Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Vitaqo válasza Vitaqo (#7741) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Erre valaki? Telefonról frankó a wifi, óránál azonosítási hibát dob. Fr volt, esetleg router hiba?

[ Szerkesztve ]

(#7752) barack2244 válasza Vitaqo (#7751) üzenetére


barack2244
tag

Mi a wifi titkositasa? Wpa3? Wpa2 enterprise?
Próbáld meg sokkal egyszerűbb jelszóval amiben csak betűk vannak és legyen rövidebb.

[ Szerkesztve ]

(#7753) barack2244 válasza barack2244 (#7752) üzenetére


barack2244
tag

Persze csak próbaképp nézd meg az egyszerűbb jelszót, utána visszaírhatod. Az ssid is esetleg legyen csak betű. Titkosított az ssid? 2.4 vagy 5 Ghz? Melyik csatorna? Ha tudsz hozz létre egy vendég wifit a routeren ha tud ilyet és nézd meg azzal próbaképp. Sima wpa2-psk 8 betűs jelszóval megteszi próbának.

[ Szerkesztve ]

(#7754) undercover


undercover
senior tag

Az normális, ha vezetés közben az óra lépést számol? :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#7755) barack2244 válasza undercover (#7754) üzenetére


barack2244
tag

Pedálozol nem? :DD

(#7756) Scale


Scale
őstag

Ti használtok fóliát az órán? Mennyire kell félteni a kisebb, nagyobb koccanasoktol ütődésektől?

Illetve nektek a kijelző és a keret(/bezel?) közé nem ül be a kosz? Pár napja hordom az órát, de észrevettem hogy ilyen kisebb kosz, por darabkák be tudják oda fészkelni magukat. Esetleg valamivel nagyobb átmérőjű fólia ezen is segíthetne? :F

Lehet vízzel leveretni, tisztítani probléma nélkül? Olvastam, hogy a hangszóró, mikrofon vízzáró rétege is eltömődhet? Ha fixen aktivalom előtte a vizes funkciót ami a végén kizenéli a vizet, az elég megelőzésre? :D

(#7757) sixpak válasza Scale (#7756) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az enyémen semmi nincs, fólia sem, napi 2-3x berakom a csap alá, jobb mint törölgetni, attól karcolódik általában.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7758) helixP válasza Scale (#7756) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, üvegfólia.
Elég, ha egy vakolt falat meghúzol, és meg is van a karc.
Üveg 2 dollár és cseréled.

(#7759) sepyi


sepyi
aktív tag

Mi a teendőm,ha új telefonnal szeretném párosítani az órát?
:Y

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#7760) ghiottone válasza sepyi (#7759) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Biztonsági mentés, majd gyári visszaállítás a régin és utána az új telefonnal lehet párosítani.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#7761) Scale válasza helixP (#7758) üzenetére


Scale
őstag

Esetleg tudsz adni linket te milyet használsz?

(#7762) helixP válasza Scale (#7761) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezt [link] az olcsó, standard szijat. Nem tartós, , föleg az a befüzö gyűrű, cserébe olcsó és igazi bőr.

[ Szerkesztve ]

(#7763) Scale válasza helixP (#7762) üzenetére


Scale
őstag

Mármint a fóliára gondoltam, meg ez a link nem is visz sehova :D

(#7764) helixP válasza Scale (#7763) üzenetére


helixP
nagyúr

Jajj, bocs, félre néztem az avatart, de legalább a linket javítottam :DDD
Az üveg a legolcsóbb, ami elérhető. [link]

(#7765) $atirka válasza helixP (#7762) üzenetére


$atirka
senior tag

Ha valódi bőr lenne, akkor tartós lenne. Sajna alin szinte minden műanyag, 1-2 kivétellel, de az az árán is látszik.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#7766) helixP válasza $atirka (#7765) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem ez az, a szaga is olyan :D Egészen bőrösen öregedik, csak kicsit megrepedezett. És amit mondtam: a befüzö gyűrű adta meg magát (na AZ nem bőr).

(#7767) sepyi válasza ghiottone (#7760) üzenetére


sepyi
aktív tag

Le kell gyalulnom a telot? Azt nem szeretném. Nem elég a párosítás megszüntetése és a samsung accountból törlés?

