Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Namelesske


Namelesske
addikt

A telefon első csöngetési hangja is halkabb, mint az utána következők. Erre sincs magyarázat.

Dehogy nincsen. Ha felcsontolod a hangerőt, és a füledhez emelve szólalna meg a csengés, akár halláskárodsodást is okozhatna. Szóval szépen halkan kezd el csöngeni, hogy észleld hogy hívásod van és emeld el a füledtől, gondolom a távolságérzékelőtől is függ a dolog.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4452) DeFranco válasza Namelesske (#4451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A gond az, hogy nincs emelkedő hangerő. Pár taktus halk, majd teljes hangerőn megy. Nincs benne fokozat az első halk részen kívül.

(#4453) gtamate2


gtamate2
veterán

Na ismét elő jött nálam a hiba, ami korábban. Ami pedig a következő: néha a telefon teljesen meghülyül,mármint az érintő képernyője, egyszerűen nem reagál az érintésre, vagy csak 6-7. érintésre reagál.Egyszerűen nem tudom mi van vele, háttérbe semmi nem fut, a rom a gyári rajta,fogalmam sincs mi lehet, de ez csak heti 4-5x jön elő pár percre, legalábbis amikor észre veszem. Nálatok nincs ilyen hiba?

*Sn0w

(#4454) iMPeRi0R válasza gtamate2 (#4453) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Hát én 1x tapasztaltam ilyet, de akkor kiakasztottam valami appal. Navigáció mellett nem tetszett neki valami. De nem általános hiba, nálam juzer error volt.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4455) dptrsk válasza gtamate2 (#4453) üzenetére


dptrsk
addikt

Az nem lehet, hogy a kezed túl zsíros, vizes(nyirkos) és amiatt nem érzékeli?
vagy esetleg a kijelző túl zsíros?

(#4456) Rimuru válasza gtamate2 (#4453) üzenetére


Rimuru
veterán

Néha én is tapasztaltam próbáld meg hogy kikapcsolod a kijelzőt és utána mit csinál, nekem ez megoldotta, Ja és nemtudom miért de pl ha asztalon van akkor mintha nem lenne annyira érzékeny mint amikor kézbe van.

Vigyázat, csalok!

(#4457) DeFranco válasza gtamate2 (#4453) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nagyon esetlegesen előjöhet ilyen, de csak 1-2-szer volt. Ellenőrizd, nincs-e nagyon megtelve a RAM és a ROM, illetve adott esetben indítsd újra. Astro-val figyeld a processeket, mert valami pörgeti a processzort. Szerintem valami külsős program lesz. (Bár én mindig ezt mondom, de végül is az esetek 99%-ában user error, vagy 3rd party a hiba oka)

(#4458) raczkiz válasza DeFranco (#4423) üzenetére


raczkiz
tag

Üdv!

Elvira helyett próbáld ki az imenetrend.com-ot.

Mobilra optimalizált máv menetrend.

(#4459) DeFranco válasza raczkiz (#4458) üzenetére


DeFranco
nagyúr

zsír :) Kösz! Könyvjelzőbe vele.

(#4460) Ceree válasza gtamate2 (#4453) üzenetére


Ceree
senior tag

Véletlenül nem akkor jönnek elő a telefonon a gondok, amikor a telefonon vízszintesen van (pl.: asztalon, ágyon)? Mert olyankor nálam is előfordul, hogy nem minden érintést érzékel.

Másolat_eredetije

(#4461) iMPeRi0R válasza Ceree (#4460) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

ja tényleg. Ezt már felvetettem úgy ezer hozzászólással korábban. Vízszintnél nem a legjobb, gondolom a proximity sensor zavarodik meg vmiért.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4462) headhunter86


headhunter86
senior tag

[A pénz beszél, avagy miért érkeznek ilyen lassan a Samsung frissítései]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4463) iMPeRi0R válasza headhunter86 (#4462) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Aranyos kis írás, bár nem tudom mennyire megalapozott...

