Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) bajnokpityu válasza kchris78 (#8250) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nagy csodára nem számítok, de ha sokkal jobb szenzor lenne az 5ben akkor valszeg cserélném. Nekem pulzussal nincs bajom, GPSselnannal inkább.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#8252) bajnokpityu válasza Luigi962 (#8248) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hülyeség. Tendenciát jól mutat,de közelébe nincs orvosi muszereknek.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#8253) taschner


taschner
aktív tag

Kérdezném hogy pc-ről az órára rá lehet-e tenni valamit pl: 3. féltől származó alkalmazást.a másik hogy át lehet alakitani a menüt ne az a sok kicsi ikon legyen hanem nagy és görditésel tovább menni.

A motorozás egy élmény!!!

(#8254) sepyi válasza taschner (#8253) üzenetére


sepyi
aktív tag

Hogy szeretnéd csatlakoztatni a pc-t az órához? Vezeték nincs. Ha hálózaton, akkor még egyszerűbb a bugjager. Így viszont nem kell a pc

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#8255) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok valamiért elkezdett beragadni a lünetta úgy, hogy semmilyen vizes tevékenységet nem végzek vele és nem is öntöttem le.
Mit kezdjek vele ötlet?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8256) junkhead válasza kchris78 (#8250) üzenetére


junkhead
aktív tag

nekem is úszás, és pontosan méri a pulzust, lehet tied elején terhelésre kiugrik?

(#8257) jupp008 válasza anonymus89 (#8255) üzenetére


jupp008
senior tag

Ha neki mersz állni otthon a lünetta leszedésnek, akkor pl itt egy videó a szétszedés - tisztításról. Nem tűnik annyira bonyolultnak így első ránézésre.

(#8258) deka10 válasza Luigi962 (#8248) üzenetére


deka10
senior tag

Akkor én már nem itt írogatnék a fórumon, néha olyan értékeket mér, hogy annak alapján már lábbal előre toltak volna ki a házból.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8259) anonymus89 válasza jupp008 (#8257) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem szívesen állnék neki de nagyon idegesít, hogy nem tudom forgatni és persze fingom nincs miért ragadt be ennyire.
Mindjárt felhívom a samsungot.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8260) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Valaki használja az órát folyamatos AOD-el? Mennyit vesz le akksiból?
Nekem nélküle kb 24 óra(benne alszom, alvásfigyeléssel), de 20-30% körül szoktam töltőre tenni alvás előtt. Bírná AOD-el is?

Everybody lies.

(#8261) sixpak válasza anonymus89 (#8255) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet ez a baj, én minden nap lemosom 2x legalább.

Szerk.: mondjuk én a telefonomat is úgy tisztítom mindig, nem törölgetem, mert attól karcolódik.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8262) autotaxmo válasza Barthezz2 (#8260) üzenetére


autotaxmo
őstag

Sok mindentol fugg de max 24 ora realis

(#8263) ollie válasza anonymus89 (#8259) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Por bármikor alámehet.

***

(#8264) anonymus89 válasza sixpak (#8261) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor nyugodtan merjem megmosni aztán meglássuk, fogselyem használata javallott mondjuk a lünetta és a ház között?

ollie: igen sajnos volt egy olyan esős, szeles nap amikor picit eláztunk ezt el tudom képzelni..

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8265) Scale


Scale
őstag

Arról hol lehet infót találni, hogy az óra hány wattos töltést támogat? Neten találtam 5, 10 W, egyéb infókat de egyik se tűnik megbízhatónak.
Ezt azért is kérdezem mert nem tudom pontosan milyen töltővel lenne érdemes tölteni ha épp nem laptopról töltöm, viszont a töltési idő az elég szomorú, kb 2 óra (nem mértem le még pontosan), ami lehetne jobb is.

(#8266) ollie válasza Scale (#8265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök mindegy hány wattos töltővel töltöd, ennél gyorsabban nem fog tölteni.

***

(#8267) Scale válasza ollie (#8266) üzenetére


Scale
őstag

Akkor azér lehet pl hogyha egy ilyen usb csatis hosszabítón tölteném olyan porton ahol pl csak 5W az elérhető teljesítmény és ki tudja használni a 10 wattot is. :K

(#8268) sixpak válasza anonymus89 (#8264) üzenetére


sixpak
nagyúr

Bírja a vizet, nyilván, ha nem volt szétszedve, nem koppant a betonon, ilyesmik.
Nagy mosásra ne gondolj, én berakom a csap alá, aztán folyatom rá a vizet egy darabig, megtörlöm és ennyi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8269) Badboys válasza Barthezz2 (#8260) üzenetére


Badboys
őstag

Az AOD nem ajánlott a be égés miatt. Voltak akik így jártak.

