Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) Chrys_ válasza fRooStzzZ (#37900) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem ez a 2 már bevált, nem fogok újat próbálni egyelőre. a Total Recall a legjobb, de sajnos ezt a mentési dolgot nagyon elk..ták benne.

Azt hiszem azt a recorder-t már a FW-installkor kidobtam.

[ Szerkesztve ]

(#37902) Hauptmann válasza csiszta2 (#37893) üzenetére


Hauptmann
addikt

'Króm'keret és az érintőpanel cseréje a komplett kijelző cseréjével jár. Nem tudom, hogy most mennyi a kijelző, de úgy 40-50 ezer körül saccolom.

[ Szerkesztve ]

(#37903) Chrys_ válasza Hauptmann (#37902) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem is részben lepattogzott az ezüstszínű festék a műanyag keretről.Elég csúnya így. Valahogy le kellene szedni az egészet, és lefesteni. Mondjuk feketére.

(#37904) Hauptmann válasza Chrys_ (#37903) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ragasztva van, nem igazán lehet rendesen leszedni a kerete.

(#37905) FingR86 válasza Chrys_ (#37903) üzenetére


FingR86
őstag

néztem anno ilyen szétszedős, érintő cserés videót YT-on, nagy komoly körülmények között szerszámokkal mindennel történt a javítás és a végén a fószer véletlenül elvágta a műanyag késsel vagy az érintő vagy a kijelző szalagkábelét :D Na ettől a pillanattól kezdve hátráltam meg én is a keret berendelésétől is egyáltalán :D

(#37906) fRooStzzZ válasza FingR86 (#37905) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem egy A5-n sikerült elvágni :W

(#37907) FingR86 válasza fRooStzzZ (#37906) üzenetére


FingR86
őstag

Nem a Ti hibátok, a Samsunggal van a baj :D Nehogy beszáradjon a ragasztós bödön náluk, gondolták felkennek többet ne legyen már az önjelölt ifixit emberkéknek olyan könnyű az élet :D

[ Szerkesztve ]

(#37908) Chrys_ válasza Hauptmann (#37904) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem arra gondoltam, hogy a keretet teljesen leszedni. Én már cseréltem, persze komplett a kijelzővel együtt. Inkább fogom talán a Dremel gravírozóm, és a szivacsos polírkoronggal leszedném a maradék festéket. Az újrafestés lenne problémás, rendesen le kell takarni a többi részt.

(#37909) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Ezt az indito kepernyot hogy lehet eltuntetni?
Olyan, mint ha egyszerun lenne, ha atrakom normalra akkor is ugyan az, csak a beallitasoknal valtozik 1-2 dolog.
Mit allitottam el telepitesnel?
Vagy dobjak fel egy masik launcher-t? Hulyet kapok ettol a vacaktol :D
Amugy Pr. 5.1

[ Szerkesztve ]

(#37910) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Na, megoldodni latszodik a problema. :D
Mar rendesen megy... Nem tudom miket allitottam el, de az utolso 5 resi utan meg nem kert PIN-t. :D

(#37911) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Aztan meg sem oldodott meg semmi, mert azota nem bootolt be a telefon. :W
Eltelt 5,5 ora, es meg mindig kuka :F
Vagy 5x raktam ujra, semmi... 30-40 perceket villog a samsung felirat..
Most probalom vissza tenni a 4.1-et, de mar letoltottem a 4 file-os cuccokat is..

(#37912) Chrys_


Chrys_
addikt

Nem tudom, mit szenvedsz, 5.1 megy szépen.

(#37913) seger válasza Chrys_ (#37912) üzenetére


seger
addikt

Nállam is!

(#37914) Chrys_


Chrys_
addikt

Lehet, hogy az állítgatással valami a kernellel kapcsolatban ment tönkre? Én kernel cleaner-rel csak azt update-eltem volna.

(#37915) fRooStzzZ válasza Chrys_ (#37914) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

4.1 siman felszaladt, most probalom megint az 5.1-et, de 34. perce samsung felirat..
Villog, a led is, langyos a telo, szoval dolgozik... De b..cik indulni :D

(#37916) seger válasza fRooStzzZ (#37915) üzenetére


seger
addikt

Wipe-ok voltak?

(#37917) fRooStzzZ válasza seger (#37916) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Persze minden...
Kivetel az sd card.
Az az erdekes, elsore siman felszalad, azota semmi.
Par volt kernel csere is, volt ami benne volt az aromaba, ugye a lls38 volt alapbol, most a 3,5-el probaltam.
Meg megprobalom most par progi kihagyasaval, hatha amik vannak az aroma-ba, azok kozul akad ki valamelyiknel, amit esetleg delutan nem pipalhattam be.

