Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) bbubby00 válasza Chrys_ (#38050) üzenetére


bbubby00
őstag

:O Most összetörtem legbelül. Hát így a következő készülékem nemhiszem h Samsung lesz. 300+ ezret már nem fogok kiadni egy új telóért, a mostaniakből meg egy sem tetszik. Kivéve az S8+ de annak is elég borsos az ára.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38052) FingR86 válasza bbubby00 (#38051) üzenetére


FingR86
őstag

itt aprón nemrég láttam bontatlan s8-at 180-ért meg van hozzá starter kit is.
gyanúsan olcsó ? :F

[ Szerkesztve ]

(#38053) bbubby00 válasza FingR86 (#38052) üzenetére


bbubby00
őstag

Igen, most nézegetem, h 2kiló körül már vannak. Őszintén még nem tapogattam meg élőben, de az S8+ méretben jobban hajaz a Notera. Kisebbet meg semmiképp nem akarok.
Lehet napokban bemegyek MM vagy edigitalba megtapicskolni.
Ha bejövős az S8 v + akkor cégnévre nettoba kihozom.
Most lesz vlmi Joy nap v ilyesmi nem?! Ott nem lesz MM v eDigitalos kupon?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38054) FingR86 válasza bbubby00 (#38053) üzenetére


FingR86
őstag

MM-nál nem látok használhatót: [link]

(#38055) bbubby00 válasza FingR86 (#38054) üzenetére


bbubby00
őstag

Énsem. :((( Viszont a Tmobilenál 260ezer bruttóban.
Kártyásan ki lehet hozni részletre is v csak egyben? Állítólag függetlenül kapjuk meg őket :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38056) Bandusek válasza Tav-Csoves (#38047) üzenetére


Bandusek
tag

Kösz

(#38057) Hauptmann válasza bbubby00 (#38055) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kártyásan csak egyben.

Amúgy az S8+ engem is elgondolkodtatott, ceruza hiánya ide, vagy oda, csak 6,2". De kivárok a következő Note szériáig (vagy ha lehet majd kapni itt a Note 7-et, akkor addig).

[ Szerkesztve ]

(#38058) gyuri81


gyuri81
veterán

Phronesis rom-nál valamiért az Android operációs rendszer az első számú fogyasztó! vajon miért lehet ez???

(#38059) Chrys_ válasza gyuri81 (#38058) üzenetére


Chrys_
addikt

Mert kurvajó a rom és kitakarít minden app-t a memóriából, csak az OS marad (V123-ig, aztán az is repül) :D

(#38060) Tav-Csoves válasza Chrys_ (#38059) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

És a végén már fel sem fog ébredni alvó módból a telefon, mert annyira minden rendszer appot ki gyilkol -kill- a ramból. ;]

(#38061) gyuri81 válasza Tav-Csoves (#38060) üzenetére


gyuri81
veterán

na veletek is csak 2-vel többen vagyunk ezen a bolygón :DDD :DDD :R :R písz

(#38062) gyuri81


gyuri81
veterán

Gondolkodom a Phronesis 6.0 telepítésén....( 5.1-re tenném fel dirty flash-el...)

Nem rossz benne ez a S8 launcher! Csak annyi a bajom vele, hogy jelenleg úgy van beállítva a launcher, hogy lehúzásnál az értesítések jönnek elő, felhúzásnál pedig lezár a képernyő! Ezt be lehet állítani a 6.0-nál is??

Magisk progit akkor hogyan is kell pontosan itt telepíteni? Vagy 6.0-nál nem is kell vele foglalkozni, mert magától ezzel fogja root-olni?

Illetve melyik telefon kameráját érdemes telepíteni? gyári, S7e, N7??? ( ha jól emlékszem akkor valamelyik kamera olyan képet ad mintha bele lenne nagyítva a képbe)

[ Szerkesztve ]

(#38063) fRooStzzZ válasza gyuri81 (#38062) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem se az S7 se a N7 kamera nem jött be, a gyári kamera 1000x jobb képet csinál.
Mikor megvettem, 1-2 napig volt stock rom, onnantól mindig más kamera került fel.
És hát a sírás kerülgetett a képektől, és legutoljára a stock került fel. Egyből megnyugodtam, azt hittem ennyire borzalmas a N3 kamerája, mert a N2 jobb képeket csinált.
Szóval ha kamera, akkor szerintem csak is a gyárit.

