Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) joy01dani válasza iMPeRi0R (#4796) üzenetére


joy01dani
csendes tag

Köszönöm, megnéztem mindkettőt, inkább a Mort player vált be. Egyszerűen zseniális ez a progi, épp ilyenre gondoltam. ;]

Alcatel 302> Nokia 3310> Sony J6> Nokia 5510> Nokia 3100> SE K310i> SE P800> SE v630i> SE K770i> SE P990i> SE K770i> SE P1i> Vodafone 845> Samsung Galaxy 3> SE Xperia X10 Mini Pro> Huawei G300> Prestigio 4505> Samsung Note 3>S7 Edge> Samsung A71

(#4802) iMPeRi0R válasza joy01dani (#4801) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Örülök, ha segíthetek :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4803) DeFranco válasza iMPeRi0R (#4802) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jönni kéne betonozni...

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4804) iMPeRi0R válasza DeFranco (#4803) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Ilyen appot nem találok... :) De nyitva tartom a szemem :D

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4805) iMPeRi0R válasza DeFranco (#4803) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Á, mégis tudok segíteni.

[link]
Fizetős változat

Szólj, ha jól sikerült a kavarás :))

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4806) hann válasza joy01dani (#4794) üzenetére


hann
tag

Én a mixZing-et használom, van benne EQ és lejátszik zenét/videót is.
Elég sok mindent be tudsz állítani benne.

(#4807) Henker2


Henker2
addikt

Üdv! Ma hallottam, hogy van olyan progi, amivel át lehet változtatni a hangunkat és úgy lehet telefonálni. Ha esetleg találkozott vele valaki megirhatná a nevét vagy linket hogy merre lelhető a neten.

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#4808) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok!

Van egy kis problémám. Nagyon frankó a teló csak észrevettem hogy 2 nap után (tegnap véletlenül estére bekapcsolva maradt) 16%-on áll az akkumulátor. Ez valós? Hallgattam kb 2 órát zenét, kicsit wifiztem hogy megnézzem mi fán terem a kütyü. Csak Wi-fin van net, nekem a többi le van tiltva. Tényleg ennyit tud a teló? Task killert nem raktam fel mert nekem nem nagyon kell rá más szoft (egyelőre) és a net is SIM kártya szinten van letiltva.

Még1: Market csak nekem nem megy Wi-fin vagy másnak se? Vagy ne az alkalmazást indítsam hanem a böngészőt?

Vettem ma egy bőr mágneskapcsos (nagyon vékony kis fos mágnes van benne ezért nem hiszem hogy ártana) tokot a telefonhoz. Nagyon bejön, kár hogy még fóliát nem tudtam venni. A boltos srác azt mondta hogy ami van abból nekem inkább nem ad, mert nem valami jó, sajna más fajtából meg épp kifogyott.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4809) pető bá' válasza Redneck (#4808) üzenetére


pető bá'
őstag

minden mágnes árt. kapcsolj be egy iránytűt (Market-> compass) és vidd közel a mágnest. én mágneses tokban hordtam pár hónapig, és teljesen kikészült az "iránytű"je. GoogeMapsban hiába forogtam, nem tudta merre nézek. ekkor kezdtem gyanakodni. aztán letöltöttem egy compass-t, amiben van olyan funkció h "Calibrate" így már nagyjából jó. (5-10°-os eltérés egy igazi iránytűhöz képest, amire kell, elég).

szóval csak óvatosan... :K

"... and I hope you have a great day!"

(#4810) Redneck válasza pető bá' (#4809) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem nem kell GPS funkció mert csak Wi-fin tudok netezni. Beletartozik ebbe a forgatási érzékelés is ? De akkor miért gyártanak ehhez, sőt sok más okostelefonhoz ilyen tokot?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4811) pető bá' válasza Redneck (#4810) üzenetére


pető bá'
őstag

van offline navi is... én is csak wifi-n netezek, de Navigonnal navigálok... :D

a forgatás sztem nem, nem próbálgattam...