(#8270) synar válasza Badboys (#8269) üzenetére


synar
őstag

Épp ezért olyan AOD ajánlott, ami folyamatosan változik. Korábban már feltettem néhány ilyen, saját készítésű óralapot:
[link], [link], [link].
Nálam egész nap megy az AOD és függően az egyéb használattól estére 30 és 50% között szokott lenni az akku töltöttség.

[ Szerkesztve ]

(#8271) anonymus89 válasza sixpak (#8268) üzenetére


anonymus89
addikt

oksa köszi este teszt....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8272) Luigi962 válasza Scale (#8267) üzenetére


Luigi962
őstag

5W-al tud tölteni és ennyi. Állítólag majd a GW 5 már tudni fogja a 10W-os töltést.
Én kipróbáltam és a saját kis mágneses töltőjével a legjobb az eredmény azaz 5-100% 1 óra 45 perc! A Samsung 3in1 vagy a 2in1 töltőpaddal ennél lassabb kb. 2óra 15 perc. ha gyorsítani szeretnél rajta akkor a töltés közbeni melegedést kell kezelni. Én beraktam egy konyharuhába egy jégakkut és pofával rátettem az órát, a seggébe meg a mágneses kis töltője volt és így 1óra 15 perc! Ez a csúcs ennél rövidebb időt nem tudsz elérni. Jégakku helyett rátolhatsz még egy ventis hűtést is az is jó.

(#8273) $atirka válasza Barthezz2 (#8260) üzenetére


$atirka
senior tag

Alvással, AOD-vel és folyamatos pulzus méréssel nekem kibír 1 napot, 20-40% marad, attól függően, hogy milyen számlapot használom, mennyi sport volt, hány 100 értesítés jött és/vagy mennyit zaklatott, hogy keljekmáfől' és mozogjak már :))

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8274) Barthezz2 válasza Badboys (#8269) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Van olyanom, amiben van burn in protection.

Köszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8275) Scale válasza Luigi962 (#8272) üzenetére


Scale
őstag

Köszi. Hát ezek a megoldások azért viccesek, de hogyha tényleg nagyon kéne a "kakaó" gyorsan akkor akár még jó is lehet. :K

(#8276) Mike81 válasza Barthezz2 (#8151) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi :R

(#8277) rep3at


rep3at
őstag

Csatlakozom egy Watch 4 Classic modellel, egy Fit2 okoskarkötőt váltott. Kicsit csalódott vagyok az üzemidőtt illetően, a szerencsém annyi hogy a telefonom támogatja a fordított töltést ha minden kötél szakad, azt meg tudom PB-kal tölteni. Külsőre, funkciók tekintetében és az új animációkkal, grafikákkal tetszik is (volt régebben S3 Frontierem is).

Forward thinking. كرر

(#8278) Luigi962 válasza Scale (#8275) üzenetére


Luigi962
őstag

Én sem így töltöm csak kipróbáltam mennyit lehet nyerni időben :Y

(#8279) Csocsesz75 válasza synar (#8270) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Szia !

Az első linken lévőt használom is mióta felraktad az óralapos topikba. Azt esetleg meg lehetne oldani, hogy az indexek helyett a jelenleg állandó piros mutató színét lehessen változtatni és az indexek maradnának állandó fehérek ?

(#8280) synar válasza Csocsesz75 (#8279) üzenetére


synar
őstag

Szia!
Elkészült, a másik topikba feltöltöttem: [link]

(#8281) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Sziasztok,ma vettem egy watch4et,és rögtön lenne egy kérdésem,előre is elnézést hogy nem olvastam vissza a hsz-eket.
Szoval ha kapcsolodik BT-on az ora és ugy inditok hívást,akkor kijelzi a számomat,de ha LTE-t használok,akkor privát számot ír ki,pedig elvileg be van kapcsolva a hívószám kijelzés az órán a szolgáltató szerint.
azt mondták a beállításokban kell valamit ügyeskednem...de hol és mit?tudnátok segiteni?köszönöm.

(#8282) barack2244 válasza anonymus89 (#8255) üzenetére


barack2244
tag

Azt gondolom hogy ha gyakran mostad az órát és kemény a víz nálad akkor lehet vízkő ami a lünetta alatt rakódott le.

A citromsav oldja a vízkövet, a fém részekre viszont nem tudom milyen hatása van.