(#38064) patya3


patya3
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy mi a véleményetek a Phronesis ROM-ról! Megéri-e telepíteni?, mik az esetleges hátrányai, előnyei a gyári 4.4.2-hoz képest ? és hogy sebességben van e növekedés a már említett kitkathoz képest?

(#38065) gyuri81 válasza patya3 (#38064) üzenetére


gyuri81
veterán

Szinte új telefonod lesz tőle! Érdemes feltenni...vagyis kötelezően ajánlott :)

(#38066) patya3 válasza gyuri81 (#38065) üzenetére


patya3
csendes tag

Meggyőző voltál!☺És esetleg valami leírás a telepiteshez meg mondjuk linkek a kernelrol meg a romrol van? Ha angol nyelvű az sem baj

(#38067) gyuri81 válasza patya3 (#38066) üzenetére


gyuri81
veterán

itt megtalálsz mindent: [link]

(#38068) patya3 válasza gyuri81 (#38067) üzenetére


patya3
csendes tag

Köszönöm a segítséged!☺ Még egy kérdés aztán nem zavarlak😂. Melyik TWRP verziót ajánlod?

(#38069) georg52 válasza patya3 (#38068) üzenetére


georg52
csendes tag

Szia . 2.8.7.0-át

(#38070) patya3 válasza georg52 (#38069) üzenetére


patya3
csendes tag

Köszi☺

(#38071) bbubby00 válasza patya3 (#38070) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem ez a romolgatás mán kíjnai.
De most akkor leszedem a linkről a ROM-ot, nyomok egy full wipeot, aztán telepítem és done? :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38072) patya3


patya3
csendes tag

Hát én nem vagyok nagy szaki ebben, csináltam már párszor,de én csak követem amit írnak😂 ja és kernelt melyiket tegyem fel?

(#38073) kisninja


kisninja
őstag

Mit lehet tenni ha (Droid 5.0 kernel 3.4.0-3643614)
Minden újraindításnál elfelejti a wifit jelszókat.... :W

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#38074) bbubby00


bbubby00
őstag


Why?
Leszedtem a twrp-2.8.7.0-hlte-4.4.img.tar filet, majd odinnal megpróbáltam rátolni, de hibával kidob, telón is megjelenik 1kis csík és annyi. Előtte kéne még valamit csinálnom?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38075) bbubby00 válasza bbubby00 (#38074) üzenetére


bbubby00
őstag

Próbáltam rootolni is a téglát..

Most ez csak nekem nem akar sikerülni?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38076) bbubby00


bbubby00
őstag

Újraraktam a telóm, de hiába mentem rá, h mentse le a névjegyeket, nemtette.
Így jól felmérgelt. Szerencséje, h nem b.sztam ki az ablakon, csomó fontos telszám ment a levesbe.
Tuti eladom...

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38077) patya3


patya3
csendes tag

Sziasztok!😁felraktam a Phronesis 5.2ot és eléggé tetszik! Esetleg valami tanács, beállítások szempontjából vagy valami hasznos tipp?

(#38078) Chrys_ válasza patya3 (#38077) üzenetére


Chrys_
addikt

Xposed (megtalálod a ROM letöltési oldalán a useful mod-k között), és hozzá Marshmallow SD FIX.
Ez jól jön olyan programoknál, amik nem teljesen szabadon tudják használni az ext SD-t. Pl. Easy Voice Recorder Pro enélkül csak egy megadott könyvtárba tud írni rajta, de az SD Fix-szel szabadon állítható. Ha jól emlékszem, a Titanium Backup is hasonlóan viselkedik. Amit ezzel sem tudtam megoldani, az a Total Recall hívásfelvevő (pedig ez lenne a jobb, nem az ACR, amit talán szintén az SD Fix-szel lehet rávenni a szabadon írásra).

