Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) occam válasza csiki52 (#38599) üzenetére


occam
tag

Kicsit visszábbról: az az efs mentés meg vissza az nem tiszta nekem, pontosabban tudom miről van szó, csak azt mikor csináltad? RR vagy Lineage telepítésre gondolok.
A telepítő azért kisebb, mert csak az alap android rendszer van benne, ha jól fogalmazok, a többiben meg egy csomó plusz dolog. :)

(#38602) csiki52 válasza occam (#38601) üzenetére


csiki52
tag

az EFS mentés az eredeti 5.0 alatt csináltam természetesen rootolva root Explorerrel
utana töröltem a TWRP vel és ugy tettem fel a romokat amik müködtek csak nem volt IMEI és test-key-es lett, de pl WIFI müködött
amint visszatettem a gyárit minden helyreállt.
elképzelhető hogy valamit nem jol csináltam pedig eléggé átnéztem átolvastam az ehhez szükséges leirásokat.

[ Szerkesztve ]

(#38603) occam válasza csiki52 (#38602) üzenetére


occam
tag

Hm, előfordulhat, hogy valamit tényleg nem jól csináltál, mert működnie kellene. :))
A lényeg, hogy a Phronesis jól teszi a dolgát. :DD

(#38604) csiki52 válasza occam (#38603) üzenetére


csiki52
tag

egyhamar nem derül ki mit nem csináltam jol :) a telefon végül is csak tartalék és kaptam egy feltöltős vodafonos kártyát azért vettem elő hogy függetlenítsem és kipróbáljam ….

müködőképes és majd ha lesz kedvem akkkor megint mokolgatom :) köszi minden segitséget

(#38605) Dictator^


Dictator^
veterán

Srácok, Note 3-at olyan 45 körül még el lehet adni?
Gondolkozok másik telefon vásárlásán..
Üvegfólia van használat óta rajta, Spigen kemény tokban, 2+ aksival, Knox nincs kiütve, stb..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#38606) fRooStzzZ válasza Dictator^ (#38605) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nézz körbe az aprón.. 40 alatt már N4 is van.

(#38607) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Érdemes még beruházni erre a típusra?

(#38608) fRooStzzZ válasza gyuri2008 (#38607) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Én míg meg nem döglik, addig vele leszek. Nem rossz telefon, ahhoz képest hogy lassan eljár felette az idő.
De attól függ miről váltanál. Note 8-ról nem érdemes vissza jönni. :D

(#38609) apaszka válasza gyuri2008 (#38607) üzenetére


apaszka
veterán

Igen!

Sőt a Note4 F est kerűlni kell.
C jöhet esetleg.
De a kamera téren jobb csak a 4. Szolgáltatás téren a 3 jobb!
Aztán aksi is jobban bírja a note 3 ban.
Kis feleségem a régi Note3 mat csépeli mindig!
Aksi 100%os és a kinézet is!
Ezt egy note 4 nem mondhatja el.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#38610) GaS-


GaS-
aktív tag

Sziasztok,
Egy ideje (kb 1-2 hete) nem működik a facebook szinkronizáció a telefonon (n9005 gyári rom). Mikor épp engedélyt kérne a telefon a fb-tól jön egy üzenet, hogy az alkalmazás nincs beállítva. Így nem frissülnek át pl a naptárba az események :/

Találkozott vki ezzel a problémával?

[ Szerkesztve ]

(#38611) Tav-Csoves válasza GaS- (#38610) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

szia, próbáltad már esetleg az alkalmazást letörölni, és újra telepíteni?

(#38612) GaS- válasza Tav-Csoves (#38611) üzenetére


GaS-
aktív tag

Próbáltam, de szerintem a Samsungnak Facebook App-ja lesz a hibás.
A szinkronizálást ugye itt lehetne bekapcsolni:
Beállítások / Általános / Fiókok / Facebook

(#38613) Tav-Csoves válasza GaS- (#38612) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

így van, viszont azt javaslom, hogy ne a Samsung-os facebookot használd, hanem a hivatalos Google Play-ben találhatót.
Ha viszont az túl sokat enne a telefon erőforrásaiból, van lite verziója is.

(#38614) GaS- válasza Tav-Csoves (#38613) üzenetére


GaS-
aktív tag

Nem a Samsung naptár applikációval van baj, hanem a telefonnak a Facebook appja nem ad engedélyt az adatok szinkronizálásához.
Vagyis a FB App ID privát lett...
Nálad működik esetleg? A fiókok kezelésenél meg tudod nézni.

(#38615) GaS- válasza GaS- (#38614) üzenetére


GaS-
aktív tag

Szóval itt nem tudom bekapcsolni.

(#38616) Tav-Csoves válasza GaS- (#38614) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

hát nekem már sajnos a note 3 vas régóta nincs meg.
ezt [link] vagy ez [link]
valószínűleg a Facebook nem támogatja a Samsung felé kiadású facebookot, én api támogatás megvonására gyankszom. A fentiek biztosan működnek - mint szinkronizáció téren, de vegyesek a vélemények róluk.

