Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) Sanzaa válasza geryboro (#37349) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Köszönöm szépen mindkettőtök hozzászólását!
Nagyon hasznos volt és sokat megtudtam. Így megrendeltem az olcsóbb 500 ft-os qi matricát.
Ha meg nem válik be, sokat nem buktam rajta, a QI charge powerbanket meg más készülékhez is tudja majd használni, ha lecseréli.
Még annyit kérdeznék, hogy QI charge autós töltőt használ valaki? Ha igen, milyet?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#37352) #24536576


#24536576
törölt tag

Tegnap egész jól bírta az aksi. Majd' 4óra kijelző és 27%-on állt. Viszont a mobilnet nem ment egész nap(egyszerűen nincs telenor ahol vagyok és csak keresné a jelet, ami gyilkolja az aksit), szóval eddig rendben van. Persze még így is messze elmarad a Note7től.

(#37353) Pecc


Pecc
őstag

Sziasztok. Jól gondolom, hogy amíg a gyári kitkat volt az nem ette az akkut ennyire? Az 5.0 óta van ez az akkumerülés téma nem?

(#37354) GeoJoe válasza Pecc (#37353) üzenetére


GeoJoe
senior tag

változó, a többieknek nagyon szép akkuidőik vannak de nálam egy tragédia. Épp vonatozok, alacsony fényerő és mobilnet + zene bt fülesen és a két óra út szinte teljesen lemeríti. A hétvégén ha lesz időm rendelek is egy új akku-t hátha. Ez még az eredeti :)

(#37355) sanyi722


sanyi722
tag

Sziasztok!
Nem mertem nekivágni a rom cserének, mert mivel nem értek hozzá és nem szeretném, hogy a telóból tégla legyen.
Az üzemidővel már megbarátkoztam (kocsiban rátöltök, ha kell, meg otthon is hálózatról) viszont egy dolog nagyon kellene ha ebben tudnátok segíteni az nagyon jó volna: a duplakoppos képernyőébresztés, na ez nagyon kellene ( a telón gyári 5.1 rendzser van) Kipróbáltam vagy 10 alkalmazást a google play-ről, de egyik szarabb, mint a másik: vagy akkor működik a lezárás/feloldás amikor akar, vagy a led nem villog semmilyen funkcióval stb.
Ha valaki tudna egy jó alkalmazást azt örömmel venném és előre köszönöm

(#37356) #24536576 válasza GeoJoe (#37354) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem is kb az van amit írsz, de automata(közepes általában) fényerőn sima a 4 óra kijelző. Vagyis sima lenne ha a nap nagy részét nem antitelenor helyen tölteném.

(#37357) barca222


barca222
tag

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek megéri lecserélni a note 3 at egy s 6 edge plusra?
Gondolkodok rajta hogy a következő telefonom az lessz és talán karácsonyig lehet meg is venném.Kijelző miatt is gondolnám1440 x 2560 ,a hajlitott kijelző miatt is,kamera.Az edge 160 tól van jelenleg,és még gondolkodom megéri lecserélni rá,bár attól is függ mennyiért tudnám eladni a note3 at.
4.3 as szoftver van még rajta ,nem frissítettem nem romoltam mert nem értek hozzá,Én csak úgy használtam a telefont ahogy volt.2014 februárban vettem és azt kérdezném hogy így menniért tudnám még eladni.Kb 10 hónapja szrevizzel cseréltettem kijelzőt,akkor új keretet és minden mást kicseréltek.
Írhattok ide is olvasom a hozzászólásokat de írhattok privátba is.
Köszönöm a segítséget.

(#37358) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok. Vettem egy note 3 telefont. Ki gondolta volna :) Az a gond, hogy hibas a keszulek. Mondjuk en az aksira gyanakszom. A kovetkezo a jelenseg. Hasznalat kozben amikor az aksi pl 80% van epp. Egyszer csak kikapcsol. Bekapcsolni mar nem tudom. Akkor tudom bekapcsolni ha radugom a toltore. Akkor bekapcsol es utana megy egy fel orat es megin kikapcsol. Elkepzelheto hogy aksi hiba ? Vagy komolyabb a baj ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#37359) Chrys_


Chrys_
addikt

A Phronesis V3 Note 7-s ROM esetén ugye megkapjuk majd a Samu peccset, hogy az akku ne menjen 60%-s töltöttség fölé? Már küldték az üzit... Akkor ki kell próbálni a Note 5 portot.

(#37360) hunluigi válasza snecizero (#37358) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ha a telefon felső harmadában nem érzel mindeközben (amikor kikapcsol) jelentős melegedést, akkor simán lehet akku. Nekem a csere előtti utolsó napokban már egy youtube elindítása is elég volt, hogy 95%-ról 0-ra zuhanjon azonnal és restartoljon ahhol aztán csak a samsung logóig jutott.

Ha gyári az akku megérhet egy cserét. Nem egy nagy tétel. Esetleg egy full wipe-al lehet még kezdésnek próbálkozni (ugye gyári rom van rajta? Knox 0x0?)

