Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) sixpak válasza andrisms (#6984) üzenetére


sixpak
nagyúr

& gippazoid

Köszönöm a választ. :R

Esetleg szélesebb fémszíj létezik hozzá?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7002) Zitta válasza Luigi962 (#6973) üzenetére


Zitta
őstag

Mikor kell megadni a kupont? :F

:R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7003) ollie válasza Zitta (#7002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amikor kiválasztod, hogy mivel akarsz fizetni, de az a kupon már használt (csak egyszer lehet ezeket használni).

[ Szerkesztve ]

***

(#7004) barack2244


barack2244
tag

Teszteltem tovább a Google Assistantot. Most stabilnak tűnik, az OK Google bemondása után mindenre jött válasz. Lekopogom. Egyedül a Viber üzenet küldés nem megy továbbra sem.

(#7005) Zitta válasza ollie (#7003) üzenetére


Zitta
őstag

Ajhhhh :((

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7006) S e t h válasza gippazoid (#6987) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mocskos jól néz ki, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7007) Totemgroup válasza sziszi-fuszi (#6980) üzenetére


Totemgroup
tag

Miért ezt a megoldást keresed? A SmartThings alkalmazás külön mutatja a téló és az óra helyzetét is.

(#7008) sziszi-fuszi válasza Totemgroup (#7007) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Mert a telefonok nem samuk, hanem xiaomi és realme.

Mi alá kell írás?

(#7009) kissg620 válasza synar (#6998) üzenetére


kissg620
tag

Szia, ha hozzáadtam hogy nyissa meg a Galaxy Watch-t utána hogy kell beállítani hogy legyen Óraszámlap csere?

(#7010) Luigi962 válasza kissg620 (#7009) üzenetére


Luigi962
őstag

Mobilon Bixby Routines--Rutin hozzáadása-HA itt beállítod az időt meg a napokat--kész--Utána--Galaxy Watch--Óraszámlap csere és ott kijelölöd melyikre cserélje ebben az időben.--Kész

(#7011) -Maci- válasza gippazoid (#6985) üzenetére


-Maci-
addikt

A gyári szíjjal nekem pont a kiszélesedés volt a bajom. Az ugyanis nem forog a kis tengelyen, csak odébb kezd el hajlani a szíj. Emiatt nagyon nagyon eláll a csuklótól, ormótlanul nagynak hat.
A gyári ugye tömör műanyag.
Ez amit linkeltél viszont bőr. Kérdés, hogy ez hogyan illeszkedik az óra tokjához? Ez el tud ott fordulni?
Nem kötekedni akarok, azért kérdem mert nekem is nagyon tetszik.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7012) Luigi962


Luigi962
őstag

Ez a szíj azért elég hard core

(#7013) Luigi962


Luigi962
őstag

vagy ez is illik a surfhöz esetleg SUP-on evezgetni!

(#7014) gippazoid válasza Luigi962 (#7012) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ez mintha enyhén szélesedne a végénél.
Mennyi egy ilyen és hol lehet kapni?

Gippazoid Novelties Inc.

(#7015) gippazoid válasza -Maci- (#7011) üzenetére


gippazoid
senior tag

Sejtem, mire gondolsz, kitárgyaltuk az órással a témát, amikor a bőrszíjat nem vettem meg nála... :D

Szóval igen, a kiszélesedő szíj nem fog olyan hamar lefelé fordulni. A gyári félig bőr, félig szilikon, amit linkeltem, az sem, mert az pont olyan méretű mint amivel az órát szerelték eredetileg.

A nem szélesedő bőrszíj akár azonnal derékszögben le tud fordulni, azonban amikor ránéztem az órára, nagyon gázul nézett ki vele. Olyan öreges volt. Plusz kiemelte, hogy viszonylag keskeny a csuklóm, és a 46 mm-es óra még nagyobbank tűnt.

Ellenben mikor a gyári, szélesedő szíjat odatették a botlban az órához, mondtam, hogy tegyék is felfele, megvettem.

A reklámfotókon meg a nem szélesedő szíjakat mindig oldalról fotózzák, akkor ez a nekem nem tetsző dolog épp nem látszik.

Gippazoid Novelties Inc.

(#7016) Luigi962 válasza gippazoid (#7014) üzenetére


Luigi962
őstag

Aliról bányásztam őket, ha jól emlékszem 8 USD körül volt a koptatott farmer színű, a Hemsut az drága 20-21 USD. Olyasmit kerestem mint az OmegaXswatch gyárija.

[ Szerkesztve ]

(#7017) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,

egy Watch 4 44mm LTE óra tulaja vagyok pár napja, még csak most ismerkedünk.
Ma aktiváltam rá az e-SIM szolgáltatást, viszont 2 darab pár perces hívás után túlmelegszik és azt írja, hogy most le kell hűlnie. Ez eltart egy pár percig, utána újra használható.
Más is találkozott ezzel a jelenséggel már közületek?

Gyors kereséssel ezt a fórum bejegyzést találtam, itt többen panaszkodnak.

