Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Ceree válasza kodmen (#4348) üzenetére


Ceree
senior tag

[link] :P

Másolat_eredetije

(#4352) kodmen válasza Ceree (#4351) üzenetére


kodmen
tag

Ott a pont! feltaláltam a spanyol viaszt! :U

(#4353) Jumping


Jumping
csendes tag

hellosztok

mit jelent az hogy firmware hiba?

(#4354) dunc válasza Jumping (#4353) üzenetére


dunc
nagyúr

Azt amit írtál,nem megfelelő firmware,melyiket próbáltad ?

(#4355) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

a teló méretéről lenne kérdésem:

113,5 x 55 x 12,9 millimétert ír a cikk:

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_3_tempo_a_kozepmezonyben/specifikacio.html

a 12.9 mm vastagság az aljánál kiszélesedő résznél, vagy a laposabb részénél értendő?

Köszi

(#4356) Rimuru válasza izomhod (#4355) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem a telefon legvastagabb pontját érti vagyis az alsó rész :D

Vigyázat, csalok!

(#4357) iMPeRi0R válasza izomhod (#4355) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Nincs nálam semmi melóban amivel meg tudnám mérni, próbáltam neked kiguglizni, de én is csak megérzésből tudom mondani, hogy a vastagabbik alsó rész lehet a 12.9

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4358) Orb1337


Orb1337
tag

Üdv,

Nekem olyan problémám van, hogy ha mozgok a telefonnal (általában fel alá járkálok telefonálás közben :) ), a vonal másik oldalán szakadozik a vonal, elhalkulok stb.

Valaki találkozott már hasonló hibával?

(#4359) hodostamas válasza Orb1337 (#4358) üzenetére


hodostamas
addikt

3G-vel használod? ha igen, próbáld meg ha 2G-n van, úgyis jelentkezik-e a probléma.

(#4360) Orb1337 válasza hodostamas (#4359) üzenetére


Orb1337
tag

Mobilhálózatokok/ csak gsm mód?
Letesztelem

(#4361) hodostamas válasza Orb1337 (#4360) üzenetére


hodostamas
addikt

igen :)

(#4362) bsteve987 válasza DeFranco (#4344) üzenetére


bsteve987
tag

Nem tudom telepíteni a Kies-t.Error reading setup initialization file üzenet van telepítés közben. :W

(#4363) hodostamas válasza bsteve987 (#4362) üzenetére


hodostamas
addikt

én meg rootolni a telót :(
SuperOneClickv1.5.5-ShortFuse-al próbáltam, sok embernek simán ment, nekem meg a getting mount akárminél megáll, azt csak vár, semmit nem csinál :(((
Fasza hogy egyik progi sem működik nálam...

[ Szerkesztve ]

(#4364) biroka16


biroka16
csendes tag

Azt meglehet oldani a telón, hogy a 3G-t és a HSDPA-t is letiltom a telón, hogy csak wifin tudjak internetezni? Őszintén megmondom, mobilnetre nincs pénzem, de itthon van wifi a notebook-ok miatt, szóval a mobilnetet nem nagyon használnám. Vagy úgy is meglehet oldani, hogy csak itthon netezek szigorúan csak wifin?

(#4365) dunc válasza biroka16 (#4364) üzenetére


dunc
nagyúr

Persze szedd le az Apndroid-ot marketről.

(#4366) hodostamas


hodostamas
addikt

akinek akadozik a hívás, vagy pittyeg vagy mi.

Nem tartjátok picit ferdén a telót? :) Mert most mikor hívtak, kicsit ferdén tartottam, és nekem is meg meg akadt, mondom ez mi ez, eddig nem jött még elő. Akkor néztem hogy ha már picit ferdén tartom azt a részét ahol a távolságérzékelő van kapcsolgatja a kijelzőt, és akkor van egy kis szakadás, pittyegés.

(#4367) DeFranco válasza bsteve987 (#4362) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Milyen oprendszered van? Megadhadnád a letöltés pontos linkjét is, ahonnan szedted a kiest.

(#4368) biroka16 válasza dunc (#4365) üzenetére


biroka16
csendes tag

Köszi szépen, majd kipróbálom.:)

(#4369) dui


dui
aktív tag

Üdv!
Az lenne a problémám, hogy a telefon valamiért nagyon hamar lemerül (1-2 nap), pedig nem használok semmilyen extra funckiót(Wi-Fi, GPS...), csak napi 5-10 perc telefonálás :F Az állapotjelző szerint félig van az akksi, aztán gondol egyet és bedobja, hogy hamarosan lemerül :F Kb. 1 hónapja van meg, az első két héten még nem volt ilyen probléma :(

(#4370) hodostamas válasza dui (#4369) üzenetére


hodostamas
addikt

amikor bedobja hogy adjál neki töltőt, kb a Te használatod szerint még 1 napig húzza :)
Sajnos nem kezeli jól a fesz csökkenéseket, és ezért idő előtt jelzi hogy töltőt kér.

