Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) CB válasza FragMaster (#8199) üzenetére


CB
senior tag

Na ezért kell majd felhívni is őket, mielőtt rendel az ember. :F

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8202) jacis válasza zooltan567 (#8197) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor kifejtem:
A Sensation-ben a kijelző borzasztóan gyenge. Anno a DHD-ben is olyan panel volt csak a felbontása volt gyengébb. Szoftveres támogatásban sehol nincs a Nexus-hoz képest. A nexus felbontása álom a Sensation-éhoz képest. A Sensation széria hibája , hogy a kijelző körüli szigetelés hiányos emiatt porosodik a plexi alatt. Teljesítményben is jóval elmarad a Senastion-ban lévő S3-as proci a Nexus-étól.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8203) Viper26 válasza CB (#8196) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az a baj, hogy annyit már nem biztos hogy ér. :(

iPhone 14 | FR955

(#8204) #53667584 válasza jacis (#8200) üzenetére


#53667584
törölt tag

Én ilyet vettem. Nagyon gyorsan, egy hét alatt ideért. Célnak megfelel, a töltő működik.

(#8205) jacis válasza #53667584 (#8204) üzenetére


jacis
nagyúr

Ilyen van nekem is :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8206) #53667584 válasza jacis (#8205) üzenetére


#53667584
törölt tag

és mi a baj vele?

(#8207) jacis válasza #53667584 (#8206) üzenetére


jacis
nagyúr

Vezetés közben nem tudom kivenni belőle a telót.
Ha valakinek kell olcsón odaadom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8208) Slukkica válasza Rotate (#8198) üzenetére


Slukkica
őstag

Oda kell. De ugye tudod hogy toolkiten túl is van élet? :B
Sosem volt még a gépemen. Le sem töltöttem még sosem. És mindent meg tudtam csinálni :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8209) CB


CB
senior tag

Na igen, lehet, hogy igazad van.
Az én másik választottam az One X.
Az gyártói garival legolcsóbban most 130000 Ft. Ez nem sokkal több, viszont nálam az már jóval a lélektani határ fölött van. De nem ez a legnagyobb gond, hanem az One X totyikot olvasva azzal annyi gond van műszakilag, hogy nem tudom megmerjem-e venni. Nagyon sokan több telefon csere után is rossz kijelzővel küzdenek.
Plusz ott van a gyér frissítés, a nem cserélhető, gyenge akku, stb. Viszont nagyon tetszik a telefon, jobban mint a GN.
De vannak ész érvek is, és azok azt mondják: Vedd meg ezt, elég neked ez is.

Sajnos ezen a két telefonon kívül nem vennék most mást, akkor inkább várnék az One X+-ra fél évet (mert ugye azt még főleg nem éri meg megvenni) Mivel én nem vagyok nagy játékos, így számomra nem nyújt többet mint a GN. Csak jobban tetszik.

De a GN is nagyon tetszik, így azt hiszem ezzel is tökéletesen megleszek 1-1,5 évig.

Na meg ilyen felkészült topikban élmény....... :DD
De ha megveszem, és nem segítetek a romolásban nagyon mérges leszek! :K

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8210) Rotate válasza Slukkica (#8208) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, én sem azzal rootoltam :D sőt, csak azért van fenn, mert annak a drivereit használtam :D

(#8211) FragMaster válasza CB (#8209) üzenetére


FragMaster
addikt

A one x is csak akkor éri meg (így nexusos fejjel :) ), ha kinyitod de akkor meg gari ugró...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#8212) jacis válasza CB (#8209) üzenetére


jacis
nagyúr

A One X akkisja nagyon kicsi ahhoz a hardverhez sz'tem meg a topikjában lévő emberek szerint is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8213) iistvan91


iistvan91
csendes tag

Garanciális,független Samsung Galaxy S2-met cserélném Galaxy Nexusra. Érdeklődni privátban.

(#8214) CB válasza jacis (#8212) üzenetére


CB
senior tag

Tudta ezt a HTC is, mert jóval drágábban kiadta 2000-es akksival is. De annyit nem ér egyenlőre az a kicsi plusz. Na jó, kicsit erősebb procival és JB-vel, és 64 GB-tal is adja az erősebb akksin kívül.

GN-be meg megveszem majd 10000-ért hátlappal együtt a nagyobb aksit, ha kell.
egyébként én olyan sokat nem használom a telefont.
Munkahely 10 percre van, így zenét nem hallgatok róla.
Filmnézés ritka.
Inkább netezés, fórum, és az exchange és gmail levelek megnézése.
MX player, TV24, Boat browser mini, és OfficeSuite Pro, Days Left, és időkép van most feltelepítve desirére.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8215) klevente válasza jacis (#8193) üzenetére


klevente
tag

Honnan rendelted ? :))

[ Szerkesztve ]

(#8216) Atus85 válasza iistvan91 (#8213) üzenetére


Atus85
aktív tag

És szerinted fog veled valaki cserélni? Mert ki is röhögném.
Jacis: Hogyhogy nem note2 lett?