(#37918) Chrys_ válasza fRooStzzZ (#37917) üzenetére


Chrys_
addikt

Én orig 4.4.2-ről váltottam az 5.1-re. hátha így neked is menne. Egy próbát megér.

(#37919) fRooStzzZ válasza Chrys_ (#37918) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Mar le van toltve minden..
Meg egy probat nyomok vele, aztan holnap folyt kov.. eleg volt mara.

szerk:
elindult.. Akkor valamelyik progi akad meg telepites kozben..

[ Szerkesztve ]

(#37920) gyuri81


gyuri81
veterán

Dörti flessel simán megy a v5.1 :) eddig jó...

(#37921) fRooStzzZ válasza gyuri81 (#37920) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Most nekem sincs mar problemam vele, viszont lenne valami...
Ezekhez lehet masik modemet feltenni, vagy van valami ami jobb tererot biztosit?
Sokszor eldobalja nekem a halozatot, vagy ennyire gyenge lenne a N3 terereje?
N2-vel sosem volt problema, de N3 alatt mindig 0-1 kozt van a terero szintje es sokszor at van huzva a kor.. Azaz nincs halozat.
A rendszer miatt dobal, vagy azert mert tenyleg nem latja a tererot..

(#37922) amoledus válasza fRooStzzZ (#37921) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ott inkább hardveres lesz a hiba, egyébkén a Note 3-ak jobban fogják a jelet mint a 2esek ,ugyanabban a helyiségben a N3-nak az utolsó egy csík volt szürke,a többi fehéres ,tehát igen jó volt a "vétel". Ugyanott a Note 2nek pedig 2volt szürke tehát gyengébben fogta , mivel szervizben vagyok sok telefon megfordul nálunk még régebben teszteltük az újakat szoktuk régihez képest érdekesség :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#37923) fRooStzzZ válasza amoledus (#37922) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Es ezt nehez kideriteni, hogy hw hibas e a cucc, vagy torodjek bele? Illetve orvosolhato?
Mert ugye a regebbi teloknal az aksi kijelzesnel irta, mikor volt terero nelkul a telefon meg ilyesmi.
Hiaba van 0-1 tererom, a vonal nem rossz, nem szakadozik. Csak az idegesit, hogy sokszor eldobja a halozatot, epp bekapcsolom a kijelzot, es latom at van huzva.
Es most nem eleg sok telefonom van, es sokszor jon az uzenet, hogy hivtak, persze a telo bekapcsolva..

(#37924) seger válasza fRooStzzZ (#37923) üzenetére


seger
addikt

Lehetne egy modem csere próbát tenni szerintem!

(#37925) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok
Van egy Note 3 (N9005) , és a Resurrection Remix MM használóktól kérdezem, hogy melyik buildot érdemes feltenni jelenleg? Csak azért kérdezem, hogy ne fussak fölösleges köröket. Köszi

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37926) fRooStzzZ válasza szunyi777 (#37925) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Üdv!
Ahogy elnéztem, itt inkább Phronesis-es a tábor.
RR-től féltem a N2 5.6 körüli lehalásom után. Azóta mellőztem őket.
De a Phr. sem hibátlan. :F

(#37927) szunyi777 válasza fRooStzzZ (#37926) üzenetére


szunyi777
őstag

Köszi. Néztem ezt a Phronesis-d, de ez nem AOSP :O

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37928) fRooStzzZ válasza szunyi777 (#37927) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

N3-ra magyarosítasz?
vagy addig meg nem fajult a dolog? Vagy most lettel N3 tulaj?

(#37929) szunyi777 válasza fRooStzzZ (#37928) üzenetére


szunyi777
őstag

Már rég nem foglalkozom magyarítással sajnos. Nagyon ritkán csak. Totál nincs már rá időm!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37930) gyuri81


gyuri81
veterán

Valaki megtudja mondani, hogy egy gyari rom mennyivel tölti a telefont?
A phronesis-ben van gyorstoltes funkcio ami 2A-el tolja a szuflát. Mennyire lehet ez káros? Vagy nincs értelme a dologgal ennyire foglalkozni?

(#37931) Tav-Csoves válasza gyuri81 (#37930) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

2A-t a gyári töltő is tud, és a gyári rom is engedélyezte.
(1.90A a vége)

(#37932) gyuri81 válasza Tav-Csoves (#37931) üzenetére


gyuri81
veterán

Oke, köszi! Akkor no para!

(#37933) gyuri81


gyuri81
veterán

Valaki nem tudja, hogy mit is tud a Zzmoove governor? vagy valaki használja?

