Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) gyuri81 válasza wertigo1984 (#38250) üzenetére


gyuri81
veterán

Note 8.... az eddigi hírek szerint jónak tűnik, de hogy elöl-hátul üveg...ez valami borzalom

illetve lekerekített kijelző...fóliát nem lehet rá kapni értelmeset majd

Most a Máté 9-et nézegetem, a kijelzője gyönyörű!! ( sajnos a Note 3 ebben már nagyon gyenge) csak sajnos a TMX javítja, amire nagyon sok panasz van

[ Szerkesztve ]

(#38252) Tav-Csoves válasza gyuri81 (#38251) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A lekerekített kijelzőre is fel lehet tenni üveget. az én Mate 9-emre ezt az üveget tettem: [link] Az üveghez adnak szilikon folyadékot zacskóba, hozzá ecsetet. Az ecsettel a szilikont felfested a gyári üveg hajlata, és az edzett üveg közé, és lőn meglepetés: eltűnik a légbuborék ami a lekerekített üveg miatt keletkezne az edzett, és a gyári üveg között.

TMX: igen, a Mate topikban igen csak elharapózott a TMX gyalázás mostanában, nagyon nem alaptalanul: 2 SIM kártyás telefonjuk helyett a topiklakók ismeretlen eredetű 1 SIM kártyás verziójú Mate 9 telefonokat kapnak vissza a javításból, holott a papíron az áll, hogy nem történt telefon csere, csak javítás.

(#38253) wertigo1984 válasza gyuri81 (#38251) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mate 9 is tetszik nagyon.
Akksija nektek meddig birja? Mert erosen gondolkodom egy uj beszerzesen, mivel ebben meg a gyari van, haverom mondta hogy erdemes kicserelni mert mar regi benne.

Illetve mekkora memoriakartyat kezel maximum? 64est raktam bele amit a G3hoz hasznaltam, es egybol felismerte a rajta levo tobb ezer kepet, videot es zenet.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38254) gyuri81 válasza wertigo1984 (#38253) üzenetére


gyuri81
veterán

JubaTech akksit nézd meg az ebay-en, sokat ezt használjuk.

128Gb-os kártyát még tutira kezel...

(#38255) gyuri81


gyuri81
veterán

Valaki használja a MagMa romot?

Nekem egy picit csalódás így első blikkre mint a Phronesis! Sokkal lassabb és laggol mint az állat belakott állapotában!

(#38256) wertigo1984 válasza gyuri81 (#38254) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszonom az infokat :R
Egyre jobban kezdem ezt az amoledes tepsit szeretni. Gyonyoru szinei vannak, nem allitgattam a beallitasoknal, hagytam a Szokasos modban. Nekem igy tokeletes. Nezegetem a Note 7 FE-t is, baba nagyon.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#38257) Hauptmann válasza wertigo1984 (#38256) üzenetére


Hauptmann
addikt

A 7 FE vajon eljut ide Európába rendes forgalmazásban? Szerintem nem. :( Mert az ilyen ázsiai szürkeimportos fos felejtős.

(#38258) gyuri81 válasza Hauptmann (#38257) üzenetére


gyuri81
veterán

biztosan nem fog eljutni sajnos, de nem is értem őket, hogy miért adják ki újra mindenhol, 100%, hogy elkelne az összes! ( többek között én is erre a telefonra pályáztam)

Na ennyi volt a 9.7-es MagMa rom! Belakott állapotában laggol mint az állat, ha hívnak kb 3-4 másodpercet késik a kijelző feléledése. Hagyjuk már....ment vissza a stabil phronesis rom mentésem..

(#38259) falijja


falijja
őstag

Helló sziasztok, vissza olvasva látom többeknél is előjött az a hiba, hogy hiába van térerő, akkor is azt írja ki, hogy nincs regisztrálva a hálózaton.Nekem is elő jött ez a probléma, eleinte az újra indítás segített de már az sem.Próbáltam gyári és custom rommal is ilyen olyan kernellel meg cp vel de semmi.Sikerült valakinek ezt a problémát megoldani...?
Válaszokat előre is köszi.. :R

(#38260) fRooStzzZ válasza falijja (#38259) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Az imei szám, nem változott?