Ha ez rendszeresen ilyen lesz, akkor kb. pont a lényege veszik el az LTE órának (tehát hogy elmenjek úgy sportolni, hogy csak ez és egy bluetooth fülhallgató van nálam, a telefont otthon hagyom).

(#7018) autotaxmo válasza adalbert1 (#7017) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szia, nekem 44mm lte prepaid esim-es oram van. En azt figyeltem meg az en esetemben, hogy kizarolag akkor van tulhevules ha olyan helyen tartozkodom (pl.melygarazs, lepcsohaz,) ahol nagyon erosen probalkozik az ora a terero keresessel. Mindezt szabadban, varosban, otthon tokeletesen vegzi a dolgat es tobb perces beszelgetesek utan sem dobja el a telefon magat.

(#7019) gippazoid


gippazoid
senior tag

Próbálom összehozni az órát nem Samsung telóval. 1x már sikerüt a Bugjeager app-on keresztül SHM-et telepíteni az órára, most ismét próbálnám, de Wifi-n keresztül nem tud csatlakozni az app az órához a telóról.

Mi lehet a megoldás?

Jó lenne addig is minden funkciójár kihasználni amíg a Samsung teló szervizben lesz - vagy kivágom a szemétre...

Gippazoid Novelties Inc.

(#7020) gippazoid válasza szilrobi (#6445) üzenetére


gippazoid
senior tag

Szia!

Nincs tapasztalatod, mi van akkor, ha a Bugjaeger nem akar kapcsolódni az órához mert no route to host...?

Gippazoid Novelties Inc.

(#7021) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Kinéztem pár szíjat az Alin. Mielőtt megrendelem szeretném megkérdezni, hogy szerintetek forgalmazza ezeket valaki itthon? Van "magyar Ali" oldal, vagy viszonteladó?

Ezeket néztem:

[link]

[link]

[link]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7022) deka10 válasza adalbert1 (#7017) üzenetére


deka10
senior tag

Most voltam futni+szabadtéren edzeni kb. 1 óra volt mindösszesen, csak bt. füles volt nálam, ment a helymeghatározás, online rádió és természetesen a SH-on a futás kiválasztva mint sport tevékenység az adatkapcsolat e-simen és volt egy bejövő hívásom is 1 perc. 40-50 % akku fogyasztás valósult meg, de nem melegedett túl és mindent vitt zökkenőmentesen. Eddig csak 2 alkalom volt de nem tapasztaltam problémát, az online rádió is folyamatosabb volt mint a korábbi órámon.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7023) -Maci- válasza gippazoid (#7015) üzenetére


-Maci-
addikt

Az egész napos keresgélés során megtaláltam az arany középutat.
Van "no gaps" szíj. Ott a támasztás a toknál, de van utána még egy tengely, amin elhajolhat a szíj.
Például:
[link]

Szerk

Sőt, most látom, hogy van ez a toldat külön is :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7024) gippazoid válasza -Maci- (#7023) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ez zseniális lenne, csak a fotókon az óra tokja olyan szürkére van színezve amilyenben nem is gyártják... De így nem üt el a konverter színétől. Valóságban az egy harmadik szín lehet az óra tokja és a szíj mellett, nehezebb lehet összehozni egy színben passzoló kombinációt.

Egy próbát megérne csak nem lenne baj ha jó minőségű lenne és nem hagynánk el az órát a hitvány anyagok használata miatt.

Gippazoid Novelties Inc.

(#7025) -Maci- válasza gippazoid (#7024) üzenetére


-Maci-
addikt

Én nem látom hogy attól kéne félni, hogy elhagyod.
Egyébként ha jól látom azt a kis tengelyt ki lehet venni és lehet bele akármilyen másikat tenni.
Én ki is fogom próbálni, mert nekem bejön, csak a sok várakozási idő miatt vacilálok, mire ide ér. Hátha lehetne kapni itthon is.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7026) deka10 válasza gippazoid (#7024) üzenetére


deka10
senior tag

Nekem ilyen van sic szíjjal, amit én vettem a fekete GW4 classic-hoz színben tökéletesen megfelel, a szíj felőli tengelyt az órásnál rakattam bele egy erősset.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7027) -Maci- válasza deka10 (#7026) üzenetére


-Maci-
addikt

Hol vetted?
És a szíjat?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7028) deka10 válasza -Maci- (#7027) üzenetére


deka10
senior tag

Mindkettőt az Aliról rendeltem link adapter és szíj link .

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7029) deka10


deka10
senior tag

#5282 korábban le is fotóztam, hogy nez ki együtt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7030) -Maci- válasza deka10 (#7029) üzenetére


-Maci-
addikt

Jól néz ki!
Köszönöm! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7031) barack2244 válasza adalbert1 (#7017) üzenetére


barack2244
tag

Ez ilyen. 3-as, 4-es térerővel nekem nem volt probléma. Volt hogy egy órát telefonáltam bt fülessel.

