Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) nepszter1


nepszter1
addikt

nem talál gps-t pedig van és jelzi is mi az isten van ?

(#3602) tomy_cz válasza nepszter1 (#3601) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Menj ki az udvarra, és olvass 1. hozzászólást.
Vagyis fordítva először olvasd el, aztán menj ki. :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3603) DeFranco válasza dunc (#3589) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne tudd meg én mennyit szivtam ezzel elsőre. Üdv a klubban. :)

(#3604) dunc válasza DeFranco (#3603) üzenetére


dunc
nagyúr

ÁÁÁ sorstárs !!!!! :C :R

Srácok a markebe lévő sok free-t le lehet pc re tölteni,és memcardról felrakni?(drága a mobilnet)
Nagyon érdekes mobil most ismerkedek vele.

Próbából leszedtem a madaras gamát :D Csak az a furcsa,hogy kivágja főmenübe,és nem pl game könyvtárba. (nem is találtam olyant)

[ Szerkesztve ]

(#3605) DeFranco válasza dunc (#3604) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincs könyvtár, csak a főmenü van. Én azt csinálom, hogy külön lapokra rendezem a különböző appokat.

1-2 gyári
3 rendszerrel kapcsolatos cuccok
4 érdekes appok
5 játékok

(#3606) dunc válasza DeFranco (#3605) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez kicsit gusztustalan.(ez a menű séma) A gyári navigáció használható, nálam keres pár percet az kafu.

[ Szerkesztve ]

(#3607) balkoger válasza tomy_cz (#3599) üzenetére


balkoger
tag

Még fel is raktam a Ti kedvetekért az ops fájlt, hogy ne kelljen szarakodni vele, de leírtam hol van egyébként !

(#3608) balkoger válasza tomy_cz (#3599) üzenetére


balkoger
tag

Ja mégegy, ha a kies szarakszik akkor az usb beállításokban állítsd át "kérdezzen csatlakozáskor" opciót. Dugd rá a gépre és válaszd a háttértárat, ha szépen felismerte és böngészni is tudsz az sd kártyában akkor válaszd le szépen, húzd ki, kies elindít majd dugd be és akkor válaszd a kiest. Szólj ha sikerült.

(#3609) balkoger


balkoger
tag

Egyébként ha kies egyáltalán nem ismeri fel akkor félő, hogy nincs megfelelően telepítve a driver (vagy valami bug) , de tehetsz egy próbát Odinnal, ha elindítottad és betöltötted a szüks. fájlokat (ops+ firmware) akkor teló kikapcs, majd download módban (hang le-fel+home+bekapcs) az odin felismerte akkor minden fasza. Egy dolgot nem tudok, mi van ha download módban nem töltesz be semmit, csak kikapcsolod? Lehet, hogy szívás !!

(#3610) tomy_cz válasza balkoger (#3607) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Uhh basszus, ezer bocs, elnéztem, tényleg megosztottad. :R
Kipróbálom a Kies-t úgy ahogy írtad, majd jelzek...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3611) balkoger válasza tomy_cz (#3557) üzenetére


balkoger
tag

Én nyilatkoznék konkrétan, hogy a Froyo-ra való áttérés után bizony megszűnt a sim eldobálás és újraindulás.

(#3612) balkoger


balkoger
tag

Valakinek van már tapasztalata az új JPF-es firm-mel kapcsolatban, vagy olvasott valahol róla?

[ Szerkesztve ]

(#3613) iMPeRi0R


iMPeRi0R
aktív tag

Húha, de rég voltam itt.
Először is gratula a #1 hozzászóláshoz.
Bár találtam benne hibát, kihez forduljak? :)
Na olvasgatok egy pár hsz-t :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#3614) tomy_cz válasza iMPeRi0R (#3613) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Szia!
Nyugodtan írhatsz okosságokat és tanácsokat, mit javítsak :) , nekem van meg az eredeti hsz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3615) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Usb-vel lenne problémám, mégpedig a következő. Total Commanderen keresztül szeretnék fájlokat mozgatni. Fel is ismeri, mint meghajtót, de mihelyst meg szeretném nyitni, kiírja, hogy nincs ilyen meghajtó, pedig az sd kártyán vannak fájlok.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#3616) iMPeRi0R válasza tomy_cz (#3614) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Az akksis 50% után töltőért visít című probléma az firmware-es hiba. Pl. a t-mobile-os alap firmekben így van. Nekem elég rég megvan a telefon, és ezzel a dologgal együtt élek. Pedig már rég volt ideje rá, hogy betanulja az akksit.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#3617) iMPeRi0R válasza iMPeRi0R (#3616) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

De ettől függetlenül pöpec a HSZ, kicsit GYIK-esre sikerült :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#3618) iMPeRi0R válasza bajtokarpi (#3615) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Driver-ei fenn vannak a telefonnak?
Legrosszabb esetben kiveszed a telóból a kártyát, microsd adapterbe be, kártyaolvasóval tuti jó.

