Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) nylacika válasza PeteePeti (#8800) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nem értem... Pedig a "legolcsóbbat" rendeltem, 5 prot... :( Jó az üzletpolitikájuk...

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#8802) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hogy tudom megoldani, hogy a telefonom telefonkönyve átmenjen az órára is?
Tegnap kolégámnál maradt a telefonom a kocsiba, és gyorsan meg is örültem, hogy 1 napja ott az eSIM az órában. Aztán nem tudtam hívni, mert a hívólistában az órán 2 ember szerepel névvel, mindenki más csak szám.. :F megnézve a telefonkönyvet az órán, ott is csak pár név van.

Hogy tudom mindet?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8803) bobace válasza ollie (#8797) üzenetére


bobace
őstag

Belül fekete Samsung feliratú a doboz, szóval ez a rész stimmel :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#8804) ollie válasza PeteePeti (#8800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy csak az egyik színű szíj fogyott ki, viszont akik másik színű órát rendeltek később, azoknak meg még jutott.

***

(#8805) ollie válasza bobace (#8803) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor dupla dobozban volt, nem?

***

(#8806) Mike81 válasza bobace (#8793) üzenetére


Mike81
senior tag

Én ugyan így jártam amikor a telefonom jött. De az én dobozomon vágás volt mintha valaki bele akart volna nézni hogy mi is van benne. Csak éppen ott volt a csomagoló anyag, ezert nem.lehetett látni semmit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8807) bobace válasza ollie (#8805) üzenetére


bobace
őstag

Nem, egy doboz volt. Csak kívülről ilyen normál doboz színű, belül meg fekete.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#8808) storm3


storm3
senior tag

Sziasztok,

érdeklődnék,hogy az óra minden funkciója működik-e az alábbi készülékeken:
Huawei Mate 10 Lite
Oneplus 7T

Egy ismerősöm és én is most szántuk rá magunkat a vásárlásra - de előtte szeretnénk leinformálódni, működik-e pl a vérnyomásmérés,EKG az adott készülékeken?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#8809) PeteePeti válasza storm3 (#8808) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hivatalosan nem működik egyik sem! A jó hír, hogy rá lehet mókolni! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8810) $atirka válasza Barthezz2 (#8802) üzenetére


$atirka
senior tag

Amúgy ha BT-n rá van kapcsolódva a telóra, akkor látod az összes nevet?

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8811) gippazoid válasza storm3 (#8808) üzenetére


gippazoid
senior tag

A vérnyomás mérés és az EKG nem működik csak Samsung telefonnal, mert az ezekhez szükséges alkalmazás csak Samsung telóra települ fel. Igazából ha egyszer kalibráltad a vérnyomás mérést, EKG-t, utána 4 hétig működik Samsung teló nélkül is, de ezután ismét kalibrálni kell.
De ahogy írták, megoldható, itt vissza kell csak olvasni. Júliusban volt kitárgyalva.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8812) Barthezz2 válasza $atirka (#8810) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem :(

Párosításkor nem kérdez, hogy szinkronizálom-e? Lehet ott nyomtam rá, hogy ne, mert eSIM akkor még nem volt. Utólag meg nem találom, hol kellene :F

De mondjuk eleve nem értem, hogy az hogy lehet, hogy 6-8 szám megvan, a többi nincs..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8813) $atirka válasza Barthezz2 (#8812) üzenetére


$atirka
senior tag

Pedig ott legalább látszódni kéne!
Ha a tárcsázót elindítom, ott átnyomom a narancssárga névjegyek ikonra, akkor ott kilistázza az összes kontaktom.
Ez LTE esetében nem tudom, hogy hogyan működik, de gondolom 1x összeszinkronizál és ha nincs meg a telefonnal a kapcsolat, akkor is megmarad minden.

Közben szerkesztettél :)
Lehet ott csak az utolsó hívásaidat látod? Nyomd át a tárcsázóban a névjegyzékekre is. Talán ez a gondod. Deee igen, lehet az elején nem engedélyezted a szinkronizálást...