Magisk Manager a play store-ról és hozzá flash-elni a magisk-t TWRP-ből. Így el tudod rejteni a root-t az app-k elől (Magisk Hide a Manager-ben, de ezt először a beállításokban engedélyezni kell).

(#38079) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az mitől van, hogy néha a szenzorok lefagynak? Sem az automata kijelzőfény állítás nem megy olyankor, sem a giroszkóp. Újraindítás megoldja.

(#38080) patya3 válasza Chrys_ (#38078) üzenetére


patya3
csendes tag

Köszi majd megnézem őket! Lehetséges valahogy a fényerő csuszkát az értesítési panel elso lehúzásánál megjeleníteni?

(#38081) gyuri81


gyuri81
veterán

Feltettem 7végén a Phronesis 6.0-át. Először az S8 launher-t választottam ki, de az valami kegyetlenül laggolt, így feltettem vissza a N7 launhert. Másnál is szaggat az S8 felület?

Magisk...

TWRP-nél dirty flash alatt a magisket választottam ki root-olásra. Ha elindítom a Magisk manager progit, akkor sajnos a SafetyNet piros X-es marad, akár mit csinálok vele! MI lehet a gond?

(#38082) Chrys_ válasza gyuri81 (#38081) üzenetére


Chrys_
addikt

A dirty-flash, az a gond. Olyant ember nem csinál :) SSU le lett takarítva? Az is bekavarhat, nem véletlenül van a MAgisk-ben benne az uninstallja. Arra vigyázz, hogy a Magisk telepítés után se települjön, a Do not install-t válaszd mindig restartkor.

(#38083) gyuri81 válasza Chrys_ (#38082) üzenetére


gyuri81
veterán

A dirty-t úgy kezdtem, hogy előtte az SU-nál csináltam egy teljes unroot-ot! Majd twrp és ott kérdezte, hogy feltegye a magiskot, így felrakattam vele. De láttam hogy nem lett jó. Így a zip-et külön feltettem később, de ez sem oldotta meg a gondom.

Dirty flash: Sajnos nem vagyok hajlandó, a nulláról telepíteni! Egyszerűen kicsinál a full telepítés, több óra mindent beállítani a nulláról, hiába van titanium mentésem a progikról....

[ Szerkesztve ]

(#38084) Chrys_ válasza gyuri81 (#38083) üzenetére


Chrys_
addikt

Mármint hol láttad hogy nem lett jó? Csak a Manager-ben, vagy már a flashelés hibás volt? Mert akkor nem csoda, hogy nem megy...
Amikor először használtam a MAgisk-t, akkor még SSU rajta von a telefonon, de hibátlanul sikerült a csere. A hétvégén volt egy teljes reinstall (mert valamiért a Google-s hangos keresés bekrepált, a hangfelismerés beállítható volt, de a kereséseket már nem indította el OK Google-val), és már egyből a Magisk-t választottam telepítéskor, ez is hibátlanul megy.

(#38085) nggabi válasza Hauptmann (#38079) üzenetére


nggabi
nagyúr

Koszos az usb csati.

"szenyor dzsíííí"

(#38086) gyuri81 válasza Chrys_ (#38084) üzenetére


gyuri81
veterán

A flashelés lefutott, minden oké volt. Csak az a nyomorult Safetynet nem jó

(#38087) patya3


patya3
csendes tag

Láttam hogy van a Phronesis 5.2-ben actionMemo (gyors jegyzet az S penhez), de nekem nincs benne, valami kiegészítő kell?

(#38088) Chrys_ válasza patya3 (#38087) üzenetére


Chrys_
addikt

Választható a ROM telepítésénél, hogy a régi app-t vagy az új megoldást akarod-e felrakni.

(#38089) patya3 válasza Chrys_ (#38088) üzenetére


patya3
csendes tag

Valahogy pótolni nem lehet?

