Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Titana válasza #02119936 (#9599) üzenetére


Titana
tag

Nos :)) igen,ez lenne a minimum. :C

(#9602) lugosi válasza #02119936 (#9599) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ebben itt mindannyian benne lennénk ;)

(#9603) puskint válasza Titana (#9598) üzenetére


puskint
tag

Bugos S4-re fogják cserélni. :DDD

(#9604) zack válasza Titana (#9600) üzenetére


zack
nagyúr

Egy Next Launcher 3D van. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9605) MPeter87


MPeter87
őstag

Tegnaptól Én is Note 2 tulajdonos vagyok.
Felraktam este az Omega romot. Nem tudom a gyári romnál is ezt csinálja-e, de ha változtatom a DPI-t, akkor a billentyűzet kisebb lesz és a bal oldalra kerül. Álló nézetben próbáltam ki. Meg lehet valahogy oldani, hogy normál méretű maradjon a billentyűzet? Szeretném a gyári használni. :)
Más: tudtok ajánlani valami extra vékony tokot hozzá? :)

(#9606) zack válasza MPeter87 (#9605) üzenetére


zack
nagyúr

Gyári Samsung bőr tok, kihúzos. Speedshop-ban 2k környéke, Samsung logóval ellátva. Szerintem ez a legjobb. Esetleg gyári Protective Cover de az 3x ennyibe kerül, és inkább hátlapos bumper mint tok.

Omegát használok, de DPI-t még egy ROM-on nem állítottam. Ebben nem tudok segíteni. De minden másban amiben van gyakorlati tapasztalatom, igen. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9607) MPeter87 válasza zack (#9606) üzenetére


MPeter87
őstag

Tokból az utóbbi van, hasonlót szeretnék, csak vékonyabbat. :)
Remélem segít valaki a billentyűzetes témában is. :)

(#9608) zack válasza MPeter87 (#9607) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor a Speedshop-os tokot vedd meg. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9609) puskint válasza MPeter87 (#9605) üzenetére


puskint
tag

Két lehetőség van:
1. innen letöltöd a 240dpi-re moddolt megfelelő apokat a billentyűzetnek, kamerának, stb.
2. innen és innen letöltöd az Xposed Framework app-ot és a megfelelő modult, aminek segítségével minden app-nak külön beállíthatod a dpi-jét. Itt találhatsz útmutatást ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#9610) MPeter87 válasza puskint (#9609) üzenetére


MPeter87
őstag

Köszönöm! Este megnézem.

(#9611) ZoliM@ster


ZoliM@ster
aktív tag

Olyan embereknek a tapasztalatára lennék kíváncsi,aki játszik a RealRacing3-mal.
Nekem nagyjából percenként 1%-ot merül tőle a telefon,0 fényerőn,energiatakarékos módban.Ezen felül kb. olyan forróra melegszik a telefon egy fél óra alatt,hogy tojást lehetne rajta sütni :DDD Namost ez másnál is így van?Mert-bár sosem játszottam huzamosabb ideig telefonon-nagyon tetszik ez a game,de kb. folyamatosan töltő mellett kell legyek,ha játszani akarok vele... :O

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#9612) ibenny válasza ZoliM@ster (#9611) üzenetére


ibenny
senior tag

Igen, az a játék ilyen, már a kettő is hasonló volt.

(#9613) Konflikt válasza ZoliM@ster (#9581) üzenetére


Konflikt
addikt

nalam LTE-s van, es aztmondja az eMMC checker hogy no, sane chip. es amugy is 4.1.2-vel jott.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9614) AliceWake válasza Konflikt (#9613) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Helyes. Akkor nálad nem fognak naponta kétszer befagyni az érintőgombok, a Home gomb mellett, és nem fog spontán kikapcsolni/újraindulni a jószág, amire a fájdalmasan lassú tempó alapján már számítasz ugyan, de akkor is. Nem fog arra mutató jeleket produkálni, hogy bármelyik pillanatban kileheli a lekét. Például.

