Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23951) shaggy válasza Magnat (#23950) üzenetére


shaggy
aktív tag

jah hogy a gyári frissítő, de néztem vele azt mondta a legújabb van fent, de szerintem az enyémen az S-nek a romja van fent és nem az SL azért szeretném átcserélni.

most valami 0.211 végű rom van fent de itt írtátok hogy van újabb is már de lehet hogy az csak S-re van és nem SL-re?

(#23952) #03372544 válasza shaggy (#23951) üzenetére


#03372544
törölt tag

SL-re is kint van, amúgy gyakorlatilag ugyanaz, csak egy-két helyen van annyi átírva benne hogy SL-t írjon miko rádugod a gépre de S-et.
Itt a firmware, flashtool-lal kell feltenni.
Flashtool használata itt.

[ Szerkesztve ]

(#23953) €uro


€uro
őstag

Android 4.1.2 Build 6.2.B.0.211 rendszeren a videokamera felbontását hol lehet állítani? FULL HD-n működik, ami egy kicsit sok a telefonnak, de sehol sem találom az állítási lehetőséget.

(#23954) #03372544 válasza €uro (#23953) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem a telefonnak sok, hanem a .211 rom hibás és emiatt akadozik a felvétel.
Frissíts 6.2.b.1.96-ra, ott javítva van.
Egyébként a kamerán belül a beállításoknál lehet állítani a felbontást.

(#23955) shaggy válasza #03372544 (#23952) üzenetére


shaggy
aktív tag

már minden kész felraktam sikerült már jól ír ki mindent meg jó gyors vagy csak nekem tűnik annak.

Melyik gombot kell nyomni hogy lefényképezzem a kijelzőt?

És mit kell nyomni hogy a futo alkalmazások kijöjjenek meg a minialkalmazások eddig a home gombot nyomtam kijött de most valami google felfedező indul el

(#23956) #03372544 válasza shaggy (#23955) üzenetére


#03372544
törölt tag

A bekapcsoló gombot és hangerő le gombot kell egyszerre a képernyőképhez.
A futó alkalmazásokhoz nem hosszan kell nyomni ezentúl, hanem duplán.

(#23957) €uro válasza #03372544 (#23954) üzenetére


€uro
őstag

Köszi az infót. Már megy is a frissítés.

Egyébként eddig is ott keresgéltem, ahol te mondod. De csak a fényképezőgép felbontását találtam meg, a videokameráét nem. Majd az új ROM-mal figyelmesebben átnézem újra.

(#23958) #03372544 válasza €uro (#23957) üzenetére


#03372544
törölt tag

Bal felül ahol alapból az van hogy SCN Auto, arra katt, válts át arra hogy Videokamera.
Ha megvan opciók, és ott lesz a videó felbontás.

(#23959) shaggy válasza #03372544 (#23956) üzenetére


shaggy
aktív tag

ooohh de cselesek köszi szépen.

Bár nekem jobb volt míg hosszan kellett nyomni és nem duplán

(#23960) €uro válasza #03372544 (#23958) üzenetére


€uro
őstag

Köszi, megvan. A videokamerára történő átváltást nem találtam. Pedig gondoltam, hogy így fogom tudni elérni a video beállításokat.

(#23961) shaggy


shaggy
aktív tag

valaki tudna valami jó autós tartót a xperia sl-re meg valami jó kis tokot lehet szilikon is vagy fém ha van.

Szilikonból nincs olyan ami kint vannak a gombok ami most van rajta a kamera gombot pl. olyan nehéz nyomni hogy nem igaz.

(#23962) €uro


€uro
őstag

6.2.b.1.96-ot milyen eljárással/programmal root-oljátok?

Próbálkoztam már a Root With Restore v18-cal, ERoot v1.3.4-gyel, Easy Rooting Toolkit v17-tel, de még nem jártam sikerrel.

(#23963) siofok válasza €uro (#23962) üzenetére


siofok
őstag

tessék :)

OnePlus nord 2t

(#23964) €uro válasza siofok (#23963) üzenetére


€uro
őstag

Köszi szépen! :)

(#23965) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, Skype-al kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Telefon és Pc között mind2 oldalon lennie kell legalább egy min. sávszéllességnek gondolom.
Úgy értem ha a Pc-s oldalon lekorlátoz a T-mobil (mobilnet) akkor is használható lesz a Skype?
A telefon Wifin keresztül kapcsolódik,(Diginet 20Mb) be lehet állítani esetleg hogy csak azt a sávszéllességet használja mind2 eszközön?