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4464) Rimuru válasza headhunter86 (#4462) üzenetére


Rimuru
veterán

Most ez a menő a samsung fikázása? Nem akarom védeni de a héten ez már a sokadik cikk ami erről szól.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#4465) Rimuru válasza headhunter86 (#4462) üzenetére


Rimuru
veterán

Bocs dupla :(

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#4466) headhunter86 válasza Rimuru (#4464) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én nem tudom, de jöhetne már az a 2.2 más engem már nem érdekel :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#4467) huh87 válasza headhunter86 (#4462) üzenetére


huh87
tag

szerintem photshop :DDD

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#4468) ntomka


ntomka
nagyúr

Nektek is gyengén fogja a wifi jelet?

ツ Headphones on - World off

(#4469) dunc válasza ntomka (#4468) üzenetére


dunc
nagyúr

A wifi nem a legbikább benne,de használható.

(#4470) ntomka válasza dunc (#4469) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ja, csak kicsit szokatlan, hogy egy 3 antennás routerről 1 szobával arrébb alig fog jelet a teló. :U

ツ Headphones on - World off

(#4471) hodostamas válasza ntomka (#4470) üzenetére


hodostamas
addikt

speedtestel próbáltad? mert a jel erősség visszajelzése semmit nem ér. Nálam a routertől 1 méterre is képes 1-est jelezni, másik szobába meg maxot..

(#4472) dunc válasza ntomka (#4470) üzenetére


dunc
nagyúr

Azon szakítani kell,mérj rá.

(#4473) tomy_cz válasza ntomka (#4470) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Tedd fel a Wifi Buddy-t, az kiírja -dBm -ben és %-ban is jelszintet/jelerősséget.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#4474) ntomka válasza tomy_cz (#4473) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ja, ezzel már mindjárt másképp fest a dolog. A kis ikon az állapotsoron nagyon fals értéket mutat. De még így sem túl erős az antennája.

ツ Headphones on - World off

(#4475) kispéé válasza Rimuru (#4464) üzenetére


kispéé
aktív tag

Tény, hogy van is miért fikázni. Kijön egy új modell teszem azt, ez a galaxy 3, aztán tele van hibával, legnagyobb hiba a gps-nek a "nem működése", persze a drága csúcsmodellben a galaxy s-ben sem akar menni. Milyen dolog ez? Persze, van rá megoldás, de nehogymár nekem kelljen összevissza hekkelnem, hogy működjön is valahogy, sajnos ezzel ellőtte a pöttyöst a samsung...

(#4476) evil007 válasza kispéé (#4475) üzenetére


evil007
tag

a galaxy S ben igazad van de a g3 ért kiálok mert nm ez nm a legjobb kategorában lévő telefon és nem csilagászati összegekért kapható épp elenkezőleg. A kategoriájában mindegyik telefonnak vannak kisebb nagyobb hibái. GPS hez meg nm kell feltétlenül "hekkelned"

[ Szerkesztve ]

(#4477) kispéé válasza evil007 (#4476) üzenetére


kispéé
aktív tag

Én csak azt kifogásolom, hogy kihoznak egy új modellt és nem tesztelik le kellőképpen, mint a régi szép időkben a nokiánál, amikor még ők voltak a menők, emlékszem mennyit szenvedtem az n70-emmel, volt is vele baj, nagynehezen kiadtak egy frissítést, igazából semmit nem oldott meg, ugyanolyan lassú volt, aztán már nem is érdekelte őket, mert már jött az n73-as és így tovább.
Hadd ne mondjam én mit használok, lassan másfél éve van még, minden kellőképpen gyors, minden működik rajta és frissítéseket is kapok rá kb. 3 havonta, innen nem nehéz kitalálni:), de nem akarok flémet. A g3 is pofás telefon lenne, ha rendesen meg lenne írva rá a szoft...
Ja, a KIES-ről nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

(#4478) ntomka válasza kispéé (#4477) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mi az a kies? Én még nem találkoztam vele. ;] (Szarkazmus akar lenni, de tényleg nem látom szükségét.)

