Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Markizmark válasza zack (#10842) üzenetére


Markizmark
addikt

47e-ért cseréli egy manus 3 hónap garival.
(üveg+kijelző)

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10852) GML válasza Markizmark (#10851) üzenetére


GML
őstag

Szerintem kérdezzed meg a T-t, vagy a Samut, hogy mit szólnak ehhez. Mármint a gari miatt.

(#10853) zack válasza Markizmark (#10851) üzenetére


zack
nagyúr

Hivatalos árat írtam, amiért a Samu cseréli. 55k magassága egyébként, direkt írtam kicsivel többet. Nekem ez a 8k nem érne annyit hogy a Samun kívül más nyúljon bele, ha már összetört, és cserélni kell. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10854) Markizmark válasza zack (#10853) üzenetére


Markizmark
addikt

Én meg csak írtam egy árat, ha érdekli akkor érdekli, ha nem akkor meg nem. :U
Az aki 47ért csinálja, elég profi. :U Szóval erről ennyit. :U Ha meg már leesett a teló akkor mind1. :U Szerintem a garancia ugrik hiába cserélik a sérült elemet. :U :U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10855) zack válasza Markizmark (#10854) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem meg nem ugrik a gari, ha a Samu cseréli. Attól hogy több smiley-t használsz mint betűt, még eljutott hozzám, hogy miért írtad, csak ilyen tanácsokat tényleg akkor lehet felelősségteljesen adni, ha tudjuk/ismerjük a Samu álláspontját a témát illetően. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10856) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Az hogy van, hogy gépről tegnap óta nem működik a PH, telefon böngészőből meg minden gond nélkül :F ?

Non omnis moriar.

(#10857) Markizmark válasza AliceWake (#10856) üzenetére


Markizmark
addikt

Jó ez. Nálam működik.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10858) Markizmark válasza zack (#10855) üzenetére


Markizmark
addikt

:U

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10859) GML válasza AliceWake (#10856) üzenetére


GML
őstag

Másik böngésző?

(#10860) AliceWake válasza GML (#10859) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Gépen egyik böngészőben sem megy...

Non omnis moriar.

(#10861) gyuri81 válasza Robi86 (#10841) üzenetére


gyuri81
veterán

Ha a T-mobilenál van egy jó ismerősöd, akkor kössetek rá gyorsan egy biztosítást! ( a vásárlástól számított 3 hónapon belül lehet rá biztosítást kötni)

(#10862) Hauptmann válasza MaciLaci1970 (#10814) üzenetére


Hauptmann
addikt

Megnézve az akciós újságjukat, azt mondja: "fekete, cián, sárga, magenta, fehér szín". Ez gondolom valami elírás, mert ugye csak szürke meg fehér van?

(#10863) gyuri2008 válasza AliceWake (#10860) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt én sem értem. :F
Se az operával,sem a mozillával,sem a chrome-val nem megy a gépemen.
Mi lehet a gond :F
Egyedül a Maxthon-nal működik.

[ Szerkesztve ]

(#10864) Nincs név válasza Hauptmann (#10862) üzenetére


Nincs név
tag

Vannak új színek, bár nem tudtam, hogy már behozták.. Szerintem ők sem.

(#10865) ERPY válasza Levente (#10847) üzenetére


ERPY
őstag

Én az ékezetes gombokat megoldottam úgy a smartba, hogy a magánhangzón hosszan nyomva már teszi is ki az ékezetes párját. A nyomási időközt levettem, így mocskos gyorsan lehet vele írni, plusz egy felső sorba kitettem a számokat.

(#10866) Markizmark válasza gyuri2008 (#10863) üzenetére


Markizmark
addikt

Mobilarena.hu:

Bizonyos internetszolgáltatók felől oldalaink helyett 503-as hibaüzenet jelenhet meg. Folyamatosan javul a helyzet, de türelmet kérünk, már csak azért is, mert nem mindig és nem mindenhol érhető tetten a jelenség, így nehezebb a feladatunk.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10867) S e t h válasza GML (#10846) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10868) nagyito88 válasza gyuri2008 (#10863) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Fb-n ezt írták, ha nem látta volna valaki, igy bövebb infó a dologról, miért nem jön be eggyes böngészőkbe :)

Egy gyors státusz update a gépházból:
----------------------------------------------
némi infó, bár sovány vigasz: a db szerver diszk alrendszere problémás, és amíg nincs megoldás, addig jobb híján azt állítottuk be, hogy a rios site motor csak olyan lekéréseket szolgáljon ki, amik "valós userektől" jönnek. ez konkrétan azt jelenti, hogy olyan usereket, akiknek a gépén ott van a ph-s (arénás, logoutos stb.) login cookie, magyarán volt belépve az elmúlt x hétben.

