Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) Somansky válasza kistoka (#23748) üzenetére


Somansky
aktív tag

De ugye felraktad előtte a tejes 96-os romot is, majd csak utána a 211-es kernelt?

www.somansky.com

(#23752) Snike válasza darvinya (#23701) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#23753) siofok válasza kistoka (#23748) üzenetére


siofok
őstag

pedig nekem is sikerült ezzel a módszerrel :F

OnePlus nord 2t

(#23754) keccsa válasza siofok (#23753) üzenetére


keccsa
aktív tag

Nekem is ment csont nélkül (zárt BL)! :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#23755) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy erre a készülékre van működő hívásrögzítő program? Lehet, hogy beleugranék második telefonnak egy ilyenbe, de ehhez a fenti funkció alapvető dolog.

(#23756) rErEaT válasza Hauptmann (#23755) üzenetére


rErEaT
senior tag

Playen van sok program rá, én is használtam régen :D

(#23757) Hauptmann válasza rErEaT (#23756) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi.

A tesztekben olvastam, hogy mobilos viszonylatban jó képeket készít. Ez a gyakorlatban is így van?

Igazából az SGS II és az Xperia S között agyalok, de ez utóbbi az esélyesebb.

(#23758) Wolfy999 válasza Hauptmann (#23757) üzenetére


Wolfy999
tag

Pár hónapja én is ezek között vacilláltam és nem bántam meg, hogy a Sony mellett döntöttem végül. Csak a frissítés buggosága volt kicsit bosszantó, de az új frissítés javította a hibákat.

(#23759) Tomacko válasza Hauptmann (#23757) üzenetére


Tomacko
senior tag

Nagyon jó képeket lehet csinálni a tlefonnal és videót is remek minőségben rögzít FHD felbontásban is.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23760) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Érdemes root-olni, illetve rom-ot, kernelt cserélni, vagy alapesetben jó a gyári rendszer is?

(#23761) #03372544 válasza Hauptmann (#23760) üzenetére


#03372544
törölt tag

Alapesetben is jó a rendszer, én csak azért rootoltam hogy el tudjam távolítani azokat az alkalmazásokat amikre nincs szükségem, pl chrome, sony select.

(#23762) Frost82 válasza #03372544 (#23761) üzenetére


Frost82
tag

Rootolni csak a szűzen feltett JB-t lehet, vagy nem gond ha van fent pár, számomra nélkülözhetetlen progi már?

[ Szerkesztve ]

(#23763) kistoka válasza Somansky (#23751) üzenetére


kistoka
tag

Igen,fel. Nem tudom hol lehet a hiba. A doomlord 96- nak látja.

(#23764) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az SL mennivel gyorsabb? Érdemes azt választani, vagy nem számottevő a különbség?

(#23765) #03372544 válasza Frost82 (#23762) üzenetére


#03372544
törölt tag

Bármikor lehet, a root nem okoz adat vesztést.

(#23766) kirusz1


kirusz1
őstag

Ma jelentkezett a kamera nem elérhető 96 rootolt gyári rom ujrainditás volt .esetleg valaki találkozott ezzel?

(#23767) Frost82


Frost82
tag

Szakik please!: root után mi az első dolgotok a telefonnal? Miért rootoltok? Mit telepítetek? Én azért rootoltam hogy a felesleges appokat töröljem (de nekem ez annyira új, hogy azt sem tudom mivel csináljam, illetve mik azok amiket nyugodtan törölhetek még nem omlik össze a rendszer...) Légyszi valaki indítson el valamilyen irányba :B THX :R

(#23768) kirusz1 válasza Frost82 (#23767) üzenetére


kirusz1
őstag

Root jog nem csak ahoz kell hogy törölj felesleges appokat hanem pl vannak tört programok amihez kell a root jog és egyébb modositások.root explorer el tudsz törölni pl.
Más.sajna most az uj 96 os végü javitásnál össze omlott a kamera nem hajlandó elindulni a másik tőltés után lehuzva világit a led hiába huzom le és dugom rá többször is ugyanugy világit sajna vannak még hibák eddig jol üzemelt kb 2 hete van rajta

(#23769) siofok válasza kirusz1 (#23768) üzenetére


siofok
őstag

nálam eddig tökéletes,remélem egyedi a probléma.
Bár van recovery-s mentésem a szűz romról,ugyhogy max 2 perc alatt feltolom azt. :)sőőt,már csináltam is eggyet gyorsan a mostani,hibátlan,belakott rendszerről is. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#23770) keccsa válasza kirusz1 (#23768) üzenetére


keccsa
aktív tag

LED: Nyomd meg egy pillanatra a bekapcsoló gombot!
Kamera nem indul: Kameragombra, vagy az ikonra? Vagy egyikre sem? Én megpróbálnék egy resetet, és ha így sem megy, telepítsd újra a fw-t, mert valami nem úgy sikeredett, ahogy kellene, (de előtte is, meg utána is csinálj egy teljes visszaállítást)...