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#7768) eami válasza sepyi (#7767) üzenetére


eami
addikt

az órát kell gyalulni hozzá :D

(#7769) sepyi válasza eami (#7768) üzenetére


sepyi
aktív tag

:C

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#7770) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Sziasztok!
Sokszor outdoor tevékenységekhez is használom az órát. Futáshoz, túrázáshoz ugyan nem tökéletes, de amire nekem kell, arra megfelelő. Viszont ha SUP-ozáshoz használnám, akkor nem tudom használni.
Ha futás/túra sportág választással mérném a vízen megtett távot, akkor nem működik jól. Nehezen kezd távolságot mérni, és ha elkezdte, egy idő után leáll. Gyanítom azért, mert összezavarodik attól, hogy a tó közepén futok. :)
Van az órában egy outdoor swimming sport mód, az jó is lehetne, de nálam mintha nem használná a GPS-t. Ami az uszodai úszásnál érthető, de a kültérinél nem.
Evezés, kajakozás, SUP sportágak pedig nincsenek az órán.
Tudtok erre valamilyen megoldást?
Köszönöm a válaszokat.

(#7771) Totemgroup válasza Tatu-1981 (#7770) üzenetére


Totemgroup
tag

Edzések hozzáadása, ott van vitorlázás vagy windsurf. Ezek vannak a suphoz legközelebb. Vagy kajak, kenu.

[ Szerkesztve ]

(#7772) Tatu-1981 válasza Totemgroup (#7771) üzenetére


Tatu-1981
tag

Köszi. Hozzáadtam a kajakot, de ott pl. nincs távolság az adatmezők között.
Az evezésnél viszont szerencsére van, remélem, így működni fog.

(#7773) Hotride


Hotride
csendes tag

Ezeknél az újfajta terminaloknal nálam sem megy az nfc fizetés (pl Lidl,mol). Regeiknel (kis fekete kütyü) simán megy (pl tesco), mindig mérlegelni kell elovedd e a kartyad :) nem tudom mi az oka és lesz e erre valami udate vagy bármi de így kicsit használhatatlan ez a dolog..(Curve,OTP kombó)

[ Szerkesztve ]

(#7774) PeteePeti válasza Hotride (#7773) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez a bajom nekem is ezzel! Ha állandóan nálam kell lenni emiatt a bankkártyámnak, akkor eléggé okafogyottá válik az órás fizetés számomra! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7775) autotaxmo válasza PeteePeti (#7774) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ahogy latom, itt a legtobb embernek akinek baja van a fizetesekkel, az leginkabb a curve miatt van. En regota hasznalom a revolutot, tokeletesen mukodik mindenhol vele a fizetes.

(#7776) PeteePeti válasza autotaxmo (#7775) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát nekem K&H-val van bajom, ami viszont full hivatalos!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7777) helixP válasza autotaxmo (#7775) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem Sima GPay.
Viszont én is elmondhatom, hogy ugyan azokon a helyeken van gondom, visszatérőren. Szóval valami óra - terminál kompatibilitás issue lehet.

(#7778) solti


solti
senior tag

nekem is KH hitelkártya van beregisztrálva, de mindenhol jól működik az elmúlt hetekben. (Revolut is van benne, azt csak külföldön használom, de nem volt vele gond).
szerk : órával nehezebb fizetni mint telefonnal, pontosabban kell tartani és nem szabad mozgatni (a terminált se, ahogy pár kereskedő szokta...)

[ Szerkesztve ]

(#7779) autotaxmo válasza helixP (#7777) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az mit jelent hogy sima gpay?! :U Milyen kartya van berakva gpaybe?! itthon sajnos csak a gpay rendszer mukodik az oraval. Itt a bepakolt kartyakkal van a baj amikor valakinek nem megy a fizetes

(#7780) Hotride válasza autotaxmo (#7775) üzenetére


Hotride
csendes tag

Más fórumokon is azt mondják,hogy a Curve miatt van, szóval a héten kipróbálom a revoluttal, kíváncsi vagyok lesz e javulás:)

(#7781) autotaxmo válasza Hotride (#7780) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szerintem biztos lehetsz benne. 10-bol 9 usernel akinek baja van a fizetessel, az curve-t hasznal. Revolut atom stabilan mukodik szerencsere.

(#7782) deka10 válasza solti (#7778) üzenetére


deka10
senior tag

Én is azt tapasztaltam, hogy pontosabban kell odatartani az órát mint a telefont és lassan közelíteni a terminálhoz mert különben nem sikerül beolvasnia. Nálam nincs probléma az új termináloknál sem. Erste kártya van gpayben rögzítve.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7783) Oldman2 válasza autotaxmo (#7781) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha az illető OTP-s és szeretne egy működő órás fizetésmódot, akkor létezik egyáltalán rá valamilyen működő megoldás?

