Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) kchris78 válasza undercover (#8590) üzenetére


kchris78
veterán

ez is egy marketingfogás! nehogy már bárki is komoly használhatóságot tulajdonítson már neki.. ugyanolyan használhatatlan lesz mint a vérnyomásmérő. Tini koromban volt hőmérős CASIO órám... lehetett normál és testhőmérséklet figyelembe vevős módban használni. amikor levettem és kihűlt akkor mért pontosan.. utána összevissza mutatott.. GW5 eleve csak a bőr hőmérsékletet tudja mérni. Abból esélytelen bárhogyan is becsülni a maghőmérsékletet.. gondolj bele egyszer nyár egyszer tél... Hosszú ujjú póló vagy rövid.. Gyors-lassú vérkeringés épp.

Egy funkciója lehet ami pontos: úszáskor a vízhőmérséklet. NA az pontos lehet mert a viznek nagy a hőátadása, és a bőrhőmérsékletet is megfelelően leviszi.

Szerintem nem ér meg plusz 60-80ezreket... Titánon a festék ugyanúgy leüthető.. Sokan elhozzák kuponnal aztán pár hónap mulva majd próbálnak megszabadulni tőle még olcsóbbért mert nem jött be nekik. Amikor bedurrant a GW4 abszolút kínálati piac alakult ki.

Engem is elkapott egy-két órára a lendület de lehűtöttem magam :). Semmi objektív értelme nincs, ha belegondolok az ilyen cserék fűtik az ilyen piacokat mint ez, ha elő lehet szedni egy kis környezetvédelmet.

(#8602) szilasz007


szilasz007
aktív tag

DCRainmakerm elozetes review 5Pro: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8603) szilasz007 válasza szilasz007 (#8602) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Tomoren: Homero csak alvas kozben... szoval nem lehet csak ugy megnezni hogy hany fogon vagy eppen.
Az iranytu jatek benne kb.
Egy oras GPS-es futas 9%-t vett le belole, ami a 20 helyett 10 ora GPS-s aktivitast kovetest jelent... ez azert nalam mar derekas. Nekem mar ez a vegere egy win.
GPS pontossaga elmegy. Pulzus kovetes pontossaga elmegy. Azaz nem jo, de nem pocsek.

Szoval kicsit olyan Watch4 launch feelingem van ujra. Sok bemondott hajaj-hujuj, ami aztan a vegen azert nem rossz, de azert fanyarabb :)

(#8604) kchris78 válasza szilasz007 (#8603) üzenetére


kchris78
veterán

GW4 elején is hogy lelkendeztünk meg bíztunk hogy lesz ez pontosabb meg jobb meg kávét is hoz reggel az ágyba aztán kb maradt ugyanolyannak... Ez is ugyanaz a sztori... tudható előre hogy a rendszer a proci a minden (szerintem a Bio-szenzor is!) ugyanaz.. raktak mellé kicsit nagyobb aksit.

[ Szerkesztve ]

(#8605) autotaxmo válasza kchris78 (#8604) üzenetére


autotaxmo
őstag

En is ugyanezt mondom, hogy a gw5 funkcioi ugyanolyan "szarok lesznek" mint elotte. A homerseklet baromsagot meg szerintem hagyjuk is... Aki elhiszi hogy valos es mukodo dolgot talaltak ki, annak jo lesz valami esti mese elalvashoz is.... Persze az akksi tuti jobb lesz a gw5 pro eseteben, de szerintem azt is normalis hasznalat mellett taccsra vagod 2 napon belul.

(#8606) axlfsi válasza ollie (#8583) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, látod, ezért nem akartam belemenni!
Nem, nincs semmi baj azzal ha eladod. Igen, egyébként is eladnád és az külön jó, ha nem irreálisan alacsony áron veszi meg tőled valaki (most speciel ez a Samsung).
Én csak azt írtam, hogy nem szabad úgy tekinteni rá, mint egy kuponra és ezzel az eladási összeggel is kevesebbel számolva, leírni, hogy: "jajj, hát így már csak alig ötvenennyimennyi". Nem, nem annyi. Annyit fizetsz hozzá (!), plusz a régi, karcmentes, 60-at érő karórád, azaz, olyan 120 környéke lesz, hogy elengeded a lünettát, nagyobb, de még csak feltételezetten(!) dupla akkuidős, de cserébe már hőmérsékletet mérős, szinte ugyanolyan készülékre cseréled.
Ha nem értitek, nem tudom másképp elmagyarázni...