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#3619) dunc válasza bajtokarpi (#3615) üzenetére


dunc
nagyúr

Amikor összedugod és megjelenik commanderbe,akkor rolót húzd le és ott külön csatlakoztasd az usb-t ,akkor jó lesz. ;)

(#3620) dunc


dunc
nagyúr

Nos jó reggelt.
Kéne néhány tipp.
Pontosan milyen filmformarumom kell ?
Valami jó lejátszó programot szeretnék,melyiket ? (film,zene)
Egyenlőre ennyi.
Köszönöm.

Ma fogom testre szabni a telefont,nem lesz egyszerű !!! :Y

(#3621) tomy_cz válasza iMPeRi0R (#3617) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Beírom, majd és majd kicseréltetem. ;)

dunc: Jó reggelt! Rockplayer esetleg, Marketből le lehet csapatni :), zenére Winamp.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3622) dunc válasza tomy_cz (#3621) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi,a filmformátummal bajban vagyok mekkorára tömörítsem ?

(#3623) hodostamas válasza dunc (#3622) üzenetére


hodostamas
addikt

Semekkorára. Avi-t lejátszik minden gond nélkül :)

(#3624) tomy_cz válasza dunc (#3622) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Nemtudom, én nem nagyon néztem rajta még filmet. :DDD
Egy pár mpg van fennt asszem csak.
Majd hátha más tud valami konkrétat.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3625) dunc válasza hodostamas (#3623) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen ? az kemény !!!

(#3626) hodostamas válasza dunc (#3625) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem olvastad el mit tud a teló? :D

(#3627) dunc válasza hodostamas (#3626) üzenetére


dunc
nagyúr

Szeretek meglepődni kellemesen..... :DDD
Hogy a csába kell több filét egybe törölni,és a híváslistát nem egyenként ? :U

Amúgy állat teló.

[ Szerkesztve ]

(#3628) tomy_cz válasza dunc (#3627) üzenetére


tomy_cz
senior tag

A névjegyzékre gondolsz?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3629) dunc válasza tomy_cz (#3628) üzenetére


dunc
nagyúr

Hívás listára,és egyéb dolgok képek stb.
Jah és mekkora gyári háttérképek felbontása ? (a három képernyősöknek ? )

(#3630) tomy_cz válasza dunc (#3629) üzenetére


tomy_cz
senior tag

A képek esetében megnyitod a Galériát, aztán belemész egy albumba, nyomva tartod az ujjaddal egy képen, majd megjelennek a képek sarkába a jelölőnégyzetek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3631) dunc válasza tomy_cz (#3630) üzenetére


dunc
nagyúr

Kösz a segítséget,még mindig megfelelő mérető hátteret keresek. (mert most a csibe van :DDD ) Stílusosan ,egy android robot kéne ,de 3 képernyős. :))

(#3632) Féti


Féti
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem..a reggeli ébresztéssel eddig minden rendben volt. De már 4 napja nem akar ébreszteni. Ha utána, próbaképp beállítom, h csörögjön mondjuk 3 perc múlva, akkor sima ügy. Próbáltam keresgélni, de nem nagyon láttam ilyen problémát másnál. Nem vágom mi lehet... Valakinek nincs ötlete esetleg?

(#3633) hodostamas válasza Féti (#3632) üzenetére


hodostamas
addikt

Szia!

Nekem is volt ilyen.. kedden nem akart ébreszteni, úgy sem hogy beállítottam két percre rá.. Előtte mindig jó volt.
Azóta nem próbáltam mert szervizbe van a teló. (nem ez miatt)

(#3634) DeFranco válasza Féti (#3632) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sokat kereshettél, ha a 2 napja írt hszemet nem találtad meg a témában... :U

Amúgy nekem jan 1-2-3-án nem ébresztett, azóta viszon stabilan megy.

(#3635) Féti válasza DeFranco (#3634) üzenetére


Féti
csendes tag

Azt láttam, hogy 3-ig nem működött Nálad, ha erre gondolsz. Meg a másikat is olvastam, hogy az időbeállításnál ki kell kapcsolani az automatikus szinkronizálást, de az nálam be sem volt pipálva.
Amúgy gugliban próbáltam többféleképpen rákeresni..

(#3636) DeFranco válasza Féti (#3635) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És azt próbáltad már, hogy simán kitörlöd az időpontot, és felveszel egy másikat (ugyanakkorra) a helyére?