Mindenki magának hülye!

(#23771) kirusz1 válasza keccsa (#23770) üzenetére


kirusz1
őstag

kionra:a kamera nem érhető el .kameragombra a kamera nemválaszol beszeretné zárni??reset lesz ha az se jo ujra huzom.de most megyekmelozni majd holnap

(#23772) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Sziasztok!
Párom "S"-je 1 nap alatt, 0 telefonálás, szinte 0 wifi mellett, 28%-ra merül. Ez normális??? Mobilnet nincs. Milyen progi van, amivel meg tudnám nézni, hogy melyik app eszi meg az akksit?
(nekem y300-am van, annál nincs ilyen problem, így még nem használtam aksifigyelőket)

(#23773) vipnolf válasza urbanjozsi (#23772) üzenetére


vipnolf
aktív tag

a gyári battery usage bőven megmondja neked hogy mi okozza a merülést.
ha az Android OS, akkor kell csak tovább nyomozni

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#23774) urbanjozsi válasza vipnolf (#23773) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Sejtettem.....
Android rendszer 72%!
Két időjárás progi van fennt, pár játék.
Merre érdemes kutakodni, és hogyan?

(#23775) Ronan968 válasza kirusz1 (#23768) üzenetére


Ronan968
tag

Az általad leírt LED hiba ma nálam is jelentkezett,de töltőre újra feltettem,majd le és jó lett.Amúgy nagyon frankó lett,jobb mint új korában!

(#23776) vipnolf válasza urbanjozsi (#23774) üzenetére


vipnolf
aktív tag

játékokat passzolom, nem használok egyet sem, de időjárás appnak folyamatos pozicionálással sem szabadna leszednie ennyi kraftot.

javaslom szedj le egy battery monitort a playről és futtasd háttérben egy fél napig, megmutatja hogy melyik progi mikor mit evett.
egyébként a battery usageben az android systemre kattintva meg tudod nézni, hogy mennyi CPU időt evett és hogy mik tartoznak a folyamat alá (felsorolás lent). ha közte van vmelyik játék vagy appod, vagy vmi nem oda illő akkor az a ludas.

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#23777) #03372544 válasza vipnolf (#23776) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nézd meg a biztonsági mentést a beállításokban, ha az be van kapcsolva időnként tud szépeket csinálni, ébren tartja a telefont és leforgalmaz párszáz mega adatot.

(#23778) mmarta válasza urbanjozsi (#23774) üzenetére


mmarta
senior tag

Mielőtt további appokkal "terhelnéd" a rendszert, én 2 dolgot szoktam a rootolás után tenni és nem is merül a teló.
1. Beállításokban a helyhozzáférést letiltom. Ha kell a GPS addig visszakapcsolom.
2. Beállítások, alkalmazások->összes, itt minden olyan appot, amit be tudok azonosítani és nem használom leállítom és letiltom. Így memóriát is felszabadítok és a felesleges forgalmat/aksit zabáló appokat kilövöm.
Én CM10 romt használok, ami eleve nagyon sovány a gyárihoz képest, de még így is az élő háttereken kívül jónéhány app van, amit simán letiltok, vagy kitörlöm.

A gyári ~760Mb kicsomagolva, a cm 270Mb és még így is van mit letiltani. Természetesen az igények és felhasználási módok különböznek, de tuti, hogy a gyáriból is lehet bőven faragni.

(#23779) Sinu válasza urbanjozsi (#23772) üzenetére


Sinu
senior tag

Én reggel 8-kor vettem le a töltőről, 9:30-ra már csak 62°volt, néztem egy vonat menetrendet, 10 percet chateltem, egy időjárást néztem, minden egyéb kilőve. Holnap beviszem T-hez megmondom nekik, hogy bekap****k ( na jó nem vagyok ilyen kemény, csak megkérem őket szépen, hogy csináljanak vele valamit).

No Future

(#23780) lionshamlet válasza Sinu (#23779) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Legyél Kemény!!!
[link]

(#23781) #03372544 válasza Sinu (#23779) üzenetére


#03372544
törölt tag

Szerintem sok értelme nincs, nem fognak vele semmit csinálni.
Egyébként új a telefon? Mert akkor kell neki pár nap míg beáll, lehet a google backup is most ügyködik, stb.

(#23782) siofok válasza lionshamlet (#23780) üzenetére


siofok
őstag

:D :D

OnePlus nord 2t

(#23783) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Feltettem a .96-ot. Annyi kérdésem lenne, hogy a megjelenítés alatt nem látok gyorsbeállítások opciot.
Nem lehet személyre szabani, hogy milyen ikonok legyen fent amikor lehúzom a " felső sávot"?

Vagy máshol kéne keresnem? :D

(#23784) #03372544 válasza Dikri (#23783) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem lehet sajnos.

(#23785) Dikri válasza #03372544 (#23784) üzenetére


Dikri
tag

Köszi!

Esetleg létezik valami modolás hozzá?

