Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Luigi962 válasza gippazoid (#8848) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem van Samsung 3in1 töltőpadom azzal 2óra 15 perc a töltés, a kis biz-basszal meg lepörgeti 1óra 45 alatt. Végül is mind1 lenne, ha éjszaka tölteném, mint a mobilt, de ez másfél napot elketyeg és érdekel az alvás funkció.

(#8852) Inclitus_pv válasza gippazoid (#8825) üzenetére


Inclitus_pv
tag

nagyon koszi, a problema megoldodott! ezzel mentem a telefonos ugyfelszolgalathoz, bekapcsoltak a VoLTE-t (a wifit is kertem, biztos, ami biztos) es muxik is!!

(#8853) Scale


Scale
őstag

Watch4-en csináltam egy backupot mielőtt 5-t el kezdtem használni, aztán egyből 5-ön egy restore-t, elvilg appok meg minden backupolva lett viszont gyakorlatilag nem kerültek telepítésre automatikusan azok amik voltak a 4-en. Ennek nem így kéne működnie?

(#8854) gippazoid válasza Inclitus_pv (#8852) üzenetére


gippazoid
senior tag

Na ennek örülök! Vajon miért csak VoLTE-vel működik...? Ez nagyon érdekelne. Talán a 3G hálózat lekapcsolása miatt lehet?

Gippazoid Novelties Inc.

(#8855) gippazoid válasza Scale (#8853) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nekem még azonos órán sem működött a restore, visszaállította a nagy semmit. Azóta ezt hanyagolom is.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8856) atomka78 válasza PeteePeti (#8850) üzenetére


atomka78
tag

:C

(#8857) Barthezz2 válasza gippazoid (#8854) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem Telekom multiSIM-el megy VoLTE nélkül is. Igaz, vagy 5x kell indítanom, mire kicseng végre.

Everybody lies.

(#8858) gippazoid válasza Barthezz2 (#8857) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nekem egyszer sem sikerült hívást indítani, bíp-bíp-bíp volt minden, ami 20 mp után történt. Szintén Telekom MultiSIM.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8859) autotaxmo válasza PeteePeti (#8850) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat igen, koszonom az elismerest. 🤣😁😜

(#8860) norbinator


norbinator
csendes tag

Sziasztok!

Alza-ról rendeltem egy watch 4 classic LTE 46mm-es órát. Meg is jött, de nullára merülve.
Szerintetek ez mennyire lehet gáz? Mármint nem nagyon szeretik ezek a cuccok ha jól tudom, hogy ha nulla akkuval állnak. Volt másnak is ilyen tapasztalata esetleg? Illetve még egy dolog a doboz tökéletes volt, mindkét oldalon leragasztva (bár az egyik oldalon csak sima cellux, viszont se az óra előlapján se a hátulján ahol a szenzorok vannak nem volt semmi védőfólia, illetve az óratesten sem. Nekem úgy rémlik a watch 1-en voltak fóliák) Watch 4nél nincs ilyen? Nekem gyanús hogy ez valami visszaküldött cucc lehet. Van rajta valami orosz matrica is a doboz hátulján.

(#8861) PeteePeti válasza norbinator (#8860) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szinte mindenkinek így jött! Enyém is nulla akksival érkezett anno!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8862) $atirka válasza norbinator (#8860) üzenetére


$atirka
senior tag

Szia
Itt nagyjából mindenkinek nullán volt az aksija, amikor megkapta, nekem is.
Fólia sem volt, úgyhogy nincs miért aggódnod.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8863) norbinator


norbinator
csendes tag

közben megnéztem 1-2 unboxing videót. Úgy tűnik , hogy normális, hogy nincs rajta semmi védőfólia. Sőt a doboz alján is normális a celluxos zár. Úgyhogy valószínű csak egyszerűen lemerült. De azért akksi szempontból ez is aggasztó nekem kicsit.

(#8864) norbinator válasza $atirka (#8862) üzenetére


norbinator
csendes tag

Szia Köszi. Úgy látszik már ezen is megy a spórolás. Watch 1 classichoz tök jó állványos töltő volt, ehhez meg ilyen fityegő (azon viszont van fólia :D)
Amúgy a doboza is sokkal normálisabb volt a watch 1-nek, ez elég minimalista, gondolom a karton is drága :D
De legalább még az órát belerakják.

(#8865) PeteePeti válasza norbinator (#8863) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szerintem nem arról van szó, hogy lemerült, hisz kikapcsolt állapotban erre nem sok esély van, hisz nincs ami az akksit terhelné! Meg hát mindenkinek lemerült akkor ezekszerint? Én úgy gondolom, hogy gyárilag vannak így fogalmazva!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8866) krisz12071 válasza PeteePeti (#8865) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Az enyém is nullás akksival jött a samsungtól,előtte az euronics-tól,szóval szerintem nem egyedi eset.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#8867) Barthezz2 válasza gippazoid (#8858) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az a vicc, hogy mikor nem ment a hívás, akkor nekem nem csinált semmit. Mármint, kijelző azt mutatta, hív, de totál néma volt minden.
Sms viszont nekem se megy el.