(#23966) rErEaT válasza siofok (#23940) üzenetére


rErEaT
senior tag

Minden "swiqi" szót "swiqi3"ra kell írni még azon kívül amit leírtál és azt a pár sort sorköz nélkül, ha megnyitod a build.prop fájt, akkor a végére írod azokat

(most vettem észre, hogy írtál:P)

[ Szerkesztve ]

(#23967) siofok válasza rErEaT (#23966) üzenetére


siofok
őstag

Köszönöm azért,de sajna már a white settings felrakásánál megáll a tudomány,pedig rém egyszerű elvilrg: rar kicsomagol,4 fájl system mappába másol,jogokat megadni nekik,azt átmozgatni a system/app mappába őket,reboot.es anyi változik,hogy eltünik a beállitások menüm :D

OnePlus nord 2t

(#23968) rErEaT válasza siofok (#23967) üzenetére


rErEaT
senior tag

Amit felül szeretnél írni azt jobb először eltávolítani aztán berakni az újat:)

(#23969) Magnat válasza shaggy (#23961) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem ilyen tokom van:

Ilyenből van szilikon és műanyag is, a szilikonnal az a gond, h tapad, így amikor kiveszem a telefont a zsebemből, jön vele a zseb is. Így aztán a szilikon után (amit ebayről vettem) vettem egy műanyagot a Kökiben egy bazárosnál párszáz forintért. Ezeken sincsen kihagyva lyuk a gomboknak, viszont ki van alakítva az anyagból a gomb formája, szerencsére nem nehéz nyomkodni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23970) siofok válasza rErEaT (#23968) üzenetére


siofok
őstag

de érdekes,mert ugye én biztos ami biztos aalapon ki copyztam a 4 eredetit,hátha nem jön be a műtét.
Azokat meg szépen visszatudttam tenni,és ujra jó lett.letöltöttem mégegyszer hátha hibás volt,sőt leszedttem eggy másik embertől szármaót is,de nem. :(

OnePlus nord 2t

(#23971) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Androidos teló vásárlásán gondolkozom. Képbe jött az Xperia S. Lenne pár kérdésem:

-Rezgőmotor mennyire erős benne?
-Csengőhangok mennyire hangosak, ill. szólnak tisztán?
-Napfényben mennyire olvasható a kijelzője?
-A gyári JB-nel mennyire gyors, a készülék (nem játékra gondolok, hanem mindennapi használatra)?

Előre is köszi!

(#23972) keccsa válasza Simtu (#23971) üzenetére


keccsa
aktív tag

- Átlagos. Nem rázza le a nadrágod, de érződik.
- Nagyon, és telefonos mércével teljesen jó!
- Tökéletesen!
- A legutolsó (javított) verzióval mindenben megfelel az elvárásoknak (gyorsan bootol, sok programmal kellően sima a lapozás a gyári launcherben is, tovább javult az üzemidő, jó a kamerája, és rootolható), valamint gyakorlatilag bugmentes, ami kevés telefonról mondható el.

Hosszú és rögös volt az út idáig, de megérte megvárni! :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#23973) siofok válasza keccsa (#23972) üzenetére


siofok
őstag

Valóban,tökéletes!

OnePlus nord 2t

(#23974) rErEaT válasza siofok (#23970) üzenetére


rErEaT
senior tag

akkor nem értem mi a gondja:(

(#23975) shaggy


shaggy
aktív tag

az nfc-t az hogy kell használni?

Egy mappát szeretnék átrakni a telora nagyon sok kép van benne és nfc gondolom gyorsabb mint bloutooth keresztül.

De nem nagyon tudom hogy kell párosítani és átmásolni egy galaxy s3 próbáltam de nem sikerült. lg l7 is próbáltam azzal sem nagyon akart menni a wifit azt be kell kapcsolni ilyenkor?

(#23976) shaggy


shaggy
aktív tag

jah és még annyit hogy tudom az egész mappát küldeni nem egyesével a képeket.

lejárt az 5 perc bocsi.