Holnap estétől szerviz :O

Tényleg. Leventével mi van? Visszakaptad már?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#9615) DarkChild válasza AliceWake (#9614) üzenetére


DarkChild
senior tag

XDA-s topicban többen is írták, hogy olyan alaplapra cserélték a hibás darabot, amelyen 32 GB-os chip van. Hátha Téged is ezzel kárpótolnak majd :B

(#9607) MPeter87: A tok témához: én épp ma vettem egy ilyen gyári bőrtokot. Eléggé jó minőségű, a megfelelő helyeken (hangszóróknál, mikrofonnál) ki van vágva de egyelőre olyan feszes, hogy még nem tudtam teljesen "belegyűrni" a telót, a teteje pár milliméterre kilóg. Remélem pár nap alatt kitágul :U

+1: Erre a kérdésemre valaki tudna még mondani valami hasznosat? :) (Sajnos a hétvégén nem volt időm a ROM-cserével mókolni, de remélem most a három nap alatt sort tudok rá keríteni :) )

[ Szerkesztve ]

(#9616) AliceWake válasza DarkChild (#9615) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De jó is lenne, úgyis gondolkodtam egy 64es kartyán. De én úgy tudom, csak új chipet kapok bele..

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#9617) Markizmark válasza AliceWake (#9616) üzenetére


Markizmark
addikt

Az eMMC-t magában nem nagyon fogják cserélgetni. Forrasztás meg ecet, kézzel kellene csinálni és ott van mit elcseszni. Ezek nem olyan snassz 2 oldalas nyákok. Erre külön gépsor kellene ami kicseréli, ami gondolom nincs ... inkább komplett lapot cserélik amin van.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9618) zack válasza DarkChild (#9615) üzenetére


zack
nagyúr

Ilyen van nekem is, csak barnában. :)
Javaslom, tágítsd nedves újságpapírral. ;) Magától nehezen fog tágulni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9619) imi314 válasza AliceWake (#9616) üzenetére


imi314
senior tag

aztán várjuk a fejleményeket.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#9620) ZoliM@ster válasza DarkChild (#9615) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

A kérdésedet meg is válaszoltad magadnak a 2. verzióval.Nem kell lementeni a mostani rendszert,ha szervízelni kell akkor csak egy 4.1.1-es TMH-t rátolsz odinnal ugyanúgy mint a 4.1.2-őt és kész.
Odinnal való frissítésnél,gyári rom esetén nem változik a számláló.Csak ha rootolsz,custom recoveryt,romot raksz fel.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#9621) Markizmark


Markizmark
addikt

Van olyan akinek őrült az eMMC-je és a teszt során NEM a "Congratulation! Test Passed!" szöveg jött ki?

Ha ez a szöveg jön ki, akkor elvileg nincs gond mert hibátlan a memória.
Úgy tudom, hogy a memória FW-je a hibás. A hibára felkészítetlen kernel egyes utasításaira rosszul reagál az FW és tönkreteszi a memória néhány szektorát, de az újabb verziókban ezt az utasítást megkerüli a kernel és így nincs gond. Én ezt szűrtem le a dolgokból.
Javítsatok, ha ez hülyeség.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9622) AliceWake válasza Markizmark (#9621) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hehe, most láttam csak, hogy az elmebeteg chip is az aláírásod része lett :D

Non omnis moriar.

(#9623) DarkChild válasza ZoliM@ster (#9620) üzenetére


DarkChild
senior tag

F*sza, köszi :R

(#9618) zack: Majd kiderül, várok pár napot, mielőtt "meghekkelem" a tokot :DDD Anno az iPhonehoz vettem méregdrága BeyzaCase tokot, azzal is ugyanígy jártam: első napokban alig lehetett belenyomni, aztán pár hónap múlva ha fejjel lefelé megráztam, ki is csúszott belőle a teló :U

[ Szerkesztve ]

(#9624) Markizmark válasza AliceWake (#9622) üzenetére


Markizmark
addikt

Sajnos igen. De szerencsére nem hibásodott meg.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9625) Impressa


Impressa
őstag

Sziasztok!

Én is az elmebeteg chipes verzióval rendelkezem, gyári 4.1.1.