Ha pl vennél egy ingatlant 200MFT-ért, a sajátod ér 50-et és a Blikkből pár kupont kivágva levontak neked a végösszegből még 100-at, akkor az az új ingatlan nem "csak 50 volt", hanem a sajátod+50 (vagyis, ha úgy tetszik, pontosan 100).

Mindegy, engedjük el, szerintem értitek, csak mondjuk nem akarjátok vagy másképp nézitek.
(...mondtam én, hogy jó marketing fogás ez a beszámítás!).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#8607) axlfsi válasza kchris78 (#8601) üzenetére


axlfsi
veterán

+1

Amúgy meg elengedhetnénk a GW5 témát itt és nyisson neki valaki egy külön topikot.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#8608) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Watch 5 széria topikja :

[link]

(#8609) undercover


undercover
senior tag

Egy teszt az nem teszt. Egyből meggyőzte magát pár ember, hogy fúú de szar a Watch5 ez az, hogy nem rendelem meg.

Várjunk már még teszteket.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#8610) autotaxmo válasza axlfsi (#8606) üzenetére


autotaxmo
őstag

Pontosan, sokan felulnek erre a vonatra 🤣

(#8611) autotaxmo


autotaxmo
őstag

A sima galaxy watch 5 44 mm lte verzio ennyire jon ki a kodokkal. Ha bekuldom a gw4 oramat, mèg kapok erte max 61 ezret, bar van rajta egy apro karc a kereten, igy tuti nem adnak erte annyit majd. Szoval ez nem olyan jo deal ahogy latom

(#8612) ollie válasza axlfsi (#8606) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értek veled egyet. Pár hónapja vettem kuponokkal S22 ultrát 285 ezerért. A régi 21 ultrámat 240 ezerért adtam el. Akkor most nem 45 ezerbe került nekem a mobil váltás? De! Ugyanez van az óránál is.

***

(#8613) axlfsi válasza ollie (#8612) üzenetére


axlfsi
veterán

Semmi baj, én nem haragszom. Ettől szép a Világ! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#8614) polonic válasza autotaxmo (#8611) üzenetére


polonic
félisten

SAMSUNGNYAR10 kód és még egyéni 10 %-os kupon is van, Lejön a 25, így 94 ezer a Watch5 és a watch4 beszámításáért járó majdnem 53 ezer ft. Kb használtpiacon is ennyi az ára.
Akkor így 40-ért meg van az új óra.
És ha még a budsot el tudod adni 15-ért, akkor 25 az új óra.

(#8615) autotaxmo válasza polonic (#8614) üzenetére


autotaxmo
őstag

En lte verziot neztem, nekem csak az jatszik.

(#8616) autotaxmo válasza polonic (#8614) üzenetére


autotaxmo
őstag

Amennyi promóciós fülessel tele van hányva a használt piac szerintem jó ha egyáltalán el tudod adni

(#8617) PeteePeti válasza autotaxmo (#8616) üzenetére


PeteePeti
őstag

Neked ez valami kényszer berögződés, hogy mindenkit cáfolnod kell? :F
Ha el tudja adni eladja, ha nem hát nem! Nem a te problémád lesz az sem! Gondolom nem kenyérre kell a pénz neki, szal valahogy túl éli gondolom, ha megmarad! :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8618) undercover


undercover
senior tag

Én nem akarok okoskodni, de akinek Watch4 órája van miért akar sima watch 5-őt?

Kettő az kb ugyanaz, habár remélem igaz, hogy a szenzor az jobban működik benne mint a 4-ben.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#8619) eami válasza polonic (#8614) üzenetére


eami
addikt

egyéni kupon kód az honnan van / volt?

(#8620) barack2244


barack2244
tag

Homok ment a lünetta alá és tekeréskor sercegett. 10 percig tekergettem egy pohár vízben és úgy tűnik kijött a homok. Ha másnak lenne szorulásos gondja vele... :)

[ Szerkesztve ]

(#8621) $atirka válasza eami (#8619) üzenetére


$atirka
senior tag

Tessék, itt egy:

MAR-WYF5-1G31-2K3E

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8622) autotaxmo válasza PeteePeti (#8617) üzenetére


autotaxmo
őstag

Csak annyira kenyszer berogzodez mint neked hogy mar posztrol posztra azzal dicsekedtel, hogy mennyire "olcson" fogod megvenni az uj orat a kulonfele kuponokkal meg akciokkal es meg ki tudja mivel.... :D

(#8623) PeteePeti válasza autotaxmo (#8622) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én legalább próbálok segíteni másoknak is, hogy a lehető legjobb áron tudják beszerezni! :P Kupont is osztottam meg és privátba is segítettem már többeknek! Míg te csak osztod az okosságaidat és árad belőled a rosszindulat! :W Ez lényeges különbség kettőnk között! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8624) Smirty válasza ollie (#8612) üzenetére


Smirty
tag

Megérte a váltás? Jobb az s22 ultra?