(Curve kártya van, de ahogy olvasom gondok vannak vele mostanában)

(#7784) autotaxmo válasza Oldman2 (#7783) üzenetére


autotaxmo
őstag

Apple watch :) amugy en ezt a curve dolgot nem is tartom jol es megbizhato mukodesnek. Simplet volt aki felmokolt a galaxy watch orara de en ebbe bele sem kezdenek

(#7785) helixP válasza autotaxmo (#7779) üzenetére


helixP
nagyúr

Gpay alatt Erste.
És biztosan nem a Curve-vel van baj (vagy nem csak azzal), hanem valamilyen NFC kompatibilitással. Mert mindig ugyanazokon a terminálokon nem megy a fizetés, ugyan azokon a helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#7786) PeteePeti válasza helixP (#7785) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálad lehet! Én viszont olyan terminálokon nem tudtam fizetni ahol eddig már rengetegszer sikerült! És semmiféle Curve, hanem K&H!!! :Y

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7787) Oldman2 válasza autotaxmo (#7784) üzenetére


Oldman2
veterán

Tisztában vagyok ezzel.

Van egy Apple Watch 3-asom (is), épp annak leváltásán gondolkozok...

De pont a fizetés miatt nem igen tudok Androidos alternatívát. Ha nincs stabilan működő más megoldás, maradok ezen a vonalon.

(#7788) PeteePeti válasza Oldman2 (#7787) üzenetére


PeteePeti
őstag

Van stabilan működő másik megoldás, amivel még soha semmilyen problémám nem volt! Úgy hívják Garmin Pay! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7789) Oldman2 válasza PeteePeti (#7788) üzenetére


Oldman2
veterán

És ez minimum mekkora beruházást igényel?

Értsd min. melyik Garmin típust?

(#7790) PeteePeti válasza Oldman2 (#7789) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát, ha amoled kell, akkor a Venu a belépő! Ha extrább, akkor az Epix 2! Zsebbe nyúlós mindkettő, főleg az Epix!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7791) autotaxmo válasza PeteePeti (#7790) üzenetére


autotaxmo
őstag

Azta kva betyar mindenit. 400 ezer forint korul van az epix 2? :Y :Y :Y

(#7792) Lajcsika válasza autotaxmo (#7791) üzenetére


Lajcsika
tag

Szerintem a Venu 2 120-130 körül bőven jó.

(#7793) racerx


racerx
őstag

Nálam most ment ott is a fizetés ahol egyszer kétszer nem (Erste) Talán tényleg háklisebb arra, hogy mennyi ideig, milyen szögben, milyen gyorsan rakom oda. Most egy picit odafigyelek, nagyjából mindenhol jó , és van amikor nem is kell annyira odatartani, gondolom a leolvasótól is függ, hol van az antenna. De azért nem mernék a standon csak az órával a kezemen jönni menni, vásárolni.. .. 😆

(#7794) barack2244 válasza Lajcsika (#7792) üzenetére


barack2244
tag

Vagy Venu 2 plus több tudással.

(#7795) PeteePeti válasza autotaxmo (#7791) üzenetére


PeteePeti
őstag

320-ért már el lehet hozni hivatalossá helyről! :))
De amúgy nálam van eladó egy, jóval barátibb áron! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#7796) autotaxmo válasza PeteePeti (#7795) üzenetére


autotaxmo
őstag

En mèg a 130 ezres megjelenesi honapban is soknak gondoltam a galaxy watchot 🤣 szerintem ezek az okosorak max 100 ezer korul ernek...

[ Szerkesztve ]

(#7797) undercover válasza autotaxmo (#7796) üzenetére


undercover
senior tag

Csak egy lenne olyan ami tényleg jó :D

Watch4-nél vannak bőven furcsaságok vagy fals mérések. Még így 1 évvel a megjelenés után is.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#7798) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Egy kérdés, most jutott eszembe...újabban AODvel használom az órát, prémium analóg számlappal...kérdés nem fog beégni a kijelző AOD miatt?

(#7799) stvrbll


stvrbll
csendes tag

Létezik az hogy most nem tudom egy helyen megnézni hogy melyik alkalmazást kell/lehet frissítenem (mert ugye néha magától nem frissít hiába van engedélyezve)? Az Active 2 nél a Galaxy Store ban ezt láttam de most nem találok ilyesmit . :O

(#7800) Lajcsika válasza stvrbll (#7799) üzenetére


Lajcsika
tag

Nem. Az órán Play áruház---Saját alkalmazások és ott van minden amit kérdeztél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.