(#38617) GaS- válasza Tav-Csoves (#38616) üzenetére


GaS-
aktív tag

A rendes hivatalos Fb appot használom és a telefon beállításai között megjelenik a fiók, ahol lehetne engedélyezni.
Szóval igen Fb API gond lesz...

(#38618) Merula Alba


Merula Alba
tag

Sziasztok.
Sajnos a Note 3-as telómnak be van dögölve az alaplapján egy chip. Emiatt nincs WIFI, BT, és GPS. A hálózatot kezeli, szépen suhan a 4G rajta. Ezt mondjuk furcsállom. :U Gondolom nem ugyanaz kezeli.
A kérdésem az lenne hogy egy alaplap cserénél az IMEI számokkal mi a helyzet? Mert Pl. ahol néztem alaplapot hozzá ott van ahol azt írják hogy nincs IMEI száma, ilyenkor mi van? Valahogy ezt nekem kell megadni, vagy ha felmegy rá a ROM és bejelentkezik hálózatra akkor kap? Lehet hülye kérdés, de ilyet nem kellett még csinálnom.
Kár lenne veszni hagyni a nótámat. :U

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

(#38619) seger válasza Merula Alba (#38618) üzenetére


seger
addikt

Használt alaplapot néztél aminek nincs imei?

(#38620) nggabi válasza Merula Alba (#38618) üzenetére


nggabi
nagyúr

Amiben nincs imei az modem hibás. Ezzel nem kell foglalkoznod, veszel egy töröttet ami működik és megoldottad.

"szenyor dzsíííí"

(#38621) seger válasza nggabi (#38620) üzenetére


seger
addikt

Akkut hol erdemes venni? Tudsz megbízható helyet?

(#38622) nggabi válasza seger (#38621) üzenetére


nggabi
nagyúr

Csak Samsungtól.

"szenyor dzsíííí"

(#38623) seger válasza nggabi (#38622) üzenetére


seger
addikt

Köszi!

(#38624) Merula Alba válasza nggabi (#38620) üzenetére


Merula Alba
tag

Rendben, köszi. :R
Csak azt nem értem hogy ha a modem halt meg benne akkor a 4G hogyan mehet gond nélkül?

Most a Phronesis 4.1 van fent rajta, ez volt a legutolsó frissítésem N3-on. Látom sokan használják még ezt a főzött rendszert, nekem ezzel az volt csak a bajom hogy random bebuggolt a képernyő. Nem lehetett feloldani ilyenkor, valamelyest ritkította a hiba jelentkezését az "Always on display".
A frissebb verzióban nem találkozott vele senki?

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

(#38625) nggabi válasza Merula Alba (#38624) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem, a tied wifi chip hibás. közben rájöttem, hogy te a nyers panelra gondolsz ebayről. az se neked való :)

"szenyor dzsíííí"

(#38626) Merula Alba válasza nggabi (#38625) üzenetére


Merula Alba
tag

Erre gondoltam hogy esetleg... :))
Az eladó azt írja hogy okés a cucc.
Van WIFI chip is, de olyat még nem heggesztettem, nem a drágaságon szeretnék kisérletezni. :U

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

(#38627) nggabi válasza Merula Alba (#38626) üzenetére


nggabi
nagyúr

Nem írja h új lenne. Passzolom, biztos jó.

"szenyor dzsíííí"

(#38628) Beri válasza nggabi (#38622) üzenetére


Beri
addikt

Bementem egy mintaboltba, úgy néztek rám, mint egy hülyére, amikor egy ötéves telefonba akartam akkumulátort venni. "Hátolyatmánemlehet"

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38629) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Vettem speedshopban akksit, gyárit. Reggel 100%-ról lement 65%-ra húsz perc nyomkodás alatt...:(
Teló gyári tcomos, még reset se volt rajta soha, minden tökéletesen működik, de vagy rengeteget eszik, vagy az új akksi is szar (polcon áll évek óta pl...)

Szerintetek?

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#38630) nggabi válasza Gabbana (#38629) üzenetére


nggabi
nagyúr

Vegyél gyárit a samsungban, és jön a csoda ;) Nem akarok véleményt mondani a speedshopról, de csiripelték a madarak h kamut árulnak.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#38631) Beri válasza nggabi (#38630) üzenetére


Beri
addikt

Én bemennék és vennék, de nem adnak.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38632) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Lehet, hogy eljött az ideje egy Note 8-nak... :(

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#38633) seger válasza Gabbana (#38632) üzenetére


seger
addikt

Jobban jársz 9-el. Hol vennéd?

(#38634) seger válasza Beri (#38631) üzenetére


seger
addikt

5490-ért kaptam akkut

(#38635) Kurrens válasza seger (#38634) üzenetére


Kurrens
tag

Hol vetted az akksit?
Én is így jártam a Speedshop-os akkumulátorral. Gyengébb, mint az 5 éves gyári. :)
Ez gyári lehet?: [link]
Mindenestre ára van.