(#38261) falijja válasza fRooStzzZ (#38260) üzenetére


falijja
őstag

Nem..

(#38262) falijja válasza falijja (#38261) üzenetére


falijja
őstag

Akkor ezek szerint nincs rá semmi megoldás... :F

(#38263) georg52 válasza falijja (#38262) üzenetére


georg52
csendes tag

Én is jártam így lezárt a telefon.Ujra kellett függetleníteni,azóta jó.

(#38264) falijja válasza georg52 (#38263) üzenetére


falijja
őstag

Köszi a választ, akkor ezt megpróbálom... :R

(#38265) gyu456


gyu456
tag

Az miért van ha fel rakom a Lineage OS-t eltűnik az imei szám, de ha a Resurrection Remix OS megy fel megmarad!?

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#38266) gyu456 válasza gyu456 (#38265) üzenetére


gyu456
tag

Már meg is oldódott a probléma :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#38267) gyuri81 válasza gyu456 (#38265) üzenetére


gyuri81
veterán

és milyen ez a Resurrection rom?? használható?

(#38268) EasyKnight


EasyKnight
tag

Üdv :)
Gyors segítségre lenne szükség:

Kivettem a telefonból az aksit, és most nem hajlandó bekapcsolni.
Eljut a Note 3 feliratig, aztán újraindul.
Ez valamiféle bootloop, vagy máshol keressem a hibát? Az aksi ugyan gyenge, de még életképes (gyári samsung)
Phronesis Note7 ROM van/volt rajta.

(#38269) gyuri81 válasza EasyKnight (#38268) üzenetére


gyuri81
veterán

szerintem csinálj egy wipe-ot a TWRP-ből, hátha megoldja a dolgot

(#38270) EasyKnight válasza gyuri81 (#38269) üzenetére


EasyKnight
tag

Tulajdonképpen nem vált be semmi, egyszer csak fogta magát, és egy aksi ki-be után bekapcsolt... Pedig addigra már néhányszor sarokba akartam állítani... De most még megúszta.. :D

(#38271) Tav-Csoves válasza EasyKnight (#38270) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

legközelebb ha ismét megmakacsolná magát, szárított kukoricára térdepeltesd be a sarokba! Ne hogy már ne működjön! :(((

:P

(#38272) Pecc


Pecc
őstag

Gyári akkut honnan érdemes rendelni itthon? Vagy ebayen is van garantáltan gyàri?

(#38273) seger


seger
addikt

Szeretnék visszaralni egy 4.3-as romot. Rom felmegy, de bootloader-nél az odin elhasal. Van valami megoldás szerintetek?

(#38274) Gabbana válasza Pecc (#38272) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Én speedshopban vettem 4-5.000 körül gyári, de csomagolás nélkülit...

Sokkal jobb mint amit kidobtam belőle (gyári), de nem ugyanaz a tartóssága mint az új telefon esetén volt. Ez vagy azért van, mert szoftverek se voltak a telefonon, vagy mert mostanra a gyári akksik is álltak eleget polcon..

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#38275) seger


seger
addikt

Valaki rakott már vissza 4.3-at?
Felrakok egy 4.4.2-őt. Utána menne a 4.3. Bootloader betallózva akkor odin fail. Ha csak az ap tallóza, akkor felmegy not3 felirat és folyamatos reboot....

(#38276) seger


seger
addikt

Megoldottam, már nem lényeg!
Phronesis rom V6.0 a legfrissebb? Jól látom?