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8814) Barthezz2 válasza $atirka (#8813) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, az a hívólista. De ha átlépek a névjegyzékbe, 15 nevem van, a többi sehol :F

És hogy tudom utólag? Engedély a wear appnál rendben, illetve a BT menüben ha nézem, ott is engedélyezve van névjegyzék szinkron.
Azt nem értem, miért csak 15 név van.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8815) $atirka válasza Barthezz2 (#8814) üzenetére


$atirka
senior tag

Alkalmazások - Engedélyek...

Ott meg kell találd ezeket aztán a többi adja magát...
link

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8816) Barthezz2 válasza $atirka (#8815) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindegyiknél engedélyezett minden :F

A Wear appnál is telefonon:

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8817) Arcanine válasza Zitta (#8776) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Van engedélye letölteni a tárhelyre? Ha igen, akkor lehet a helyedben várnék vele a következő frissítésig (vagy jelentsd be nekik valahol), mert időnként valami nagyon félremegy náluk, elég sokszor adnak ki hibás app verziót.

(#8818) Totemgroup válasza $atirka (#8813) üzenetére


Totemgroup
tag

A helyedben ellenőrizném, hogy a szinkronizált google fiókodban is csak ez a 15 névjegy szerepel, a többi amit a telefonod mutat, lehet más fiókban, sim kártyán lehet. Ezeket a telefon mutatja, de az órára nem biztos hogy szinkronizálódik.

(#8819) $atirka válasza Barthezz2 (#8816) üzenetére


$atirka
senior tag

Jól értem az órán az engedélyek között a Névjegyek, Névjegytár, Hívás, Hívás beállítások, Samsung contact sync... Átnézted.
Ha igen, akkor passz :F

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8820) bodorjanos válasza storm3 (#8808) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Tegnap mókoltam fel egy Poco X3 Pro-ra nagyjabol gond nelkul. Egyelore minden funkcio mukodik rendesen. Telorol se szakad le az ora. Elso benyomasok pozitivak.

(#8821) Barthezz2 válasza Totemgroup (#8818) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pont forditva van. Épp most jöttem rá. Ami a google fiókban van, az nem megy át, csak ami a SIM-en :F
Viszont SIM-re meg nem viszi át mindet a telefon, és nem tudom miért, mert ami átment és ami nem látszólag ugyan az :W

Hol tudom azt beállitani, hogy az óra a google fiók névjegyeit szinkronizálja?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8822) Zitta válasza Arcanine (#8817) üzenetére


Zitta
őstag

Egy helyen valamiért a tárhelyen való kutakodós tiltásba lett téve magától, miután engedélyeztem utána sem ment, úgyhogy várakozás marad.

Beállítások, alkalmazások, engedélyek, fájlok/média?
Ez utóbbi az ami tiltva volt és most már nem - illetve alatta az engedélyek eltávolítása be van pipálva. Erre gondoltál?
Esetleg valami más, máshol?

Amúgy köszi szépen a válaszaidat! :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#8823) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

sziasztok, olyan problemaval talalkozott valaki, hogy az ora telekomos qr-kodos aktivalas utan regisztral a halozatra (mutatja a halozat nevet es a tererot), viszont se hivast, se smst nem lehet kuldeni, se fogadni? az orarol inditva hivast, nincs tarcsahang, nem csorog ki, illetve, ha a multisimmel tarsitott telora erkezik hivas, az nem fut be az orara. termeszetesen akkor jelentkezik a fenti problema, ha az orat onallo modban, Bluetooth nelkul szeretnem hasznalni. koszi!

(#8824) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#8821) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ohh, hát ez remek.. Ha megnyitok egy névjegyet telefonon, beleszerkesztek akár egy space a név mögé és lementem, onnantól látszik az órán is. Természetesen a beállitásokban hiába szinkronizálom a google accountot, az nem segít.

Jó móka lesz :DDD

Everybody lies.