Azonban 2-es térerőnél 1-2 perc és ugyanaz mint nálad, túlmelegszik. Mélygarázsban telefonálás nélkül is túlmelegedett már.

[ Szerkesztve ]

(#7032) szilrobi válasza gippazoid (#7020) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Szia! Nekem is ezen a ponton újra kellett indítani az órát és a telefont is. Akkor lett jó. Elsőre nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#7033) Dodeszh válasza -Maci- (#7023) üzenetére


Dodeszh
tag

Ezzel a toldattal az a gondom, hogy színben elüt az óra tokjától. Az óra tokja alu, a toldat meg acél, ettől számomra gagyi a kinézete.

Nyáron nekem ez a szövet szíj a favorit.
[kép] [kép] [kép]

(#7034) thmsk válasza szpeti40 (#6932) üzenetére


thmsk
csendes tag

Köszönöm Mindenkinek a segítséget! :R

Végül a sima Classic BT-s verzióra esett a döntésem és egyenlőre az üzemidőn kívül megvagyok vele elégedve! :)

(#7035) -Maci- válasza Dodeszh (#7033) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7036) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

Sziasztok!

Watch4 Active órán hogyan kivitelezhető, hogy a Viber/Messenger üzenetekről is jöjjön értesítés?

Illetve a belső memóriába milyen megoldással lehet fájlokat (ill. csak zenét lehet?) másolni? A kapott töltőkábelen, vagy el van rejtve valahol egy USB-C csatlakozó az óratesten?

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#7037) ollie válasza Csabyka92 (#7036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, bármilyen értesítést meg tudsz kapni órán, amit a telefonon is, de nem feltétlen tudsz mindegyikre az órán válaszolni.

Órára a Galaxy Wearable alkalmazáson keresztül, a telefonról tudsz tölteni zenéket, vagy törölni. Ez BT-n, vagy ha az óra és a telefon közös wifin van, akkor utóbbin történik (utóbbi lényegesen gyorsabb). Az órán nincs semmilyen fizikai, csatlakozási lehetőség, a töltője is vezetékmentesen tölti.

***

(#7038) Laki


Laki
tag

Üdv,2napja vettem egy ilyen órát,e-simet aktiváltam de smst nemtudok küldeni valamint a playt se tudom megnyitni pedig csatlakozok wifin.Ha blututh-al kapcsolodik akkor megnyitja.Mesengert lehet tenni rá?Előre is kösz ha valaki segitene

(#7039) ghiottone válasza Laki (#7038) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Multisim vagy rendes esim? Multisim esetében nem megy az sms küldés-fogadás, mert az csak a fősimen lehetséges ilyenkor.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7040) Badboys


Badboys
őstag

Fölszerkesztettem a GPlayt az órára tegnap működött tudtam vele fizetni. gomb nyomásos opciót használtam aktiváláshoz. Este kikapcsoltam az órát és a telefont az óra elfelejtette a gombnyomásra aktiválást. Gondolom ennek nem így kellene működni vagy minden reggel be kell programozni a fölső gombra?

(#7041) $atirka válasza Badboys (#7040) üzenetére


$atirka
senior tag

Nekem nem felejt

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#7042) Badboys válasza $atirka (#7041) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm erre gondoltam és is. Végülis kértem egy futárt hétfőn viszik szervizbe több sebből is vérzik. Hozzá írom a listához.

(#7043) Csabyka92 válasza ollie (#7037) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#7044) Laki


Laki
tag

Na ennyi volt az óra 2kor levettem a töltöröl 100%on volt 19,15 kor ránéztem már csak 40%.Hozzá sem nyultam egy ujjal sem mert otthon volt.Küldöm vissza a T nek.Ez vicces.HMW2 1hétig birja

(#7045) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,
A Classic kibír egy napot átlagos használat mellett?
Az asszony 40mmest kapott, de reggel 8-tól alig bír ki egy napot. :((

(#7046) Laki válasza Zaji (#7045) üzenetére


Laki
tag

Én nem is használtam,pár órát birt ki

(#7047) sixpak válasza Zaji (#7045) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az enyém viszonylag új, pár hetes, most már beállt, másfél napot bír, az elején nekem is alig volt meg az 1 nap.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7048) barack2244 válasza Laki (#7044) üzenetére


barack2244
tag

Persze, mert nem kapcsoltad ki az LTE-t. Gondolom térerőd sincs sok. Gondolom még nem vagy túl 4-5 töltési ciklusom sem amíg tanul az óra. Ez ilyen.

Gondolom a HMW2-vel nem tudtál ennyi mindent csinálni, telefonálni sem.

[ Szerkesztve ]

(#7049) ShadowX


ShadowX
őstag

Tök jók ezek a kommentek. :DDD

(#7050) Beaumont válasza Zaji (#7045) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Nekem siman kibir masfel napot, ebben benne van allando BT, pulzus meres, kb masfel ora edzes vagy futas. LTE-t nem hasznalom, csak ha nagyon szukseges.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.