(#37934) szunyi777 válasza gyuri81 (#37933) üzenetére


szunyi777
őstag

Egy nagyon rövid info róla. Ha tehetem én ezt használom. Minél alacsonyabban tartja az órajelet, és kikapcsolja a nem használt magokat, ellenben nem laggol, pörög ha kell! Az ONDEMAND-nál sokkal jobb.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37935) Garada


Garada
őstag

Üdvözletem! :)

Az alábbi romot próbálta már valaki? Jelenleg stabilan az utolsó kiadott 5.1.1-es 12.1 20161016-os verziót használok és mininum ilyen stabilitást várok el de nagyon érdekelne a 7-es rendszer és szívesen használnám is. :D

(#37936) szunyi777 válasza Garada (#37935) üzenetére


szunyi777
őstag

Üdv.

Én a Resurrection Remix Nougat 7.1.1 használom pár napja. Stabil, semmi gond! Minden rendben vele, és sok extrát tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37937) Chrys_ válasza szunyi777 (#37936) üzenetére


Chrys_
addikt

Már nem lassul be vele a telefon? Régebb iverziót próbáltam, az 1-2 nap után kb. használhatatlan lett.

(#37938) seger válasza szunyi777 (#37936) üzenetére


seger
addikt

Hazaérek melóból akkor feldobom. Kipróbálom!

(#37939) szunyi777 válasza Chrys_ (#37937) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem veszek észre lassulást. Én nem tudom, hogy milyen volt az előzö kiadást, nem régen jutottam a készülékhez. Igaz nincs annyi beállitási lehetöség mint a 6.0.1 ben, de ugyebár fejlesztés alatt áll még erősen. Nincs random reboot, akksi idö is szuper. Hamarosan frissülni fog ahogy olvasgatom a forumon. Egy dolog bánt csak nagyon, hogy nincs még Xposed támogatás Nougat-ra! :O

seger
Szerintem nem fogsz csalódni ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37940) Chrys_ válasza szunyi777 (#37939) üzenetére


Chrys_
addikt

A Phronesis-nél bemutatott Xposed nem működik vele? Próbáld meg ráflashelni :)

(#37941) seger válasza szunyi777 (#37936) üzenetére


seger
addikt

Nincs 400MB? Twrp 3.x-et ír. 2.8-al nem is lesz jó?

[ Szerkesztve ]

(#37942) szunyi777 válasza seger (#37941) üzenetére


szunyi777
őstag

Nincs, elég az! Még az is sok :D
A Pico GAPPS majdnem nagyobb mint maga a ROM
Nemtudom, hogy felmegy-e 2.8-al, frissitsd le 3.1.0-ra, nekem az van.. az a legfrissebb.
me.twrp.twrpapp-22.apk-av frissitsd, azzal kényelmes, és 1xű is.

Chrys_
Köszi, rákeresek, és megirom ha működik.. De kétlem, mert a Phronesis-e TW rom, az RR meg AOSP.

Megj.:
Az SPenCommand app is tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37943) seger


seger
addikt

Van phronesis 5.2

(#37944) captain20


captain20
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy vki találkozott-e már olyan hibával, hogy a telefont csak kikapcsolt állapotban tudom tölteni. Bekapcsolva a teló érzékeli a töltő csatlakozását, de nem tölt. :F Az aksi nem merül hamar, jól bírja 2 napig is (ha keveset használom). Mi lehet a gond? Köszönöm a segítséget előre is!

(#37945) seger válasza captain20 (#37944) üzenetére


seger
addikt

Valamelyik rom-ban találkoztam olyan beállítással, hogy ha rádugtam a kábelt be lehetett állítani hogy csak adat kapcsolat legyen és ne töltse a telót. Lehet valami ilyen lenne? Ha nem találsz ilyet akkor csinálj egy gyári visszaállítást. Hátha segít

(#37946) punisher1


punisher1
aktív tag

Sziasztok!

Feltettem én is a Resurrection Remix Nougat romot egy kérdésem lenne indításkor a felül lévő sárga feliratot" Set Warranty Bit:kernel"nem lehet eltüntetni?Próbálom kicserélni a bootanimációt is eredeti samsung feliratra,annyira nem tetszik ami a romban van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

(#37947) seger válasza punisher1 (#37946) üzenetére


seger
addikt

Ne foglalkozz vele. Egyszer látod amikor bekapcsolod....

(#37948) punisher1 válasza seger (#37947) üzenetére


punisher1
aktív tag

ok :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

(#37949) szunyi777 válasza punisher1 (#37946) üzenetére


szunyi777
őstag

A bootanimációt a ROM Toolbox Lite-al tudod csereberélni ;)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37950) punisher1 válasza szunyi777 (#37949) üzenetére


punisher1
aktív tag

köszi meglesem.

"Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.