(#4371) DeFranco válasza dui (#4369) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Javaslom, hogy nézz rá valami task killerrel is, plusz az Astro egyik modulja ki is írja, hogy mi mennyire használja a procit. Valami futhat a háttérben, attól is merülhet.

(#4372) dunc válasza DeFranco (#4371) üzenetére


dunc
nagyúr

Erre a célra melyik programot ajánlod ?

(#4373) headhunter86 válasza dunc (#4372) üzenetére


headhunter86
senior tag

ES File manager a legjobb szerintem. Van benne Task Manager és minden egyéb ami jól jöhet. Progikat amúgy én Go Launcher-ből lövöm ki, onnan a legegyszerűbb és gyorsabb. Ha küldesz egy pm.-et akkor elküldöm neked, az ES-t.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4374) dui válasza DeFranco (#4371) üzenetére


dui
aktív tag

Gondoltam én is hasonlóra.
Ha nézek egy video-t, hogyan lehet leállítani és rendesen kilépni belőle? Mert ha belemegyek a mappába azt jelzi, hogy fut a film, mert csak úgy tudok kilépni, ha nyomok egy Pause-t. Vagy ilyenkor nem fut? Lehetséges, hogy ez az oka annak, hogy hamar lemerül :F

(#4375) DeFranco válasza dunc (#4372) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha már megszólíttattam:

task killer: Advanced Task Killer

Minden beállítás alapon, és a net-chat-gmail-en kívül a többi gyári beépített szoftver, főleg ami automatikusan indul gyári alapállapoton, az megy ignore list-re a sebesség érdekében.
Ezek jól kezelik az erőforrásokat, így nem szükséges külön kilövögetni őket. A probléma a 3rd party programokkal van csak.
A net-chat-gmail csak az esetleges porgram-újraindítások, vagy beakadt letöltések miatt nem megy ignore-ra.

Process figyelő: Astro file manager. Abban van process tool.

@dui: ezt így nem tudom megmondani. Process figyelőt neki, meg task killert, ha ez után sem egyértelmű, aztán tesztelni hogy mi változik. Van valahol a beállításokban is egy "mi eszi az akksit?" pont, de nem tudom, mennyire megbízható. Nekem 3G nélkül 3 napot elmegy, közepes netezésmennyiséggel, és kevesebb telefonálással. A wifit nagyon nem piszkálom, ha eszembe jut, kikapcsolom.

[ Szerkesztve ]

(#4376) dui válasza DeFranco (#4375) üzenetére


dui
aktív tag

Rendben, köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#4377) kodmen válasza kodmen (#4348) üzenetére


kodmen
tag

"playtexas hold'em poker" nincs meg valakinek? :))

(#4378) dunc válasza DeFranco (#4375) üzenetére


dunc
nagyúr

Én úgy érzem,hogy lassít ,pl eddig villámgyorsan telepített ,most meg olyan gondolkodós.

(#4379) DeFranco válasza dunc (#4378) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez általában azért van, mert beépített cuccokat is kilő(sz). Olyan ez mint a prefetching a win7-ben, azért gyors, mert az operatív memóriában van, amit használsz gyakran. Ha valamit kitakarítasz onnan, azt először be kell tölteni, majd utána fut. Ezért érezhető lehet lassulás.

Nálam nem vettem észre, hogy lassítana, mondjuk telepíteni ritkán szoktam, nem tudom milyen volt előtte, de kibírom. :)

(#4380) ntomka válasza DeFranco (#4379) üzenetére


ntomka
nagyúr

Holnap este, ha minden igaz, csatlakozom a köreitekhez! :C :R

ツ Headphones on - World off

(#4381) Ceree válasza DeFranco (#4379) üzenetére


Ceree
senior tag

Egyébként hülye dolog, de az én telefonomban olyan gyári alkalmazások is elindulnak maguktól, amiket abszolút nem is használok. Pl.: Email. Task Killerrel gyomlálni szoktam ezeket is, ez szerinted gáz?

Másolat_eredetije

(#4382) DeFranco válasza Ceree (#4381) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem nem. Nem kellene hogy gondot okozzon.

(#4383) iMPeRi0R válasza Ceree (#4381) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Kb. fölösleges kigyomlálni, úgyis el fog indulni. Gondot nem okoz. Egyébként mindenki az Advanced Task Killer-re esküszik, én találtam egy Automatic Task Killer nevezetűt, és egészen jó barátommá vált. Valami rossz tapasztalat esetleg, amiért nem ezt használjátok?

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4384) Ceree válasza iMPeRi0R (#4383) üzenetére


Ceree
senior tag

Én is az elsőt használom, az utóbbit nem is próbáltam. De mivel az első bevált... :)

Egyébként nem tudom miért indulnak el maguktól. Van, hogy napokig észre sem veszem, hogy megy, aztán egyszer csak megjelenik. Zavarni nem zavar, hiszen a telefon így is megfelelő sebességű számomra, csak bosszant, ha valamit nem értek. :D

Mostanában a PowerAmp szokott egyébként szórakozni, valami olyasmit ír ki, hogy "Too many failed files." És nem játszik le semmit (a beépített lejátszóval semmi gond peszre). Ezen egy kényszerített médiakereses (rendszerszintű) szokott segíteni, de mire végigbóklászik 4 gigát (mi lenne, ha tele is lenne a 8as kártya), elég sok idő, és gondolom fogyaszt is alatta rendesen a gép. Erre valakinek van megoldási javaslata?