(#38277) gyuri81 válasza seger (#38276) üzenetére


gyuri81
veterán

igen! azt tedd fel

(#38278) seger válasza gyuri81 (#38277) üzenetére


seger
addikt

Köszi!
Ki lehet kapcsolni hogy hívás után ne jelenjen meg a hivás rögzítés értesítés? Valamint azt hogy adathasználat csökkentése.....?

(#38279) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Note 3 telekomost függetlenítenék (mennék a net miatt a telenorhoz...). Minden hűségidőm rég lejárt, első tulaja vagyok.

Telekomnál 15.000 Ft hivatalosan, viszont október 24-től ingyenes a függetlenítés.

Neten melyik oldalon érdemes megcsinálni? (láttam hétezerért hivatalost, csak nem tudom, hogy nem átverés-e...)

Vagy van erre valami ingyenes lehetőség már most?

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#38280) Tav-Csoves válasza Gabbana (#38279) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Jelenleg egyetlen legális lehetőség van Magyarországon a függetlenítésre: az adott mobiloperátornál kell kérned a függetlenítési szolgáltatást.

(#38281) Gabbana válasza Tav-Csoves (#38280) üzenetére


Gabbana
aktív tag

:(

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#38282) seger válasza Gabbana (#38279) üzenetére


seger
addikt

Van ingyenes csak nem hivatalos

(#38283) Hauptmann válasza Gabbana (#38279) üzenetére


Hauptmann
addikt

Várdd meg az október 24.-ét szerintem. Hivatalos és ingyenes, ennél jobb kombináció nem lehet.

(#38284) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Na én ma megnéztem egy videót az egyik fórumtárs :R ajánlására youtubeon, majd du bementem a telekomhoz leegyeztetni h minden adatom helyesen szerepel-e náluk (ha nem, húzni tudják a számhordozást). A következő pillanatban a szomszéd telenor üzletben lettem korlátlannet felhasználó... 6000ért havonta...

Nagyonjóóó dolog. Első teszt stabil 90 mega le 40 fel.

Közben az jutott eszembe, hogy ha egy beteg ötlettől vezérelve a Note3-amat totál fel szeretném újítani alkatrészenként (kijelzőm törött...), az kivitelezhető? Nagyon sokba lenne az alapvető dolgokat cserélni?
Semmi baja még egyébként... elméleti síkon kérdem

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#38285) Hauptmann válasza Gabbana (#38284) üzenetére


Hauptmann
addikt

A kijelző nagyon drága, és ez egyben van a műkróm kerettel. Kb. úgy 50 ezer Ft, úgyhogy vigyázz rá.

(#38286) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. Sajnos megint nincs időm romokat próbálgatni. Van valami jó főzelék amit érdemes feltenni viszonylag bugmentes és pörgős?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#38287) gyuri81 válasza janaman01 (#38286) üzenetére


gyuri81
veterán

Phronesis v6.0

(#38288) DreadZozzy válasza janaman01 (#38286) üzenetére


DreadZozzy
csendes tag

LineageOS 14.1

(#38289) seger


seger
addikt

Kár hogy a note 8 6.3"-os.... nekem az nagy

(#38290) Hauptmann válasza seger (#38289) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem meg pont ez tetszik benne. Esélyes, hogy beruházok rá, ha épeszű összegre csökken az ára, mondjuk jövő tavasszal.

(#38291) gyuri81 válasza seger (#38289) üzenetére


gyuri81
veterán

Kár h 330e Ft, kár kis akksi van benne, kár hogy idétlen a képernyő aránya...de megvenném ettől függetlenül! De nekem mai napig a note 7 az etalon. Ebay-en van fent 200 körül, de onnan nem merem megvenni.

(#38292) seger válasza gyuri81 (#38287) üzenetére


seger
addikt

Modemet kellene cserélnem szerintem mert elég rosz a térerőm. Mi a javaslat? Esetleg linket kérhetek ha van valami?