Everybody lies.

(#8868) gippazoid válasza Barthezz2 (#8867) üzenetére


gippazoid
senior tag

Sokat kellett várni a bip-re. Talán fél percet is.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8869) Barthezz2 válasza gippazoid (#8868) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Aha.. Hát én letettem, aztán újra hívtam :DDD
Volt, hogy másodszor, volt, hogy ötödikre, de hivott aztán.

Everybody lies.

(#8870) Floyd80 válasza norbinator (#8860) üzenetére


Floyd80
addikt

Magyar régió van benne? :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#8871) poli27


poli27
veterán

Ma meguntam az óra merülését, reggel levettem töltőről 6 kor , és 10 kor, úgy hogy el se volt indítva csak energiatakarékos módba csak az óra ment ugye fekete háttérrel, 60% volt benne mikor odaadtam a Samsungba javításra.... :W

(#8872) Scale


Scale
őstag

Igényeltem samsungtol garancialevelet postazassal, viszont "válaszként" elküldték a számlát emailben. Ezzel be kellene érjem vagy irjak újra hogy a garancia papírt is küldjék?

(#8873) bajaki válasza Scale (#8872) üzenetére


bajaki
őstag

Írj nekik, ki szokták küldeni a jótállási jegyet postán.

(#8874) jacis válasza gippazoid (#8848) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen töltőd van? Küldesz egy linket.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8875) gippazoid válasza jacis (#8874) üzenetére


gippazoid
senior tag

[link] Ez.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8876) rotring válasza poli27 (#8871) üzenetére


rotring
csendes újonc

[kép] [kép] ..és mi történt javítás után? Az akkumulátorral (lehet hogy) nálam is gebasz van... Ugyanis zenehallgatás során (Galaxy Buds+-al) pár szám után "felmelegszik", és kikapcsol. Ez történik a második telefonbeszélgetés után is... És így használva jó, ha hat órát kibír.. pedig már 3G-re állítottam.. :W Galaxy Watch4 Classic LTE Telószám beleintegrálva. Vajon cserére jogosult az akkumulátor? Kinek mi a tapasztalata? Vagy ne várjak többet tőle? Ha ezeket előre tudom, nem veszem meg. (egyébként minden szuperul működik rajta) pedig feltöltés után ezt mutatja:

[ Szerkesztve ]

(#8877) Badboys válasza rotring (#8876) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem papíron cserélték az akkumulátort az SGW4 ben. Viszont az utolsó frissítés óta jobban merül az akksi, legalábbis nálam. Ellenben a tokot nem cserélték pedig 4 hónaposan kopott a jobb felső szíj befogó fül. Az SGW3 at akárhányszor küldtem javításra papíron mindig cseréltek akksit.

(#8878) stvrbll


stvrbll
csendes tag

Hello! Egyszer már küzdöttem zene másolással, sajnos újra ez van. Ha simám Bluetooth on keresztül próbálok másolni az általában megszakad és nem mellékesen iszonyat lassú.

Visszaolvastam itt amit erről van de sajnos nem azok nem sikerülnek. A telefon is és az óra is azonos wifi t használ, de ha ha kikapcsolom az órán a Bt-t akkor a wear menüben szürkére vált a Küldés menü(nem lehet küldeni).

Kipróbáltam a myWear File Explorer az meg el sem indul , állandóan az engedély kérésre ugrik pedig megadtam neki. (az Órára is feltelepítettem).

:O

(#8879) $atirka válasza stvrbll (#8878) üzenetére


$atirka
senior tag

Kíváncsiságból kipróbáltam zenét küldeni az órára, elsőre sikerült.
Samsung saját fájlkezelőben kikerestem az adott zenét, kijelöl-megoszt...
Ott ki lehet választani a Galaxy Watch eszközt és már indult is a küldés...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8880) ollie válasza $atirka (#8879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ilyenkor le volt kapcsolva a BT az órán?

***

(#8881) $atirka válasza ollie (#8880) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem. BT mindig megy és most is közös wifin van az óra a telóval.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8882) ollie válasza $atirka (#8881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ilyenkor gyorsan küldi át, wifin?

***

(#8883) $atirka válasza ollie (#8882) üzenetére


$atirka
senior tag

Igen, pár mp.
link link

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8884) poli27 válasza rotring (#8876) üzenetére


poli27
veterán

Javítás alatt van, azt mondták kb 30 nap... szval még nem tudom..