ツ Headphones on - World off

(#4479) kispéé válasza ntomka (#4478) üzenetére


kispéé
aktív tag

Viszont, a KIES Air jó dolog, az teccős :K

(#4480) evil007 válasza kispéé (#4477) üzenetére


evil007
tag

ez amu teljesen jogos az utobbi pár évbe ez majd h nm minden telora igaz. Elöző telom sony volt akkor még az év teloja 6x volt szervizbe és 1hétig birta, de a többi gyártó se alakitott nagyot :S

(#4481) kispéé válasza evil007 (#4480) üzenetére


kispéé
aktív tag

Látod, itt a gond. Szerintetek lesz az életben is froyo a g3-ra? Vagy maradnak a főzött rom-ok? Jó lenne már frissiteni, mert olyanokat csinál, hogy ha hívnak, totál sötét a képernyő, persze a háttérvilágítás megy, de semmit nem mutat, se felvenni nem lehet se lerakni. Nincs root-olva, csak alap programok vannak. Ja meg párszor le is szokott fagyni:)

(#4482) evil007 válasza kispéé (#4481) üzenetére


evil007
tag

sztem elfogják huzni me a samunak nm érdeke h jobb legyen a telod de ez engem nm izgat anyra mert szeretek bibelödni a teloval meg nincsenek ien hibáim :D

(#4483) gtamate2


gtamate2
veterán

DeFranco: Ellenőrzöm természetesen, a felesleges appok ki vannak lőve mindig, elsőnek is ezt néztem meg, 80mb memória volt szabadon.

pietrasko: Előtte ugyan olyan kézzel ment simán, egyszer csak nem aztán pár perc múlva megint ment, szóval kizárható szerintem.

iMPeRi0R: Semmi nem futott a háttérben, az adatforgalomszámláló és az advenced task killer-en kívül, szóval nem hinném, a hiba előjövetelekor amúgy az astro ment és a gyári zenelejátszó, de lekillelés után is fennált a hiba.

colomb2, Ceree: Asztalon volt a hiba, lehet igazad lesz, utána kézbe véve már jó volt (+kijelsző kikapcs), érdekes a hiba, mindenesetre.

Tehát akkor nektek is előjött, nem csak user error.

*Sn0w

(#4484) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Akiknek i5800 van és használnak 2.2 froyot, azoktól kérdeznék párat :D

nekem i5700 van, és gondolkodok a cserén mert a miénkre még buhera a 2.2

az i5800on mik voltak a tapasztalataitok froyo-val? :)
ahogy látom i5700-re van egy szorgos team aki fejleszt, hogy működjön szépen a 2.2, de nem tudom hogy ez hogy van i5800-nál. tudom ígérnek hivatalos 2.2-t de nem lesz belőle semmi szerintem. már 2.3 is van, ekkorra már meg kellett volna érkeznie a 2.2-nek. genyó Samsung :(((
meg pár teszteredmény sokat segítene viszonyításképp. Pi, Linpack, Quadrant, ...
ezekben tudnátok kicsit informálni?

olvastam pár korábbi véleményt az i5800+froyo témában, de reméltem azóta vannak fejlemények

meg erre mondjuk még nem kerestem rá, de 2.3 várható erre a telóra?

előre is köszönöm szépen!

ui.: mielőtt az oltás kapnék nem live wallpaper miatt akarok 2.2, meg 2.3-mat, hanem mert gyorsabb, és GPS-nél számít a 3D teljesítmény is ha jól tudom

[ Szerkesztve ]

(#4485) DeFranco válasza gtamate2 (#4483) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, fekve nekem is csinálja, ez kb. normális ennél a telefonnál. Nem tudom, más telefonoknál hogy van, de ez kézben működik jól.

Azt tudom, hogy Spica-s ismerősöm mondta, amikor próbáltam, hogy fogjam a kezembe, mert akkor jobban használható. Talán azért, mert a kapacitív kijelző működése miatt jó, ha egy kézzel "földeled", a másik kézzel használod. De ez csak tipp.