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#37361) snecizero


snecizero
senior tag

Felraktam a telefon által felajánlott frissítést. Utána csináltam egy full wipe ot azóta nem kapcsol ki tegnap este óta. Egész éjjel be volt kapcsolva. Reménykedem hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#37362) seger


seger
addikt

Visszatértem darklord v2 kernelre

(#37363) A.Market.hu


A.Market.hu
tag

Sziasztok .
Melyik a legstabilabb és leghasználhatóbb nem gyári rom manapság a note3 rá?

Minden napra van egy.....

(#37364) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

a Jubatec akkut honnan rendeltétek? csak német nyelvű oldalakat találok de angol jobb lenne

[ Szerkesztve ]

(#37365) seger válasza GeoJoe (#37364) üzenetére


seger
addikt

Volt már linkelve!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#37366) GeoJoe válasza seger (#37365) üzenetére


GeoJoe
senior tag

köszi, ezt én is megtaláltam de sold out

(#37367) seger válasza GeoJoe (#37366) üzenetére


seger
addikt

(#37368) GeoJoe válasza seger (#37367) üzenetére


GeoJoe
senior tag

megrendelve :K

(#37369) Bazsiiii válasza geryboro (#37309) üzenetére


Bazsiiii
csendes újonc

A képen látható tokot honnan lehet beszerezni ???

(#37370) seger


seger
addikt

Alu tokot használ valaki? Hallottam olyan embert akinek semmi baja vele, valaki meg azt mondja térerő roszabb lett!

Mindenesetre rendeltem egyet. Kipróbálom!
Meg rendeltem 9H üveget. Az jó fajta?

(#37371) #81280768 válasza seger (#37370) üzenetére


#81280768
törölt tag

Nilkin 9H+-os üvegem van 2 éve. Többször esett már le, kijelzőre is ebből 2 kis karc lett rajta. Pénz, kulcs, csavarhúzó semmi nem karcolta a zsebemben azon kívül. Tapintásra nagyon jó és a kijelző is szépen látható.

(#37372) geryboro válasza Bazsiiii (#37369) üzenetére


geryboro
senior tag

ebay, licites tétel volt. had nem mondjam hogy 20ft alatt :D

(#37370) seger

van alu tokom, és hátlapom. mind a 2 fogja a jelet mint az állat.
néztem is értékeket, futtattam teszteket, kb 10-15%-al max 20%-al marja le a wifit adott pozícióban.
térerő úgyszintén.
gps jelet ahol szokott lakáson belül, nem is talál.

nem is tudnám elképzelni a telefont egy

[ilyen]

tokban. :N

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#37373) seger válasza geryboro (#37372) üzenetére


seger
addikt

Konkréten ilyet rendeltem. Természetesen note3-ra! Egy probát megér.

[ Szerkesztve ]

(#37374) Kurrens


Kurrens
tag

Sziasztok!

Note 3-amat leejtettem és a kijelző eltört. Azt olvastam, hogy Nggabi-nál érdemes érdeklődni kijelzőcsere ügyében. De privát üzenetben (a blogmotoron keresztül) nem tudtam elérni, Van valami ötlet, hogy lehetne elérni? Vagy egyéb megoldás a kijelző cserére?

(#37375) seger válasza Kurrens (#37374) üzenetére


seger
addikt

nggabi privát üzenetbe keresd!

[ Szerkesztve ]

(#37377) geryboro válasza seger (#37373) üzenetére


geryboro
senior tag

volt ilyenem, sukár arany színben.
feszűlt a telefon benne, hátlap nélkül tudtam használni, kicsit kilógott a kamera lencse és fogta a jelet rendesen, így tovább adtam. :)

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#37378) seger válasza geryboro (#37377) üzenetére


seger
addikt

:O nem baj! 300Ft-ot megér egy próba :) :))

(#37379) geryboro válasza seger (#37378) üzenetére


geryboro
senior tag

nekem is már annyi tokom van, nem tudom melyik nap melyiket hordjam.
összértékük kb 2000ft. :))
mindig talál az ember jobbat :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#37380) gyuri81


gyuri81
veterán

kijött a Phronesis rom v4.0 verzió :) lehet tesztelni :)

(#37381) seger válasza gyuri81 (#37380) üzenetére


seger
addikt

Este ugrok rá :)

(#37382) Tav-Csoves válasza gyuri81 (#37380) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

(#37383) seger válasza gyuri81 (#37380) üzenetére


seger
addikt

Felraktam!

(#37384) seger


seger
addikt

StatusBar-on az órát hol lehet állítani? Eltűnt és nem tudom hogy hol kapcsoltam ki!

(#37385) gyuri81 válasza seger (#37383) üzenetére


gyuri81
veterán

Tapasztalat?

(#37386) seger válasza gyuri81 (#37385) üzenetére


seger
addikt

Eddig jo. SystemUi-t cseréltem mert az órával nem boldogultam...

Edge képernyőt nem használom!

(#37387) gyuri81 válasza seger (#37386) üzenetére


gyuri81
veterán

Melyik kamerat telepitetted? Működik normalisan?