(#8885) rotring válasza poli27 (#8884) üzenetére


rotring
csendes újonc

Hát nem valami bizalomgerjesztő. Úgy látszik nem szabadott volna megvásárolni. Vagy azokat a funkciókat nem szabad használni, amiért megvásároltam...

(#8886) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát most a rendes Erste Mastercard debit kártyámat nem tudom hozzáadni a google wallethez az órán, hibát ír ki.

Nagyon remélem, hogy nagyon hamar javítják ezt a walletben.

***

(#8887) Sgr_A válasza ollie (#8886) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én is arra várok :O

(#8888) ghiottone válasza Sgr_A (#8887) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Volt egy Wallet frissítés a minap, de semmi változás, nekem se adja hozzá még most sem a curve-os kártyát.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#8889) PeteePeti válasza ghiottone (#8888) üzenetére


PeteePeti
őstag

Watch 4-nél is volt egyszer valami ilyen probléma, mikor az óra szoftverfrissítése után lett használhatatlan a Pay! Benne lévő kártyákat vitte, de nem tudtál újjat felvenni! Akkor valami olyan hiba volt, hogy az új szoftververziónál a Pay esetében nem lett valami leegyeztetve a Googleval így az tiltotta az új kártya felvételt biztonsági okokból! Akkor gyakorlatilag egy, másfél hét alatt javítva lett! Hát lehet itt is valami ilyesmi van megint! Bár kétlem, hogy kétszer ugyanabba belefutna a gyártó! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8890) stvrbll válasza $atirka (#8879) üzenetére


stvrbll
csendes tag

Lehet hogy félreérthetően fogalmaztam. Nem az a baj hogy nem sikerül másolni (igaz sokszor az utolso pár % nál szakad meg) hanem az hogy borzalmasan lassan, akár a wear ből akár a file kezelő ből próbálom. Ha jól gondolom mindenképpen a Bt on másolja annak ellenére hogy mindkét eszköz fent van a wifi n. Tehát arra szeretnék megoldást kérni hogy a wifi n másoljon zenéket az órára. Köszönöm

(#8891) $atirka válasza stvrbll (#8890) üzenetére


$atirka
senior tag

98,9MB
27mp alatt ment át, kapcsolódással együtt.
Nem tudom, szerintem ez vállalható.
Ha neked ez lassabb, akkor baj van.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8892) stvrbll válasza $atirka (#8891) üzenetére


stvrbll
csendes tag

Még mindig nem ért át amit az órára küldtem, kb 20 perce tart 207 Mb. Úgy gondolom hogy ez nem normális dolog.

(#8893) $atirka válasza stvrbll (#8892) üzenetére


$atirka
senior tag

Samsung telefonnal csatlakozol?
Értesítési sávot ha lehúzod, ott van az eszközvezérlés, abban megtalálod az órát, nyomj rá. Ha még nem tetted, elvileg felkínál egy bővítmény telepítést. Ha megvan, próbáld meg újra a másolást. Hátha...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8894) gippazoid válasza stvrbll (#8892) üzenetére


gippazoid
senior tag

Lehet találkoztál a Samsung WiFi throttling-gal. 10 mbit-re csökkenti a sebességet melegedés miatt. A mobil. Ha a telefonon WiFi ki-bekapcsolást csinálsz és azonnal visszagyorsul, akkor tutira arról van szó.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8895) axlfsi válasza $atirka (#8893) üzenetére


axlfsi
veterán

Erről az "eszközvezérlés"-ről tennél be egy képernyőképet? Generációk óta SWatch és valamilyen Samsung telefont használok, de nekem még nem települt ilyen.
Ha matatni akarok valamit a telefonról, akkor Samsung Wearable-t indítok. Ez az értesítési sávról dolog érdekelne...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#8896) vodrosjozsi válasza axlfsi (#8895) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt hiszem erről van szó

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#8897) $atirka válasza vodrosjozsi (#8896) üzenetére


$atirka
senior tag

Igen

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8898) ollie válasza $atirka (#8893) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, alapból nincs ott az óra, és órát nem is lehet hozzáadni. Neked hogy került oda?

Egyébként a My Files (Samsung filekezelő) appban sincs ott az óra, és nem is látok lehetőséget hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

***

(#8899) Skillerz válasza ollie (#8898) üzenetére


Skillerz
tag

Nekem is ottvan az óra, és magától adta hozzá.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#8900) Rocker1 válasza ollie (#8898) üzenetére


Rocker1
tag

Eszközvezérlésre rányomva Nálam, hozz minden párosított eszközt, amit a SmartThingsben is látok.
SmartThingsben, eszközök, személyes eszközök között sem látod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.