ezért van az, hogy új böngészők, új gépek alól nem megy. ez természetesen nem megoldás, tudjuk, ez csak egy átmeneti megoldás arra, hogy ne 100%-ra legyen halott a cucc, csak 85%-ra. :(

(ez egy új fejlesztés a múltkor ddos támadás után, hogy ha ilyen van, legalább a hardcore userek lássanak valamit, ne az egész szerver/site álljon le)
----------------------------------------------

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, rajta vagyunk, amennyire tőlünk telik! :(

[ Szerkesztve ]

(#10869) gyuri2008 válasza nagyito88 (#10868) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi a választ. :R
De ez igazából nem vígasztal :(

(#10870) nagyito88 válasza gyuri2008 (#10869) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Persze engem sem vígasztal, de igazábol mivel nem fizetünk érte, így hőbörögni se hőböröghetünk :))

(#10871) WaterWave válasza S e t h (#10867) üzenetére


WaterWave
veterán

első botrány, második meg pont ilyenem van, szóval tudok róla nyilatkozni:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#10872) nagyito88 válasza S e t h (#10844) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nekem még nem hasalt a note, de már úton van a flip-es hátlap nfc-vel ( 9,89$ ), meg rendeltem egy fém bumper a válltozatosság kedvéért ( 10,98$ ). Csak ugye idő míg ide ér kínából.

(#10873) gyuri2008 válasza nagyito88 (#10870) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én nem hőbörgök.....
Csak egy kicsit zavar,mivel minden nap fent vagyok egy pár órát.

(#10874) MPeter87 válasza AliceWake (#10856) üzenetére


MPeter87
őstag

Nálam gépen chrome-on megy, telón opera minivel nem, de a 'gyári' böngészővel oké. :))
Érdekes....

(#10875) nagyito88 válasza gyuri2008 (#10873) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nem rólad van szó, ha félre érthető voltam elnézést.
Csak végignéztem az fb-s kommenteket, és láttam, hogy sokan pattognak, mintha megrendelt szolgálltatás lenne, és persze fizetnének érte.

(#10876) gyuri2008 válasza MPeter87 (#10874) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nálam ,egyedül a Maxthon-nal működik.
Egyenlőre.
nagyito88
Az fb-s komment,az mi?

Ellenben ez az oldal az,amit a legtöbbet olvasok a neten.

[ Szerkesztve ]

(#10877) nagyito88 válasza gyuri2008 (#10876) üzenetére


nagyito88
aktív tag

facebook

A prohardver hivatalos oldalán / profilján tájékoztatták a népet, miért is van a hiba. És ott olvasgattam a kommentet, mert ha böngészőbe nem jön be, akkor megnézem azt álltalában, hátha karbantartás folyik vagy valami, és mondják kb meddig nincs elérhető állapotba.

Nekem is, napom így indul, email, ph lapcsalád, forum nézés, kv pont elfogy addig :D Majd jöhet a többi. Persze többször visszanézek naponta, hátha valami új dolgot tudok meg valamiről.

[ Szerkesztve ]

(#10878) S e t h válasza WaterWave (#10871) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az első tökéletes, a második is. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10879) Konflikt válasza AliceWake (#10860) üzenetére


Konflikt
addikt

belepesi problemakkal kapcsolatban info erre

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10880) AliceWake válasza Konflikt (#10879) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Köszi :R De szerencsére egész nap bent voltam telefonról, és most már gépről is működik. Nem mintha elvonási tüneteim lettek volna. Kicsit sem. Egyáltalán :DD Na jó, ne túlozzunk.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10881) MaciLaci1970 válasza Hauptmann (#10862) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Persze, hogy hiba csak fehér ill. szürkés (titanium gray) kapható

(#10882) z67 válasza MaciLaci1970 (#10881) üzenetére


z67
őstag

(#10883) MaciLaci1970 válasza z67 (#10882) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Bocs, ha félre érthető voltam, az auchan által árusítottakra értettem, nem az új színek létezésére. :R

[ Szerkesztve ]

(#10884) z67 válasza MaciLaci1970 (#10883) üzenetére


z67
őstag

Értem. Kicsi esély, hogy ők az újabbakból kapjanak :)

(#10885) MaciLaci1970 válasza z67 (#10884) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Sajna az infóim szerint nem. :(
Azonban ha változna a helyzet jelzem majd itt.

[ Szerkesztve ]

(#10886) Levente válasza z67 (#10882) üzenetére


Levente
aktív tag

:O

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#10887) GML válasza MaciLaci1970 (#10885) üzenetére


GML
őstag

Hogy akkor most mi? :U

(#10888) MaciLaci1970 válasza GML (#10887) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Arról beszéltünk, hogy van-e esély az auchanban az újabb színekre, és erre írtam ha lesznek ilyenek jelzem.