(#38293) fRooStzzZ válasza seger (#38292) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ha az LTE-t kikapcsolod, akkor jobb lesz.
Nekem is sokszor eldobta a hálózatot vagy 1s térerő volt, mióta h+ on van csak, 3 vagy max térerő illetve nem merül annyira.

(#38294) seger válasza fRooStzzZ (#38293) üzenetére


seger
addikt

Úgy is próbáltam azért is kérdeztem. Szaggatva hallanak és hallok én is 3G-n is. Illetve ma navigációt használtam és jó pár alkalommal elment a gps jel.... és elég lassan tért magához

(#38295) fojtviki válasza Hauptmann (#38285) üzenetére


fojtviki
senior tag

Mi pont most vettunk kijelzot, szerencsere egy kicsit olcsobban kifogtuk. £90-ert vettuk, igaz az utolso darab volt. [link] Ezen felul, meg vettunk egy usb dock-ot is, a regi mar kisse kilazult vagy nem tudom, de a tolto kabel konnyen kijott belole mar. Igy osszesen £100 font volt. Parom azt hitte, hogy eleg csak az uveget megvenni, ami el volt repedve. Leszedte rola az uveget, youtube video alapjan:) Hat szerintem minimum egy orat kinlodott vele, amikor vegzett, akkor latta, hogy az lcd is vegig van repedve :DDD :DDD En csak a karomkodasra mentem le a konyhaba:) Igy viszont megrendelte az uj lcd-t. Azert dontott igy, mert a kedvenc telefonja. Van s8+-is, meg volt s7-is, de ezeket igazabol mar nem szereti semennyire. Szinte erthetetlen, hogy miert nem lehet normal kijelzovel is arusitani pl a note 8-at. De egyebkent igazad van, altalaban £120 es £130 korul vannak a kijelzok. Esetleg olcsobban nem eredeti, de nalunk az nem jott szamitasba.

[ Szerkesztve ]

(#38296) seger


seger
addikt

Phronesis 6 elkezdte dobálni hogy zene leállt... gps borzalmasan rosz... navi közben nagyon melegszik
Másnál?

(#38297) georg52 válasza seger (#38296) üzenetére


georg52
csendes tag

Én megelégedéssel használom a AryaMod romot.Próbáld ki.

(#38298) Hauptmann válasza fojtviki (#38295) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mit jelent az, hogy normál kijelző? Hogy nincs egyben a érintőpanel a kijelzővel? Szerintem csak üzletpolitika, ne érje meg cserélni.

(#38299) fojtviki válasza Hauptmann (#38298) üzenetére


fojtviki
senior tag

A normal kijelzot ugy ertem, hogy nem hajlitott. Sima sik keperntore gondolok, mint amilyen a note 3.

(#38300) fRooStzzZ válasza seger (#38296) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem vagy tegnap vagy a hajnalba kezdte el a zenét eldobni, úgy hogy nem is nagyon használom. De egymás után nyomja hogy leállt..
Eddig sose volt baja, viszont pár hete a gmail bacakszik. Az is behal. Újra tettem a rendszert vagy 2-3 hete, ugyan úgy car a gmail. Hol megy, hol nem..
gps-t nem használtam idén, mert nem vezethetek.
de amikor séta közben néha keresek valamit, akkor fogja rendesen arra a pár percre stabilan a jelet.
Ami még nem tetszik, egy ideje a nettel van valami.
se a chrome, se a gyári G keresős böngető nem nyitja meg a lapokat.
Maga a keresés működik, de onnan tovább nyomva már semmit nem nyit meg.
Egyszer gondol egyet, és megy. PH, ipon se jön be 80%-ba.
Nem akar megnyitni semmit.
Az adatforgalom számláló se nagyon akar pörögni, keresésnél teker, utána semmi.
play, ytb minden megy rendesen. De a böngésző bacik.
A rendszer feltétele előtt is elkezdte már ezt..
Pár hónapja nem volt semmi baj ezzel a 6-al.. Mostanában mindig van valami baja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.