Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) AliceWake válasza nagyito88 (#10090) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Kezdőképernyő ikonjainak számát nem nagyon tudod állítgatni, legalábbis gyári körülmények között. Anno én is nagyon fájlaltam, hogy le kellett mondani az 5x5-ről. Most sem állítanám, hogy megbékéltem vele, bár még nem tettem lépéseket a helyzet megoldására...

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10102) nagyito88 válasza AliceWake (#10101) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Most úgy laktambe a Note-t, hogy "jolvan ez a 4x4" es megoldás, de szerintem pár nap és jön a root, és teljes értékű full verziós nova launcher prime.... Mert azért ekkora panelt, kár kihazsnálatlanul hagyni.

(#10103) S e t h válasza imi314 (#10100) üzenetére


S e t h
nagyúr

Snote nélküli rom? Igen jó lehet. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10104) imi314 válasza S e t h (#10103) üzenetére


imi314
senior tag

ezt azért nem vártam az omegától, de megy fel az AHD,remélem nem lesz olyan bugos ,mint a 12 volt..

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10105) zack válasza S e t h (#10103) üzenetére


zack
nagyúr

Eddig ment. Bár 1-2 verza kimaradt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10106) MPeter87 válasza imi314 (#10100) üzenetére


MPeter87
őstag

Nálam működik.

(#10107) Szakiii válasza zack (#10105) üzenetére


Szakiii
addikt

Ha minden jól megy holnap már nekem is note 2-m lesz. Ez az omega rom a legjobb rá? Sok embernél látom kiírva. :)

(#10108) ZoliM@ster válasza imi314 (#10104) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Nálam 12 van fent,de abszolút bugmentes.Talán 1 FC-m volt 3 hét alatt.Akksiidő is nagyon jó,főleg kigyomlálva.Én elégedett vagyok vele :)

p.s.:mondjuk ezelőtt teljes full wipe volt,menüből még belső SD-t is lepucolva...néha nem árt ez sem,mert beszemeteli a sok program a belső tárhelyet

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10109) MPeter87 válasza ZoliM@ster (#10108) üzenetére


MPeter87
őstag

Miket szedtél ki belőle?
Jó lenne valami lista a fölös cuccokról. :)
Nálad mennyit bír egy töltéssel? (kijelző idő)

(#10110) lucifer31


lucifer31
csendes tag

osztott kepernyot hogy tudom bekapcsolni??

(#10111) AliceWake válasza lucifer31 (#10110) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hosszan nyomod a "vissza" érintőgombot.

Non omnis moriar.

(#10112) ZoliM@ster válasza MPeter87 (#10109) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

S-voice-t jegeltem,az ún. "Hub" dolgokat mindet pucoltam,exchange,csoportszórás,súgó,s suggest.
Üzemidőben átlagosan 2 napot elketyeg,fényerőtől függően 6-8 óra kijelzőidővel.

10110:Vissza gombot hosszan nyomod.Ugyanígy tudod eltűnteni is

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10113) Koczó93


Koczó93
őstag

Este valószínűleg már én is Note 2 tulaj leszek :) Egyenlőre gyári állapotban használom de valaki linkelhetne oldalt vagy leírást a rootolásról és visszaállításról. Köszi :)

(#10114) zack válasza Szakiii (#10107) üzenetére


zack
nagyúr

Mindenkinek más jön be. Egyelőre ne foglalkozz a főzöttekkel. Először nézd meg hogy muzsikál gyári ROMmal. Ha nincs hiba, akkor 3-4-5 nap ismerkedés után mehet fel valami főzelék. Azért kell ez, mert ha valami nem jó, akkor nehéz lenne kiszűrni hogy hardveres vagy szoftveres e a gond. Így viszont tiszta lesz.

Omega, Android Revolution HD, és még 1-2 ROM van, ami elég népszerű. Criskelo, Hawkish...Tehát választék az van, ki tudod majd próbálgatni őket. Célszerű olyat választani, ami folyamatosan karban van tartva, és megkapja a legújabb verziókat 4.1.2 belül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10115) sea


sea
tag

Azoktól szeretném kérdezni, akiknek van protective cover-jük, hogy mennyire könnyen lehet lefejteni róla a telefont? Kb napi szinten kellene levennem-beletennem, mert minden bizonnyal cssk így férne bele a sportoláshoz használt karpántomba. Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#10116) Vemy


Vemy
csendes tag

Hali

Olyan problémám van, hogy igaz ritkán, de mostanában már vagy 3.jára csinálja a telefon hogy minden alkalmazást amiben van rá lehetőség fekvő módba forgatja megnyitás után és sehogy nem tudom elfordítani, mintha a giroszkóp nem reagálna, ezenkívül észrevettem, hogy a beállítások menüben a giroszkóp kalibrálásánál a kis pötty nem mozdul el középről. A probléma újraindítással egy jóidőre megoldódik, viszont a beállításokban a kalibrálásnál a kis pötty akkor sem mozdul el... Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :R

(#10117) gyuri2008 válasza Vemy (#10116) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen mert előtte tényleg egy vízszintes felületre kell rakni,és akkor jó lesz.