Másolat_eredetije

(#4385) kodmen válasza Ceree (#4384) üzenetére


kodmen
tag

PowerAmp-al nálam még nem volt ilyen gond.
Én az ATK-t "használom", de nincs automatikus gyulkolásra állíva, ha belassul, akkor értesítési sávból (dock?) indítom és gyomlálok kézzel. Elég ritkán volt eddig ilyen, az utóbbi 1 hónapban talán csak egyszer. Estére mondjuk vagy kikapcsolom, de ha csak repül, akkor is újraindítja hajnali háromkor a Phone Prioritizer.

(#4386) iMPeRi0R válasza kodmen (#4385) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

A PPrioritizer jó cucc, nekem is újra szokta indítani. Ezzel kapcsolatban viszont eszembejutott valami. Elég ritkán, de van, hogy azt csinálja a PP, hogy hajnal 5-re van időzítve a restart, de reggel amikor felkelek, és benyomom a telót, egy pillanatra bejön a képernyő, aztán az I5800 felirat, mintha akkor kapcsoltam volna be. Valakinek esetleg hasonló?

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4387) R.Carlos


R.Carlos
tag

Sziasztok!

Van vmi olyan alkalmazás vagy funkció a telefonon, h egy gombot megnyomva egyből elsötétüljön a képernyő? (a kikapcsoláson kívül :D )

(Még nem tudtam az egész fórumot átnyálazni, ezért srry ha volt már ez a kérdés...)

(#4388) iMPeRi0R válasza R.Carlos (#4387) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

A kikapcsológomb miért nem megfelelő erre a célra? :D

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4389) R.Carlos válasza iMPeRi0R (#4388) üzenetére


R.Carlos
tag

Puskázásnál elég körülményes újra bekapcsolni és megvárni amíg újra feláll a rendszer... ;)
Más 5let?

(#4390) dunc válasza R.Carlos (#4389) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha rányomsz röviden a kikapcs. gombra akkor csak elsötétül,nem kapcsol ki !!! (bill. zár)

[ Szerkesztve ]

(#4391) R.Carlos válasza dunc (#4390) üzenetére


R.Carlos
tag

Ejjj és tényleg! Kösz az infot!!! :C

(#4392) iMPeRi0R válasza dunc (#4390) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Így van. Csak elsötétül. dunc megelőzött :)

sőt a viszontválasszal is megelőztél.
Nem vagyok már a régi :D

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4393) Ceree válasza iMPeRi0R (#4388) üzenetére


Ceree
senior tag

Gondolom mert nehéz úgy észrevétlennek maradni puskázás közben, hogy a telefon tetejét megnyomva kell elsötétíteni a kijelzőt, miközben meg kell támasztani a telefont, nehogy elcsússzon.

De csak egy tipp! :DDD

Szerk.: Fene, elfelejtettem frissíteni ébredés után. :D

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#4394) R.Carlos válasza Ceree (#4393) üzenetére


R.Carlos
tag

Meg azért nem indul el olyan gyorsan a teló. +még előkeresni újra a puskát... :P

(#4395) Ceree válasza R.Carlos (#4394) üzenetére


Ceree
senior tag

Javaslom egyébként, hogy ha teheted ne szórakozz pdf-vel, vagy doc-kal, mentsd el a cuccot html-ként, mert a böngésző sokkal gyorsabban tördel és gördülékenyebb a lapozás is benne.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#4396) R.Carlos válasza Ceree (#4395) üzenetére


R.Carlos
tag

Köszi, ezt akkor kipróbálom. :)
Más: Wifinél hogy lehet visszahozni azt a kapcsolatot aminél egyszer már rányomtam h "Elrejt" ?
Találtam otthon egy egész jó kapcsolatot, aztán egyszer véletlenül az elrejtre nyomtam és azóta nem jelenik meg... :F

(#4397) Ceree válasza R.Carlos (#4396) üzenetére


Ceree
senior tag

Ha van jel, akkor megtalálja megint.

Másolat_eredetije

(#4398) iMPeRi0R válasza R.Carlos (#4396) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

A hálózatlista alatt van egy olyan hogy új hálózat hozzáadása. Ott tudod ezt megtenni. Szerintem tudni kell hozzá a hálózat nevét. De egyébként érdekes kérdés, mert ez nem tökéletes megoldás, amit írtam.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4399) R.Carlos válasza iMPeRi0R (#4398) üzenetére


R.Carlos
tag

Igen, ezt próbáltam, de pont az a gond h nem emlékszem a nevére... :F

(#4400) DeFranco válasza Ceree (#4397) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Belenéztem az aláírásodba. Jóó :) Ha rajtam múlik kollegiális névnapra Babinéni lesz az ajándék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.