Eddig hibátlanul működik nem tapasztaltam semmi rendellenességet :)

Kérdésem, hogy nem rootolt Samunál valahogy lehet-e tesztet futtatni vagy sem?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9626) Markizmark válasza Impressa (#9625) üzenetére


Markizmark
addikt

Root ajánlott elvileg. Az enyém rootolva van, szóval nem tudom tesztelne-e, ha nem enne rootolva. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9627) Impressa válasza Markizmark (#9626) üzenetére


Impressa
őstag

Köszi a választ, fent van az eMMC check, de azt írja root szükséges hozzá :(

Ha jól értelek root nélkül semmi esélyen ennek kiderítésére. Más módszer, teszt.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9628) Markizmark válasza Impressa (#9627) üzenetére


Markizmark
addikt

Lehet, hogy van, de eddig nem hallottam róla.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9629) Impressa válasza Markizmark (#9628) üzenetére


Impressa
őstag

Akkor marad az optimizmus, hogy "örök életű" marad a chip. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9630) Markizmark válasza Impressa (#9629) üzenetére


Markizmark
addikt

4.1.2 alá ne add.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9631) zack válasza DarkChild (#9623) üzenetére


zack
nagyúr

Itt ezt felejtsd el. :DDD Ez sosem fog annyira megtágulni magától. Keményebb a bőr. Ha nem tágítod, csak egészen minimálisan fog tágulni, de az se napok kérdése, hanem hetek... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9632) Impressa válasza Markizmark (#9630) üzenetére


Impressa
őstag

Ha lesz időm és türelmem, akkor belevetem magam, de előtte jövök és kérdezek.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#9633) animoo válasza Impressa (#9627) üzenetére


animoo
senior tag

teljesen mindegy, mit ir ki, nekem anno S3on azt irta ki, nincs gaz, aztan megis lett:)

mindenesetre ha ok nélkül romtol fuggetlenul fagyogatni kezd, rakj vissza mindent gyarira:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#9634) zack válasza animoo (#9633) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel le is zárhatjuk kinek mit ír a progi, mert teljesen mindegy ahogy a példád is mutatta.
Olyan dolgokra paráznak rá itt egyesek, aminek az alakulását senki még csak megjósolni sem tudja. Mi mitől fog előjönni, és mit lehet tenni a megelőzést illetően.
Tudom hogy a válaszom többeket ki fog ábrándítani, de nagyjából semmit.

Esetlegesen talán a legjobb megoldás a gyári garival vásárlás, és akkor no para 2 évig. :U

mod:

Megvetted a Next Launcher-t? Imádom! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9635) animoo válasza zack (#9634) üzenetére


animoo
senior tag

igy van!

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#9636) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Mennyire kényes a fehér ház? Olvastam valahol (tán pont itt a topicban), hogy elég hamar elkezdett kopni. Tetszik a szürke is amúgy. Egy kis érdekesség, a múlt héti árhoz képest laza 5000 Ft lett drágább most az iPON-ban.

(#9637) HUNPSP válasza zack (#9634) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Hiába van 2 éves garancia, én nem kockáztatnám a telefon szervizelését, inkább a 4.1.2.
Egyébként nem különösebben merül, rendben van készenlétben is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#9638) Markizmark válasza zack (#9634) üzenetére


Markizmark
addikt

Biztos teljesen mindegy, Igen. Aki csinálta az csak szórakozik. Mindenkinek mást ír ki ok nélkül ő meg otthon röhög. Biztos. XD. Mi az hogy nem lehet megjósolni, hogy mi mit hoz elő? Biztosan nagyon otthon vagy az elektroniában. Ezeket a dolgokat, hogy nem lehet megjósolni meg ecet ezeket gondold át. Mindennek oka van. Ha szar akkor is lehet rá vigyázni.