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#4812) huh87 válasza Redneck (#4810) üzenetére


huh87
tag

Ha megnezed a hivatalos samsung oldalan a g3-t,akkor latni fogod,hogy nem ajanlanak tartozekot hozza.Fellacio.En is akartam samsung autos tartot...
A noname gyartok meg azt mondjak,hogy direkt erre keszitik.Jah...

[ Szerkesztve ]

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#4813) Henker2 válasza pető bá' (#4811) üzenetére


Henker2
addikt

offline navi? Vagyis abszolút nem kell hozzá netkapcsolat? Melyik ez? Illetve kell hozzá valami GPS kiegészítő hogy műholdat találjon? 2.2-es froyo van fent.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#4814) Redneck válasza pető bá' (#4811) üzenetére


Redneck
veterán

Akkor vigyem vissza és kérjek rá szilikonosat? Az eladó a tesóm egyik ismerőse szóval nem kell sokat balhézzak :D

Milyen navigáció az amihez nem kell netkapcsolat?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4815) DeFranco válasza Redneck (#4810) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mert van aki megveszi. Én sem ajánlom, szerintem hagyd inkább...

(#4816) tomy_cz válasza Redneck (#4814) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy: Milyen navigáció az amihez KELL netkapcsolat?
:DDD

Offline navigációk: Navigon!, NDrive!, Copilot, Sygic ... van egy pár...vagy ájgóó ;)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#4817) pető bá' válasza Redneck (#4814) üzenetére


pető bá'
őstag

javaslom, de te döntésed...

ment PÜ a navikhoz...

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#4818) Redneck


Redneck
veterán

Oké visszaviszem, nem probléma. 1 napra még fent hagyhatom? Holnap sajna nem tudok elmenni elintézni és nem akarom hogy megkarcolódjon a telefon. Hol vegyek itthon olyan fóliát ami a tesztekben volt? Matt és nem látszanak rajta az ujjlenyomatok. Ill mi a márkája?

Eddig látszott a Galériában a videó, de 5 perce eltűnt pedig nem töröltem. Mi a teendő?

Rosszul fogalmaztam a navival kapcsolatban. Ha felrakok egy ilyen szoftvert, annak használata nem jár semmilyen adatforgalommal amiért fizetnem kell?? Erre céloztam...

És a legfontosabb:

Létezik hogy 2 nap után 16%-on van az akksi elég kevés használattól? Nagyon hirtelen esett ennyire... Előtte még kb 50x volt :(

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4819) dunc válasza Redneck (#4818) üzenetére


dunc
nagyúr

Olvasd már át az egyes hozzáoszlást !!!

(#4820) Redneck válasza dunc (#4819) üzenetére


Redneck
veterán

Előbb is leírtam hogy SEMMI más program nem megy a gyári szofton kívül, netkapcsolatom le van tiltva.

Mivel az első hozzászólásban foglalt link kifejti a task killer működését (ami amúgy teljesen nyílvánvaló) ezért nem alkalmaztam. Tehát kb 3 napot bír a dolog. Nekem csak az volt a furcsak hogy 50 százalék körüli állapotról hirtelen átváltott 16-ra....

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4821) DeFranco válasza Redneck (#4820) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: az első időszakban (pár töltési ciklus) még tanulja a telefon az akksit. Tévesen jelezhet.
2: szoft hiba miatt telefonálás után tévesen túl alacsony töltöttséget jelezhet. (leugrik a fesz, és hiába ugrik vissza, nem megy vele a %)

(#4822) Redneck válasza DeFranco (#4821) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm.

Természetesen ezt a tanulási dolgot olvastam, mivel bekapcsolva maradt tegnap estére az is merített rajta valamelyest. Lehet a wifi is be volt nyomva, már nem tudom :S Rányomtam a kikapcsolásra csak még szoknom kell hogy az IGEN gomb is ott van :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4823) DeFranco válasza Redneck (#4822) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A wifi alapbeállításon készenléti módban aludni megy, nem merít ha jól tudom. Ezt le tudod ellenőrizni a wifi beállításoknál.