(#8625) autotaxmo válasza PeteePeti (#8623) üzenetére


autotaxmo
őstag

A rosszindulat es a realitas ket kulonbozo dolog, csak halkan szolok. Ha nem mindig azt hallod vagy olvasod ami szamodra kellemes vagy jo, az mar rosszindulat velemenyed szerint. Te tenyleg alom vilagban elsz.

(#8626) kchris78


kchris78
veterán

megnyomkodtam tegnap az 5prot. mint egy felfujt krumpli, es a lunetta helyett egy karika, süllyesztett kijelzővel. kell a hely az aksinak, a kijelzőt meg nem növelhetik a teljes feluletre mert többet fogyasztas meg nem lenne használható ugyanaz a kijelző a gyártáshoz. szerintem nem elegáns a 4 activehoz képest.. a kerek vékony széle meg festetlen állapotban is tud koccolodni mert csiszolt.. a felület meg ugye oneui 3.5 ezt a gw4 is megkapja.

anno az apple watch esetén volt difi amikor megjelent a zafír üveg hogy annak nincs olyan nagy fényáteresztő képessége, erősebben kell világítani hogy ugyanaz a hatás meglegyen.. nem tudom ennél hogy áll ez a kérdés.

szerintem minden egyes eladott becserélt gw4 órából 5-ot gyárt. ugyanaz a kijelző ugyanaz a soc. berakja egy új aksi mellé egy másik házba.

[ Szerkesztve ]

(#8627) PeteePeti válasza autotaxmo (#8625) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az általad vélt realitás viszont a te álomvilágod! Ne erőltesd rá másokra, mert ezt a műsor tolod már itt napok óta! Pont te vagy az, aki mindenkit cáfolni akár és meggyőződése, hogy az a valóság, mindenki más meg hülye! :C
Részemről a téma lezárva, de gondolom ezt is cáfolod majd valamivel! :D
Na megyek álmodni még egy kicsit, de csak azért, hogy ebben is igazad legyen! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8628) autotaxmo válasza PeteePeti (#8627) üzenetére


autotaxmo
őstag

Csak par sorban ird mar le nekem, hogy mit eroltetek masokra. Annyira kivancsi lennek hogy mire gondolsz.

(#8629) PeteePeti válasza autotaxmo (#8628) üzenetére


PeteePeti
őstag

#8627
"Részemről a téma lezárva!"

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#8630) autotaxmo válasza PeteePeti (#8629) üzenetére


autotaxmo
őstag

Akkor megkerlek a jovoben, hogy ha bele akarsz allni masba, akkor azt tedd a szemetegetonel. Ott talan mèg a frusztraciodat is kieresztheted picit. Koszi

(#8631) hito


hito
nagyúr

Szerintem komoly gondok vannak az órámmal (44mm LTE, nem Classic). Energiatakarékos + repülő üzemmódban is lemerül 24 óra alatt. Mi a fene okozhatja? Másfél hete voltam vele strandon. Elképzelhető, hogy beázott?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8632) ollie válasza Smirty (#8624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez már teljesen olyan, mint a Note sorozat, benne van a cerka (szoktam használni), a külseje szögletesebb, az akku kicsit jobb, meg úgy általában egy kicsit jobb mindenben. De, ha valakinek nem kell a toll, felesleges váltani.

***

(#8633) ollie válasza kchris78 (#8626) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szerintem minden egyes eladott becserélt gw4 órából 5-ot gyárt. ugyanaz a kijelző ugyanaz a soc. berakja egy új aksi mellé egy másik házba.

Ez biztos hogy nem így van. Az alaplap át lett tervezve.