(#4486) dunc


dunc
nagyúr

Jóreggelit :D A kijelezővel kapcsolatban ha az asztalon van fektetve akkor is jó,minden érintésemre jól reagál,pedig van rajt egy 3 rétegű fólia. A GPS nél az a tapasztalatom,hogy bekapcsolom a GPS-t,és kikapcsolom a telót,majd vissza(be van kapcsolva a GPS) és akkor szinte rögtön talál jelet .(szabadba,vagy erkélyen) Én a GPS fix nevű alkalmazással fixálom a helyet,majd utána kapcsolom a navigációt,de ,hogy őszinte legyek a G3 ba a GPS csak benne van gyakorlati haszna nem sok,mint a beépített navi. val,mint a iGo val. ( én max arra használom ha ismeretlen helyre megyek meg tudjam nézni a térképet) PL : Tartó nélkül autóban se lehet teljes értékű navi,se kijelző mérete se a sebessége , se a stabilitása miatt . De én úgy gondolom,hogy nem is ez a dolga,nem is erre való , élőfizuval valóban kedvező,elérhető áron kapható ,de szőrén 50-60 K-t azért soknak érzek. Nálam a negatívum az aksi,de az igaz,hogy nem hagyom pihenni ,és non stop be van kapcsolva wifizve,nyomkodva,játszva,olvasva nettezve van rajt ,gondolom a varázs alábbhagy,és elérhetek egy 4 napos működést. Úgy érzem ez a néhány hét alatt szépen kiismertem a telefont,köszönhető régebbi rutinos fórumtársaimnak,ezt a tudást én is tovább adom kezdő G3 as kollégáknak. Viszonyításként baráti,ismeretségi körbe is jól szerepel a telefon,akár a drágább konkurensekkel szemben.
Röviden ennyi. :))

[ Szerkesztve ]

(#4487) iMPeRi0R válasza evil007 (#4480) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Úgy látom, még mindig nem sikerült megtanulni magyarul írni. Vagy valamilyen oknál fogva a NEM szóból miért marad ki mindig az E? Ne haragudj, de már rengetegszer szóltak miatta. Egyszerűen bejövök reggel melóba, elkezdeném olvasni a hozzászólásokat, ami tegnap óta jött, és felidegelem magam, hogy nem tudom elolvasni a tiéd.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4488) iMPeRi0R válasza DeFranco (#4485) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Ez szerintem nem magyarázat amúgy a dologra. Ha leteszem az ágyra és úgy akarok sudokuzni, engedtessék már meg. Nagyon sok telefonnál nincs is ilyen probléma, szóval ez tényleg a G3 baja (és még mindig azt mondom, hogy a g-szenzor gondja, vízszintesben kell eldöntenie, hogy akkor hogy is álljon a képernyő, attól függetlenül, hogy engedélyezed-e vagy sem).

Egyébként nem gáz, meg lehet szokni, hogy a kezedbe fogod, vagy kicsit megdöntöd. A "földelés" már csak ezért is lehetetlen, mert amúgy ha kicsit döntve teszed le bárhova, akkor jól működik. :R

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4489) iMPeRi0R válasza dunc (#4486) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

A GPS-es résszel nem értek egyet. Tökéletesen navigálok vele szinte hetente az ország tetszőleges pontjára, vagy akár azon kívül is. Miért nem használható szerinted?

Gyors, időben mond mindent, nem veszti el a jelet, ha megtalálta, és van hozzá autós töltőm, meg egy univerzális tartóm. Tökéletes.

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4490) dunc válasza iMPeRi0R (#4489) üzenetére


dunc
nagyúr

"és van hozzá autós töltőm, meg egy univerzális tartóm. Tökéletes." Az általam felsorolt hibákból,így már csak 2 él,tehát kapsz egy erős közepest. :C

"A mondatnak van egy eleje is:
"Gyors, időben mond mindent, nem veszti el a jelet, ha megtalálta," Javulnak az esélyek,de akkor is gyenge egy "rendes navihoz " képest,ezért szerintem csak belerakták,hogy legyen benne. (nem is ezért vettem) Melyik programot használod ?

[ Szerkesztve ]

(#4491) iMPeRi0R válasza dunc (#4490) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

A mondatnak van egy eleje is:
"Gyors, időben mond mindent, nem veszti el a jelet, ha megtalálta,"

Lehet, hogy Neked kevés. Engem hiba nélkül elvitt a spanyol tengerpartig, nincs szükségem ettől jobb navigációra :)

Navik: Van rajta navigon (ezt preferálom) meg igo.

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4492) dunc válasza iMPeRi0R (#4491) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha nem volt,vagy nincs "rendes" navigációs ketyeréd akkor persze jó,de ha már használtál egy 5-7 " eszközt aminek direkt ez a funkciója akkor nem lesz elég a G3. iGO-van ? Az alap navi nem beszél,de pontosabb a helymeghatározása.