(#38636) seger válasza Kurrens (#38635) üzenetére


seger
addikt

Amit vettem Szerintem gyari. Gyerek elkezdett yt-n videót nézni fél5kor és 8 után jött hogy lekapcsolt. Full fenyerőn volt

(#38637) Kurrens válasza seger (#38636) üzenetére


Kurrens
tag

Köszi. De hol vetted?

(#38638) seger válasza Kurrens (#38637) üzenetére


seger
addikt

Bcsabán. Samsungba 7ezer. Nokia ua. Olcsóbb. 5490

[ Szerkesztve ]

(#38639) Nmsbalint


Nmsbalint
csendes tag

A Speedshopból rendelt "gyári" akku nekem sem teljesít jól. Ellenben hamar lemerül... :-(

(#38640) Nmsbalint válasza Nmsbalint (#38639) üzenetére


Nmsbalint
csendes tag

https://www.nextelshop.hu/spd/SAM-0579/Samsung-N9000-Galaxy-Note-3-gyari-akkumulator-Li-I

Ezzel az aksival nagyon elégedett vagyok. Végre!

(#38641) bbubby00


bbubby00
őstag

Sziasztok, lenne egy eredeti spigen slim armor szurke es egy feher spigen slimarmor view tokom. Akinek kell, jelezze priviben, ingyen odaadom.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38642) bbubby00 válasza bbubby00 (#38641) üzenetére


bbubby00
őstag

ELKELT! :C

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38643) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Kérdésem lenne, hogy kijelző cserét szeretnék akkor Samsung foglalkozik még ezzel vagy felejtős? Van valami cég akik azt hirdetik hogy eredeti gyári kijelzőt pakolnak a telóba de nem tudom, hogy megbízhatok-e bennük?

Aliexpres meg Ebay tele van B vagy C grade kijelzőkkel amik a visszajelzések alapján átlagon aluliak, vagy hibásak vagy például a világosítás és sötétítés nem megy. Szóval ez baromi nagy lutri, hiába 13 ezer egy ilyen. Nem tudom, hogy mit javasolnátok?

Az biztos, hogy gazdasági totálkár eredeti kijelzőt pakolni bele, de nekem ez a telefon megfelel. Nem áll fel a note 9-re, bárhogy próbálkozom. Főleg nem 300 ért. Szóval a terv az hogy további 3 évig szeretném még használni. Szerintetek bírna még ennyit a készülék alaplapja?

Illetve ugyanitt a gyári akksi hihető? Samsung árul még? Nagyon sok helyen kamu akksikat árulnak eredetiként szóval elég lutri az is.

Szeretném ha tudnátok segíteni, fontos lenne. Előre is köszönöm.

(#38644) Hauptmann válasza Mexildos (#38643) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kijlezőügyben hívd fel a Telemax-ot, ők a hivatalos szerviz. Vagy keresd meg itt a órumon nggabi-t.

Nekem sem áll fel a 9-re, sőt, egyik telefonra sem. Túlléptem ezen a témán, más lett a prioritás.

(#38645) synex70


synex70
csendes tag

Sziasztok! Nem rég frissítettem 5.0 ás androidra. Van egy olyan megjelenő üzenet ami ki kapcsolja a be kapcsolt WiFit a telefon be kapcsolása után. Ez kissé zavar engem. Hogy lehetne ezt el tüntetni, ki kapcsolni?
Le fotóztam a képernyőt amin látszik is ez az üzenet. Előre is kösz ha lenne rá megoldás.

(#38646) joiner007 válasza synex70 (#38645) üzenetére


joiner007
aktív tag

[link]

fenti ninken a megoldás.

VOLUME DOWN + MENU + POWER gombok körülbelül 3 másodpercig történő nyomva tartásával be, és ugyanazt a sorrendet követve kikapcsolhatod.

Ezennel elbúcsúzok a fórumtól, talán az utolsók között használtam a noteot, de azért még megmarad másodtelefonnak, vagy valaki megkapja a családból. A mai napig szinte új állapotban van, pedig elmúlt 4 éves, abból 3 évig volt garanciális, és a 3 év lejárta előtt kicseréltek mindent a hátlapot kivéve. Soha nem használtam ilyen sokáig 1 készüléket és azt hiszem ez mindent elmond. A mai napig megálja a helyét. S9 lett az utód.

(#38647) synex70 válasza joiner007 (#38646) üzenetére


synex70
csendes tag

Köszi a tippet, de sajna nem működik :(
Gondolom ezt a teló kikapcsolt állapotában kell elvégezni.

(#38648) joiner007 válasza synex70 (#38647) üzenetére


joiner007
aktív tag

Még egy ötlet: feltelepíted [ezt] az appot, majd az egyéb eszközök között SERVICEMODE utasításait kell követni.

(#38649) Tav-Csoves válasza synex70 (#38645) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

vagy még egy tipp: a fejlesztői eszközök/beállítások menüben - 5x kell a bulid verzióra nyomni, és akkor előjön - keress olyant, hogy demo mód, vagy bolti mód

(#38650) Borsó96


Borsó96
csendes tag

Sziasztok! Mit tudok ez ellen tenni? Semmit nem csinálok vele,wifit is kinyomtan GPS-sincs fényerő levéve,de már nem tudok mit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.