(#10118) Atus85 válasza Vemy (#10116) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nekem pedig amióta frissítettem 4.1.2 re azóta minden nap egyszer újrakkellett indítani a telefonom mert nem fordul el a képernyő ha fekvő állásba fordítom. Ha újrainditom akkor jó egy napig.

(#10119) ZoliM@ster válasza Vemy (#10116) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Már semmi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10120) Ferdzsoo válasza Atus85 (#10118) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez a hiba nálam is megvan, de nálam 2-3 napig jó, aztán restart.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#10121) Vemy válasza Atus85 (#10118) üzenetére


Vemy
csendes tag

Nekem is a frissités óta van ez... jólenne valami megoldás

(#10122) Vemy válasza Ferdzsoo (#10120) üzenetére


Vemy
csendes tag

Nálam van hogy egy hétig is jó, de akkoris zavar

(#10123) Fradipuma


Fradipuma
tag

Egy 44 megás frissítés tölthető otan keresztül a francia független romokrak!

(#10124) DarkChild válasza sea (#10115) üzenetére


DarkChild
senior tag

Én úgy szoktam, hogy az S-Pen kivágott résznél kezdem el leszedni róla, úgy kicsit kisebb az ellenállása. Amúgy nem vészes, nem kell nagyon feszegetni, de a sok le/felhelyezéstől szerintem egy idő után ki fog tágulni, hiába műanyagból van...

(#10125) GML


GML
őstag

Valahol azt olvastam, hogy az LTE verziónak rosszabb a támogatottsága. Mi igaz ebből? és milyen szinten? NII-re várható a 4.2.x?

(#10126) Markizmark válasza GML (#10125) üzenetére


Markizmark
addikt

Note 2 LTE is 5.0-ig el fog menni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10127) MaciLaci1970 válasza GML (#10125) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Főzőtt romokból valóban kevesebb van, de pl. a 4.1.2.-es verzió már december óta elérherő magyar T-nél vásárolt LTE-s készülékekre.
Úgy tudom ugyan ez késöbb jött ki nálunk a 3G-s verzióra, persze lengyel ill. francia romok hamar jönnek és fel lehet pakolni azt is a ha nem akarsz várni.

Kiszivárgott hírek szerint 5.0 is lesz, azt egyenlőre nem tudni közben lépnek-e 4.2-re vagy átugorják azt.

[ Szerkesztve ]

(#10128) Paszkal3


Paszkal3
tag

Sziasztok!Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy Noti 2-nek!Nexusról váltottam Note-ra ,tehát szeretek romolgatni,szeretek a telefonnal bibelődni!Kérdésem az lenne,hogy milyenek rá a főzött romok,vagyis jól visz-e a telefon,van-e akadás benne?Gyakoribbak-e a fagyások,vagy simán megy a rendszer.Melyek a jó főzött romok kernel komboval,melyek gyorsak és a Note funkciói tökéletesen müködnek rajta?Valaki aki ebben tudd nekem válasz adni privátban,annak megköszönném!Üdv nektek!

(#10129) GML válasza Paszkal3 (#10128) üzenetére


GML
őstag

Ez engem is érdekelne, tehát, ha lehet, akkor nem csak privátban. :U ;)

(#10130) Paszkal3 válasza GML (#10129) üzenetére


Paszkal3
tag

Igazad van természetesen

(#10131) taranis válasza Koczó93 (#10113) üzenetére


taranis
addikt

Nekem is pár napja van Note2, azon belül is az LTE-s verzió, én ez alapján rootoltam, pár perc az egész: [link]

colorizer.net

(#10132) zack válasza sea (#10115) üzenetére


zack
nagyúr

Könnyen kivehető. Nem lesz problémád vele. ;)

Omega ROM Spen probléma:

Megoldódott. v15 telepítésnél bloatware nélküli telepítésre kell nyomni, majd a következő fülön kipipálni az SNote lehetőséget, és így remélhetőleg mindenkinél működni fog. Egyelőre marad a v15.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10133) taranis


taranis
addikt

Akinek még új a Note 2, ajánlom ezt a YouTube csatornát: [link]
Én iPhone-ról jöttem, segített megismerni a Note-t. Mellesleg vicces, 1 nap Note2 használat után kezembe vettem a régi 3GS-emet, olyan volt, mint egy pici játéktelefon, szóval hamar hozzá lehet szokni a nagyobb mérethez, és már nem is tűnik nagynak, csak simán pont jó.

colorizer.net

(#10134) ZoliM@ster válasza Paszkal3 (#10128) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Android Revolution HD,Omega,Criskelo ez a triumvirátus a legjobban támogatott,legjobban ismert és talán legjobb főzőtt romok.Ezen kívül a gyári rom+nem gyári kernel kombinációval is lehet játszani,ha valami funkcióra(audio húzás,cpu alulfeszelés,stb.)szükséged van.
AHD-ról tudok bővebben nyilatkozni,bár ezt már megtettem néhány napja,keressétek vissza.Omegáról Zack kolléga tudna érdemben nyilatkozni,valami talán imi314.

Akadás,lag gyári rendszer alatt sem szokott lenni,eléggé jól van optimalizálva a dolog.
Ha van még kérdés bátran elő vele :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10135) Bélaaaa válasza ZoliM@ster (#10134) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Azért a Phoenix romról se feledkezzünk meg! :)

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#10136) Paszkal3 válasza ZoliM@ster (#10134) üzenetére


Paszkal3
tag

Köszönöm a infòt!

(#10137) imi314 válasza zack (#10132) üzenetére


imi314
senior tag

ez jo hir,de már criskelo van fent

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10138) nggabi


nggabi
nagyúr

meglepi :)) XEH repartos gyári rom, szerviz vagy vész esetére ;)

=============================
Gyári rom, visszaállítás [link]
=============================

"szenyor dzsíííí"

(#10139) ZoliM@ster válasza nggabi (#10138) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

:R :R :R

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10140) Impressa válasza nggabi (#10138) üzenetére


Impressa
őstag

Te vagy a mi emberünk :R :R :R

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10141) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Az ébresztési hangot hol tudom megváltoztatni?

(#10142) hello robi


hello robi
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves egy tudatlan kezdő Note2 társatoknak.
Hogyan kell számítógépről játákokat programokat telepíteni?
Nekem sehogy sem sikerül. :R

(#10143) GML


GML
őstag

Pro és kontra melyik a melyik? N7100 vs 7105??
Azt tudom, hogy az LTE-ben (7105) nincs rádió.

[ Szerkesztve ]

(#10144) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

A frissítés óta az üzemidő lecsökkent.
Ma 3 óra 50 perc után 30%on van az akksi. Ezt wifi netezéssel értem el... vissza lehet tenni a 4.1.1et? Gyári rom garanciás telefon.

(#10145) S e t h válasza Dr V (#10144) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha insane chipped van, akkor pláne nem éri meg a korábbi verzió, de azt sem tudom vissza lehet-e rakni vhogyan.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10146) ZoliM@ster válasza S e t h (#10145) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Vissza lehet rakni,de az eMMC chip hibája miatt nem feltétlen érdemes,mert annak a szoftveres javítása csak a 4.1.2-es romokban található meg.
Kérdező: Próbáld meg a nem használt programokat,funkciókat letiltani akkor talán javul a dolog.A legújabb 2 viber is rettentően eszi az akksit,ha azt használsz az is okozhat ilyen gondokat...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10147) Levente válasza nggabi (#10138) üzenetére


Levente
aktív tag

Köszönet érte!

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#10148) nggabi válasza Levente (#10147) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs mit urak :) ha lesz időm hozok szolgáltatós romokat is, most ennyire tellett...

"szenyor dzsíííí"

(#10149) #02119936 válasza GML (#10143) üzenetére


#02119936
törölt tag

A 3G-és 7-10 Mbs/s mindenre elég amit egy mobil kérhet, de ha gyakran cseréled a telót és jó áron akarod eladni akkor LTE. A LTE lehetséges többet fogyaszt, ami nagyon hátrányos lehet.
Sok tapasztalat nincs, mert a lefedettség még elég kicsi. [link] sokat nem hiszem hogy változott a helyzet .

[ Szerkesztve ]

(#10150) Koczó93


Koczó93
őstag

Elvitték az s3-at, mától Note tulaj vagyok :)
Biztos fogok hozzátok fordulni kérdésekkel, nyavajáimmal :D Picit még szoknom kell a telefon méretét, de szerintem néhány nap és fel sem fog tűnni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.