Az ilyen hozzászólásaid emelik ám a szakmaiságot... :U
Konkrét, a hibával kapcsolatos hozzá értő szöveget ide még nem sikerült írnod. Csak lehurrogsz mindenkit.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#9639) imi314 válasza Markizmark (#9638) üzenetére


imi314
senior tag

+1

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#9640) DarkChild válasza HUNPSP (#9637) üzenetére


DarkChild
senior tag

Én is így vagyok ezzel, gari ide vagy oda (nekem egyébként T-Mobileos 2 év gari van rá + 2 hónap Samu weboldalon történt kiterjesztés) de én sem szívesen adnám be szervízbe a készüléket...
Vigyázok rá, mint a hímestojásra, ott meg ki tudja hány apró karcolással cifráznák ki a burkolatot, meg az is lehet, hogy valami más kínja lenne, mikor visszakapom (erre is volt már példa). Szóval inkább rádobok én is egy 4.1.2-őt, aztán imádkozok, hogy minden oké legyen :DDD Lekopogom, az enyém még semmi X-aktába illő paranormális jelenséget nem produkált. :B

(#9631) zack: A bőrcipőmhöz vettem anno spéci bőrtágító sprayt, már gondoltam rá, hogy azzal befújom a tokot :DDD Csak abban meg szerintem olyan vad vegyszerek vannak, hogy amit a tok magába szívna, utána lehet, hogy szétgyilkolná a műanyag burkolatot...
Szóval lehet a végén a vizezős megoldás marad :U

(#9641) MPeter87


MPeter87
őstag

Valaki el tud látni néhány jó tanáccsal azügyben, hogy Omega rom alatt hogyan tudom megnövelni a kijelzőidőt?
37%-on van az akksi 2 óra 43 perc használat után. Ez nagyon nem jó. :(
A media servert mivel lehet kilőni? SGS-en a Rescan media root progi megoldott a problémát. Note 2-n a play nem találja, gondolom nem kompatibilis. :(
Esetleg Plus500 progit használ valaki?

(#9642) lugosi válasza zack (#9631) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megerősítem, ugyanilyen tokot használtam kb 2 hónapig. Annyira tágult csak ki, hogy nem volt fájdalmasan szenvedős kivenni, de passzos volt nagyon. Aztán vettem helyette inkább egy olyan rápattintós samsung gyári hátsó tokot.

(#9643) imi314 válasza MPeter87 (#9641) üzenetére


imi314
senior tag

Ez érdekes, nekem egy nap készenlét +6óra 15perc kijelző és 28%on áll most az akksi. Omega 13 + másfél óra telefonhívás

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#9644) MPeter87 válasza imi314 (#9643) üzenetére


MPeter87
őstag

Valami gebasz van akkor, de mi? :(

(#9645) DarkChild válasza lugosi (#9642) üzenetére


DarkChild
senior tag

Amúgy a fényes keretet a készülék körül nem koptatta meg ez a feszes bőrtok? Én ettől tartok picit...
Mert ha igen, akkor én is inkább visszatérek a Protective Cover-re :U

[ Szerkesztve ]

(#9646) imi314 válasza MPeter87 (#9644) üzenetére


imi314
senior tag

próbálj egy wipe battery stats-ot

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#9647) Stimpy001 válasza DarkChild (#9645) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Nem koptatja meg nyugi, én megjelenés óta ilyen bőrtokot használok. Először barnát vettem pár hónapra rá elhagytam, majd vettem egy feketét. Közbe meglett a barna is, a hétvégén a feketét sikerült valahova elkavarni. Szóval jó ha 2 van a háznál... :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9648) puskint válasza DarkChild (#9640) üzenetére


puskint
tag

A tágításra a legjobb megoldás egy megfelelő méretű samponos-flakon. :DDD Mivel sima felületű, kíméli a tok belsejét is, nem hagy benne mindenféle szöszöket vagy maradványokat (mint a vizes újságpapír) és nagyjából egy félnap/nap alatt ki is tágítja.

[ Szerkesztve ]

(#9649) zzola


zzola
félisten

T-s készülékre megérkezett a 4.1.2? Samfirm szerint igen... :DD

(#9650) ibenny válasza zzola (#9649) üzenetére


ibenny
senior tag

Úgy néz ki, függetlenre meg több, mint egy hete. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.