(#10889) Markizmark


Markizmark
addikt

Philzben hol lehet törölni a battery statot?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10890) Dr V


Dr V
őstag

Ma gettem egy MHL adaptert, gyárit, használtan. Ki akartam próbálni, de nem működött. Mi lehet a gond? PS3hoz való hdmi kábellel lett rákötve egy fullhd tvre. A kábel biztosan jó. Töltő is lett csatlakoztatva az adapterhez.

(#10891) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Szerintem, nem lesz ennyi fajta színben Magyar honban elérhető. Az s3-al is az volt, hogy volt a fehér, meg kék. Aztán lett a fekete, meg ugye a szürke. Egy-kettő helyen van bordó is. De szerintem, az már azért van, mert lassan közeledett az s4 bejelentése. Így gondolom a világon lévő készletet elszorják mindenfele, és oda is eljut az a szín, ahova nem is szerették volna. De lehet rosszul gondolom.

(#10892) MPeter87


MPeter87
őstag

Tudja valaki, hogy gyári romokon mennyivel töltődik a teló adapterről?
Wanam lite rom van N.E.A.K kernellel és alapértelmezettként 1700mA van beállítva.
Feljebb vehetem ezt szerintetek? :)

(#10893) ZoliM@ster válasza MPeter87 (#10892) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Szerintem azzal is szűk 2 óra alatt felmegy 0-ról 100-ra,értelmetlen gyilkolni az akksit.Ha annyi az alapértelmezett hagyd annyin.Gyárin mondjuk nem tudom mennyi,de szerintem ott is 1500-1700 körül van max.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10894) MPeter87 válasza ZoliM@ster (#10893) üzenetére


MPeter87
őstag

Épp azért kérdeztem, mert kímélni szeretném az akksit. :))
S3-nál az volt a tapasztalatom, hogy a különböző kerneleknél különbözőek az alapértelmezett értékek, gondolom itt is... Ezért lenne jó tudni, hogy gyárin mennyivel tölti. :)

(#10895) Markizmark


Markizmark
addikt

[Erre valaki?]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10896) S e t h válasza ZoliM@ster (#10893) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Szerintem azzal is szűk 2 óra alatt felmegy 0-ról 100-ra"

Nem rootolt telón pontosan 2 óra 30 perc.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10897) Nightfall75 válasza Markizmark (#10895) üzenetére


Nightfall75
tag

A battery stats törlésnek (pontosabban a batterystats.bin fájlnak a /data/system könyvtárban) nincs semmilyen pozitív hatása az akku üzemidejére. Ez a fájl tartalmazza azt, hogy milyen programok használják az akkut két töltés között. Miután leveszed a töltőröl, ez a fájl automatikusan resetelődik (törlődik), ahogy a beállítások - akkumulátor részben is láthatod, újrakezdi a statisztikát az akkuhasználatról.

Ezért van az hogy a modern cwm-ekben, például a Philz Touch Recoveryben is (ami az egyik legjobb cwm a note2-höz szvsz) már kiszedték ezt az opciót, mivel semmi értelme.

De ezt nem én talátam ki, tessék itt a tavalyi bejegyzés egy Google szoftvermérnöktől, amit azóta már számos tech portál is átvett, elég csak rákeresni angolul a neten.

(#10898) fasirTTT válasza GML (#10848) üzenetére


fasirTTT
őstag

persze, de nincs túlforgalmi díj ott se.
Bementünk a tébe tegnap és kérdeztem tőlük ezt azt, de ezek sìk hülyék voltak szegények :d

azért akartam fun-al venni, mert úgy neten összesen 170 körül jönne ki az ára ellenben a xs-el, amivel 205 e, de funt csak üzletbe tudok venni, amivel összesen 190körül jön ki az ár.

szal így maradt a netes xs díjcsomaggal amit tegnap meg is rendeltem.
mÁr rohadtul várom a telót :D

valaki szokott ebayen vásárolni? mert kellene 1-2 cucc onnan és én nem nagyon vagyok tisztába a rendszerrel ott

(#10899) ZoliM@ster válasza fasirTTT (#10898) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Olyan mint a vatera.Regisztrálsz(bár lehet már azt sem kell),megveszed,paypallal kifizeted és küldik.Távolkeleti eladóknál ált. 2-3 hét a szállítási idő,de mivel nagyon olcsón egész korrekt minőségű cuccokat lehet venni,így megéri.Pici angol tudással nem egy nagy mutatvány :)
Nekem van egy bebújtatós meg 2 szilikon tokom is ami felesleges,mert olcsó volt és megvettem :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10900) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Halihó!

Szerintetek mennyiért tudnám eladni a még 22 hónapig garanciális Note "-met? Szürke.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.