Illetve még egy kérdésem lenne. Bizonyos rendszerszolgáltatásokat le szeretnék tiltani. Pl amikor kihuzom a töltöt ne szövegeljen, hogy hozzam ki a konnektorból.

Illetve meg lehet oldani, hogy a mobil adatforgalom miatt se kiabáljon?

(#23786) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sokat volt már átbeszélve , megkérdezve ezért bocsi ha valakit zavar.
Zárt Bootloader-es T-mobile függő XS-re milyen főzött rom ajánlott ami a gyári 1.96.-tól többet nyújt , és miben nyújt többet ? Esetleg van olyan ami 4.3-as jelly bean-t helyettesíti?

(#23787) darvinya válasza Ateszzero (#23786) üzenetére


darvinya
titán

:(

Valódi

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#23788) Ateszzero válasza darvinya (#23787) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ez most nem teljesen világos. :B

(#23789) Tomacko válasza Ateszzero (#23786) üzenetére


Tomacko
senior tag

Szia !

Én most nem keresek rá neked itt a fórumba, de írd be a kereső sorba, hogy Trinity raptor 3.2 ez most belőle a legújabb verzió. Aroma installerrel lehet telepíteni, ugyanúgy kezded a telepítést mint bármi más romnál tehát rootolt telefon kell hozzá. CWM-ből indítod, a letöltött telefonra másolt zip file-t, miután a szükséges wipe folyamatokat meg csináltad, aztán ahol a kernel kérdésket felteszi a telepítő ott stock kernelt választasz, mivel a rom telepítője olyan, hogy nyitott és zárt loaderrel rendelkező telefonra is fel tudod tenni. Azt hogy miben nyújt többet, jobbat a gyári romnál nem tudom, mert én ICS után evvel kezdtem a JB-re frissítést azonnal.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23790) #03372544 válasza Dikri (#23785) üzenetére


#03372544
törölt tag

A töltőről lehúzós dolog megoldása a com.sonyericsson.unplugchargerreminder nevű alkalmazás letiltása.
De egyébként az az üzenet pár másodperc múlva eltűnik magától.

[ Szerkesztve ]

(#23791) Ateszzero válasza Tomacko (#23789) üzenetére


Ateszzero
őstag

Elolvastam a hsz-eket , amikben írnak a romról , de igazi különbséget nem látok amiért érdemes lenne lecserélni , a mostani frissített jb sztem energiahaználatban és minden másban elég jól szuperál , ráadásul jó stabil és gyors.
Meggondolom kétszer is. A mókolást kedvéért akartam , unaloműzésnek , de inkább akkor előveszek valami játékot. :)

(#23792) batorpeti


batorpeti
tag

Sziasztok!
Készülékváltás előtt állok, és kinéztem magamnak az Xperia S vagy SL készüléket. Kártyafüggetlen fehér színűt vásárolnék, de ilyet nem nagyon találok használtan. Ha tehát van esetleg valakinek fehér színű független Xperia S vagy SL készüléke és megválna tőle akkor írjon nyugodtan egy pü-t, engem érdekelhet.
Köszönöm

(#23793) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma megjött 3 tok is ebay-ről: [link]
Jobb mint a 2ezres nilkin, az a vicc az egészben.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#23794) #03372544


#03372544
törölt tag

Nálatok működik rendesen a Timescape widget?
Facebook-ot kellene nálam mutatnia de teljesen rossz.
Összevissza mutatja a bejegyzéseket, pl valahol a vége felé mutat csak olyat tegnap tett ki egy ismerősöm, azt írja hogy 12 napja lett kitéve.
Ha rákattintok megnyitja a részleteket ott helyesen azt írja 12 órája lett posztolva.
Keveri a cucc a napot az órával?!

(#23795) Gota14


Gota14
csendes tag

Megvettem ez a gyönyörűséget...Másodszor is :) Remélhetőleg már nem fog sárgulni se xD szerintetek gáz, hogy nem hagytam fent tölteni 10ennemtudomhányórát?

(#23796) TomWexX válasza Gota14 (#23795) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem gáz.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23797) siofok válasza #03372544 (#23794) üzenetére


siofok
őstag

Na az volt az első amit fagyasztottam :D

OnePlus nord 2t

(#23798) ADAM1337 válasza Gota14 (#23795) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez az aksi kisütés már nem kell eljátszani ezeknél a telefonoknál.
Azt a régieknél kellett, de ott se nagyon játszottam el és nem romlott az aksim soha se.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#23799) Dikri válasza Dikri (#23783) üzenetére


Dikri
tag

Találtam a XDA forumon moddolást a gyorsbillentyűkre. De eddig nem akar összejönni.
Valaki sikeresen beüzemelte már esetleg?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2293258

Ha nem és probálkoztok elötte csináljatok egy mentést a rendszerről.

(#23800) capafog23


capafog23
őstag

Nálatok mennyi szöveg fér egy sms-be? mert nálam kb 1 bővített mondtad. A számláló alapján amit írt, és utána átugrik 2sms-re ez normális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.