(#8825) gippazoid válasza Inclitus_pv (#8823) üzenetére


gippazoid
senior tag

3 hete küzdöttem ezzel. Ha jól tippek, a VoLTE bekapcsolása oldotta meg. Vele együtt a VoWiFi is aktiválva lett de annak szerintem nem sok köze van hozzá. Szolgáltatói segítséggel történt a dolog.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8826) Luigi962


Luigi962
őstag

Itt egy teszt [link] az új GW 5 és GW5 Pro szuper töltési idejéről. GW 5 1 óra 28 perc. GW5 Pro 2 óra 9 perc! Nekem a sima GW 4 1óra 45 perc alatt tölt fel a sima GW5 meg 17 perccel előbb. Ettől nem ájulok be az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8827) ollie válasza Luigi962 (#8826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jóval nagyobb akku van a Pro-ban.

***

(#8828) Barthezz2 válasza ollie (#8827) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Abban lehet, de attól én se ájulok el a 2 órás "gyorstöltés" - től. És a sima 4-5 összehasonlításban sem oszt-szoroz sokat negyed óra szvsz. Ha 1 óra alatt feltöltené, még azt mondom..

Egyébként azt hogy oldják meg, vagy mitől van, hogy a GW4-et még egyetlen vezeték nélküli töltővel se tudtam tölteni? Mintha Samsung only opció lenne csak.. Azokkal a töltőpadokkal olvastam itt, hogy többeknek megy, de 3rd opcióval csak panaszt. :F

Everybody lies.

(#8829) bajnokpityu válasza Luigi962 (#8826) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Viszont a szenzor kicsit jobban működik. A legcikibb a GPS ,az ugyanolyan szár maradt

eladó Kawasaki j300 robogó

(#8830) Luigi962 válasza ollie (#8827) üzenetére


Luigi962
őstag

Én a simáról beszélek, 17 perccel előbb tölt fel mint a sima GW4. Ez nudli így 10W-al.

(#8831) baszenszejj


baszenszejj
csendes tag

Sziasztok! Egész jó áron van már ez az óra, lehet beneveznék egy ilyen órára,csak az a helyzet hogy iphone-nal használnám. A tesztben az olvastam hogy nem lehet akkor használni a vérnyomásmérést és az EKG-t ha nem Samsung készülékkel használom. Ez még most is így van,vagy már valami frissítéssel elérhetővé vált?

(#8832) helixP válasza bodorjanos (#8820) üzenetére


helixP
nagyúr

Időjárás lokáció frissítése is müködik? Xiaomival nekem nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#8833) ghiottone válasza baszenszejj (#8831) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Úgy emlékszem a GMS hiánya miatt nem lehet iPhone-al összekötni és nem hiszem, hogy ezt azóta a Samsung megoldotta :(

Szerk.: 4-es és 5-öst még most sem lehet: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#8834) $atirka válasza Luigi962 (#8830) üzenetére


$atirka
senior tag

A sima ötösben is nagyobb az akku.
361mAh / 410mAh
Link

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8835) Scale válasza Luigi962 (#8826) üzenetére


Scale
őstag

Érzésre nekem a sima 5-ös gyorsabban tölt mint a 4, 4-esnél végtelenségig tűnt maxra tölteni,. Itt kb 1% 1perc szubjektív érzetre hagyatkozva.

[ Szerkesztve ]

(#8836) ollie válasza Luigi962 (#8830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az. Minél magasabb egy akku töltöttsége, annál lassabban kell tölteni, és ezt még fokozza az, ha kicsi az akku, mert könnyebb túltölteni, és akkor könnyen kuka lesz belőle (vagy még rosszabb). Egyszerűen nem lehet ilyen kis akkukat gyorsabban tölteni. A 10W kb csak a töltés feléig megy, onnantól lelassul, és egyre lassabb lesz. Ugyanígy töltődnek a nagyobb akkuk is.

***

(#8837) Luigi962 válasza $atirka (#8834) üzenetére


Luigi962
őstag

Igen, de dupla a töltési W is. Nem 5W hanem 10W-al nyomja belé a szuflát az akksi meg 11%-al nagyobb csak. Azt vártam, hogy a GW5-öt 1 óra alatt fel lehet tölteni max.