Nyugodtan hagyd bekapcsolva, nem sokat számít, max tedd repülő módba. Nem tudom, hogy attól függetlenül lóg-e hsdpa hálózaton a telefon, hogy ki van kapcsolva a net, de ha igen (van kis kék ikon fent) akkor állítsd át csak GSM-re. Úgy is ki van kapcsolva, de tovább bírja.

A két nap eleinte, aktív használat mellett nem vészesen kevés, négy napnál többre szerintem ne nagyon számíts később sem. Az már vastag üzemidőnek számít, főleg ha telefonálsz is.

(#4824) dunc


dunc
nagyúr

Üdv. Ma kipróbálgattam a navigáció rendszereket. IGO vs Navigo.

Navigo magasan nyert,külön érdem,hogyha pl az Power AMP Player is megy nem hal be a telefon,gyorsabb stabilabb,simán megy a Galaxy 3 on. Úgy érzem,hogy az iGO komolyabb telefonokra való.

(#4825) Redneck válasza DeFranco (#4823) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi, megnézem a beállításokat. Csak azért fontos ez mert holnap nap közben nem szeretnék tölteni :D Telefonálok is persze. :) Lítium-ion akksi van benne, ez ok de hogy bírja a rátöltögetést?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4826) DeFranco válasza Redneck (#4825) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Passz. Szerintem bírja. Én úgy tudom, hogy pont full lemeríteni nem illik, de nem vagyok szaki.

(#4827) dunc válasza Redneck (#4825) üzenetére


dunc
nagyúr

"Lítium-ion akksi" Jelegénél fogva nem hal be ha rátöltögetsz,javaslom éjjelre hagyd rajt töltőn 4x 5x és akkor eléri a maximális kapacitását,és később nem fogod annyit nyomkodni. :D
Amúgy a sima készenlét alig meríti,tehát az éjjeli kikapcs nem sokat ad hozzá.

(#4828) Redneck válasza DeFranco (#4823) üzenetére


Redneck
veterán

Szerkeszteni akartam csak pont lejárt a limit... Na mind1

Átállítottam csak GSM-re és a Wi-Fis netem se engedélyezte :S
Most újra 50% az akku :D

Szerk:

Most újra látja a videót is a galériában.

Ez a 2.1-es update1 firmware totál gyári minden. Ez nem bugos kicsit?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4829) Redneck válasza dunc (#4827) üzenetére


Redneck
veterán

Most az elején 4-5 éjszakára dugjam be? Ha van értelme fenthagyom töltőn de nem értem ez miért jó. Azt hittem az elején ennek sem árt ha totál lemerítem :)

Éjszakára azért szerintem kikapcsolom :D Ne hívjanak vagy írjanak...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4830) hodostamas válasza dunc (#4824) üzenetére


hodostamas
addikt

hmm, en multkor probaltam igo + power amp, es egyaltalan nem volt lassu a telo. kaptam kozbe egy hivast, 2-3 sec alatt mar tudtam felvenni, kb mintha nem is ment volna a hatterbe semmi.

(#4831) dunc válasza Redneck (#4829) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem hanem ha lemerül akkor hagyd fel éjszakára,és ha újra lemerül akkor is.

(#4832) Henker2


Henker2
addikt

Erről a bizonyos progiról amivel át lehet változtatni a hangunkat és úgy lehet telefonálni nem hallott senki?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#4833) pető bá' válasza Henker2 (#4832) üzenetére


pető bá'
őstag

Én nem, de szivesen kipróbálnám. Kérdezd meg az android apps topicban!

"... and I hope you have a great day!"

(#4834) gyuri2008 válasza Henker2 (#4832) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia próbáld ki ezt. :K
smacktalk.v1.3.apk

(#4835) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Letöltöttem de nem csinált semmit :(

(#4836) papus


papus
csendes tag

Helló. Segítséget szeretnék kérni.
1: Bejövő hívásnál alvó állapotban, nem tudom fogadni a hivást, csak ha kinyitom a
bill zárt ez régebben nem így volt. Mit állítottam el? Hard reset vol azóta ilyen.
2:Fel raktam, a MIUI Digitál Clockot és nem tudom beállítani hogy az óra lapozzon idő
váltáskor. Köszönöm előre is ,a segítséget.

