meg ujrakell csatlakozni, ez total csendes.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#23278) L4Fleur válasza €uro (#23276) üzenetére


L4Fleur
tag

Szia! :)
Ez a JB egyik hibája, nálam is előfordul! Újraindítás megoldja!

S3 NEO

(#23279) €uro válasza L4Fleur (#23278) üzenetére


€uro
őstag

Thx!

(#23280) rErEaT válasza keccsa (#23275) üzenetére


rErEaT
senior tag

Ez tökéletes tényleg :P

Tenksz:D

Hírek:

Az említett teszt rendszerben javítások:

-2G fixed
-Full HD record fixed
-New baseband
-White Balance Camera issue fixed

Eddig ennyiről tudok :)

[ Szerkesztve ]

(#23281) keccsa válasza rErEaT (#23280) üzenetére


keccsa
aktív tag

Szívesen! :K

És mikor adják ki a "zembereknek"? :F

Mindenki magának hülye!

(#23282) csiziktomi válasza rErEaT (#23280) üzenetére


csiziktomi
senior tag

idevele:)

(#23283) 1stVikman válasza rErEaT (#23280) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia én az Ion topikból vagyok, de remélem nekünk is elkészítik ezeket a javításokat.
Meg beletehetnének egy opciót, hogy ki lehessen választani a telefonkönyv, hívások, sms-ek stb. alatt, hogy milyen háttér legyen. Vagy legalább sötét/ világos közül lehessen választani.
ICS-n fekete volt, JB-n meg fehér és este kiégeti a szemem ha hívnak, vagy üzenetet küldenek. :)

üdv: Vikman

(#23284) muratomi1


muratomi1
senior tag

Sziasztok. A napokban tönkre ment az s2 kamerája. És váltanék egy xperia s-re. Megéri?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#23285) Ateszzero válasza muratomi1 (#23284) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen. Nekem volt egy időben mind a kettő. Igaz az s2 csak eladási célra volt nálam 2 napig, de amikor felnyitottam a képernyőjét teljesen más világ tárult elém. Nem tudom szavakkal kifejezni hogy mi volt , de sokszor inkább letettem és felvettem a sony-t helyette.

(#23286) Tomacko válasza muratomi1 (#23284) üzenetére


Tomacko
senior tag

Én is úgy tudom, hogy jobb a kamerája is a Sony-nak.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23287) Ateszzero válasza muratomi1 (#23284) üzenetére


Ateszzero
őstag

Eleve a kijelző is nagyobb felbontással van , szebb képeket készít , újabb architectúra az egész hw.

(#23289) rErEaT válasza keccsa (#23281) üzenetére


rErEaT
senior tag

Kiadási időpontot nem tudok, de találtam egy ilyent:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=ru&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=zh-CN&tl=en&u=http://bbs.gfan.com/forum.php%3Fmod%3Dviewthread%26tid%3D6527384&usg=ALkJrhgBBQO-nV21EpvdGYeocCU4k_UCVQ

Linket se tudok adni, csak egy képet amin látszik a rendszer, de sokra nem mentek vele:D

Lényeg, hogy xda-n ezeket a hibajavításokat megerősítették, én már csak a HDMI lagg miatt aggódom.

(telefonról fórumozok, bocs, itt nem tudok linkelni)

[ Szerkesztve ]

(#23290) rErEaT válasza 1stVikman (#23283) üzenetére


rErEaT
senior tag

Lehet rá fekete témát tenni, de nekem jobban tetszik a fehér:P

Egyébként rootolás után megoldható a fekete :)

(#23291) Kombat


Kombat
őstag

Új rom talán a hónap végén: [link]

(#23292) muratomi1 válasza Ateszzero (#23285) üzenetére


muratomi1
senior tag

Köszi a választ :D 3 hónapja kaptam az s2-t és nagyon tetszik még most is de azelőtt egy xperia pro (mk16i) volt nálam amit imádtam. Anno az a 3.7 inch kijelző is nagynak számított + a billentyűzet és azt még nyertem szeptemberben csak sajnos kiütötték a kezemből és már kicsit elavult volt. Amikor megjelent szemezgettem vele de most hogy cserélhetnékem van így nagyon húz a szivem arra :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#23293) Ateszzero válasza €uro (#23276) üzenetére


Ateszzero
őstag

Fentebbi frissítési hírnél azt írják javítva lesz az is.