(#23977) majanor válasza shaggy (#23975) üzenetére


majanor
csendes tag

talán segít:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23978) shaggy válasza majanor (#23977) üzenetére


shaggy
aktív tag

kszi nem két sony között akarom, de a lényeget értem képeket nem lehet úgy hogy az egész mappát és nem egyesével mert itt egyesével küldözgette.

(#23979) rErEaT


rErEaT
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2446932

De szíp, nekem nagyon bejön :DDD

(#23980) vipnolf


vipnolf
aktív tag

eladtam a kicsikémet.
RIP

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#23981) siofok válasza rErEaT (#23937) üzenetére


siofok
őstag

felraktam unalmamba a v2-es romot,mondom még mielőtt nagyon várom a v3-at kipróbálom. :)
nagyon gyors,szép igazából minden frankó,csak a wifim nem megy,de azzal másnak is van gondja ahogy olvastam.V3-ba javítják.Sztem jókis rom lessz. :D

OnePlus nord 2t

(#23982) Magnat válasza shaggy (#23978) üzenetére


Magnat
veterán

1ébként is sokkal lassabb mint a BT, szóval inkább azt használd sztem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23983) Tomacko válasza siofok (#23981) üzenetére


Tomacko
senior tag

Tárgytalan a kérdés, baromságot kérdeztem volna :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23984) rErEaT válasza siofok (#23981) üzenetére


rErEaT
senior tag

Én megvárom a v3at :D

Most módokat nézegetek:D

(#23985) siofok válasza rErEaT (#23984) üzenetére


siofok
őstag

oszd ám meg bátran,ha találsz vmi jót! :DDD

OnePlus nord 2t

(#23986) rErEaT válasza siofok (#23985) üzenetére


rErEaT
senior tag

Feljebb linkeltem egy jó Toggle Módot, most készítem a magyarosítását is :)

Egyenlőre más nincs, esetleg még az említett Honami framework :D vagy amit linkeltél, hogy benne volt a hívás rögzítés, a hangerő feloldás meg még egy két dolog:D

Már csak olyan mód kellene ami a TaskManagert írja át a régi hosszan megnyomósra:)

[ Szerkesztve ]

(#23987) To_Pet


To_Pet
tag

Sziasztok!
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna nekem abban segíteni, össze foglalja egy hozzászólásban, hogy melyik a legjobb ROM erre a telefonra, honnan lehet letölteni és mi a telepítés menete. Jelenleg a legújabb gyári ROM van a készüléken ROOT nélkül. Ezer éve telepítettem utoljára nem gyári romot androidos telefonra (az egy Acer volt), de már nem nagyon emlékszem, hogy hogyan kellett. Kérlek titeket, hogy ne azt írjátok, hogy olvassam a fórumot, mert 24.000 hozzászólásból kicsit nehéz lenne a hasznos információkat kigyűjteni.
Előre is köszönöm.

(#23988) f.szenyor


f.szenyor
újonc

Sziasztok!

Van egy T mobilos Xperia S készülékem, ezt szeretném kikódolni, de a telefonban a kod beütése után a konfigurációban a Bootloader unlock allowed: NO. ezek szerint nem lehet kikódolni?

válaszod előre is köszönöm.

f.szenyor

(#23989) Tomacko válasza To_Pet (#23987) üzenetére


Tomacko
senior tag

Szia !

Ha használod a kereső részt a fórumba pl beírod, hogy custom rom máris csak azokat a hsz-ket dobja ki ami ezt tartalmazza, én most szolgálatba vagyok és pörgős napom lesz így csak annyit írok le bevezetésnek ami a legfontosabb a kezdéshez.

Első lépés, hogy szolgáltató fúűggő-e vagy sem a telefon. Ugyanis a szolgáltatós telefonok bootloaderét nem lehet kinyitni. Így a telefonra 2 féle rom-k léteznek megjelölve, hogy zárt vagy nyitott loader-s telefonra való.
Nyitott bootloader: UB Unlocked Bootloader
Zárt bootloader : LB Locked Bootloader

ROM témáról én meg azt mondom, hogy a legjobb mindenkinek más más szempontokból lett az, tehát jobban jársz ha utánuk olvasol, hogy melyik mit tud. De ezekről szerintem majd írni fog valaki, vagy pedig tényleg gyorsabb és hatékonyabb ha használod a fórumban a keresőt és rákeresel egy-egy adott szóval valamire amire még kiváncsi vagy.

f.szenyor Ez a kód megadásos dolog, ha vetted, sajnos azt kell mondjam, kidobott pénz volt. Nem tudod nyitni a bootloadert szolgáltatós darabokon, mind1 melyik szolgáltató az. Talán, de csak talán az a működő menete ennek, hogy ha lejárt mindenféle szerződési kötelezettsége a telefonnak a szolgáltatónál (általában 2 év garancia stb.) akkor beviszed és nyitják neked bizonyos összeg fejében. De ebben én nem vagyok biztos, csak itt olvastam én is valaki "tollából" .