(#38090) Chrys_ válasza patya3 (#38089) üzenetére


Chrys_
addikt

dirty-flash?

(#38091) Hauptmann válasza nggabi (#38085) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi az infót, megpróbálom kitisztítani.

(#38092) patya3 válasza Chrys_ (#38090) üzenetére


patya3
csendes tag

Bocsi még hülye vagyok ehhez, az Installerben a Mods Update Only funkció és akkor onnan majdd kiválasztom?

(#38093) amoledus válasza Hauptmann (#38079) üzenetére


amoledus
aktív tag

90%-ban por erdemes kitisztitani ,rendesen szetszedve ( nem kompresszorral a hangszoronal,mint ahogy 1-2 forumban csinaltak :D)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#38094) Chrys_ válasza patya3 (#38092) üzenetére


Chrys_
addikt

Erről inkább Gyurit kérdezd :)

(#38095) hunluigi válasza gyuri81 (#38086) üzenetére


hunluigi
senior tag

Van már megoldásod Safetynet ügybem? felraktam a 6-ost én is, de szintén ezzel szívok... nem tudok root jogot adni egy rakat alkalmazásomnak

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#38096) gyuri81 válasza hunluigi (#38095) üzenetére


gyuri81
veterán

ÁÁÁ dehogy van!! Tegnap megint nekifutottam, de csak rosszabb lett a helyzet!

-SU teljes unroot

-TWRP-ből magisk 12.zip install

- majd a Magisk Manager kiirja hogy nincs root!! mondom óriási...ez akkor nem is root program??? vagy mi ez....

- Így vissza twrp, újra magisk 12.zip install, majd kérdezi, hogy tegye e fel a SU programot, mondom igen!

Így azt értem el, hogy a Magisk illetve az SU is fent van és mindkettőben van kb 3-3 különböző root-olt program :)))))))))) vicc..

PRC-ben van egy rész ahol lehet adni Safetynet patch-et, de kb sz@rt se ér.

Tehát továbbra is rossz a Magisk Safetynet....

(#38097) hunluigi válasza gyuri81 (#38096) üzenetére


hunluigi
senior tag

Közben én Magisk Manageren belül nyomtam neki egy instalt, ami hibával elhasalt, ellenben a rootjogot azóta engedi kiosztani. a saftynet viszont továbbra is hibát dob.

prc-ben hol a patch? Az utility-ben kéne (szerintem) lennie a többi között, de nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#38098) gyuri81 válasza hunluigi (#38097) üzenetére


gyuri81
veterán

jaja, azt én is csináltam és nálam is elhasalt....

nem tudom mi lehet a megoldás, illetve azt sem értem, hogy más hogy hogy nem szenvedett semmit vele

(#38099) Chrys_


Chrys_
addikt

Miért szenvedtek a CTS hibával? Fizetni akartok a telefonotokkal? Más értelme nem nagyon van, mert a root és a hide is megy enélkül.
(Nekem van Xposed is a telefonon, lehet emiatt van CTS failure)

"
Q:
Hello, sorry to ask. I am trying to clarify what SaftyNet is for? Is it like a 'Root Cloke' Hides root for applications that will not run when 'root' is detected?
I am just curious if I need to care about the 'Failed CTS' on my device.

Also I have been reading that Magisk works with Xposed Framework ? Magisk was built into my current custom ROM I am using, trying to understand it as I have been use to running :
SuperSU + Xposed in the past

A:
SafetyNet is Googles API for detecting if a device is safe, as in not rooted, doesn't have Xposed and so on. Any app can use it. On many devices Magisk Hide can make a device pass SafetNet, even though it's rooted. There's no way to hide Xposed though...

If you're not using apps that utilise SafetyNet (Android Pay, Pokemon Go, etc) you don't have to worry.
"

[ Szerkesztve ]

(#38100) patya3


patya3
csendes tag

Phronesis Rom allatt megéri valamit húzni a processzoron vagy a CPU utemezon valamit állítani vagy jók az 1.2es phantom kernel beállításai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.