Ram tisztítónak mit használtok ami biztonságos és tényleg takarít is. Tartósan lehet a memóriát takarítani ?

Beruháztam egy két csili vili játékra mint pl a MC4 , és Chaos Rings 2. Azt kell mondjam hogy mindkét játék megérte , főleg a Chaos Ring , ilyen a the last remnant óta pc-n sincs.

[ Szerkesztve ]

(#23294) rErEaT válasza Ateszzero (#23293) üzenetére


rErEaT
senior tag

Legjobb megoldás ha hosszan nyomod a Home gombot:D

Már GB óta (már akkor is kevesen) nem használunk/nak task killer/manager programokat, mert inkább árt mint használ!

(#23295) tibike8 válasza rErEaT (#23280) üzenetére


tibike8
őstag

Ja, biztos van több ugyanazt tudó sw. Amit használok is ezt tudja.

(#23296) lfarkas válasza rErEaT (#23294) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Nálam JB van. Nyomom hosszan, de csak a nemrég használtak sorakoznak. Oszt mit csináljak? 1 enként kilövöm?
Üdv

(#23297) ptamas88 válasza lfarkas (#23296) üzenetére


ptamas88
tag

nem kell semmit tenni memória tisztításért, EZ NEM WINDOWS annyiszor le lett már írva... a több memória csak arra jó hogy a nemrég használt programok gyorsabban visszatöltődnek, attól h kilövöd őket csak lassabb lesz minden mert újra be kell töltenie a háttértárról az egész programot a rendszernek és nem memóriából tölti vissza.
ha már nincs több hely a memóriában akkor a rendszer majd automatikusan kitörli a legrégebben használt alkalmazást, ez az Android lényege.

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#23298) front3r válasza ptamas88 (#23297) üzenetére


front3r
őstag

Ennek ellenére az 1GB nagyon kevés ebbe a telefonba. 2GB-al már talán ellene akadás nélkül. :)
Szóval... KELL a több memória rendkívüli módon!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#23299) magyarl válasza front3r (#23298) üzenetére


magyarl
tag

Én azt bánom a legjobban, hogy hiába van 1 Gb memória, egyszerűen szarul osztja be.
Nem akartam elhinni, mikor megnéztem barátnőm ZTE Grand X ln-jét, amiben ugyanennyi memória van: nyugodtan nyitogathattál egymás mellé Chrome-t, kamerát, Gtalkot és a launcher sem indult újra, az valójában multitasking-olt. XS-nél meg örülök, ha a böngésző nem indul újra, ha vmi mást is meg akarok mellette nézni, de legtöbbször a JB launchere is újraindul.
Ezt gondolom magyarázza az is, hogy az XS-en csak 685 Mb RAM-ot lát az Android, az ZTE-n bő 900-at. Ez mi? Az ARM vs x86 miatti különbség miatt lehet? Más Androidos telók mennyit látnak?

SONY KDL-43W755C

(#23300) ttamas válasza magyarl (#23299) üzenetére


ttamas
tag

Itt valaki azt írta régebben, hogy a grafikus chip foglalja magának a többit.
Tény, hogy gyári rommal gyalázat a multitask, lassan töltődik a browser, és minden más is, dialert is kilövi a teló, tök gáz, amikor 5 másodpercet kell várni arra, hogy betöltődjön, utána másik ötöt hogy el kezdjem tudni beütni a számokat.
Custom romokkal talán jobb a helyzet.
De az is tény, hogy a feleségem s3 minije felhasználói élményben és sebességben oda vissza leveri az xs-t.
Nyers CPU-ban lehet nem, de az annyira nem érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.