[ Szerkesztve ]

(#4493) iMPeRi0R válasza dunc (#4492) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Persze. iGo itt tiltott szó, de korábban már volt szó róla :) Egy lelkes fórumozó be is tette a linkeket.

Valóban nem volt még külön navigációm, lehet, hogy sokkal jobb. Csak azt nem értem, hogy ha odatalálok a célomhoz, attól mi lehet még jobb. Egyébként én elég rég használok okos telefonokat (korábban winmo-sakat) mindig azokkal navigáltam.

Azért ez nem ugyanaz, mint mondjuk, hogy van külön fényképezőgépem. Az azért van, mert egyszerűen szebb és jobb képeket csinál. Külön navim azért nincs, mert ez is elvisz oda ahova akarom meg az is. És ennyi a funkciója.

Mindezt a legnagyobb tisztelettel, remélem nem érzed ellenségesnek a hangnemet. :R

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4494) endrodiz válasza iMPeRi0R (#4488) üzenetére


endrodiz
tag

szerintem meg Firm-függő, mert leteszem akárhogy, akárhova és akármit csinálok, hibátlanul megteszi! A földelés meg nem azért hülyeség, mert ha ferdén rakom le... stb., hanem mert ha 10.000 V-ig szigetelő munkavédelmi bakancsban állsz és 1 újjal tapizod, akkor is műxik :D Telenoros firmmel nincsenek kijelző gondok, mindig reagál minden érintésre. Mondhatni tévedhetetlenül.

Navi témában + 1-et értünk :) Szerintem sem lesz jobb egy navi attól, hogy 2x ekkora képernyőn látom... nézelődni úgyis az ablakon fogok kifele, nem a képernyőn. Hacsak nem tengeralattjárót vezetek... :D Irányítson oda, ahova menni akarok! Ha ez teljesül, nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#4495) iMPeRi0R válasza endrodiz (#4494) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Megeshet. Nekem a T-s firmmel csinálja ezt a vízszintes dolgot. De tényleg nem zavaró.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4496) dunc válasza iMPeRi0R (#4493) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez így van ha neked jó ok,vész esetén megteszi,és nem kell több plusz eszköz.

(#4497) kodmen válasza endrodiz (#4494) üzenetére


kodmen
tag

+1
Telenor formware-el nekem is jól megy. Talán a telefonkönyv ábécéjét nem vagyok képes eltalálni egyedül, pedig kézben az is szokott menni.

Navigáció? Navigonnal próbáltam, a célnak megfelel.
Egyébként szerintem pont azért vesz az ember ilyen készüléket, mert nem akar magával hordani 1 telefont, 1 fényképezőt, 1 PNA-t, 1 mp3 lejátszót 1 e-book readert... folytathatnám. Egy telefont akar (amit amúgy is hordana), amivel számára elfogadhatóan kielégítheti a fenti funkciók iránti változó gyakorisággal felmerülő igényét. Akinek ennél többre van szüksége, az mászkáljon hátizsákkal, és cipelje a fentieket. :))

(#4498) iMPeRi0R válasza kodmen (#4497) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Ez pontosan így van. Én egyedül csak a fényképezőre vagyok érzékeny, de persze szórakozni ez is jó, csak ha elmegyünk nyaralni, ahol évekkel később is nézegethető képeket szeretnék csinálni, oda viszek fényképezőgépet. De ki miért vesz okostelefont, ez ízlés dolga :) A többit én is használom, és örülök, hogy kompakt módon minden egyben van.

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4499) DeFranco válasza iMPeRi0R (#4488) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tippeltem, nem jött be. Írtam is. Tőlem mehet a hibalistába, engem nem zavar, de tény, hogy van ilyen jelenség.

A földelést meg nem úgy értettem, hogy védőföld. :)

(amúgy milyen lábbal keltél ma? kicsit paprikásnak tűnsz :P )

[ Szerkesztve ]

(#4500) dunc válasza kodmen (#4497) üzenetére


dunc
nagyúr

"az mászkáljon hátizsákkal, és cipelje a fentieket. " Én egyedül a navigációt nem tartóm megfelelőnek, azért nem kell hátizsák . :)) A fényképező se arra való,hogy maradandó képeket készítsünk a többi,mp3 stb szerintem megfelelő,de ez az én véleményem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.