Tomi

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#23990) kelly82


kelly82
csendes tag

Sziasztok! Olyan problém lenne, hogy most vásároltam egy gyári független garanciás Sony Xperia S-t. Vodás mobilnetem van, amit be is állítottam a telóban, de nagyon lassú a net. :-( Előtte iphone-t használtam ott gond nélkül gyors volt ugyanez a mobilnet csomag a Sonyban meg lassú. Vki találkozott már ilyennel? Mitől lehet ez? Előre is köszi a segítséget.

(#23991) siofok válasza rErEaT (#23986) üzenetére


siofok
őstag

ja,jól néz ki az a narcssárga cuccos.Igazából énis csak keresgetek ám,de nem tudom mit,mert minden megvan rajt ami kell,és tökéletes. :)
Ja és hosszú idő után rá vettem magam hogy fagyasszam a gyári facebook appot is,helyette a friendcastert használom,és 250-260mb alá nem megy a ramom,meg nem is fogja a telót. :DDD
De mivel hajón dolgozom,facebook meg azért kell,mert unalmas anélkül. :DDD
Azrt is csesztetem szegény telót is mindenféle romokkal,unalmamba.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#23992) #03372544 válasza kelly82 (#23990) üzenetére


#03372544
törölt tag

A 6.2.b.0.211 romban van egy hiba amitől lassú használhatatlan a mobilnet ha gyenge a térerő, vagy amikor átvált 2g-re.
Az újabb firmware-ben ez javítva van, annak 6.2.b.1.96 a verziója.

(#23993) Simtu válasza kelly82 (#23990) üzenetére


Simtu
senior tag

Szia!

Sajnos a problémádhoz nem tudok hozzászólni, csak érdeklődnék: én is I4-ről tervezem a váltást. Milyenek a tapasztalataid. Kijelző, aksi idő, mennyire gyors? Gombok kezelése mennyire esik kézre?

Köszi

(#23994) kelly82 válasza #03372544 (#23992) üzenetére


kelly82
csendes tag

Nekem 6.2.B.0.200 van rajta.

(#23995) kelly82 válasza Simtu (#23993) üzenetére


kelly82
csendes tag

Szia! Hát a kijelzője szerintem szép, az akksi gyorsan merül, de szerintem ez a nagy kijelző miatt van. Gyorsasága megfelelő, kamerája gyönyörű képeket csinál. Kicsit nagy a telefon, de szerintem szuperul összerakták. 2 napja van nálam nagyjából ennyit tudok róla :-)

(#23996) #03372544 válasza kelly82 (#23994) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az is ugyanúgy hibás mint a .211, tedd fel az újat (6.2.b.1.96).

[ Szerkesztve ]

(#23997) kelly82 válasza #03372544 (#23996) üzenetére


kelly82
csendes tag

Az a baj, hogy abszolút nem értek ahhoz, hogy hogyan kell feltenni. Esetleg le tudnád nekem írni lépésenként, hogy mit kell csinálnom. Azt se tudom, hogy kell nekiállni :-(

(#23998) #03372544 válasza kelly82 (#23997) üzenetére


#03372544
törölt tag

Itt megtalálod a hivatalos frissítővel a módszert, és a .FTF fájlt is.
Ha így nem talál újat, akkor így kell felrakni flashtool-lal FTF-ből.

(#23999) kelly82 válasza #03372544 (#23998) üzenetére


kelly82
csendes tag

Köszönöm , délután próbálkozom. Elrontani nem tudom a telót ugye?

(#24000) Tomacko válasza kelly82 (#23994) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ahogy előttem is mondták, hibás, többek közt az akumlátor kezelés is az egyik hibája. Az új 1.96 végű viszont szinte hibátlanul működik és kezeli a HW részeit.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.