***

(#8634) DrDobos válasza ollie (#8633) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen, ráadásul a Samsungnál beadott készülékeket egy külső cég veszi át, nem a Samsung maga.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#8635) TFSi


TFSi
őstag

Megfontolható javaslat lehet-e a topicot átnevezni Galaxy Watch 4/5-re? Jó lenne, ha már mindkettő Wear OS, illetve kiegyensúlyozottan stabil lenne a topic.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#8636) DrDobos válasza TFSi (#8635) üzenetére


DrDobos
őstag

Nemsokára érkezik a Watch5 tesztje, addig szerintem ki lehet bírni.....

Samsung Galaxy A55 5G

(#8637) Badboys válasza DrDobos (#8636) üzenetére


Badboys
őstag

Mint tudjuk a teszt amit 1 hét alatt csinálnak a PH án vagy bárhol nem tükrözi a valóságot 100% ban. Megközelítőleg valós amit az userek 3 hónap tapasztalata után látunk.

(#8638) DrDobos válasza Badboys (#8637) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem a teszt valóssága és a gyakorlati élet reprezentativitása a kérdés, hanem hogy ha megvan a teszt, akkor már lesz rendes topik a Watch5-ösöknek is :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#8639) TFSi válasza DrDobos (#8638) üzenetére


TFSi
őstag

Nagyjából erről írtam, ezért lenne célszerű a topicösszevonás. Szerintem.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#8640) $atirka válasza TFSi (#8639) üzenetére


$atirka
senior tag

Csocsesz75 már betette a linket emiatt, de azért beszélni itt is lehet róla néha, szerintem.

Link

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8641) muzsi1919


muzsi1919
újonc

Sziasztok!
Tudnátok segíteni, aki előrendelésben vásárolta a Watch 4 classic órát, őkkaptak automatikusan garanciapapírt, mert most csak egy számlát találok hozzá.

(#8642) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Azt hol tudom beállítani, hogy lássam a viber üzeneteket az órán?

(#8643) lala666 válasza muzsi1919 (#8641) üzenetére


lala666
senior tag

Az Experience Storeból vettem,ők küldtek.
A Samsungtól külön kértem most mindenhez.

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#8644) S@c@ válasza fjanni (#8584) üzenetére


S@c@
őstag

Én megnéztem élőben, ami még fura volt, hogy a tekerés és a virtual luneta nekem a pronál pontatlanabb volt a forma miatt, valamint az óra hátulja mintha műanyag lenne vagy nem tudom. A titán tok és a műanyag hátulja érdekes találkozás volt. Meg láthatóan robusztusabb az óra a vastagság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8645) $atirka válasza Zaji (#8642) üzenetére


$atirka
senior tag

A galaxy wearable appban, óra beállításban az értesítések között kapcsold be a vibert.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8646) Zaji válasza $atirka (#8645) üzenetére


Zaji
őstag

Azt bekapcsoltam. Értesítés oké, de nem látom az üzenet tartalmát.

(#8647) autotaxmo válasza S@c@ (#8644) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat szerintem egyertelmuen rondabb es vaskosabb lett a gw5 pro a simanal, de termeszetesen egyeni izles kerdese ez mindig. Az lett volna nagy fejlodes ha ugyanolyan vastagsag mellett megcsinaljak a jobb akksiidot.

(#8648) Button


Button
aktív tag

van valami titok arra, hogy a samsung shopban hogyan kell megadni a telefonszámot?
mert semmi formátumot nem fogad el (egyben, jelek nélkül, ahogy írja, ahogy a samu accountban is van - eleve nem értem mér nem húzza be onnan)
"A Telefonszám nem érvényes. Kérjük, érvényes adatokat adj meg a folytatáshoz."
így pedig rendelni sem lehet
minden böngészőt próbáltam, már samsungosat is kínomban, de lehet nálam van a hiba..

(#8649) Mike81 válasza DrDobos (#8634) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen a TMX veszi át. Ők meg hitvány banda🤮

Mas:

Sima Watch 4 44mm-es órám van messenger viber jelzése rendben van. De az emaileket nem jelzi pedig engedélyezve van. Bluemailt hasznalok régóta de szinkronban van a gmailem-mel. Eddig jó volt ezt is jelezte de nem.tudom mi változott :F
Ötlet valakinek esetleg? :R

[ Szerkesztve ]

(#8650) Csocsesz75 válasza Button (#8648) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Annak idején fogalmam sincs hogyan adtam meg de most ránéztem a profilomra, így van bent : 36 és a telefonszám, tehát a 36 plusz előjel nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.