[ Szerkesztve ]

(#8838) ollie válasza Luigi962 (#8837) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha megnézed, egy 5000-es akku töltése 45W-tal 25W helyett nem közel fele annyi ideig tart, hanem csak pár perc különbség van. Itt sem lehet nagy különbség az 5 és 10W között.

***

(#8839) Luigi962 válasza ollie (#8838) üzenetére


Luigi962
őstag

Én értelek, kicsit nagyobb lett az akksi és 17 perccel rövidebb a töltési idő.

(#8840) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valahol sejtettem, hogy szinte semmiben nem fog tobbet nyujtani a gw5 a gw4-hez kepest. Ezek mind marketing fogasok, csak hogy megvegyek vagy valtsanak az emberek mindig az ujabbra. Ha van az embernek felesleges 60-100 ezre upgradelni akkor jo, mert ugy legalabb elmondhatja hogy megint a legujabb modell van a kezen. Ez sok embert megnyugtat hogy mindig a legfrissebb, trendibb aktualis eszkozt birtokolhatja. Szerencsere nem vagyunk egyformak

(#8841) gippazoid válasza Barthezz2 (#8828) üzenetére


gippazoid
senior tag

A 26e Ft-os Samsung töltőpad sem tölti fel rendesen (a nagyobbik teljesítményű modell, annak is az órára kialakított részén próbálva)! Túlmelegíti, leáll a töltés, stb. Csak a saját kis gizda töltőjével tölt rendesen.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#8842) bodorjanos válasza baszenszejj (#8831) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Én is azt olvastam mindehol, hogy a wear os miatt a watch 4 iphonnal nem párosítható. A "régi" tizenes verziók működnek iphonnal is. A EKG és Vérnyomás pedig mókolással összehozható bármilyen android készülékkel, de alapból továbbra is csak Samsunggal megy. De ha nem így van, biztos kijavítanak akik régebb óta birtokolnak ilyen órát.

(#8843) $atirka válasza gippazoid (#8841) üzenetére


$atirka
senior tag

Konkrétan engem nem érdekel, hogy mennyi ideig tölti, 1, -másfél vagy 2 óra, lényeg, hogy tovább bírja 1 töltéssel.
Vagy nem?

Bocs, új hsz-nek szántam, közben meg megzavarodott a ph app. :F

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8845) $atirka válasza $atirka (#8843) üzenetére


$atirka
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8846) Luigi962 válasza gippazoid (#8841) üzenetére


Luigi962
őstag

Egyébként tényleg az a legjobb, "gizda töltő"+max.10W-os töltőfej és ráirányítasz egy kis ventilátort a töltés alatt akkor 1óra 15 perc és full!

(#8847) Scale


Scale
őstag

Amúgy kicsit a vastagságán tényleg egy kis csalást érzek a 4 vs 5 tekintetében, mert a szenzorsziget jobban kilóg mint a 4-nél, így "jóval" vastagabb érzetre..

(#8848) gippazoid válasza Luigi962 (#8846) üzenetére


gippazoid
senior tag

A gyári töltőjével sosem állt még le a töltés. Bezzeg a ventilátoros drága Samsung töltőpaddal... reggelig sem töltötte fel. 89%-nál állt. Pedig ment a venti, mert hallottam. Már telefont se tettem mellé, mert azzal is csak kínlódás van (S20 FE). Akkor átraktam a saját töltőjére, ami teljesen passzív, mert csak akkora, mint maga az óra, tehát semmi hűtés. Rövid időn belül simán feltöltötte 100%-ra.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8849) Arcanine válasza Zitta (#8822) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Arra gondoltam, de akkor sajnos nincs több tippem. :(

(#8850) PeteePeti válasza autotaxmo (#8840) üzenetére


PeteePeti
őstag

Olyan okosságokat mondasz b+, csak ámulok és bámulok! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.