[ Szerkesztve ]

(#8217) CB válasza Atus85 (#8216) üzenetére


CB
senior tag

Lehet hogy cserél, ha gyorsan sok pénzre van szüksége. :DD

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8218) keyol


keyol
aktív tag

Mindenképp gyári garival érdemes megvenni a GN-t?Vannak kijelző próblémák vagy ilyesmi?100 alatt szeretnék maradni ha lehet,azért kérdezem.

(#8219) CB válasza keyol (#8218) üzenetére


CB
senior tag

Kijelző beégés és foltosodás-sávosodás. Ezért gariba cserélik a kijelzőt, ha van gyártói garancia.
De olvasd el az 1. hozzászólást, ott le van írva, és van link, ahol vannak fotók is.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8220) klevente


klevente
tag

Az expansysnál gyári garival adják a gnexet?

(#8221) tgb válasza CB (#8209) üzenetére


tgb
senior tag

Májusban voltam teló váltás előtt,sgs3 vs hox,pénz is volt rá,de találtam itt a PH-n egy GN-t,gondoltam kipróbálom,olyan jól sikerült a próba hogy mai napig örömmel használom,az sgs3-at és a hox-ot nagy ivben kerülöm azóta,volt lehetőség párhuzamosan is használni,de még mindig a Nexus a nyerő!

az irányár nem félarat jelent!

(#8222) Csepy válasza klevente (#8220) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#8223) klevente válasza Csepy (#8222) üzenetére


klevente
tag

Ez szomorúságos :(

(#8224) Steelheart2 válasza jacis (#8193) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igy voltam az Iphone 4 topikban én is és eldöntöttem hogy maradok inkább az androidnál.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8225) kornellia84 válasza FragMaster (#8199) üzenetére


kornellia84
tag

Ha felhivjátok őket azt fogják mondani hogy megy a fehér gyári garival, anno nekem is ezt mondták. Majd felhivtam a Samsungot, és azt mondták, hogy hivatalosan nem forgalmazták nálunk a fehéret, igy azt a garit max a boltban lehet érvényesiteni. De járj utána te is nyugodtan.

(#8226) CB


CB
senior tag

Közületek próbálta már valaki az NFC -t, ezekkel az NFC cimkékkel?

"Mi az NFC? Az NFC (Near Field Communication) kis hatósugarú adatátviteli technológia világszerte megkönnyíti és kényelmesebbé teszi a felhasználók életét, mivel általa egyszerűbben, egyetlen érintéssel lehet tranzakciókat végezni, digitális tartalmat megosztani, elektronikus készülékeket csatlakoztatni."

Nekem ez tetszene pl.:

"Automatizáld telefonos teendőidet az autóban: Indulj útnak egy szempillantás alatt. Ugorj be az autóba, és Nexus készüléked megérintésével automatikusan bekapcsolhatod a GPS-t. Vagy a Bluetooth™-t. Sőt a Google™ navigátort is elindíthatod. Indíts el egy, két, három – vagy akár több – funkciót. Te döntesz!"

Azért elképesztő, hogy ez a telefon (a rádiót kivéve) szinte tudja ugyanazokat a dolgokat, mint a HTC One X, pedig fél évvel korábban jött ki. - Jó. Lehet, hogy van ebben a mondatban némi túlzás. ;)

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8227) BoB


BoB
veterán

A Nexus 4 akksija könnyen cserélhető:
[link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8228) pszili8 válasza BoB (#8227) üzenetére


pszili8
aktív tag

Sztem nincs miért aggódni,amióta megvan a Gnexem csak a vételkor vettem ki belőle az akksit 1x,azóta soha nem kellett kivenni,de még újraindítani sem ha jól emlékszem.Gondolom az LG sem lesz rosszabb,bár én tuti nem veszek.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8229) tibz03 válasza pszili8 (#8228) üzenetére


tibz03
őstag

Azért aki tuningolja vagy alulfeszeli a procit, annak előfordulhatnak fagyások, ha nem megfelelő értékeket állított be. Nem is tudom, hogy egy nem kivehető akksis telónál mit lehet ilyenkor tenni. :F

(#8230) BoB válasza tibz03 (#8229) üzenetére


BoB
veterán

Megvárni míg lemerül ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8231) szponzor válasza tibz03 (#8229) üzenetére


szponzor
senior tag

Hard reset biztos van, de magától újraindul, ha lefagy.