(#3637) Féti válasza DeFranco (#3636) üzenetére


Féti
csendes tag

Igen, persze. De így sem jó. De tényleg az a humor, hogy akkor nem műxik, ha este állítom be reggelre. Ha ugyanazt átírom mondjuk most, h csipogjon 2 perc múlva, elindul..

(#3638) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Véleményetekre lennék kiváncsi hogy melyik a jobb telefon az LG Optimus GT540 vagy ez ? Nekem már volt Spica annál ez sokkal jobb ? Választ elöre is köszi !

(#3639) hodostamas válasza Féti (#3637) üzenetére


hodostamas
addikt

Véletlen nem raktál fel task killer progit?

(#3640) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Jelenleg a LockBot-ot használom a feloldózárhoz, fut elvileg most is, de mégis a gyári képernyőzárat használja. Hogy lehet ezeket az alapértelmezett programokat normálisan beállítani?
A Alkalmazások beállításánál, a LockBotnál nincs beállítva, hogy alapértelmezett, pedig a magában a progiban meg igen. :F

Most például bejön mind a kétfajta képernyőzár. Először az egyiket utána a másikat is fel kell oldani. :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3641) hodostamas válasza tomy_cz (#3640) üzenetére


hodostamas
addikt

Úgy tudom be kell állítani Home képernyőnek a botos progit. Én két félét próbáltam, mindegyik jól ment. Csak kicsit lassabb volt mint a gyári, meg már megszoktam hogy akármerre húzom feloldódik, kényelmesebb :)

(#3642) Féti válasza hodostamas (#3639) üzenetére


Féti
csendes tag

Nem raktam

(#3643) tomy_cz válasza hodostamas (#3641) üzenetére


tomy_cz
senior tag

És azt, hogy tudom szerited?

Egyébként kipróbáltam melóba jövet az IGO-t, tök jól működik, sokkal pontosabb (itt vidéken is), mint egyéb más progik. :K

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3644) Anubis_9 válasza kliszi (#3638) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én eredetileg GT540-et akartam venni, de szerencsére nem tettem meg. Galaxy 3 szinte mindenben jobb. Egyértelműen jobb választás, még ha drágább is valamivel. A Spica-t nem ismerem.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3645) hodostamas válasza Anubis_9 (#3644) üzenetére


hodostamas
addikt

Egyet értek. Noha a gt540nek jobb az érintője mint a voda 845-nek, de most hogy rákényszerültem pár napig megint 845öt használjak.. hát, rezisztív telót soha többet :)

Másik indok: Fejlettebb CPU, tavalyi termés 45nm, alig melegszik..
Fél óra angry birds után is alig langyos csak a teló, azért az nem rossz :)

tomy, mikor egy progiból vissza léptem home-ra, aszem a home gombal, akkor megkérdezte melyik launchert akarom használni, és ott volt a lockscreen-es progi is. De lehet hogy ez nem a lockbot volt, hanem másik lock-os progi? :F

[ Szerkesztve ]

(#3646) tomy_cz válasza hodostamas (#3645) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Igen, csak nekem már nem azt csinálja a Home gombra.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#3647) dunc


dunc
nagyúr

Nem tudom megoldani a hátérkészítést vannak kijelzőmérető képeim,de nem találom a programot ami összerakta. Ti milyen hátteret használtok ?

[ Szerkesztve ]

(#3648) DeFranco válasza dunc (#3647) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én úgy csinálom, ahogy esik, de ha nagyon akarsz magadnak egy spec hátteret, akkor kiguglizod, összepakolod egymás mellé PC-n, és felnyomod a telefonra. Gyors, egyszerű.

Arra figyelj, hogy annyit csúsztat rajta, ha oldalra lapozol, ahány home screened van, tehát ahhoz kell passzítani.

A kijelző felbontását tudod, a többit meg akár painttel is megoldod.

[ Szerkesztve ]

(#3649) V8David


V8David
tag

Tegnap a T-hez bementem megnyomkodni a készüléket és szánalmas tekintettel néztem, hogy a kijelző elszíneződik az erősebb bökdösés hatására. Ez most minden egyes darabnál így van? Zsebben, ha erősebben megnyomódik a telefon.... Úgy gondolom nem tesz jót neki.
A Milestone mellé/helyett kéne egy olcsóbb. ;]

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#3650) hodostamas válasza V8David (#3649) üzenetére


hodostamas
addikt

Mennyire erősen nyomtad? Ilyen videót láttam én is a neten, elsőre én is elképedtem hogy ez mi... Aztán itt megnyugtattad hogy mindennapi használat mellett semmi ilyet nem tapasztalni :)
És tényleg így van, én próbáltam erősen nyomni, de épeszű határok mellett egyáltalán nem sikerült előidéznem a problémát.
Az más kérdés hogy izomból nyomod akkor előjön...
(gondolom kiállított darab volt, az meg már kaphatott apait anyait..)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.