Vagy lehet por ment alá ha olyan helyen jártál.

(#8283) Barthezz2 válasza barack2244 (#8282) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elméletileg a fémet nem bántja. De azt már nem mondanám, hogy a nyílásoknál lévő membránt nem bántja..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8284) Totemgroup válasza Picicicus (#8281) üzenetére


Totemgroup
tag

Ha a telódban is használt kártyához vettél az órába multi simet akkor azonos a hívószám és a számkijelzés. Ha külön e-simet vettél akkor nem. Az alapértelmezett beállítás a szolgáltatóknál rendszerint a számkijelzés tiltása. Kérdezd meg ismét őket, de az órában használt e-simre és ne a telefonodban lévő kártyára nézze.

(#8285) DrDobos válasza Barthezz2 (#8283) üzenetére


DrDobos
őstag

Kávéfőző tisztitasra tökéletes a citromsav, ott is van sok tömítés, ha azokat nem bantja, talan az oraban sem tesz kárt. De persze nem tudom biztosra mondani.

Samsung Galaxy A55 5G

(#8286) Picicicus válasza Totemgroup (#8284) üzenetére


Picicicus
aktív tag

A telefonban külön e -sim van.arra néztek rá elvileg...azt mondták nézzek utána h az órán mit kell atállitani... :((
(Mármint a meglevő számomra kértem e-simet,de a papíron nem a saját számom van megjelölve mint hivoszám..szoval asszem nem ertem...)

[ Szerkesztve ]

(#8287) jupp008 válasza DrDobos (#8285) üzenetére


jupp008
senior tag

Én azért nem kísérleteznék a citromsavval , rossz arány esetén lehet meglepetés.

(#8288) Totemgroup válasza Picicicus (#8286) üzenetére


Totemgroup
tag

Sem az órán, sem az appban nem lehet állítani az órán lévő esim hívószám kijelzési paramétereit. Ezt csak a szolgáltató tudja. Kérd meg őket, hogy az előfizetésedhez tartozó minden sim és esim esetén alapértelmezettre a hívószám elküldését állítsák be.

(#8289) nylacika válasza Picicicus (#8281) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ha T-s vagy, akkor az órán LTE módban bökj rá a tárcsázó ikonra, ott görgess a legaljár a beállításokhoz és ott találod. Át kell álélítani mindig jelezze ki a számot-ra.

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#8290) Totemgroup válasza nylacika (#8289) üzenetére


Totemgroup
tag

Én is t-s vagyok, de ott csak a bejövő hívások blokkolása és a hangposta beállítása lehetséges.

(#8291) nylacika válasza Totemgroup (#8290) üzenetére


nylacika
aktív tag

Igen, ha BT kacsolat van. Ha külön LTE módban van az óra, akkor látod ezt a lehetőséget.

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#8292) nylacika válasza Totemgroup (#8290) üzenetére


nylacika
aktív tag

A lehetőségek között az első helyen van, ha BT kapcsolat van, akkor halványan látod, LTE módban lehet aktiválni.

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#8293) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok! Láttam több helyen is, hogy az órára telepíthető a Viber illetve a Whatsapp is, de nekem nem jelenik meg egyik sem az órán a play store-ban. Erre van esetleg magyarázat, vagy megoldás? Előre is köszi a választ.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#8294) DrDobos válasza jupp008 (#8287) üzenetére


DrDobos
őstag

En sem mernem megcsinalni:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#8295) O.CS


O.CS
aktív tag

Kártyával lehet fizetni az órával? A 46 mm mennyire kicsi egy nagyobb férfi csuklóra?

(#8296) Barthezz2 válasza DrDobos (#8285) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt tudom, én is szoktam azzal. De itt féligáteresztő membránok vannak, egy kv főző esetén meg sima tömítés. Én se kísérleteznék óra esetén vele azért.

Everybody lies.

(#8297) nylacika válasza O.CS (#8295) üzenetére


nylacika
aktív tag

A kártyás fizetés bankfüggő... a 46-os teljesen jó méret, legalábbis nekem semi gondom vele...

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#8298) ollie válasza O.CS (#8295) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Pay-jel tudsz fizetni, vagyis csak akkor, ha a kártyádat elfogadja a GPay (pontosabban a bankod engedélyezi a GPay használatát, az OTP például nem engedi).

***

(#8299) Picicicus válasza nylacika (#8289) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszönöm sikerült örök hála :R

(#8300) nylacika válasza Picicicus (#8299) üzenetére


nylacika
aktív tag

Örülök neki, hogy segíthettem! :)

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.