(#8232) klevente


klevente
tag

A nexusoknál ha van rootod és custom recoveryd, de alap a kernel, akkor tudsz ota-val frissíteni? Ha igen, akk megmarad a root és a recovery, vagy nem?

(#8233) slice14 válasza klevente (#8232) üzenetére


slice14
veterán

Frissül, de a root és a custom recovery elvész. Újra kel flashelni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8234) klevente válasza slice14 (#8233) üzenetére


klevente
tag

ok köszi :D

(#8235) Rotate válasza klevente (#8234) üzenetére


Rotate
veterán

mellesleg egyszerűbb is mint S2-nél :D

(#8236) klevente válasza Rotate (#8235) üzenetére


klevente
tag

Az egyszer biztos :D, főleg, hogy nem kell figyelni a brickbugra :D Nekem egy zsír insane chip jutott :D

[ Szerkesztve ]

(#8237) Rotate válasza klevente (#8236) üzenetére


Rotate
veterán

nekem is az volt... az se kizárt, hogy az ette meg az alaplapomat... nem baj, így lett új Nexus-om meg valamennyi kp-m az 1 éves S2 helyett :D

(#8238) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok!
Ma a telom olyat csinált h valaki hivott és utánna se kép se hang!(de ezt már irtam ugye régebben) most olyan volt h hivtam én valakit csak sötét kép majd ujra indult! Aztán megint huvnak sötét kép!! Mujrainditottam többször és most jo lett! De ez miért lehet????
Ekörre kmszönöm a válaszokat!(nincs rootolva a telo meg semmi minden hivatalosan van rajta!)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#8239) klevente válasza Rotate (#8237) üzenetére


klevente
tag

Tényleg azért vettél nexust, mert tönkrevágtad az s2-őt? :DDD

(#8240) jacis válasza klevente (#8215) üzenetére


jacis
nagyúr

Nextel-től.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8241) simihun válasza zooltan567 (#8188) üzenetére


simihun
aktív tag

Nexus

(#8242) FragMaster válasza klevente (#8223) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért van így, mert a samsungnak fontos, hogy le legyen pecsételve a garanciajegy, az expansys meg nem teszi meg ezt kapacitás híján. Viszont baj esetén ha visszapostázod nekik, akkor ők elintézik a javíttatást külhoni márkaszervizben. Annyira nem olcsó náluk, hogy ez a kényelmetlenség megérje.

kornellia84: engem aztán igazán nem érdekel :D De innen is látszik, hogy sumák a bolt. 99%, hogy nem lehet gyári garanciát érvényesíteni itthon fehérre.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#8243) klevente válasza FragMaster (#8242) üzenetére


klevente
tag

Szerintem nekem a Nexus 4 lesz akkor, mert fontos a gyári gari, de csak akkor, ha nem törik be a hátulja :D

(#8244) Csepy válasza klevente (#8243) üzenetére


Csepy
senior tag

Én sem vettem GNexust most, inkább várok kicsit és Nexus 4 lesz belőle :)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#8245) Integra válasza Csepy (#8244) üzenetére


Integra
titán

én megvárom a teszteket és a tapasztalatokat, mert nem vagyok 100%-ra meggyőzve még mindig.
de még csak 90%-ra sem jelenleg, van pár nagy kérdőjel a fejemben

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8246) klevente válasza Csepy (#8244) üzenetére


klevente
tag

Neked is gs2-őd volt ugye? :)

Integra: Milyen kérdőjelek?

[ Szerkesztve ]

(#8247) jacis válasza Integra (#8245) üzenetére


jacis
nagyúr

Én azért nem vártam rá, mert egyelőre nem kanék többet semmiben attól a telefontól. Bevallom a kijelző sz'tem még gyengébb is lesz ahogy videók néztem (színek).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8248) klevente válasza jacis (#8247) üzenetére


klevente
tag

Igen, szerintem is, de én csak gyári garival vennék telefont, és szerintem annyival nem lesz rosszabb, hogy ne tudjam megszokni :)

(#8249) jacis válasza klevente (#8248) üzenetére


jacis
nagyúr

Én azt mondom ne erőltesd ezt a gyárii gari témát. Pont a GN az a telefon ami nem problémás. Egyedül a kijelző az ami képes beégni, de hiába cserélteted akkor is beég 3 hét múlva. Amúgy ez is csak egy felfújt dolog, mert ha meglátod miről van szó kineveted a témát. Gyakorlatilag láthatatlan. Legalább is ha én nem olvasom ezt a topikot nem jövők rá soha.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8250) Csepy válasza jacis (#8247) üzenetére


Csepy
senior tag

Optimus G volt kiállítva Cambridge-ben (1 hete jöttem haza látogatni) és annak elég meggyőző volt a minősége, a kijelzője is, és sebességre meg kegyetlen mit tud az S4 Pro SoC...

Regards: Csepy

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.