Gps talál műholdakat?

Galéria?

Billentyűzet nem omlik össze?

(#37388) seger válasza gyuri81 (#37387) üzenetére


seger
addikt

N7 kamerával telepítettem. Kicsit zavaró hogy az elkészült kép nem az amit a kijelzőn látok hanem olyan mintha zoom lenne rajta!
Galéria eddig jó de nekem a v3.1-en is kb 1-2 héttel később jött elő!
Az óra nem tetszik, de valahogy sikerült eltűntetnem és sehogy nem sikerült visszaállítanom. SystemUi-t cseréltem így minden megoldódott.
Bill-el semmi baj, de eddigieknél sem tapasztaltam hibát!

Gps eddig jol ment, de nem sokat használtam!

(#37389) GeoJoe válasza seger (#37386) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Erről a SystemUI cseréről írnál pls?

(#37390) Tav-Csoves válasza gyuri81 (#37380) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

elkezdtem jómagam is tesztelni. Egyenlőre annyi biztos, hogy a RAM-ot nem igen jól kezeli. egy óra alatt 400 MB alá esett a szabad RAM...

(#37391) #81280768


#81280768
törölt tag

Phronesis 4

Nekem a rammal semmi probléma, de valószínűleg a kernel a ludas, a tesztverziós ShintoKernelt tolom, képet csatoltam.
A Note 3 gyári kamera appját telepítettem, eddig minden működött, viszont külön kamera appot használok.
Nem tudom mi a baj az órával, a rom controlban simán testre lehet szabni, amit én is megtettem, lásd képen.
Még a legfrissebb Bootloader meg Baseband-et felrakom, ami megtalálható a Phronesis topikjában.
Viper4Android használóként nagyon bejön az új dizájn, de ez mellékes és a TouchWiz is egy enyhe frissítést kapott.
Gyári billentyűzetet csak addig használtam még a Play-ben beírtam hogy swiftkey, de fórumban lehet olvasni hogy az emojik nem mennek meg le is áll az app.
Azon kívül nem tapasztaltam semmi olyan érdemlegeset, majd pár nap használat után kiderül hogy muzsikál.

(#37392) Chrys_ válasza #81280768 (#37391) üzenetére


Chrys_
addikt

Én német bill-t is használok, az nem megy a V4-gyel. Amikor azt választanám ki a space-szel, akkor nincs ott a neve, és ki is fagy. Ezért le kell tölteni hozzá a V3.1-ből kiszedett bill-appot, azzal jó.

(#37393) #81280768 válasza Chrys_ (#37392) üzenetére


#81280768
törölt tag

Én nem használok gyári billentyűzetet mert lassan lehet vele írni, nem lehet testre szabni. A SwiftKey gyors, testre szabható, tanulja a szavakat akár emailezésből is, nekem bevált.

(#37394) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Note 7 v4, 3.7 kernel és jubatec akku.. Számomra már már hihetetlen h másfél napig simán megy pedig terhelem rendesen :C

(#37395) gyuri81 válasza GeoJoe (#37394) üzenetére


gyuri81
veterán

Mondatni h nálam is most éli a fénykorát a nota 3! (Ugyanezekkel a cuccokkal)

(#37396) bbubby00 válasza gyuri81 (#37395) üzenetére


bbubby00
őstag

Hmm... lehet énis belevágok, h megkapja ezeket a finomságokat. Nagy ördöngőség a romcsere?!
Viszont, a kijelzőmről lejöhetett az a réteg, amire rá tud tapadni a jfólia/üvegfólia, mert ugyan azon a ponton dobja le 1hét után. Aztán az üveg persze mindig reped, már vagy 6csík van benne..

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#37397) GeoJoe válasza bbubby00 (#37396) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Soha nem használtam semmi kijelzővédőt vagy tokot, mindig zsebben tartottam de egy karc sincs. Nem tudom hogy csináljátok :)

Mivel ilyen szépen teljesít a telefon kapni fog egy új hátlapot. Van ötlet h az oldalán lévő ezüst csíkot h lehetne egyszerűen cserélni?

(#37398) seger válasza GeoJoe (#37397) üzenetére


seger
addikt

Egyszerűen sehogy szerintem. De ha sikerül akkor várjuk a beszámolót akár képekkel is!!!

(#37399) gyuri81 válasza GeoJoe (#37397) üzenetére


gyuri81
veterán

Ezért használunk tokot ;)

(#37400) geryboro


geryboro
senior tag

felraktam az arya mm 7.0 portot, tesztelésnek, majd utána a phronesis-t.
észrevételeim.
szerintem az effektek és átmenetek fel vannak gyorsitva.
a gyári launcser végtelen görgetéssel bugozik.
az értesítési panel testreszabása bonyolult.
szerintem a 60fps-es hd felvétel a gyári appal nem 60fps, valamint bugos.
erre van instant megoldás?

akkut most kalibráltam, kiváncsi vagyok meddig fogja birni.
mindent összevetve smooth a rendszer. :)

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.