(#4837) dunc válasza papus (#4836) üzenetére


dunc
nagyúr

Esetleg a hívás fogadásnál nézz körül. (beállítások-hívás beállítások)

(#4838) dunc


dunc
nagyúr

Van É olyan alkalmazás amivel,kikapcsolni,újraindítani tudom a telefont? (mint a win startmenübe)

(#4839) iMPeRi0R válasza dunc (#4838) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Miért nem jó, ha 2mp-ig nyomvatartod az on/off gombot? :)

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4840) iMPeRi0R


iMPeRi0R
aktív tag

No, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy tényleg van olyan egyszerű bepötyögős módszer amivel meg tudnám oldani azt, hogy ne csak rózsaszin sim kártyát tudjak tenni a telefonba? Hanem esetleg kéket vagy pirosat is? Befesteni nem szeretném, szóval az nem jó ötlet. :) Valaki, PÜ?

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4841) dunc válasza iMPeRi0R (#4839) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak ,mert ha restartolni akarok akkor nem akarok várni,hanem csinálja automaticeee. :D
És különben is csak,mert nekem ez jó. :))

(#4842) iMPeRi0R válasza dunc (#4841) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Nekem olyanom van, ami hajnal 5-kor automatikusan újraindítja. Jó esetben akkor még alszom, eddig csak 1-2x vettem észre, de csinálja rendesen :)

gyökereztetett teló kell hozzá, PhonePrioritizer az app neve.

[ Szerkesztve ]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4843) dunc válasza iMPeRi0R (#4840) üzenetére


dunc
nagyúr

Néhány kodocska kell hozzá videót láttam,érdemes kukázni,de legrosszabb esetbe turbo slim...kérdés jó-e galaxy 3 hoz ?!

[ Szerkesztve ]

(#4844) endrodiz válasza iMPeRi0R (#4840) üzenetére


endrodiz
tag

Itt van valami leírás... Try it! :B

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#4845) iMPeRi0R


iMPeRi0R
aktív tag

Ne haragudjatok meg, ez nagyon off, de ezt a gyöngyszemet ma találtam (a hozzászólások a lényegesek). Nem tudom nem kitenni, ekkorát régen röhögtem :)

[link]

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4846) iMPeRi0R válasza endrodiz (#4844) üzenetére


iMPeRi0R
aktív tag

Ezt megtaláltam én is, de elég hiányos. Találtam a témában videót is de egy szoftver is kell hozzá. Azt meg nem lelem :(

EricssonA1018S>Nokia3210>MotorolaTimeport>Nokia5110>SonyJ7> Nokia5210>SonyEricssonT68i>Nokia6020>SonyEricssonT230>HTCBlueAngel> EtenGlofiishX600>Nokia6650>HTCKaiser>SamsungGalaxy3>GoogleNexusS

(#4847) dunc válasza iMPeRi0R (#4845) üzenetére


dunc
nagyúr

Én inkább egy Thai földit preparálnék ki. :))

(#4848) hodostamas


hodostamas
addikt

Tegnap nyomkodtam picit haver omnia 2-jét.. Hát, öröm volt utána hozzányúlni a galaxyhoz :D
Lassú, érzéketlen, nagyon nem kellemes használni. Viszont a kijelzője az szép.

(#4849) endrodiz válasza iMPeRi0R (#4846) üzenetére


endrodiz
tag

nem tom, nem próbáltam, de első olvasatra érthetőnek tűnt, ráadásul a hálás olvasók szerint működött...

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#4850) dunc válasza hodostamas (#4848) üzenetére


dunc
nagyúr

Én omnia egyet baszkuráltam,a kijelző érzékenysége sehol nincs a galaxy-hoz ,viszont maga a telefon gyönyörű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.